Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen sene benimle kavga ediyordun Gece'cim Tam 1 yil olucak 1 ay sonra. O zamanlar motorunu deistirenlere gavur muamelesi yapiliyordu burda $imdi ikinci el siteleri SL'lerle dolu.. Aldim kotulemedim, sattim kotulemedim yinede kotulemiyorum, sadece o zamanin intikamini almaya calisiyorum Umarim hayalindeki R1 yada R6'ya kavusursun bigun
    Not : SL'cilerin hepsi tatile mi cikti? Artik buraya pek ugrayan goremez oldum da

Kawasaki EL 250 var mesela
    dostum naber yaa vala ben kımseye gavur demedım onu kım dedıyse bılemem bu arada benım hayalım o dedklerın degıl ama r1 sevıyorum ayrı konu ben HAYABUSA hayranıyım alırsam bı 3.30 görucem merak etme sen yada srad

Alıntı sevda böcüğüüü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendede keeway super lıght 150 var.10ytl ıle 160 km yapıyorum. arkadaslar arka dişliyi 3 dıs ufaltın motor 150 kmye ulasıyor ıkı kısı ıken. ayrıca samyellerı cıkartıp tubless sıbob takarak lastıklerı tublesse cevırebılırsınız masraf 10 ytl oluyo yarı yarıya hız fark edıyo.motorumdan menmunum tavsıye ederım
    vala benımkı 10 ytl benzın ıle 95 kursunsuz alıyorum yada bazen 95 super neyse 120-130 km gıdıyorum tabı benım egsoz baya acık bırde basıyoruz herneyse konumuza gelelım dostum senınle bı göruselım yaa sen neden bahsedıyrosun öle 150 km hıza ulasıyor dıye yaff zaten kadran 140 nerden aldın o dıslıyı cabuk söle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bvlqari25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde motorun cıkardıgı sesden memnun olmayanlar için bir tavsiye siz siz olun eksoz unuzu delmeyin deldirmeyin metal levhaların arasına 2 demir bilya attıgınızda daha cok tatminkar olur .
    Keeway SL kullanmayali tam 1 yil oldu ama $u konu aklima takildi.. Tam olarak ne demek istediniz? Hani metal levhalarin arasina ne tur demir bilya atiliyor? Atildiginda ses nasil degisiyor, zirilti yapmiyor mu? Vs.vs. gibi bi cok soru olustu kafamda $imdi.. Ayrica vermis oldugunuz bilgiler icin tesekkurler..

Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum naber yaa vala ben kımseye gavur demedım onu kım dedıyse bılemem bu arada benım hayalım o dedklerın degıl ama r1 sevıyorum ayrı konu ben HAYABUSA hayranıyım alırsam bı 3.30 görucem merak etme sen yada srad
    ULen topa tuttunuz beni burda, linc ediyordunuz.. Kivirmayalim lutfen Hayabusa yakisir sana cusse itibariyle.. R1 altinda kaybolur Allah en kisa zamanda hayabusa'da nasip etsin sana R1 de

Alıntı 41BikerBoyZ41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı motordan bende kullanıyorum çok güzel kullanışlı bir motor biraz modifiye yapınca tamamen farklı bir motora dönüşüyor.......
    Avtarindaki SL olamaz degil mi ? Ne tur modifiyeler yaptin ? Resim falan yok muydu ki
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    lucas cok saol kardes.bi lafım daha var sana yok cnm sende daha neler avatardakı resım olurmu hıc ne yaptın ayrıca sen motor degıstırıyorsun dıye laf sölıcegımız halımız yok daha neler lınc neden edelım canım, sana ben yeterım

Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lucas cok saol kardes.bi lafım daha var sana yok cnm sende daha neler avatardakı resım olurmu hıc ne yaptın ayrıca sen motor degıstırıyorsun dıye laf sölıcegımız halımız yok daha neler lınc neden edelım canım, sana ben yeterım
    Gece actirma $imdi agzimi gece gece Neyse geyige saricak burasi belli.. Sonra onun icinde topa tutarsiniz beni bi SL'in bile yok burada ne isin var diye seLametle..

Motosikleti
    ahahahahahahaha nerden bıldın vala bak cok konusma agızını caaarttt dıye yırtarız benımde yazmayalı baya olmus yaa ehüehüehü
    benım motorda ne guzeloldu varya lucas sorma gıtsın gören harbı keeway benzetemıyor

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    aynı motordan bende kullanıyorum çok güzel kullanışlı bir motor biraz modifiye yapınca tamamen farklı bir motora dönüşüyor.......
    avatarda ki gibiyse sana verelim motorları hallediver bizimkileride

ha bide lucas benim delik egzos gibi ses çıkartacağını sanmıyorum
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı bvlqari25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkaslar ben motomax bayisiyim oncelikle forumlarda gözüme çarpan bir kaç birşey var 1 cisi motomax keeway ile çalışmaya devam edecek bildiginiz gibi 13 seneyi aşkın bir piyasa deneyimleri mevcut.ancak 2005 den beri aynı modelleri satıyoruz 2008 senesi için scooter tarzı motorlarda 3-5 klasik model ve birde sl150 baz model olucak. eylul ayından sonra chin li lerin amerikan sermayasine sattıkları regal raptor marka motoru ithal etmeye başlıyorlar 250 cc likit sogutmalı motorlardan gelicek.keeway markasından yeni modeller göre bilecegiz 2- keeway macarmalı degildir esas orjin gene bir cin firmasına ayittir yalnız keewayin finlandiya kore macaristan ve amerikada da montajlanıp satılıyor uretim maliyetlerini düşürmek için girdikleri ulkede parça yaptırıyor olabilirler.3-keeway intarnasyonel bir markadır ve avrupa birligi üyesi ülkelerde mal satma sertifikasına sahiptir.bu demek oluyorki 1-mondial 2-kanuni 3-asya 4-çelik 5-ramzey 6-junlin gibi markaların motorları sadece turkiye ye çakmak için getiriliyor (aldıgınız motorların diger markalar altında satılması bu yüzdendir)
    3-turkiyede motor sektörünün en büyük sorunların dan biride kalifiye eleman ve montaj hatalarıdır her motor bayisi aldıgı motorları kendileri montajlamaktadır bilgi ve beceri yönunden eksik insanlar motorların doguşdan hatalı olmasına sebeb olur.4- keeway sl150 modelinde 2005 serisi motorlar benzin deposu catlagı vb hatalarla gelmiştir bu motorlarda zincir boşlama normaldir 11 beygirlik ve digerlerine nazaran tork daha yüksektir km 80-85 arası yakıt tuketimi yapmaktadır.bir ufak sorunda depo yakıt göstergesinin buhar yapmasıdır motorda his edilen titreşim azdır.renkli camlar motor + maşa titreşiminden dolayı kırılmaktadır (tavsiye edilen çıkarmaktır) birde kick starta çalıştırmadan önce mutlak boşlugu alınmalı ve fazla yuklenmeden çalıştırılmalıdır yoksa dişlileri rahat kırıyor birde motorun cıkardıgı sesden memnun olmayanlar için bir tavsiye siz siz olun eksoz unuzu delmeyin deldirmeyin metal levhaların arasına 2 demir bilya attıgınızda daha cok tatminkar olur .benzin olarakta 95 süper kullanmanızı öneririm birazdaha yaglıdır .iyi günlerde kullanmanız dilegiyle.
    bilgiler icin tesekkurler

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    Alıntı ilker84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlı olsun güle güle kazasız kullanman dileği ile... kaça aldın ve nerden aldın abicim ?
    1600 ytl sahibinden.com sayesinde buldum. motor 8 aydır yatıyomuş kimse ikinci el olduğuna inanmıyo :D bu arada sevgili arkadaşlar. şu şehir magandalarına karşı yapılacak hertürlü aktiviteye hazırım

Alıntı RoLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1600 ytl sahibinden.com sayesinde buldum. motor 8 aydır yatıyomuş kimse ikinci el olduğuna inanmıyo :D bu arada sevgili arkadaşlar. şu şehir magandalarına karşı yapılacak hertürlü aktiviteye hazırım
    Bende sirf bu yuzden degistirmistim SL'imi.. 2.990 YTL'ye al, aradan 1 hafta gecsin motor 2400 YTL'ye dussun, aradan 1 ay gecsin 2.990 olsun tekrar. Motomax'in fiyat politikasi sacmaligi yuzunden cektigim krediyi de gozonunde bulundurursak 2000 YTL zarar edicektim.. Degistirdim, simdi zararim ne bilmiyorum, $u an kullandigim motoru satana kadar da zararimi netle$tiremeyecegim.. Hep diyorum sakın ama sakın sifir km. motor almayin..

Not : Hayirli olsun hocam, kazasiz belasiz keyifli ruzgarlar..

Motosikleti
    Beyler Kaç Km De Bi Yagini Degiştiriyorsunuz Motorun?

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    standart bakımları 2500 km de bir sanırım yağ değişiyo
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    süperlight
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatirliyorum da.. Elime matkabi alip ilk deligi deldikten sonra yuzum gulmeye baslamisti.. 2. deligi delince dahada sevindim, 3-4-5 derken yeter artik ses degi$miyo demisti kuzenim bende durmustum o yeter demese sanirim ben degil 5, 15 delik falan acicaktim
    Lucas sl cilerin kendi sayfası var artık bilmiyormusun aşkolsun sana)))

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Arkadaşlar 1 hafta sonra askere gidiyorum kısmet olursa,motorumu satılığa çıkarmıştım.Fiyatını da aşağı çektim 1 haftaya kadar alacak olursa benimle bağlantıya geçebilir.Link;

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=2585641
    www.tamerkarakulak.com

arkadaslar yaklasık 7 aydır süper... kullanıyorum.sisy bar 80 ytl olup orjınal uretılen bu motor ıcın benımkı gıbıdır.motorun lastıklerı samyellıdır samyellerı cıkarıp tubless sıbop takınca aynı lastıkten tubless oluyor masraf cok kucuk 10 ytl gıbı bırsey.performansda farkı hıssedeceksınız.yuksek hızda kullanıyorsanız haftada bır tum vıdaları kontrol edın yoksa bazı parcalar dökülür.onun harıcınde motorun sag tarafındakı yuvarlak parlak demır(karbırotoru kapatan)tıtresımden kopuyor ve garantı kapsamı dısında kalıyor ona gore onu arada kontrol edın.bu arada bunun baglarbasında servısı varmıııı????

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Arkadaşlar şu metal levhalar arasına demir bilya atma olayı ile arka dişli küçültme olayını biraz açarmısınız lütfen bunları söyleyen arkadaşlarımdan bilgi rica ediyorum

Birde ben ön frene basınca motor dalgalanıyor baktım sanki diskim eğri bu garantiye girermi acaba?
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Biz yok iken yen yeni arkadaşlar gelmiş, hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Bende biraz Karoğlan'dan bahsedeyim; SL'imden genelde memnunum, garanti kapsamında tedariğini beklediğim sağ sinyal butonumdan 2,5 aydır haber yok.
    Hız göstergem bir harika; 6000 devir'e kadar hızımı 80 km/H olarak gösteriyor. Her şey çok güzel ammaaaaaaaaa..... 6000 devirden sonrasında Hız göstergem geriye çalışmaya başlıyor. aşağı yukarı 8000 devir civarında, 60km/H gösteriyor. ilginç değilmi! Düşünün Sürat ihlali nedeniyle Trafik polislerine yakalandığınızı; ''Valla memur bey 60 km/H ile gidiyordum'' deyip yemin etseniz, başınız ağrımaz.
    Öyle veya böyle motorumdan memnunum, garantisi bittiğinde(Bi işe de yaramıyor ya....) her türlü arıza vb. sorunlarını kendim hallerim ve biraz işten anlıyorsanız sizde halledebilirsiniz. Motorlarımız basitliği ve müdahele edilebilirliği nedeniyle aslında tam bizlere göre.
    Yolunuz ve farınız hep açık olsun.
    Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Boğaçhan, avatar resim harika. Tüm sl dostlarıma selamlar.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

selam dostlar nasılsınız ben de sl kullanıcısıyım 2006 model 4.500 km de

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hız göstergem bir harika; 6000 devir'e kadar hızımı 80 km/H olarak gösteriyor. Her şey çok güzel ammaaaaaaaaa..... 6000 devirden sonrasında Hız göstergem geriye çalışmaya başlıyor. aşağı yukarı 8000 devir civarında, 60km/H gösteriyor. ilginç değilmi! Yolunuz ve farınız hep açık olsun.
    kardeş asagıdaki şaretledigim yere bir köpük gibi birsey koyarsan bu senın yaratıcılıgına bağlı tabi başka bişeyde koyabilirsin.amac göstergenin titreşimden etkilenmemesi sabitlemek yani. bunu yaparsan gittigin hızı normal olarak göreceksin o zaman polislere atacak yalan olmayacak ama idare et işte

hacı su altındaki motor sl ise şayet resimlerini bir eklede millet modifiye görsün yaa walla deli gorunuyor

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    neyse ben arkadasa ulaştım ve resmini buldum ben cok begendim sizcee?????????? eski klasiklerden olmuş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler