Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Storm 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    arkadaşlar büyük bir yanlış yaptım ve motorumu iyi bir tanıdıkta olsa bir başkasına verdim. çakılda kaydı ve düştü. ben kısa pantolonla gezerken motor kullanan bir abimizdi. yaptığı km nin hesabı yok ama oluyor işte. neyse sadece elleri ve dirseğinde biraz yara bere var. ciddi birşeyi yok.
    gelelim yardım istediğim konuya
    motorda çizikler var ve küçük bir yerinde kırmızı üst tabaka komple soyuldu.
    sanayide boyacı bir arkadaşım var ve o kısmı boyatmak istiyorum. ancak rengin kodu konusunda bir karara varamadık.
    acaba bizim kırmızı stormların renginin tam olarak kod karşılığı nedir. ??????

Bir gün motor yatacaktı tabii ki. daha kötüsü de olabilirdi ama ne olacaksa kendim yapsaydım içim daha rahat olurdu bi başkası değil.
    bundan sonra valentino rossi gelse. dese ki
    - hey yasin! give me your motorbike for two tour
    diyeceğim şudur..
    - valla abi kusura bakma veremiyorum ya. prensip meselesi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar büyük bir yanlış yaptım ve motorumu iyi bir tanıdıkta olsa bir başkasına verdim. çakılda kaydı ve düştü. ben kısa pantolonla gezerken motor kullanan bir abimizdi. yaptığı km nin hesabı yok ama oluyor işte. neyse sadece elleri ve dirseğinde biraz yara bere var. ciddi birşeyi yok.
    gelelim yardım istediğim konuya
    motorda çizikler var ve küçük bir yerinde kırmızı üst tabaka komple soyuldu.
    sanayide boyacı bir arkadaşım var ve o kısmı boyatmak istiyorum. ancak rengin kodu konusunda bir karara varamadık.
    acaba bizim kırmızı stormların renginin tam olarak kod karşılığı nedir. ??????

Bir gün motor yatacaktı tabii ki. daha kötüsü de olabilirdi ama ne olacaksa kendim yapsaydım içim daha rahat olurdu bi başkası değil.
    bundan sonra valentino rossi gelse. dese ki
    - hey yasin! give me your motorbike for two tour
    diyeceğim şudur..
    - valla abi kusura bakma veremiyorum ya. prensip meselesi.
    hiç takma kafanı motosiklet bu düşer kalkar ....
    Renk kodunu ise bilmiyorum
    ufak tefekse ruj ile kapat

selamın aleyküm

arkadaşlar merhaba, şu saat itibariyle siteye üye olmuş bulunmaktayım. storm 150 de yapılan yorumların sayfa sayısı 17 ve tüm sayfaları tek tek okudum. gel gelelim konuya. bende almaya niyetli olanlardan biriyim, araştırıyorum halen, fakat bu motorun kilometresini 5.000 ve üstü gören ayrıca her gün kullanan arkaşlarda soruyorum. motorunun şu anki durumunu anlatabilirmi artıları eksileri vs... herkese tekrar merhaba,

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    aramıza hoşgeldin öncelikle. 5000 km aşdıktan sonra motorunun bakımı düzgün yapıp hor kullanmassan halen sıfır gibi kullanırsın. benim motor 11.000 km sorun çıkarmadı değil ama yaptırdım piyasada diğer japon motosikletler veya diğer italyan v.s. motosikletlerden çok ucuza geldi bakımı olsun ayrıntısı olsun..
    şuan canavar gibi gidiyor maşallah. fakat dediğim gibi çok bi performans beklemek gerekmiyor bunlardan. ama diğer modellere göre yinede bir adım önde bir model seçmişsin. yazılanları okuduysan zaten herkes sorunun u olsun memnuniyetini olsun paylaşmıştır. tekrar belirteyimki kul yapısı bu sorun çıkarmayacak diye bişey yok, ama sorunu güzelce ve uygunşekilde halletmek senin elinde.
    KIRMIZI BOĞA..

vay be, 11.000 ne demek, şu an 2. el motor sitelerinde bakıyorsun ilanlara hep mondial , asya , çelik ve diğer dandik markalar ve kilometreleri 2000-3,000 de olmalarına rağmen ilanları bol miktarda mevcut. ama gerçekten bence mukemmel 11.000 olması, acaba başka gören varmı bu kilometreyi... kardeş ya bişi daha sorcam. 2 kişi binildiği zaman çekişi nasıl zorlanıyormu, yani 70+50 kg olcak motorda ) ya hayatımızda motoro binmedik almaya niyetleniyoruz. nerden geldi bu heves bana anlamadımki , ne koyacak yerim var, ne ehliyetim var ) ama istiyorum işte ) bişi daha sorcam , kusura bakma bilmediğim için soruyorum. visete otomatik geçiyor ayrıca bu gaz vermek için sürekli döndürüyormuyuz nasıl oluyor ) tutma yeri varya orayı diyorum, ama eğer öyleyse bilek ağrımıyormu ya , yoksa bi kere döndürüyoruz sonra mı bırakıyoruz ) anlamıyorum ya tekrar kusura bakmayın

Alıntı batari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be, 11.000 ne demek, şu an 2. el motor sitelerinde bakıyorsun ilanlara hep mondial , asya , çelik ve diğer dandik markalar ve kilometreleri 2000-3,000 de olmalarına rağmen ilanları bol miktarda mevcut. ama gerçekten bence mukemmel 11.000 olması, acaba başka gören varmı bu kilometreyi... kardeş ya bişi daha sorcam. 2 kişi binildiği zaman çekişi nasıl zorlanıyormu, yani 70+50 kg olcak motorda ) ya hayatımızda motoro binmedik almaya niyetleniyoruz. nerden geldi bu heves bana anlamadımki , ne koyacak yerim var, ne ehliyetim var ) ama istiyorum işte ) bişi daha sorcam , kusura bakma bilmediğim için soruyorum. visete otomatik geçiyor ayrıca bu gaz vermek için sürekli döndürüyormuyuz nasıl oluyor ) tutma yeri varya orayı diyorum, ama eğer öyleyse bilek ağrımıyormu ya , yoksa bi kere döndürüyoruz sonra mı bırakıyoruz ) anlamıyorum ya tekrar kusura bakmayın
    hiç biri yoksa hiç bulaşma daha iyi hem de paran cebinde durur....

kardeş kışın binebiliyormusunuz, gerçi istanbulun pek fazla kışı yok ama yağmuru oluyor.yağmurlu havada motora binmek sağlıklı olabilirmi acaba

kardeş kışın binebiliyormusunuz, gerçi istanbulun pek fazla kışı yok ama yağmuru oluyor.yağmurlu havada motora binmek sağlıklı olabilirmi acaba
    kışın bikini ile denize girmek kadar sağlıklı diyebilirim....

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışın bikini ile denize girmek kadar sağlıklı diyebilirim....
    İsmail abi yorumuna koptum
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

))) harika bi cevap, bende koptum yani, ya kardeş şimdi birini aradım, storm 150 sini 1.700 ytl satıyor, 900 km de imiş, ailesinden habersiz aldığım için satıyorum dedi bana , ama bu motor ruhsat değişikliği falan 2.000 ytl ye gelirmiş, peki ben sıfır alsam yaklaşık fiyatı 2.500 ytl,.. plaka ruhsat falan ıvırı zıvırı ne kadara geliyor bu motor kardeş, 3.000 YTL oluyormu ya

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    evet kışın ismail abinin dediği misal
    üstadım sende biraz araştırsan aslında bunların hepsini öğrenirsin. gaz gidonundan bahsetmişsin. o bi yere kadar dönüyor aynı gaz pedalı misali. bileğin falan ağrımıyor. ayrıca çekişte hiçbir sorun yok nitrious81 arkadaşımız 20.000 e yaklaştı veya geçti sanırsam. düzgün bakıp hor kullanmassan sıfır gibi kullanırsın."mondial , asya , çelik ve diğer dandik markalar ve kilometreleri 2000-3,000 de olmalarına rağmen ilanları bol miktarda mevcut." derken bizde o dandik dediklerinden kullanıyoruz. kanunide bunlardan aşşağı bişey değil böyle düşünüyorsan bence paranda varsa düzgün bişey alırsın. tabi bi araba parası olması lazım. bu motorların çekişinde sorun olmaz. olsada kesin bi arızası vardır. 150-180 kg rahat taşır. ben iki kişi 125 km hızı gördüm. ama sen motoru alır almaz böyle zorlarsan köküne kadar gaz verirsen o motorun ömrü uzun olmaz.
    KIRMIZI BOĞA..

Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kışın ismail abinin dediği misal
    üstadım sende biraz araştırsan aslında bunların hepsini öğrenirsin. gaz gidonundan bahsetmişsin. o bi yere kadar dönüyor aynı gaz pedalı misali. bileğin falan ağrımıyor. ayrıca çekişte hiçbir sorun yok nitrious81 arkadaşımız 20.000 e yaklaştı veya geçti sanırsam. düzgün bakıp hor kullanmassan sıfır gibi kullanırsın."mondial , asya , çelik ve diğer dandik markalar ve kilometreleri 2000-3,000 de olmalarına rağmen ilanları bol miktarda mevcut." derken bizde o dandik dediklerinden kullanıyoruz. kanunide bunlardan aşşağı bişey değil böyle düşünüyorsan bence paranda varsa düzgün bişey alırsın. tabi bi araba parası olması lazım. bu motorların çekişinde sorun olmaz. olsada kesin bi arızası vardır. 150-180 kg rahat taşır. ben iki kişi 125 km hızı gördüm. ama sen motoru alır almaz böyle zorlarsan köküne kadar gaz verirsen o motorun ömrü uzun olmaz.
    tamam kardeş anladım. desene o zaman sağ elimizle seyir halindeyken hiç kımıldatamayacağım, ) motor cahili olmak kötü bişiymiş ya. neyse öğrencez artık yavaş yavaş , peki yukarıda yazdığım motor için ve o konuyla düşünceleriniz nelerdir

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım...yeniyim fakat 4 aydır forumu ve yazıları takip ediyorum..izmir den ali herkese selamlar...bende 1600 km deyim hafta sonları genellikle kullanıyorum...izmirde motorkullanmak çok güzel..

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    tamam kardeş anladım. desene o zaman sağ elimizle seyir halindeyken hiç kımıldatamayacağım, ) motor cahili olmak kötü bişiymiş ya. neyse öğrencez artık yavaş yavaş , peki yukarıda yazdığım motor için ve o konuyla düşünceleriniz nelerdir
    onu alacağına sıfır al derim bence. pahalı geliyor çünkü. 1000 km de yapmış. nette daha ucuzunu bulabilirsin belki.

Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım...yeniyim fakat 4 aydır forumu ve yazıları takip ediyorum..izmir den ali herkese selamlar...bende 1600 km deyim hafta sonları genellikle kullanıyorum...izmirde motorkullanmak çok güzel..
    merhaba. aramıza hoşgeldin. bizim motorunda topiği var okumak istersen 80 küsür sayfa buda adresi http://www.motosiklet.net/forum/moto...0t-19a-87.html
    KIRMIZI BOĞA..

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu alacağına sıfır al derim bence. pahalı geliyor çünkü. 1000 km de yapmış. nette daha ucuzunu bulabilirsin belki.

merhaba. aramıza hoşgeldin. bizim motorunda topiği var okumak istersen 80 küsür sayfa buda adresi http://www.motosiklet.net/forum/moto...0t-19a-87.html
    ben o topiği baştan sona okudum arkadaşım hemde tek tek, senin yaşadığın servis problemleri falan ama kimse yok orda ya neden...senin ismin ahmet miydi

sıfır storm 150 masrafı ne olur pki

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o topiği baştan sona okudum arkadaşım hemde tek tek, senin yaşadığın servis problemleri falan ama kimse yok orda ya neden...senin ismin ahmet miydi
    evet ahmet bu aralar yazan yok bizde bakıp bakıp çıkıyoruz.
    sıfır storm 150 masrafı ne olur pki
    alırken ne masrafın olacak ki onu anlamadım zaten satış fiyatına plaka ruhsat fiyatı dahildir.
    ancak bi bayiden falan öğrensen daha iyi olur. hem bazı bayiler daha ucuza verebiliyo.
    KIRMIZI BOĞA..

avare rulman kardeş motorunu alabildinmi?

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650

Bizim storm yaylada.. bulutların arasında..

Bizim ceylanla Rize merkeze 30 km uzaklıkta olan Handüzü yaylasına 2 kişi çıtık. yolun 20 km'si ciddi yokuş olduğu için motoru zorlamak istemedik ve 2 çok kısa mola verdik.
    Storm 150 ile ilgili kafasında soru işaretleri olanlara fikir olsun.. bu motor bulutlara bile çıkabiliyor

Motosikleti
    asya 150t 19a
    orjınal eksozun icine kalın sac sardırıp eksozu icine tekrar gecırın eksoz zırıltısına kesın cozum dıreksyon plastık sesınde ıse sılıkon veya japon yeterlı gelıo motor guzel asya daha agır bence motor olarak kalıte gorunuo sekıl ıtıbarı ıle sankı kanunı modelı bıraz cocugumsu geldı bana

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler