Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 600 ABS Hakkında Herşey

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seyyahrasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Way be ne motormuş alanlar ep geziyo
    Genelde insanlar bir yere giderken araç kullanır.. Biz ise "Motor Kullanmak" için bir yerlere gideriz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Denize sürdüm

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    Alıntı Seyyahrasim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi senle temodun sitesinde konuşmuştuk bende aldım falan demiştin hayırlı olsun. bu sitede bende yazdım bi kaç defa ama cbf 600 kullanan yok heralde anlayamadım :D nasıl memnunmusun motordan

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    maalesef bu sitede fazla aktif değil cbf 600 kullanıcıları. bende aynı dertten muzdaribim

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    Alıntı arnold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef bu sitede fazla aktif değil cbf 600 kullanıcıları. bende aynı dertten muzdaribim
    biyerden başlamak lazım ozaman. motor kaç binde nasıl memnunmusun sorularımız olabilir tecrübeleri paylaşabiliriz bu başlıkta

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    hadi bismillah o zaman
    motor 2007 model, 34.000'de. çok şükür memnunum. 2 hafta evvel arka balatayı değiştirdim. EBC marka taktım. ağustos başı gibi de lastikleri yenileyeceğim. 3 eylül'de de marşa basıp doğu karadeniz turuna çıkacağız kısmetse
    sizde durumlar nasıl?

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    benimkide 2007 12binde :D benden önceki sahibi hiç kullanmamıştı motoru oyüzden km çok az ben aldım biraz yaptım ama uzun bir gezi yapacağım ege akdeniz olarak düşünüyorum eylül ekim gibi çünkü çok sıcak oluyor o taraf yazın ve bizim motorlarda şehir içi bayaa bi hareret yaptığı için hiç motoru yıpratmak istemiyorum eylül ekim gibi tam ideal diye düşünüyorum. haftaya 12bin bakımına gideceğim anes motora gitmeyi düşünüyorum 120 lira işçilik alınıyormuş sordum birde değişecek olan ne varsa onların ücretleri. tam ne değişiyor bilgin varmı

Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Mayısta aldım 2007 14000 km de dusuk km diye aldım temiz sadece yağ değişimi yaptım ben memnunum yakıt deneme şansım olmadı ama gazlayınca bir depo 300 km geçiyor çok rahat ee tabi ybr den sonra uçak gibi TEMOD dernekle gezilerde bulunuyorum memnun kaldım sesi de arrow egsoz var çok zorlamadım ama iyi gidiyor

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    Alıntı jack_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimkide 2007 12binde :D benden önceki sahibi hiç kullanmamıştı motoru oyüzden km çok az ben aldım biraz yaptım ama uzun bir gezi yapacağım ege akdeniz olarak düşünüyorum eylül ekim gibi çünkü çok sıcak oluyor o taraf yazın ve bizim motorlarda şehir içi bayaa bi hareret yaptığı için hiç motoru yıpratmak istemiyorum eylül ekim gibi tam ideal diye düşünüyorum. haftaya 12bin bakımına gideceğim anes motora gitmeyi düşünüyorum 120 lira işçilik alınıyormuş sordum birde değişecek olan ne varsa onların ücretleri. tam ne değişiyor bilgin varmı
    ege-akdeniz yolları güzeldir. bende geçen sene aynı tarihlerde antalya yapmıştım. fotoğrafları şuradan görebilirsin;

https://www.facebook.com/zeki.demirc...2633115&type=3

sana tavsiyem yanına kışlık mont ve eldivenini alman yönünde. özellikle gece sürüş yapacaksan cidden soğuk oluyor. ben afyon-burdur- antalya arası dondum diyebilirim. antalya'ya varınca pişmeye başlıyorsun o ayrı..

bu arada bizim motorlar hararet yapmaz kolay kolay, tabi teknik bir sorun olmadığı müddetçe. evet bol bol fan açar ama fan açması hararet yaptığı anlamına gelmez ve fan açmasının (motor ısısının yükselmesinin) motora bir zararı yok. gönül rahatlığıyla sür gitsin..
    12.000 bakımını geçenlerde bir arkadaşım yaptırdı. sabah öğrenip yazarım.
    CBF 150-->CBF 250-->CBF 500-->CBF 600-->...?

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    Alıntı Seyyahrasim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mayısta aldım 2007 14000 km de dusuk km diye aldım temiz sadece yağ değişimi yaptım ben memnunum yakıt deneme şansım olmadı ama gazlayınca bir depo 300 km geçiyor çok rahat ee tabi ybr den sonra uçak gibi TEMOD dernekle gezilerde bulunuyorum memnun kaldım sesi de arrow egsoz var çok zorlamadım ama iyi gidiyor

yakıt konusunda ışık yeni yandığında 250km yapmış oluyorum ama hep ister istemez basıyorum bilmiyorum çokmu azmı. ama yakacaksa bu yaksın değer bence :D benim egzos orjinal sesi yeterli geliyor bazen, ama bazende egzos taksammı diyorum uzun yolda pişman olurmuyum diyorum yani arada :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

ege-akdeniz yolları güzeldir. bende geçen sene aynı tarihlerde antalya yapmıştım. fotoğrafları şuradan görebilirsin;

https://www.facebook.com/zeki.demirc...2633115&type=3

sana tavsiyem yanına kışlık mont ve eldivenini alman yönünde. özellikle gece sürüş yapacaksan cidden soğuk oluyor. ben afyon-burdur- antalya arası dondum diyebilirim. antalya'ya varınca pişmeye başlıyorsun o ayrı..

bu arada bizim motorlar hararet yapmaz kolay kolay, tabi teknik bir sorun olmadığı müddetçe. evet bol bol fan açar ama fan açması hararet yaptığı anlamına gelmez ve fan açmasının (motor ısısının yükselmesinin) motora bir zararı yok. gönül rahatlığıyla sür gitsin..
    12.000 bakımını geçenlerde bir arkadaşım yaptırdı. sabah öğrenip yazarım.
    resimlere baktım güzel yerler gezmişsin, plaka dikkatimi çekti neden 59 tekirdağlımısın ve ön camda yükseltme aparatı gördüm faydası oluyormu? bakım olayınıda öğrenip yazarsan sevinirim ;)

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    Alıntı jack_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt konusunda ışık yeni yandığında 250km yapmış oluyorum ama hep ister istemez basıyorum bilmiyorum çokmu azmı. ama yakacaksa bu yaksın değer bence :D benim egzos orjinal sesi yeterli geliyor bazen, ama bazende egzos taksammı diyorum uzun yolda pişman olurmuyum diyorum yani arada :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

resimlere baktım güzel yerler gezmişsin, plaka dikkatimi çekti neden 59 tekirdağlımısın ve ön camda yükseltme aparatı gördüm faydası oluyormu? bakım olayınıda öğrenip yazarsan sevinirim ;)
    hayır ama motoru o taraftan aldım
    ön camdaki yükseltme aparatı işe yarıyor ama orjinal MRA yerine piyasadan yan sanayi almanı öneriyorum. aynı işi yapıyor. 12.000 bakımında da yağ, yağ filtresi ve hava filtresi değişiyormuş

Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Buyruunnn plan

http://www.temod.org/forum/index.php?topic=667.msg4636#new
    Genelde insanlar bir yere giderken araç kullanır.. Biz ise "Motor Kullanmak" için bir yerlere gideriz..

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    selam herkese, bende motorumu alalı 4.5 ay oldu. 2008 model enjeksiyonlu combined absli. aldığımda 8000 km de idi şu an 16500 km'de. aylık 2000 km üzerinde yol yapıyorum. çok memnunum. hiç bir sıkıntda yaşamadım.
    yaptığım hesaplarla bir depo ile, şu an için şehir içi 370 km yol gidebildim ( sakin kullanımda). Geçen hafta yaptığım istanbul gezisinde otobanda 250. km'de benzin bitti ve yolda kaldım. neyseki yanımda arkadaş vardı motorla alıp geldi, yoksa kötü olcaktı. Ondan önceki yaptığım ankara, adana, izmir, ankara gezisinde ortalama olarak her 350 km de benzin aldım, ortalama hızım ise 100 ila 130 km arası idi. ama uzun yolda gerçekten çok rahat bir motor.

geçenlerde şöyle bir site ile karşılaştım, insanlar yakıt miktarlarını paylaşıyor, herkes bakabiliyor. gayet açıklayıcı, bende üye olup kendi yakıtlarımı da eklemeye başladım. burda nerdeyse her türlü motosiklet için yakıt miktarını bulabilirsiniz. benim motosiklet için de link şu. ( bu arada benim motorun resmidir o, biraz değiştirdim de

http://www.fuelly.com/driver/pufpuf/cbf600-s
    arnold bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    usta sen naptın motora yahu

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    usta sen naptın motora yahu
    ufak bi kaza sonucunda far, kafa ve km saati kırıldı. Yenilerini sordum inanılmaz fiyatlarda olduğunu öğrenip bende naked yaptım gayet de güzel oldu hatta yaptım oldu.
    buraya da koyayım bi resim. bu resmin üzerine dikiz aynalarını değiştirdim ve shad 48 lt çanta taktım.

habe habe

Seino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000
    Selam 2006 model absli cbf 600 buldum ama karbüratör luymus sanirim. Dogrumudur.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-temiz-kullanilmis-acil-satilik-honda-cbf-600-138078976/detay/

Bahsettiğin ilan buysa kaçırma derim. Temiz motor, arkadaşımın VFR alıyor ondan satılık

Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-temiz-kullanilmis-acil-satilik-honda-cbf-600-138078976/detay/

Bahsettiğin ilan buysa kaçırma derim. Temiz motor, arkadaşımın VFR alıyor ondan satılık
    aynen ilandaki motoru ve sahibini yakından tanıyorum, güvenebilirsiniz

Seino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000
    arkadaş ben ne soruyorum siz ne söylüyorsunuz ?

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    evet karbüratörlüdür, 2008 modellerde enjeksiyon başlamıştır.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)