Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    gecmıs olsun salton kardes... aw kamlettınım guzel olmusta far o lastıkler ne oyle .baya buyuk geldıler bana?
    MT ANTALYA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahya abi,bizim motosikletlere göre 200cc motor var e-bay'da.Bunu getirtemezmiyiz?http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-SKYJ...QQcmdZViewItem

Motosikleti
    yuan xgj150-23
    S.A ARKADAŞLAR BENDE 2006 MODEL YUAN XGJ150-23 VAR.10 GUN ONCE KAZA GEÇİRDİM VE MOTORUMA BAZI PARÇALAR GEREK YANLIZ BULUNDUGUM ILDE YOK BANA YARDIMCI OLABILECEK BIR ARKADAS ARIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVINIRIM..............HELP PLEASE............... MSN : white-angel_0024@hotmail.com
    [B][I][COLOR="DarkRed"]NO FEAR[/COLOR]...[/I][/B]

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Alıntı KEMALETTİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahya abi,bizim motosikletlere göre 200cc motor var e-bay'da.Bunu getirtemezmiyiz?http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-SKYJ...QQcmdZViewItem
    kargo ile birlikte 240 euro diyo bu da nerden baksan 500 ytl yapar ki gümrükten bir de bunu geçirme bela nerden baksan 750 ytl yi bulur değmez.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yeni Sahibine Kavuşana kadar hala benm minik CİVCİV'im bu

ARkadaşlar Fotoları çekip yükledikten sonra usta ya gittim... MALUM sorunumu biliyosunuz ; yolda giderken özellikle düşük dewirde giderken 3000 ile 7000 arasında tekleme egzozdan pıtpıtıpıtptıtıı gibi ses çıkması ve sonrasında gaz kesme ve motorun stop etmesi... hemen durup basıyorum bişi yokmuş gibi çalısıyoo.. Böyle bir sorunum war...

Bugün gittim ustaya bastan sibop ayarı ; karb. hawa filtresi temizliği zincir temizliği ve yağlaması benzin hortumlarının temizliği vs işlemlerin hepsini yaptık... ama yine aynı yine aynı... Gelirken yolda motor yine tekleme sonrasında gaz kesme yaptı ve stop; yine seyir halindeyken boşa aldm stop etti ve giderken bastım çalıstı bişi yokmuş gibi devam
    tekleme yaptığında boşa almayıp gazı artırdığımda stop etmiyoo tekleyerek hızlanıyo ve sorun kalmıyo... acaba neden olabilir.. Kurtulamadım bu sorundan !

Bi yardım edin bana artık ...Bişi söyleyin nedendir bu sorun..

Motor bitmiş olsa böyle bi sorun olabilir mi ??? Artı hararet yapıyo şişiyo desek 10 km de bu hale gelir mi ???
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Deponun altında hortumların bağlandığı çift başlı meme var onu değiştir. Öyle pahalı birşey değil 5 ytl olması lazım.

Bu arada Cako benimde sana bir sorum olacak. Sen motoru ilk aldığında ön rüzgarlığı kırıkdı. Yenisinimi aldın yaptırdınmı?
    Mersindeki arkadaşlar Lütfen benim için bi araştırırmısınız ön camından bulabiliyormuyuz.

.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben Rize'den aldım Motoru getirdiğimde... 10 YTL ye aldım 1 Tane kalmıstı adamın elinde sansa buldum

Benim sorun büyük ihtimalle ateşlemesinde Buji den giden kablonun bağlı olduğu bobini deiştirmem lazım diye düşünüyorum

ACaba sorun bu olabilir mi ???
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Senin Sorunun büyük ihtimalle memelerde. önce sök üfleyerek temizlemeye çalış eğer tıkanmış ise içinden hava geçmez tıkalı değilse zorlanarak geçer.

Yolun Düştüğünde birdaha sorarmısın belki getirmişlerdir.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    arkadaşlar motorumun önünü indirdim yakında resimleri eklicem.olayı fazla abartmadan yaptım önce fazla indirdim ama türkiye yolları malum.sonra biraz kaldırdım.eğlenceli ve değişik geldi bana.hem böyle oluncada tek teker fazla yapamıyorum.bi nevi kendimi frenledim yani...
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ SALToN :

Tamam kardeşim bakarım ama olacağını sanmıyorum.. Trabzon da Güney motor war oraya bakarım bi de Giresun a bakarım senin için
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

depo kapagı

mrb arkadaslar daha yeniyim neyii nereye yazdıgımı bilmiyorum sinopdan yazıyorum yuan yada ramzey 150 cc racing modelli motorların depo kapaklarını nerden bulabiliriz yardımcı olurmusunuz serim_3457@hotmail.com msn adresim

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Çelik servislerine bi sor bakalım Giresun a gidince senin için de Depo kapağı sorarım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Antep de Kuba servisine gittim ön cam sormak için. Adamla biraz konuştuktan sonra Adam istersen senin motorun arka kuyruğu var Gösterge geldi fakat yanlış göndermişler tekrar sipariş verdik ve diğer tüm parçalarıda geliyor yolda dedi. Haydi hayırlısı eğer antep e geliyorsa diğer tüm illerede gelmesi lazım. Eğer diğer illere gelmesse buradan yollarım size.

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Arkadaşlar benim düldülle yaklaşık 800 km bir yol yapıyorum. Şuan varış noktasında bir internet kafeden yazıyorum. Allaha binlerce kez şükürler olsun Kazasız,belasız, sorunsuz varış noktasına geldik. Perşembe yada cumaya tekrar memlekete dönmek için yola çıkacam inş. Ayriyeten Erdemliden Aydıncı ğa gelirken bir sürü süpersport makina ile Antalya yoluna gidiyorlardı. Sanırım marmoka gidiyorlardı. Ancak doğudan marmoka gidecekler için söyliyeyim yollarda hep tadilatlar ve genişletme çabalrı var. Ancak mükemmel virajları olan bir yol. Haydi kalın sağlıcakla.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim düldülle yaklaşık 800 km bir yol yapıyorum. Şuan varış noktasında bir internet kafeden yazıyorum. Allaha binlerce kez şükürler olsun Kazasız,belasız, sorunsuz varış noktasına geldik. Perşembe yada cumaya tekrar memlekete dönmek için yola çıkacam inş. Ayriyeten Erdemliden Aydıncı ğa gelirken bir sürü süpersport makina ile Antalya yoluna gidiyorlardı. Sanırım marmoka gidiyorlardı. Ancak doğudan marmoka gidecekler için söyliyeyim yollarda hep tadilatlar ve genişletme çabalrı var. Ancak mükemmel virajları olan bir yol. Haydi kalın sağlıcakla.
    hocam şu an nerdesin
    Orgazma Dudak Büktürür

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R

ssss

Benim Zealsun cross + 500 ytl istiyo bu motor icin, sizce nasıl ?
    Paranın yarısı cebimdede diğer yarısında sorun cıktı işte, ama cok zorlarsam toparlarım bu güne yarına...

YOKSA
    Benim motora 600 ytl den alıcı cok,
    direk satıp üstüne 900 koyup adam gibi bi "Kuba SJ 150-23" mi alsam ??

Fikirlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim...

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim Zealsun cross + 500 ytl istiyo bu motor icin, sizce nasıl ?
    Paranın yarısı cebimdede diğer yarısında sorun cıktı işte, ama cok zorlarsam toparlarım bu güne yarına...

YOKSA
    Benim motora 600 ytl den alıcı cok,
    direk satıp üstüne 900 koyup adam gibi bi "Kuba SJ 150-23" mi alsam ??

Fikirlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim...
    İyi güzelde kendi orijinal kafayı çıkarıp neden mobilet lambası koymuş onu anlamadım?Yani çok komik olmuş.Ben beğenmedim arkadaşım, yinede sen bilirsin...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Dostum bırak alınmaz bu motor !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motoru daha önce sahibinden.com'da görmüştüm.Hatta komik resimler bölümüne koymayı bile düşünmüştüm.Yani diyeceğim şudur ki bu motora para verilmez!

Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi güzelde kendi orijinal kafayı çıkarıp neden mobilet lambası koymuş onu anlamadım?Yani çok komik olmuş.Ben beğenmedim arkadaşım, yinede sen bilirsin...
    Belki kaza geçirmiş olabilir.Malum parçaları da bulunmuyor.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    o motor alınmaz ya.git orjinal bitane al hocam
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler