Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Storm 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

slm kardeşlerim bende storm150 alacağım yaw rodaj kaç km veriyorlar alınca :(

ben antalyadayım storm150 fiyatı 2599+150 plaka masrafı 2750 peşin 2700 diyorrr yok bunlarda kampanya antalyada kanuni servisine duyur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı imp07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben antalyadayım storm150 fiyatı 2599+150 plaka masrafı 2750 peşin 2700 diyorrr yok bunlarda kampanya antalyada kanuni servisine duyur
    Dostum istanbulda da 2.599 + Plaka masrafı. Ben 3 ay once aldigimda 2.400 'e aldim.. Ama kampanya yapan yer zaten yok sayilir.. Yani bulabilirsen pesin fiyatina kredi kartina taxit super.. ama bunun disinda zor yani.

ßen ilk 500 km motoru fazla zorlamadim,, ama 500 'den sonra ne verdiyse yapistirdim hic problem yok suanda cok zorlarsam 120 km/h görüyor.. Ama düz yolda falan maximum 110. km

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Strom'da lastik ebadını değiştiren veya bilgisi olan arkadaşımız varmıdır?Mesela 130 genişlik yerine arkada 140 genişlik olsa nasıl olur?

Dostum lastik ebatını 130 yaparsan kurtarır dıye dusunuyorum,, bunu da arka lastik sibobuna isikli lamba takmistim ve ortalama olarak 1-2 cm disari tasiyordu.. Lastigin bagli oldugu demire 1 cm kalmisti. Doneren problem olmuyordu,, ama tam olarak dogru cevap degil tabi benimkisi,,

bende lastiklerimi degistirmek istiyorum,, cünki üzerindeki adi cin mali lastiklerin cok iyi yol tuttugu soylenemez,,, bu konuda arastirma yapiyorum " Duro " diye bir marka var öneriyorlar ama bakacagim fazla firsat bulamiyorum..

Alıntı imp07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dostum bak,,, bu ilanda 2007 model 2500 'de bir storm var gumus renk fiyatıda 2.000 ytl .. bence iyi fakat sen antalyadasin kargo vs cart curt neye gelir gider bilemiyecegim..

http://www.motosikletpazari.com/prod...w.jsp?PID=2382

Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum istanbulda da 2.599 + Plaka masrafı. Ben 3 ay once aldigimda 2.400 'e aldim.. Ama kampanya yapan yer zaten yok sayilir.. Yani bulabilirsen pesin fiyatina kredi kartina taxit super.. ama bunun disinda zor yani.

ßen ilk 500 km motoru fazla zorlamadim,, ama 500 'den sonra ne verdiyse yapistirdim hic problem yok suanda cok zorlarsam 120 km/h görüyor.. Ama düz yolda falan maximum 110. km

Dostum lastik ebatını 130 yaparsan kurtarır dıye dusunuyorum,, bunu da arka lastik sibobuna isikli lamba takmistim ve ortalama olarak 1-2 cm disari tasiyordu.. Lastigin bagli oldugu demire 1 cm kalmisti. Doneren problem olmuyordu,, ama tam olarak dogru cevap degil tabi benimkisi,,

bende lastiklerimi degistirmek istiyorum,, cünki üzerindeki adi cin mali lastiklerin cok iyi yol tuttugu soylenemez,,, bu konuda arastirma yapiyorum " Duro " diye bir marka var öneriyorlar ama bakacagim fazla firsat bulamiyorum..

dostum bak,,, bu ilanda 2007 model 2500 'de bir storm var gumus renk fiyatıda 2.000 ytl .. bence iyi fakat sen antalyadasin kargo vs cart curt neye gelir gider bilemiyecegim..

http://www.motosikletpazari.com/prod...w.jsp?PID=2382
    tkr ederim kardeş yorum ve bilgilerin için antalya işte aratıracağım ve bi storm alacağım tabi bunda senin bilgilerin önemli idi tkr ederim ve inş aldığımda daha çok fikir alırım

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "leopessia" arkadaşım,cevap için teşekkürler.Üzerindeki lastikle viraj çıkışında dönüşe devam ederken gaz verildiğinde arkadan kayma eğilimi oluyor.Lastiklerin mutlaka değiştirilmesi gerekir.Orijinal lastik ebadı 130/60-13 olarak iyi sayılan ölçülere sahip ama sanki arka lastik 140 olsa dönüş ve yatışlarda avantaj sağlıycakmış gibi geliyor.Tabi yakıt biraz artacak ama benim için güvenlik daha önemli.Lastikleri değiştirmeden önce kesin bir bilgi alırsam 140 yapmak istiyorum arkayı.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

leopessia arkadaşım gecen geçmiş olsun dileklerimi sana söylemeyi unuttum :( kusura bakma kaza geçirmişsin sanırım dikkat et tekrar geçmiş olsunn bütün motor cu arkadaşlarıma kazasız belasız sürüşler dediğim gibi allah izin verirse bende storm ailesine katılacağım yakında antalya olan arkadaşlar siyah bi storm görürlerse o benimmmalayım plakamıda yazacağım

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "imp07" benim makinede siyah.Önden gören şöyle bi bakıyo malzemeyebide yandan aynı havayı verseydi karizmayı tavan yapardı valla
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "imp07" benim makinede siyah.Önden gören şöyle bi bakıyo malzemeyebide yandan aynı havayı verseydi karizmayı tavan yapardı valla
    kardeş kızmazsın demi benimkide siyah olsa sitedebide ben hiç siyahı canlıgörmedim baktığım yerde kırmızı vardı senin zevkine güveniyorum

yaw arıyom arıyom bi siyah storm yok yaww DARKDIAMOND kardeş resim fila nvarsa kyda gönlümüz senlensinn

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    dostum bana sorarsan kırmızı cok güzel geldi gittim direk kirmizi aldim ama sonra bir baktimki Gümüşü Cok Can yakıyor ;) simdiki aklim olsa gümüsü alirim ;)

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Ee ama kardeşim bi resim filan koyun da renk gelsin biraz şuralara! Asya fotoğrafı yüklemiş bu alçak asyacılar Ben Kanuni'lerin fotoğraflarını,detaylarını merak ediyorum.

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    İşte benim Strom'um..

Güzel ya begeniyorum motorumu ;)

heyyt be motor işte bu durrr siyahını hiç görmedim ben ama grı gerçekten guzell dün bide asya gittim adam 2200 dedi akbank 12 diğerlerine de 6 ay dedi yaw üstelesem 2000 verecek ama storm alacağım ben çokkk yakındaaaa bekleyinnnnn

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Evet.. Storm Yakisikli bi Scooter..

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet.. Storm Yakisikli bi Scooter..
    konuyu açtım biraz iradım ama işlerim yoğun :(
    ilgilenemedim ... gerçekten yakışıklı bir motor storm ...
    siyahını çağlayan daki bayi ve teknik servis te gördüm
    sağ olsun oradaki hanım efendi çok yardımcı oldu bu konuda
    dile getirmeden edemeyeceğim iyi niyetli insanlar ....Reklam olacam ama varsın olsun ... Murat otomotiv...

Her Yerli Toplama Scoter(buna da türkçe isim bulmak lazım ) gibi
    sorunları oluyor ama halledilmeyecek şeyler değil...

Buluşma olayına gelince ehliyet almaya az kaldı ...26 sında direksiyon var .
    Yaparız bir şeyler ikiz kardeşi sayılancak kadar benzeyen 19A cılarıda almak lazım kalabalık bir gurup olsun millet motorculara baksın
    malum chooper'imiz yok ....

Rodaj 400-900 km arası fazla kasmayın derim
    ilk bakımdan sora da 1500-2000 e kadar fazla sıkıştırmayın ama arada
    motoru açmayı deneyin sıkıştırmadan sorası ...bende pek bilmiyorum ...

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu açtım biraz iradım ama işlerim yoğun :(
    ilgilenemedim ... gerçekten yakışıklı bir motor storm ...
    siyahını çağlayan daki bayi ve teknik servis te gördüm
    sağ olsun oradaki hanım efendi çok yardımcı oldu bu konuda
    dile getirmeden edemeyeceğim iyi niyetli insanlar ....Reklam olacam ama varsın olsun ... Murat otomotiv...

Her Yerli Toplama Scoter(buna da türkçe isim bulmak lazım ) gibi
    sorunları oluyor ama halledilmeyecek şeyler değil...

Buluşma olayına gelince ehliyet almaya az kaldı ...26 sında direksiyon var .
    Yaparız bir şeyler ikiz kardeşi sayılancak kadar benzeyen 19A cılarıda almak lazım kalabalık bir gurup olsun millet motorculara baksın
    malum chooper'imiz yok ....

Rodaj 400-900 km arası fazla kasmayın derim
    ilk bakımdan sora da 1500-2000 e kadar fazla sıkıştırmayın ama arada
    motoru açmayı deneyin sıkıştırmadan sorası ...bende pek bilmiyorum ...

Dostum,,, Ben Motorumu Caglayandan " Murat Otomotiv'den aldim,,Allah kahretsin keşke almasaydim! O reklamini yaptigin kisi satana kadar ...... yatar.. Ben onun sattiktan sonraki yüzünü de biliyorum. Şimdi Motorumu oraya servise bile götürmüyorum.. Bahcelievlerde Kanuni var Artik Adresim Orasi.. Ayrica Murat Otomotiv'de Motorun serviste iken yanina yaklastirmiyorlar,, Ustayla Konusmak yAsAk !! Sacmalıga bak.. Eger Sen motorunu almadıysan git bahcelievlerden yada x bi kanuni showroom'dan al.. Şiddetle Murat Otomotiv'den alma diyorum..! Onların işi satana kadar..Sattiktan sonra cuklerinde olmuyo hic birsey,,hersey garanti disi.. Alacagin zaman haber ver gerekirse gidelim birlikte alalim ..

Anasini satiyim bende gecen sinavi kacirdim.. bugun kursa evraklari teslim ettim daha yazili sinav Temmuz 7 'de ya Yaz bitiyo ehliyetim olacak :((( Ehliyetsiz devam 5200 km yaptik.. herhalde bi 5200 daha yapariz gibi geliyor :D

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Abi iyi güzel yazmışsın,ellerine sağlık ama bu servis olayı biçoğunda berbat zaten. Ha adamlar ters yapmışlarsa zaten organize olarak protesto edin,gitmeyin!Böylece internetteki forumlarında nekadar kuvvetli etkiler yapabildiğini görsünler.Ben şahsen hayatta gitmem o servise (ne işim var kardeşim,Asyacıyız biz ) Bu arada yazın hakkaten toplu bi organizasyon yaparsak çok kral olur. Bi de resim yükleyin dedik,internettekileri koymuşsunuz.Yav biz de biliyoruz google'dan bulmayı.Hatta zamanında çindeki firmalardan bile fotolar yüklendi bizim topiğe.Buyruun...

Yahu kameralı cebiniz de mi yok,ben sizin kendi makinalarınızın fotosunu merak ettim.Yoksa stüdyo ışığında çekilmiş,cillop gibi photoshop'lanmış fotoları zaten biliyoruz.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Haklısın Apo dogru soze ne denır Ben ıste yukardakı motora yakısıklı derım He bu arada yukardakı motor 50cc ve 2 zamanlı
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

fotolar geldi fırından yeni çıktı :)

Alıntı BESTAPO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi de resim yükleyin dedik,internettekileri koymuşsunuz.

Ah kardeşim ...Fotoğraf beklersin demek sen beklersin de ben atmazmıyım..

Bak bu bir .. arada tamiratlarımda var ... ;)

bu da 2
    bu da 3 ;)

Bak bu da resim ...

Arada söktümde ....

bu da göstergeler.

Bence aradaki en büyük farklardan biri de bu ... akünün yeri.
    daha iyi olmuş gibi.

Daha biraz daha var ama birazdan koyarım onlarıda :D

Işıklı görünüm

devam daha var bir iki tane daha

bu da arkadan görünüşü ne olduğu belli değil ama olsun ..

Şimdilik bu kadar arkadaşlar ...

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah kardeşim ...Fotoğraf beklersin demek sen beklersin de ben atmazmıyım..

Bence Asya dan gıdıp ayak koyma yerlerındekı metalık parcaları alırsanız cok yakısıklı olur gercı sımdı de cok yakısıklı yaw
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

gunaydın arkadaşlarr resimle gerçekte nguzell yakında gri yada siyah storm resimleri bende koyarım yakında bir storm olacak

Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Asya dan gıdıp ayak koyma yerlerındekı metalık parcaları alırsanız cok yakısıklı olur gercı sımdı de cok yakısıklı yaw
    Evet bencede süper olur ...
    Hep aklımda zaten ama bakalım durum ne gösterecek

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler