Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008
    Alıntı dogus_toproc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar meraba arkadaslar bı kac gün önce sölemıstım sparıs verdım carsamba gelıcek diye benımkıde geldı bugün sımdı yemek yemek ıcın inebıldım üstünden cok keyıflıydi herkese kazasız belasız sürüşler...

hayırlı olsun dostum kazasız belasız sürüşler. ben ilk aldığımda elle iterek 3 km yapmışdım :D kullanmayı bilmiyodum şimdi gayet iyim pro değilim bana yettiği kadar biliyorum :D

Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu plakalık olayına bir çare bir çözüm bulan varmı???acayip şekilde sallantı var benim plakalıkta!!bir gün düşecek diye korkuyorum..(araya ek parça koyma haricinde)

henüz benim plaka sorunum olmadığından bi fikir söyleyemiycem ama geçmiş sayfalarda bi arkadaşımız da vardı resimli bi şekilde plakayı tututmuşdu orjinal hali 2 vida tutuyor arkadaşımız 3 cü bi vida yeri deldirmişdi tl70 diye bir japona benzer bi yapıştırıcı var nabur veya rulmancılarda bula bilirsin vidaya döküyosun sonra somunu sıkıyosun onu aça bilmek için vidayı kırman gerekiyo yada 200 derece sıcaklık tuturak aça bilirsin ben de plaka sorunu yaşarsam tl70 i deniyeceğim bu dediğim ürünü kalıpcılar çok kullanır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı svd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anahtarcıya git yontulmamıslardan bir tane al 2 lira

mudur su delik olayını anlatsana be benimde tek derdim ses cok sukur nası hallettin bide hava filitresi nası sokuluyo

hava filtresi sol kapagı sok gorecegın sıyah kapagı da sok 7-8 vıdalı al sana hava fıltresı sonra tersten yanı fıltre kutusunun oldugu bolumden dısarı hava tut anladın sen ,,, bakma sen benım sabunlama fıkrıne dusundumde pek mantıklı gelmedı ,,,

müdür delik olayı bende hiç yok kendı orj sesı hıç bozma derım senın motor hacmıne gore muhendısler kafa yoruyorlar senın egsozu deldırmen ses olarak ( cok tatmın edıcı olmaz gıbı ) gelip , performans kaybı olarak geri donecektır ve motor rahat calıstıgı ıcın yakıtın artacaktır . egsozlar dısarı atılan gazı egsoz ıcınde vurdurup gerı sılındıre gonderırler aslında ama deldirme derim

deldir 1 hafta sonra polısler düşer peşine gürültü kirliliğnden ceza keser ve o susturucuyu tamir için bir dunya para verırsın

bu arada km telim koptu bıktım bu 2. oldu kuralkana maıl atacam şimdi bıktım artık

hayırlı olsun kazasız belasız binersin inşallah...

arkadaşlar plakalığı nasıl yaptınız??çamurluğumu deldiniz yoksa yapıştırmamı yaptınız!!!

Alıntı:
    fattii´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster

bi de deyişiklik olsun resim koyalım dedim
    2 tane nokta soyleyım

1.si depodaki mavi yapıstırmayı cıkart
    2.si ise plakalıgını oradan cıkart ve arka camurlugun alt tarafında 2 tane delik var o deliğin arkasındakı kucuk plastıklerı kır plaka ya o delıklerın hızasında delık ac ve oraya monte et yoksa park lambası ve çamurluk titreşimden kırılıyor

ve akü nün suyu seninde sol egsoza akmıs karartmalar yapmıs

dişli buyuten varmı hiç ve zincir şakırtısına çözüm bulan zzincir şakırtısınıda kestım bu arada

yaw mont alacam bu keretaya deri yakışır ama su geçirmez istiyorum su geçirmez deri montlar cok pahalı heralde sportıf alacam
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    tamam plakalığı bi deneyim ..benim km teli kopmadı şeytan kulağına kuşun ama bundan sonra koparsa bilemem tabi

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    arkadaşlar resimlerden anlıyacagınız üzere bende plakalık yok neden derseniz araba dokununca arkadan zaten plastik dandik bir işçiliği olan plakalık kırıldıı tek çaremiz kaldı bizde arka çamurluğa 3 delik le plakayla beraber delerek civatayla sıktık 10 numara oldu ne kaba pisliği kaldı nede zırıltısı hee ama şöle bir durumda var plakalığın altında kaba bir parça vardı sanırım bizimki kendiliğnden 10 numara kırılınca sadece delip somunla tuturmak kalmıştı umarım anlamışsınızdır.

bugün 5000-5500 km bakımını yaptırdım 65 ytl tuttu servisin dediği şey her 1000 km de bir yag değiştir dedi aksatma dedi motorun içinden çıkan yağ hakketten acayyip yağ demey şayit ister gibilerinden. siz siz olun bakımından bakımına yağ değiştirmeyin her 100km de mümkünse paranız varsa aç bırakmayın motoru yağını verin ok.

bende ufak bir kaç sorun vardı sisybar mesela vidaları çok gevşiyodu ve şangır şangır oynuyodu ses yapıyodu onları hallettik bir vida içinde kırılmıştı orayı komple delip somunla tutturduk diğer tarafıda daha sağlam bir vidayla tutturdum. zincir çok gevşiyodu ve şase üzerinde zincire denk gelen bir parça vardı zincir onu yiyodu sordum o parça onun için orda zincir onu yedikçe o değişiyo dediler zincirden dolayı problem yaşayabilirsiniz iki kişi binmelerde çok gevşemesi lazım en azından bende öle oldu tabi binen kişilerin kilo larıda önemli heralde

başka ne diyebilirimki paranız oldukça 3 5 demeyin servisse sokun yağlayın yıkayın belli oluyo bakımından bakımına götürürseniz sanırım çok uzun ömürlü olmayacaktır.

başka birşeyde far fardan gelen zırıltıyı çözzemedim oynuyo gavur zırıl zırıl sıksanda nafile

ama şöle bir durum var motorumuzun hali ortada her yanı demir aksamıyla dolu doğal olarak zırıltılar olacaktır.

ama kim ne derse desin motorun sadece yandan görünüşü 10000000000 numara önden ve arkadan berbattt
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    kanuni caracal 200 cc
    çok teşekkürler arkadaşlar kazasız belasız sürüşler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    bilgilerin için teşekkürler erdincpolat...
    benikimde ilk yağ değişiminde yağdan ziyade talaş boşaldı!noluyo len dedim motor içten içe kenidimi yiyo felanama normalmiş alışma aşamasında olduğu için talaş döker dediler..geçen 2'inci sefer ellerimle değiştirdim ilk seferki kadar talaş çıkmadı iyiye işaret bu tabi ha!! bu ara arkadaşlar ben yağ olarak castrol 10w40 macnatec yarı sentetik kullanıyorum bilginize...dandik yağlar kullanmayın makinanız kitler allah muhaffaza

Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    bilgilerin için teşekkürler erdincpolat...
    benikimde ilk yağ değişiminde yağdan ziyade talaş boşaldı!noluyo len dedim motor içten içe kenidimi yiyo felanama normalmiş alışma aşamasında olduğu için talaş döker dediler..geçen 2'inci sefer ellerimle değiştirdim ilk seferki kadar talaş çıkmadı iyiye işaret bu tabi ha!! bu ara arkadaşlar ben yağ olarak castrol 10w40 macnatec yarı sentetik kullanıyorum bilginize...dandik yağlar kullanmayın makinanız kitler allah muhaffaza
    teşekkür ederim

aslında mekanikten anlamam ama öğrenecek çok şeyimiz var bu konuda aslında işin püf noktası adam gibi insani bir servis tabi eğer motordan anlamıyorsanızz. işinin hakkını versinler bizde parasını verelim arkadaş ama yok ben istanbuldaki servisimi değiştirdim başka bir servise götürddüm bakalım şimdilik yag gibi motorum bundan sonrasına bakıcaz artık
    DRİFT RELİGİON

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650
    fuara giderken biraz once gelin de konusalım be yaaa v illaki konusacaklarımız vardır karsılıklı

Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    walla ben fuara c.tesi günü gitmeyi düşünüyorum ama eğer hava yagmurlu olmazsa yagmurlu olursa gidermiyim bilmiyorum profilimde cep numaram yazıyoo c.tesi hava yagmursuz olursa orda olucam
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    yaw ben caracalımdan ayrı kalamıyorum ne yapmam lazım işe bile erken gidiyorum biraz gezmek için

askerde ben nasıl dayanacam bu motorsuzluga

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    fuara giden arkadaşlar olursa kanuni stantında foto çekmeyi unutmayın arkadaşlar!!gelemiyoz bari resimlere bakalım..

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    fuara giden arkadaşlar olursa kanuni stantında foto çekmeyi unutmayın arkadaşlar!!gelemiyoz bari resimlere bakalım..
    katılıyorum

arkadaşlar merak ettim sizin makineler kaç km de
    benimki 4000 km de bi problemim olmadı
    [COLOR="DeepSkyBlue"]ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN[/COLOR]

Motosikleti
    kanuni caracal 200 cc
    merhaba arkadaşlar bı kaç soru sormak istiyorum yardımcı olun lütfen. öncelikle kesinlikle deişmem gereken parcalar varmı? benzin olarak ne kullanmalıyım bide 20 ytl lık benzınle 116 km yaptım normal mı? yardımcı olun lütfen arkadaşlar sımdıden cok teşekkürler

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı dogus_toproc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bı kaç soru sormak istiyorum yardımcı olun lütfen. öncelikle kesinlikle deişmem gereken parcalar varmı? benzin olarak ne kullanmalıyım bide 20 ytl lık benzınle 116 km yaptım normal mı? yardımcı olun lütfen arkadaşlar sımdıden cok teşekkürler
    dostum eger normal depo ise yani daha yedege gecmedıysen normal ama yedek ve normal depo karısık 116 ıse cok fazla
    ve kac km desın fıltre durumun nasıl , buji durumun nasıl , arka tekerlek havası nasıl ve nasıl kullandın sakin mi sertmı bunlar cok onemlı noktalar

ben 20 ytl benzın ıle 160 - 170 km yaparım
    Alıntı fattii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum

arkadaşlar merak ettim sizin makineler kaç km de
    benimki 4000 km de bi problemim olmadı
    ben 5320 km deyım ufak tefek sorunlar haricinde bır sey olmadı. motorun süper ciğeri var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    ben 1520 km'deyim ilk zamanlar geç çalışma yüzünden çok çektim!!bide şamandıradan benzin kaçırıyordu başkada öyle bi problemim olmadı!!dogus_toproc''''bunlar seninde başına gelebilir veya gelmeyedebilir birazda şans işi aslında..

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    ben 1520 km'deyim ilk zamanlar geç çalışma yüzünden çok çektim!!bide şamandıradan benzin kaçırıyordu başkada öyle bi problemim olmadı!!dogus_toproc''''bunlar seninde başına gelebilir veya gelmeyedebilir birazda şans işi aslında..
    ŞAMANDIRADAN BENZİN KAÇIRMAYAN YOKTUR HERHALDE BENDEDE OLDU ÇÜNKÜ BU ARADA 2 KERE GAZ TELİ KOPTU

NAZARMI DEYDİ NE OLDU ARKA FREN ÖTMEYE BAŞLADI BU ARADA ARKA LASTİK PATLAYINCA FARK ETTİM BALATA YAYI KOPMUŞTU ONUN YERİNE DAHA KÜÇÜK Bİ YAY TAKTIM İDARE EDİYOO ONDANMI ACABA YAY BIRAKMIŞ OLABİLİRMİ?
    [COLOR="DeepSkyBlue"]ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN[/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı fattii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ŞAMANDIRADAN BENZİN KAÇIRMAYAN YOKTUR HERHALDE BENDEDE OLDU ÇÜNKÜ BU ARADA 2 KERE GAZ TELİ KOPTU

NAZARMI DEYDİ NE OLDU ARKA FREN ÖTMEYE BAŞLADI BU ARADA ARKA LASTİK PATLAYINCA FARK ETTİM BALATA YAYI KOPMUŞTU ONUN YERİNE DAHA KÜÇÜK Bİ YAY TAKTIM İDARE EDİYOO ONDANMI ACABA YAY BIRAKMIŞ OLABİLİRMİ?
    garantiden değişiyor . şamandıra 2 gaz 1 debrıyaj 2 km telı hepsıde kanuni nin yanlıs parca uretmesınden kaynaklanıyor . kablo boyları çok kısa

ne güzel eskişehirde bir ben vardım habıre herkes caracal alıyor. 5 tane olduk heralde

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008
    slm arkadaşlar dün fuarda idim kanuni bildiğiniz gibi hyosung la olan anlaşması gereği hyosun marka motorlara kanuni yazısı yapıştırmışlar farklı bişey yok bu arada hyosun gv 650 motora niyeti bozdum :D:D:D caracal dan sonra yükseltmek için alacağım motor olarak kayıda aldım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Tiger 250 dururken, Caracal 200 modelini satın alanları hala anlamış değilim.
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    Alıntı CrazyRocK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar dün fuarda idim kanuni bildiğiniz gibi hyosung la olan anlaşması gereği hyosun marka motorlara kanuni yazısı yapıştırmışlar farklı bişey yok bu arada hyosun gv 650 motora niyeti bozdum :D:D:D caracal dan sonra yükseltmek için alacağım motor olarak kayıda aldım.
    bende senin gibi niyeti oo makina için bozanlardanım ama üzerine oturup şöle bir elleştik makinayla beni kendinden sogutan tek nedeni ise vites pedalı vites değiştirmek için ayagımı çok fazla kasmam gerekiyo yani allah korusun kıramp girer ayagıma o yüzden vazgeçtim vites pedalı benim için uygun yerde değil ama makinaaaa 10 numara

şu hemen üstümdeki tiğer dururken diyen arkadaşa slm sölemek istiyorum merhaba arkadaşım hoşgeldin ne güzel bir yorumla geldinn
    DRİFT RELİGİON

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler