Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    mıllet sız hala sl mı bınıyorsunuz

hadı saglıcakla kalın ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4

Hayırlı olsun...

vaaayyy GeCe_ hayırlı olsun , en sonunda satabildinmi seninkini, ne yaptın yeni bişey aldınmı bari?
    34 EID 02

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC

SL'ci Ruhu ölmez

Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayırdır Gece...!

Dermişsin ki; ''Tebdili motorda ferahlık vardır.''
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    bende inşallah yarın superlight'ıma kavuşuyorum. hep bi yanım eksikti :D şimdi o kadar mutluyumki. gece 3 oldu hala uyuyamadım. :D

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    hadi hayırlı olsun güle güle kazasız kullanman dileği ile... kaça aldın ve nerden aldın abicim ?

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    yaw arkadaşlar bende satıyorm slmi üzülüyorm ama biraz daha büyütmek gerekiyor en az 250.Kesmez oldu be yaw 250 ama böyle gösterişli bir motorda yok yaww

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    valla kaç kişi gelio ... moda dan kaçta çıkarsınız ??

resimdeki eldiven den isteyen varsa benimle irtibata geçsin

yurt dışından alıcak bi ark var 55 liraya gelio
    [img=http://img366.imageshack.us/img366/1561/eldivenfr2.th.jpg]

moda dan çıkış saati belirlerseniz orada olabilirim.. zira ben eve saat 19 30 gibi geliyorum
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gecen sene benimle kavga ediyordun Gece'cim Tam 1 yil olucak 1 ay sonra. O zamanlar motorunu deistirenlere gavur muamelesi yapiliyordu burda $imdi ikinci el siteleri SL'lerle dolu.. Aldim kotulemedim, sattim kotulemedim yinede kotulemiyorum, sadece o zamanin intikamini almaya calisiyorum Umarim hayalindeki R1 yada R6'ya kavusursun bigun
    Not : SL'cilerin hepsi tatile mi cikti? Artik buraya pek ugrayan goremez oldum da

Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkadaşlar bende satıyorm slmi üzülüyorm ama biraz daha büyütmek gerekiyor en az 250.Kesmez oldu be yaw 250 ama böyle gösterişli bir motorda yok yaww
    Kawasaki EL 250 var mesela
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Lucas,satıştaki patlamalar Keeway ithalatının bitmesi ve parça teminindeki sıkıntıdan kaynaklı. Yoksa kullanıcıları sl sevdalısıydı. Sürekli sayfayı kontrolde isen zaten sende sebebi az çok biliyorsundur.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Forumdan Uzaklaştırıldı İRON HORSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150cc super l.

navarix

sevgili arkadaşım navarix sesin değişmesini istiyorsan egzozun içiini matkapla 4 delik delerek yapabilirsin egzozun içinde arka arkaya iki sac blok bulunuyor bizim motorlarda ikisinide deliyorsun çap 10 matkapla ve ben iyi bir sonuç aldım ama sürekli şehir içinde gaza basasın geliyor o konuda seni uyarayım insan kendini dizginleyemiyor neyse dediğimi yapabilirsin bunu kendinde yapabilirsin el matkabı ile önce çap 5 matkapla del sonra çap 10 ile del kolay gelsin sana ..

Alıntı İRON HORSE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşım navarix sesin değişmesini istiyorsan egzozun içiini matkapla 4 delik delerek yapabilirsin egzozun içinde arka arkaya iki sac blok bulunuyor bizim motorlarda ikisinide deliyorsun çap 10 matkapla ve ben iyi bir sonuç aldım ama sürekli şehir içinde gaza basasın geliyor o konuda seni uyarayım insan kendini dizginleyemiyor neyse dediğimi yapabilirsin bunu kendinde yapabilirsin el matkabı ile önce çap 5 matkapla del sonra çap 10 ile del kolay gelsin sana ..
    Hatirliyorum da.. Elime matkabi alip ilk deligi deldikten sonra yuzum gulmeye baslamisti.. 2. deligi delince dahada sevindim, 3-4-5 derken yeter artik ses degi$miyo demisti kuzenim bende durmustum o yeter demese sanirim ben degil 5, 15 delik falan acicaktim

Forumdan Uzaklaştırıldı İRON HORSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150cc super l.
    Sanırım bir çok arkadaşımızın özelliklede obkavi abimizin şikayeti var. Topic suskunlar mezarlığını andırıyor ne dersiniz aslında kafamda bir organizasyon var. Ama uzunca bir süre müzakere edilmeli gelelim konuya malum son zamanlarda sıkça heberlerini aldığımız motosiklet kazaları neden istanbul çapında uzun bir kortej eşliğinde bir gösteri düzenlemiyoruz bütün mt gurupları haberdar edilir ses getiren bir organizasyon olabilir istanbul içinde belirlenen bir güzergah ve bitişindede basın açıklaması insanların dikkatini çekmemiz lazım kendimizi farkettirmek istiyorsak bu tarz eylemlere başvurmalıyız motosiklet kültürünü bu ülkede yaygınlaştırmak bizlerin elinde arkadaşlarımızın ölümüne seyirci kalmamalıyız en azından ben böyle düşünüyorum.. fikirler kendi başına bir işe yaramaz eyleme dökülmeli
    dir, tıpkı aşk gibi haykırmadıkça bir anlam teşkil etmez baylar ve bayanlar.

Lukas sen bu konuda (egzoz delme konusunda) hayal kırıklığına mı uğradın

oooo senın motor cok yakıyo.

bendede keeway super lıght 150 var.10ytl ıle 160 km yapıyorum. arkadaslar arka dişliyi 3 dıs ufaltın motor 150 kmye ulasıyor ıkı kısı ıken. ayrıca samyellerı cıkartıp tubless sıbob takarak lastıklerı tublesse cevırebılırsınız masraf 10 ytl oluyo yarı yarıya hız fark edıyo.motorumdan menmunum tavsıye ederım

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    sevda böcüğü dişli küçüldükten sonra rampalarda kalkış ve iki kişi rampada çekiş nasıl,

iron horse haklısın kardeş bişeyler yapalım ben varım
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Alıntı İRON HORSE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lukas sen bu konuda (egzoz delme konusunda) hayal kırıklığına mı uğradın
    Yoo ugramadim, gaz verince guzel bir ses cikiyor, ama gazi tam acinca ses dogal olarak tek silindir sesi oldugu icin tatmin etmiyor.. Ama yinede ilk gunler icin guzeldi Ayrica Lukas degil Lucas

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    Arkadslar ne kadar dogru ne kadar yanlış kesin bir bilgim yok ama cumartesi Feyizoğlu'na uğradım, satıcı arkadaş "şu an elimizde sl150 yok ama gelecek" dedi bende "eminmisin geleceğine motomax keewayi bırakmıyormu" dediğimde "sl150yi getirmeye devam edecek ama diğer modeller için bişey diyemeyeceğim" dedi...bilginize
    34 EID 02

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    baada aynı şey söylendi sl 150 gelecek ama diğer modeller gelmeyecek miş.
    ,
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

ergeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway SL 150
    az önce servisten geldim 2000 bakımı yapıldı. ama yagımı kendim götürdüm ordaki varil yagına güvenemedim. sl 150 yi getircekmiş ama adı motomax sl 150 diyegececekmiş.getirse ne olurki 6 ay oldu hala flaşör yolıyacaklar.ben onların ........................anlayan anladı.

sevda böcügü hoşkeldin forma. obkavi dostumun sordugu soruyu yanıtlar isen seviniriz

Motosikleti
    Keeway-Super Light
    aynı motordan bende kullanıyorum çok güzel kullanışlı bir motor biraz modifiye yapınca tamamen farklı bir motora dönüşüyor.......

Motosikleti
    bianchi hunter 125 s
    Arkaslar ben motomax bayisiyim oncelikle forumlarda gözüme çarpan bir kaç birşey var 1 cisi motomax keeway ile çalışmaya devam edecek bildiginiz gibi 13 seneyi aşkın bir piyasa deneyimleri mevcut.ancak 2005 den beri aynı modelleri satıyoruz 2008 senesi için scooter tarzı motorlarda 3-5 klasik model ve birde sl150 baz model olucak. eylul ayından sonra chin li lerin amerikan sermayasine sattıkları regal raptor marka motoru ithal etmeye başlıyorlar 250 cc likit sogutmalı motorlardan gelicek.keeway markasından yeni modeller göre bilecegiz 2- keeway macarmalı degildir esas orjin gene bir cin firmasına ayittir yalnız keewayin finlandiya kore macaristan ve amerikada da montajlanıp satılıyor uretim maliyetlerini düşürmek için girdikleri ulkede parça yaptırıyor olabilirler.3-keeway intarnasyonel bir markadır ve avrupa birligi üyesi ülkelerde mal satma sertifikasına sahiptir.bu demek oluyorki 1-mondial 2-kanuni 3-asya 4-çelik 5-ramzey 6-junlin gibi markaların motorları sadece turkiye ye çakmak için getiriliyor (aldıgınız motorların diger markalar altında satılması bu yüzdendir)
    3-turkiyede motor sektörünün en büyük sorunların dan biride kalifiye eleman ve montaj hatalarıdır her motor bayisi aldıgı motorları kendileri montajlamaktadır bilgi ve beceri yönunden eksik insanlar motorların doguşdan hatalı olmasına sebeb olur.4- keeway sl150 modelinde 2005 serisi motorlar benzin deposu catlagı vb hatalarla gelmiştir bu motorlarda zincir boşlama normaldir 11 beygirlik ve digerlerine nazaran tork daha yüksektir km 80-85 arası yakıt tuketimi yapmaktadır.bir ufak sorunda depo yakıt göstergesinin buhar yapmasıdır motorda his edilen titreşim azdır.renkli camlar motor + maşa titreşiminden dolayı kırılmaktadır (tavsiye edilen çıkarmaktır) birde kick starta çalıştırmadan önce mutlak boşlugu alınmalı ve fazla yuklenmeden çalıştırılmalıdır yoksa dişlileri rahat kırıyor birde motorun cıkardıgı sesden memnun olmayanlar için bir tavsiye siz siz olun eksoz unuzu delmeyin deldirmeyin metal levhaların arasına 2 demir bilya attıgınızda daha cok tatminkar olur .benzin olarakta 95 süper kullanmanızı öneririm birazdaha yaglıdır .iyi günlerde kullanmanız dilegiyle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler