Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    slm............ bi katkıda benden olsun yukarılara taşıylım

bu arada Bülent abi ordamısın sesin çıkmadı hiç,motora bakımmı yapıyon daha

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    hayırlı olsun ben bu motordan almayı düşündüm ama babamın zoruyla honda aldım ama güzel motor caracal

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı alpibox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ben bu motordan almayı düşündüm ama babamın zoruyla honda aldım ama güzel motor caracal
    hayırlısı olsun cbf kalkısta superde sonra gıtmıyormus gıbı gelıyor bana 150 lık motor arkadasımda var 100 u gecmıyor . ama gelecekte shadow dragstar harley davıdson
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün seyir halindeyken, motor koruma demirinin üstteki vidası çıktı, demir 2. kere çaburluğa çarptı, dikkat edin.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı balıkcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bu caracal200 muhabbeti uzadıkça uzamış. Caracal ailesine bende katılsammı acaba..!
    tabiki buyrun hoşgeldiniz burada herkese yer var. önemli olan dostluk ve arkadaşlık

Alıntı alpibox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun sende ikinci motorunu caracal alırsın

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün seyir halindeyken, motor koruma demirinin üstteki vidası çıktı, demir 2. kere çaburluğa çarptı, dikkat edin.
    bence çıkart koruma demirini!!çünkü dar yerlerden geçilmiyor.abartılı bir koruma demiri takmışlar zaten yakışmıyor ben çıkarttım titreşim neredeyse yarı yarı'ya azaldı

Motosikleti
    CARACAL
    Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm............ bi katkıda benden olsun yukarılara taşıylım

bu arada Bülent abi ordamısın sesin çıkmadı hiç,motora bakımmı yapıyon daha
    sorma kardağ ustam yav.dün giridm baktım kimse varmı diye,sonra hattan düştüm bidahada giremedim)
    malum burda adsl hala yok.dial up bağlantı ile bağlanıyorum.onunda tadı yok ama)

ama bakım konusunda söylediklerini harfiiiyen uyguluyorum merak etmee

ferotr, koruma demiri benim hoşuma gidiyor, güzel bi aksesuar ve koruma, haklısın şehir içinde sorun belki titreşimde yapıyordur ama seviyorum ben,yine sölediğin iyi oldu. ve koruma demiri acayip dandik, üzerindeki boya yer yer açılmaya başladı altından küf görünüyo, şimdilik belli değil ama ilerde boyası kahverengi olacak galiba, çin malı işte.

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun cbf kalkısta superde sonra gıtmıyormus gıbı gelıyor bana 150 lık motor arkadasımda var 100 u gecmıyor . ama gelecekte shadow dragstar harley davıdson
    CAracal fizik sel olarak hoş güzel görünüm lü klas ın daki diğer Çin liler den belki bir gömlek üstün bir motosiklet tir..MAlzeme kalitesi ve mekanik durumu ve kullanım konforu hakkında yorum yapamam çünkü kullanmadım..
    Fakat,
    CBF 150 cc gitmez muhabbeti ; boş muhabbet tir...
    cbf 150 cc yeri geldiğinde 120 km /saat hızı görür (1,5 yıl kullandım da biliyorum)
    hatta 130 km/saat hız görüp km telini koparan arkadaşım da vardır ve hala cbf kullanmaktadır...
    Bilgi ve tecrübe sahibi olmadan FİKİR sahibi olup insanları yanlış yönlendirmeyin...
    CBF 150 cc nin 120 km / saat hız için mekanik , fizik sel ve areodinamik bir sorunu engeli yok tur..

ilerde başka bir motosiklet alacak olursam honda shadow 750 olacak, araştırdım ettim, kendi sınıfının en iyisi.

Motosikleti
    henüz yok ama bu yaz ALLAH nasip ederse
    ya arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım..
    ya ben caracal almayı düşünüyorum ama tavsiye edermisiniz yorum yazarsanız çok memnun olurum.haaa bide 2. el mi yoksa 0 km mi alsam ankarada bulabilirmiyim acaba yardım ederseniz çok memnun olurum.. şimdiden herkese çok teşekkürlerimi sunarım...

ankaralı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650

garanti

ferotr, koruma demiri benim hoşuma gidiyor, güzel bi aksesuar ve koruma, haklısın şehir içinde sorun belki titreşimde yapıyordur ama seviyorum ben,yine sölediğin iyi oldu. ve koruma demiri acayip dandik, üzerindeki boya yer yer açılmaya başladı altından küf görünüyo, şimdilik belli değil ama ilerde boyası kahverengi olacak galiba, çin malı işte.
    benimkinin nerdeyse tüm kromajı kalktı servise goturdum garantiden degiştiriyolar

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı nankör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CAracal fizik sel olarak hoş güzel görünüm lü klas ın daki diğer Çin liler den belki bir gömlek üstün bir motosiklet tir..MAlzeme kalitesi ve mekanik durumu ve kullanım konforu hakkında yorum yapamam çünkü kullanmadım..
    Fakat,
    CBF 150 cc gitmez muhabbeti ; boş muhabbet tir...
    cbf 150 cc yeri geldiğinde 120 km /saat hızı görür (1,5 yıl kullandım da biliyorum)
    hatta 130 km/saat hız görüp km telini koparan arkadaşım da vardır ve hala cbf kullanmaktadır...
    Bilgi ve tecrübe sahibi olmadan FİKİR sahibi olup insanları yanlış yönlendirmeyin...
    CBF 150 cc nin 120 km / saat hız için mekanik , fizik sel ve areodinamik bir sorunu engeli yok tur..
    boş muhabbet değil bursa yolu mezitleri geçince düzlükten sonra dik bir rampa var tam gaz 2 kısı 110 u zor gorduk
    yeri geldiğinde dediğin yer uzun ve dik bir rampa olmak zorunda
    cbf 150 ye 1 sene bındım ( arkadasların motorları) kalkıs harıka sonra sonuyor kimseyi yönlendirmiyorum cbf 150 soyledır boyledır demıyorum . honda kalıtesı altında uretuılmıs bır motordur . adını duyurmus bır fırma sonucta ama ben pek sevmedım herkesın zevkı almamamın 2. sebebı belimde rahatsızlık var eğik oturamıyorum motosiklette ama kullanan arkadaslar kıymetını bılsın makınenın kıvrak bır makıne ama bıraz da gıtse ıyı olacak belkı o hız kavramı rodaja baglıdır .
    sunu sorayım suan uretılen motorların buyuk racıngler yada 500 cc ustu makıneler harıc hangısı japon malı
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı 06caracal32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım..
    ya ben caracal almayı düşünüyorum ama tavsiye edermisiniz yorum yazarsanız çok memnun olurum.haaa bide 2. el mi yoksa 0 km mi alsam ankarada bulabilirmiyim acaba yardım ederseniz çok memnun olurum.. şimdiden herkese çok teşekkürlerimi sunarım...

ankaralı.
    ben tavsiye ederim caracalı ama sıfır al bence ..bayiler burada..http://www.kanuni.com.tr/tr/Bayiler.aspx?ilid=ANKARA

bence onun yerine daha küçük bi koruma demiri taksak daha iyi olacak

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boş muhabbet değil bursa yolu mezitleri geçince düzlükten sonra dik bir rampa var tam gaz 2 kısı 110 u zor gorduk
    yeri geldiğinde dediğin yer uzun ve dik bir rampa olmak zorunda
    cbf 150 ye 1 sene bındım ( arkadasların motorları) kalkıs harıka sonra sonuyor kimseyi yönlendirmiyorum cbf 150 soyledır boyledır demıyorum . honda kalıtesı altında uretuılmıs bır motordur . adını duyurmus bır fırma sonucta ama ben pek sevmedım herkesın zevkı almamamın 2. sebebı belimde rahatsızlık var eğik oturamıyorum motosiklette ama kullanan arkadaslar kıymetını bılsın makınenın kıvrak bır makıne ama bıraz da gıtse ıyı olacak belkı o hız kavramı rodaja baglıdır .
    sunu sorayım suan uretılen motorların buyuk racıngler yada 500 cc ustu makıneler harıc hangısı japon malı
    Konu cbf nin veya caracal ın hangi ülke menşei olduğu değildir...
    CBf sadece eğim de değil düz yolda da 120 km / saat hızı görür.
    Tecrübe ile sabittir...
    CBF güvenilir , kullanımı çok konforlu lazım olduğunda da hız lı ve çevik bir makinedir...
    Düz yolda cbf de 100 km / saat hızı göremeyen ,kusuru ilk önce kendin de sonra yaptığı rodaj da ve periyodik bakımlar da yapılan işlemler de arasın...

ama o koruma demiri değil, döver biçer maşşallah abartılı biraz evet.

Motosikleti
    CARACAL
    arkadaşlar bu koruma demiri ve titreşim yapması üzerine;

benimde nikelajları kalktı ve evet garantiden değiştiriyorlar.
    benim söyleyeceğim bu titreşimi azaltamazmıyız acaba.
    motorun dinamiğine birşey yapmak sözkonusu değil ama en azından bağlantılarda araçlarda olduğu gibi lastik takozlu bağlantı olamazmı acaba?? titreşimi en çok artçı hissediyor.onun sebebide eksozun civatasının tam o noktadan bağlı olması.ve eksoz doğrudan manifolt çıkışına ve artçının ayak basma yerine bağlı.
    topu topu 2 yerden bağlı.

eğer buraya lastik takozlu (yada araç alt takımlarındaki lastik burçlu)bağlantı yapsak ne olur acaba.
    aynı durum motorun motosiklet şasisine bağlandığı noktalar içinde yapılsa.özellikle motorun ön bağlantısı civataları lastik burçlu olsa bence kalkış daha yumuşak,sarsıntı daha az olurdu.ama niçin yapılmıyor bilmem

bunu bire KARDAĞ a sormak lazım??

havalarda ısındı kimsenin bilgisayar başına geçtiği yok galibaaa

bence motorda titreşim yok. ön taraflarda bişeylerin benzini içine çekip o benzini 9 da birine küçülttükten sonra patlattığını hissetmek bi motorcuya zevk verir. ama zevkler farklı tabi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    bülent abi senin parçalar geldi 2 gün oldu haberin olsun,titreşimi kesmek içn motorun üstten egsantirikli olması lazım yoksa zor ama lastik takoz işi olur bulabilirseniz tabi dediğiniz yerlere uygun takoz

Motosikleti
    CARACAL
    Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bülent abi senin parçalar geldi 2 gün oldu haberin olsun,titreşimi kesmek içn motorun üstten egsantirikli olması lazım yoksa zor ama lastik takoz işi olur bulabilirseniz tabi dediğiniz yerlere uygun takoz
    vaaaay kardeşim gelmiiiiiş selam kardağ.parçalar geldi demek.saolasın valla.
    bu arada harbiden takoz yapmayı düşünüyorum ha.sendende teknik konuda destek alabilirim
    bakarsın kuralkanda beğenir ne dersin haa???

motoru gövdeye 2 önde 2 arkada birde depo altından bağlamışlar gördüğüm kadarıyla değilmi kardağ??
    buraya opellerin arka da kullanılan bir burç var onu deniycem bakalım.tabi biraz ön bağlantıda revizyon ister ama onu napcaz bilmiyorum(garantiden çıkmaması için

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    ama o koruma demiri değil, döver biçer maşşallah abartılı biraz evet.

aslında bu tarz (chopper,cruiser)motosiklet'lerde koruma demiri pek olmaz ama caracal'da var sonuçta klasik bir motosiklet'o olanlarda var ama!!benim hoşuma gitmiyor solmyr arkadaşımızında dediği gibi biçer döver kimin maşşalah ben hem sisi'yi hemde koruma'yı çıkardım...

eray neredesin be!! yine yoksun piyasada

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler