Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Sarıyer deki alinir.

Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarıyer deki alinir.
    aradım bugun 1600tl den vermiş sarıyerdeki ya çok üzüldüm . ben anlamıyorum 1600 e satan var 2850 ye satan var nasıl oluyo bu iş.

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Hocam

Bildigim kadari le bunun piyasasi yok cunku 0 i yok, 2 den fazla verme eğer den 2 den fazla vereceksen agility al derim benim, 2 ye kadar da tertemiz bulunur.

Hocam

Bildigim kadari le bunun piyasasi yok cunku 0 i yok, 2 den fazla verme eğer den 2 den fazla vereceksen agility al derim benim, 2 ye kadar da tertemiz bulunur.
    doğru diyosun ama 2850 tl ye satmak isteyen arkadaşların bu kadar satmak istemiyo olmaları ilginç hele de muadilleri 1900 2000 tl civarındayken.Neyse bakalım araştırıyoruz gönlümdeki an-125 fakat bulamassam istediğim gibi başka markalara yönelmem gerekecek.

Alıntı emredik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2850 tl neymiş usta. iyi satışlar
    An 125 sahibi olmak istiyorsunuz öğlemi ?

bakıtığınız 1500 tl li rakamlardaki motorları alacaksanız Geçmiş olsun size şimdiden

An 125 süper bi motosiklettir, ancak bakımı aksatılmadıysa ve hor kullanılmadıysa

Bi motor vardır, İlk sahibi rodajından beri narin narin kullanmıştır, 1500 km de full bakım yapılmıştır, hoplatmadan,zıplatmadan sıkıştırmadan binilmiştir, 30.000 km de dir.

Haaa bi motor daha vardır, 5 el değiştirmiştir, 5000 km de bir yağını kendisi değiştirmiştir, parçaları süresi geldiğinde değil patlayıp çatladığı zaman değiştirmiştir, servis yüzü görmemiştir, bakım nedir görmemiştir, 20.000 km de dir, Alırsın heryeri elinde patlar
    25.000 Km de motoru biter: 500 -700 TL dir,
    Lastikler naylondur , değiştiriyim dersin: 130 TL dir,
    Kayış, ön varyatör, bagalar , debriyaj balatası bitmiştir : 500-700 TL dir.

Saymakla bitmez, An 125 binecek olan adamın parası cebinde olacak, bakımını aksatmayacak, nazik nazik kullanacaktır, ha o zaman 50.000 km ye gelsede hala kız gibi durur, Asla bir gün bile kullanıcısını YARI YOLDA BIRAKMAZ ASLA.

saygılarımla
    20.000 Km dir Suzuki An 125 kullanıcısı kıl bir vatandaş

---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

Hocam

Mondial dan 5 kat km yapmış An 125 in hali > mondial ın 2.000 km deki hali gibidir.

Syglr

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

Alıntı emredik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru diyosun ama 2850 tl ye satmak isteyen arkadaşların bu kadar satmak istemiyo olmaları ilginç hele de muadilleri 1900 2000 tl civarındayken.Neyse bakalım araştırıyoruz gönlümdeki an-125 fakat bulamassam istediğim gibi başka markalara yönelmem gerekecek.
    Arkadaş dediğin adam 40 yaşında, telefonda ve ya karşılıklı zerre kadar muhabbetim olmasada Alp Tunay ın o ceylan gibi motorunu ben gider gözüm kapalı alırdım.

Kardeşim sen motor falan alma, Hele an 125 hiç alma, Alcaksanda Sıfır km bi mondial al, An 125 in bakımına parçasına senin paran yetmez HOCAM

saygılar güzel kardeşim

---------- Post added 01-12-2011 at 00:05 ---------- Previous post was 30-11-2011 at 23:53 ----------

Ön - arka balata : 120 TL civarı

Ön varyatör, varyatör bagaları, kayış, debriyaj balatası : 600-700 TL

Motosikletin motorunu kucaklamak, piston, segman, piyano, subap : 500 - 700 TL gibi

Direksiyon Furşları (direksiyon bilya ve yatakları) : 200 TL gibi

Vs. vs. vs. vs.

Elimdeki 3 sayfalık an 125 yedek parça fiyat listesini görsen motorun kıymetini daha süper anlarsınız.

LAFIN KISASI ; temiz, sizden önceki sahibi tarafından narin kullanılmış 2.el bi AN 125 Kendi sınıfında ve fiyat klasmanında ON NUMARA BİR MOTORDUR...

saygılar

---------- Post added at 00:10 ---------- Previous post was at 00:05 ----------

Motor 4-5 el değiştirmiştir, km teli kopuk/koparılmıştır 20.000 km boyunca, ekmeği yenmiştir, zincirleme sorunlara 1.000 tl harcarsın, feleğini şaşırtır insana

Saygılar.

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Kardeşim sen motor falan alma, Hele an 125 hiç alma, Alcaksanda Sıfır km bi mondial al, An 125 in bakımına parçasına senin paran yetmez HOCAM

Arkadaş için haksız bir tabir olmuş.

Mondial cılar mondialdan şaşmasın, türkiye ye çok motosiklet ustası gerekli , gelişen büyüyen pazar var ortada.

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial cılar mondialdan şaşmasın, türkiye ye çok motosiklet ustası gerekli , gelişen büyüyen pazar var ortada.

Sanırım tartışmak istiyorsunuz

Yoooo kardeşim, estağfurullah

Tartışacak konu ve neden yokki ortada

syglr

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Saygılar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    O koyduğun linkteki motorlarla karıştırma... Durumları nedir ne değildir kimse bilemez... Ya da kaçıncı kez el değiştirmiş?....
    Sen bu şekilde motor almaya kalkıcaksan hiç alma.. Dediğin gibi git muadillerine bak..
    Ben sana motorumu sattığımı söyledim..İşine gelir ilgilenirsin...
    Ama bana bu nasıl fiyat diyemessin..
    Bir mal vardır değeri budur..
    Bir mal vardır değeri şudur....
    Benim malımın değeri bu...
    Bilenler bilir motoru... 3 kişiyi geri çevirdim 150 lira için...
    Bu motor suzuki.... Herkesçe eden fiyatı bu...
    Haa sana uymaz... Orası da beni bağlamaz...
    Kendine uyan motorlara bakıcaksın...
    Motorumda hiç bir sıkıntı görmedim...
    Alan kişininde göreceğini sanmam...
    Herkes kısmetini yer...
    Sana da hayırlı alışlar arkadaşım...

Bu arada Tarkancım açıklamaların için teşekkürler...
    Bu kadar güzel anlatılırdı....
    Üşenmeyip vakit harcadığın için teşekkürler...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O koyduğun linkteki motorlarla karıştırma... Durumları nedir ne değildir kimse bilemez... Ya da kaçıncı kez el değiştirmiş?....
    Sen bu şekilde motor almaya kalkıcaksan hiç alma.. Dediğin gibi git muadillerine bak..
    Ben sana motorumu sattığımı söyledim..İşine gelir ilgilenirsin...
    Ama bana bu nasıl fiyat diyemessin..
    Bir mal vardır değeri budur..
    Bir mal vardır değeri şudur....
    Benim malımın değeri bu...
    Bilenler bilir motoru... 3 kişiyi geri çevirdim 150 lira için...
    Bu motor suzuki.... Herkesçe eden fiyatı bu...
    Haa sana uymaz... Orası da beni bağlamaz...
    Kendine uyan motorlara bakıcaksın...
    Motorumda hiç bir sıkıntı görmedim...
    Alan kişininde göreceğini sanmam...
    Herkes kısmetini yer...
    Sana da hayırlı alışlar arkadaşım...

Bu arada Tarkancım açıklamaların için teşekkürler...
    Bu kadar güzel anlatılırdı....
    Üşenmeyip vakit harcadığın için teşekkürler...
    Hocam motorun durumuna- kullanımına göre fiyat bi hayli oynar orda çok haklısınız. Bide bu motorlar çok el değiştiriyor malum.

sizin fiyatınızı eleştirmek gibi algılamayın ama. Şimdi bir motorun ederi en başta sıfırının ederinden yola çıkılarak oranlanır. An-125 in üretimi yok ama Muadilleri Agility 125 3300tl. Spaycy110 4.090tl. Şimdi kymcoyu geçelim kalite ve dayanıklılık bazında spaycy'ye şedeğer bi motor sizinki.

kışın sıfır honda herşey dahil 4.000 tl civarına alınabiliyorken 2007 model 24.000 km deki bi motora 2.850+ noter sigorta yaklaşık 3.000 pek mantıklı değil

Fren aksamı- lastikler - aktarmadaki olası yıpranmayı ve ömür kısalmasını eklerseniz bu fiyat iyice mantık dışı oluyor.

Yani örneği sizn motorunuz için vermedim aslında genel anlamda yazdım... Lastikler -fren- akatarma yeni masraf yapılsa anlarım...

Ama sizin motorunuz gibide çok ilan yoktur muhtemelen. geneli alınmıcak durumda. Motorunuz iyi bakımlı olduğu belli

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motorun durumuna- kullanımına göre fiyat bi hayli oynar orda çok haklısınız. Bide bu motorlar çok el değiştiriyor malum.

sizin fiyatınızı eleştirmek gibi algılamayın ama. Şimdi bir motorun ederi en başta sıfırının ederinden yola çıkılarak oranlanır. An-125 in üretimi yok ama Muadilleri Agility 125 3300tl. Spaycy110 4.090tl. Şimdi kymcoyu geçelim kalite ve dayanıklılık bazında spaycy'ye şedeğer bi motor sizinki.

kışın sıfır honda herşey dahil 4.000 tl civarına alınabiliyorken 2007 model 24.000 km deki bi motora 2.850+ noter sigorta yaklaşık 3.000 pek mantıklı değil

Fren aksamı- lastikler - aktarmadaki olası yıpranmayı ve ömür kısalmasını eklerseniz bu fiyat iyice mantık dışı oluyor.

Yani örneği sizn motorunuz için vermedim aslında genel anlamda yazdım... Lastikler -fren- akatarma yeni masraf yapılsa anlarım...

Ama sizin motorunuz gibide çok ilan yoktur muhtemelen. geneli alınmıcak durumda. Motorunuz iyi bakımlı olduğu belli
    Cevabınız için teşekkürler...
    Ama şunu açıklamak isterim ki Muadili Asla spacy değil... Olamaz da...
    Hem cc farkı, hem güç farkı ve dayanıklılık konusunda rakibi olamaz...
    Ancak cygnuslarla kıyaslayabilirsiniz ki bana göre cygnuslarada üstün çok bariz özellikleri var...
    Bilhassa 2 motorada binmiş biri olarak söylüyorum bunu....

Motorum aynen resimde görüldüğü gibidir....
    Kazası çiziği yoktur.. Plastik aksamında güneşten oluşan yanıklar yoktur...
    Motorunu yetkili servisinde zamanında bakımlara sokmuşumdur..
    Şimdiye kadar bir masraf açmadığı gibi daha uzun süre açmayacağına eminim...

Konudan uzaklaşmamak adına bir konuya daha değinmek isterim....
    Benim için herzaman fiyatı biraz fazla olsun ama sorunsuz olsun mantığı geçerlidir...
    Ama fiyatını buna dayanarak yazdığımı sanmayın....

Arkadaşlar size fazla gelebilir ama bu motorların ederi bu....
    Daha fazla konuşmaya gerek görmüyorum....
    Zaten topikte bu motorlar hakkındaki görüşler ve bilgiler mevcut...
    O kadar ince eleyip sık dokuyan arkadaşlara tavsiyem fiyattan önce faydasını bir araştırsın derim... )
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

An 125 sahibi olmak istiyorsunuz öğlemi ?

bakıtığınız 1500 tl li rakamlardaki motorları alacaksanız Geçmiş olsun size şimdiden

An 125 süper bi motosiklettir, ancak bakımı aksatılmadıysa ve hor kullanılmadıysa

Bi motor vardır, İlk sahibi rodajından beri narin narin kullanmıştır, 1500 km de full bakım yapılmıştır, hoplatmadan,zıplatmadan sıkıştırmadan binilmiştir, 30.000 km de dir.

Haaa bi motor daha vardır, 5 el değiştirmiştir, 5000 km de bir yağını kendisi değiştirmiştir, parçaları süresi geldiğinde değil patlayıp çatladığı zaman değiştirmiştir, servis yüzü görmemiştir, bakım nedir görmemiştir, 20.000 km de dir, Alırsın heryeri elinde patlar
    25.000 Km de motoru biter: 500 -700 TL dir,
    Lastikler naylondur , değiştiriyim dersin: 130 TL dir,
    Kayış, ön varyatör, bagalar , debriyaj balatası bitmiştir : 500-700 TL dir.

Saymakla bitmez, An 125 binecek olan adamın parası cebinde olacak, bakımını aksatmayacak, nazik nazik kullanacaktır, ha o zaman 50.000 km ye gelsede hala kız gibi durur, Asla bir gün bile kullanıcısını YARI YOLDA BIRAKMAZ ASLA.

saygılarımla
    20.000 Km dir Suzuki An 125 kullanıcısı kıl bir vatandaş

---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

Mondial dan 5 kat km yapmış An 125 in hali > mondial ın 2.000 km deki hali gibidir.

Syglr

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

Arkadaş dediğin adam 40 yaşında, telefonda ve ya karşılıklı zerre kadar muhabbetim olmasada Alp Tunay ın o ceylan gibi motorunu ben gider gözüm kapalı alırdım.

saygılar güzel kardeşim

---------- Post added 01-12-2011 at 00:05 ---------- Previous post was 30-11-2011 at 23:53 ----------

Ön - arka balata : 120 TL civarı

Ön varyatör, varyatör bagaları, kayış, debriyaj balatası : 600-700 TL

Motosikletin motorunu kucaklamak, piston, segman, piyano, subap : 500 - 700 TL gibi

Direksiyon Furşları (direksiyon bilya ve yatakları) : 200 TL gibi

Vs. vs. vs. vs.

Elimdeki 3 sayfalık an 125 yedek parça fiyat listesini görsen motorun kıymetini daha süper anlarsınız.

LAFIN KISASI ; temiz, sizden önceki sahibi tarafından narin kullanılmış 2.el bi AN 125 Kendi sınıfında ve fiyat klasmanında ON NUMARA BİR MOTORDUR...

saygılar

---------- Post added at 00:10 ---------- Previous post was at 00:05 ----------

Motor 4-5 el değiştirmiştir, km teli kopuk/koparılmıştır 20.000 km boyunca, ekmeği yenmiştir, zincirleme sorunlara 1.000 tl harcarsın, feleğini şaşırtır insana

Saygılar.
    Teknik konularda haklı olabilirsiniz fakat benim yazdıklarımdan anladığınız tek şey açıkça görüldüğü üzere an-125 almak istiyo olmam.
    Bunun da sebebi istanbul bir da öğrenci olarak, annemin babamın gönderdiği harçlıklardan boğazımdan keserek biriktirdiğim parayla motor alacak olmamdır.
    Ancak anlatamadığım ya da anlamadığım sizin görmediğiniz binmediğiniz bir motora 0 km muamelesi yapmanız.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4189408/detay/ bu ilandaki 650 km bir motor nasıl olur da sizin savunduğunuz 25000 belki de 30000 lerde bir motordan daha temiz - daha az sorunlu olabilir. Benim yukarıdaki yorumu yapma nedenim forumda motorunu satan alp_tunay beyin fiyatının çok yüksek olduğu ki hala açıkça görülebiliyor çok yüksek . Muadil kelimesinden de kastım budur. Ayrıca sıfırı piyasada olmayan bir motor için , satıcıların istediği bir fiyata satmaaları çok daha rahattır. (alıcıların ederi hakkında bilgisi olmadığı ve sıfır fiyatı referans alınamadığı için) . Ha burada alp_tunay beyin benim fiyatım 2850 tl kardeş ister al ister alma diyerek yazdığı yazı için ben de çok rahat tepkimi ve şaşkınlığımı gizlemeyebilirim.

Saygılar dilerim...

Tekrardan merhaba güzel kardeşim

---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 01:08 ----------

Vallahi 2.el motor işi benim aşırı derece midemi bulandırıyor, motor alıyor biniyor bakmaya gidiyoruz,
    Arkadaşlar türlü türlü motorlarını satıyorlar 30-40 bin li km lerde,
    Aynı motorun ilanına rastlıyorlar 1-2 yıl sonra , motorun km si 15.000 de,
    2. el motorda sahibini bilmek , motoru acentadan alanı bilmek bana güven verir, 5 el değiştirmiş motora bulaşmam asla,
    Markalı ve parça fiyatları kol gibi pahalı (kusuruma bakma gerçektende öğle, resmen soygun) motorlarda ben korkarım kardeşim, ekmeği yenmiştir, alırım heryeri elimde patlar diye. Bi servise sokarsın ön arka balata, kayış, baga, varyatör, debriyaj balatası, lastikler derken 1000 tl fatura çıkar önüne.
    An 125 e 2 yıl non-stop bindim. en ufak tıkırtıda gösterdim motoru ustalarıma, Ben ona çok iyi baktım, oda bana çok iyi baktı.
    İstanbul un bi ucundan diğer ucuna gittim, yalova bursa gezdim, 2 kişi, hoplatmadım, zıplatmadım, hor kullanmadım, 30.000 km deki motorum bir gün tık demedi, beni yarı yolda bırakmadı, yüzümü kara çıkarmadı. Bakım ve zamanı gelince değişen parçaları tek tek not ettim, toplayınca rakam beni korkuttu, gözlerimi fal taşı gibi açtı

Fiyat klasmanında parçaları uçuk derecede pahalı, ama gayet şık, kaliteli, dayanıklı bir motordur An 125.
    Full Trafikte de olsa 2 kişi de binsem 3 lt / 100 km değerlerini gördüm en fazla.

Konu daldan dala uçsada , Ustana veya ustalığına güveniyorsan an 125 al, bodoslama dalma tek başına,
    satan adamda kazaya karışmıştır ondandır veya km si düşük kolay gider diğe değiştirmiştir km saatini, sende km bakarak aldanırsın ( km saati 80 TL )

An 125 alacaksan veya alırsan ve tamir bakım parça konularında dara düşersen ; ustaysa usta , parçaysa parça , kalem kalem sayarım , yardımcı olur, bilgi paylaşırım .

Saygılar Öğrenci kardeşim

.

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ

Tekrardan merhaba güzel kardeşim

---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 01:08 ----------

Vallahi 2.el motor işi benim aşırı derece midemi bulandırıyor, motor alıyor biniyor bakmaya gidiyoruz,
    Arkadaşlar türlü türlü motorlarını satıyorlar 30-40 bin li km lerde,
    Aynı motorun ilanına rastlıyorlar 1-2 yıl sonra , motorun km si 15.000 de,
    2. el motorda sahibini bilmek , motoru acentadan alanı bilmek bana güven verir, 5 el değiştirmiş motora bulaşmam asla,
    Markalı ve parça fiyatları kol gibi pahalı (kusuruma bakma gerçektende öğle, resmen soygun) motorlarda ben korkarım kardeşim, ekmeği yenmiştir, alırım heryeri elimde patlar diye. Bi servise sokarsın ön arka balata, kayış, baga, varyatör, debriyaj balatası, lastikler derken 1000 tl fatura çıkar önüne.
    An 125 e 2 yıl non-stop bindim. en ufak tıkırtıda gösterdim motoru ustalarıma, Ben ona çok iyi baktım, oda bana çok iyi baktı.
    İstanbul un bi ucundan diğer ucuna gittim, yalova bursa gezdim, 2 kişi, hoplatmadım, zıplatmadım, hor kullanmadım, 30.000 km deki motorum bir gün tık demedi, beni yarı yolda bırakmadı, yüzümü kara çıkarmadı. Bakım ve zamanı gelince değişen parçaları tek tek not ettim, toplayınca rakam beni korkuttu, gözlerimi fal taşı gibi açtı

Fiyat klasmanında parçaları uçuk derecede pahalı, ama gayet şık, kaliteli, dayanıklı bir motordur An 125.
    Full Trafikte de olsa 2 kişi de binsem 3 lt / 100 km değerlerini gördüm en fazla.

Konu daldan dala uçsada , Ustana veya ustalığına güveniyorsan an 125 al, bodoslama dalma tek başına,
    satan adamda kazaya karışmıştır ondandır veya km si düşük kolay gider diğe değiştirmiştir km saatini, sende km bakarak aldanırsın ( km saati 80 TL )

An 125 alacaksan veya alırsan ve tamir bakım parça konularında dara düşersen ; ustaysa usta , parçaysa parça , kalem kalem sayarım , yardımcı olur, bilgi paylaşırım .

Saygılar Öğrenci kardeşim

.
    Öncelikle anlatmaya çalıştığınız şeyleri şimdi daha iyi anladım. İnsanların neler yapabileceği hakkında bu kadar bi bilgim yoktu. Sizi yanlış anladığım için üzgünüm..

Amacım 8 km olan ev-okul arasını hergün motorla gidip gelmek haftasonları da atıyorum beşiktaştan sarıyere vs gezebilmekti.Bütçem kısıtlı olduğu için baştan az kullanılmış 2010-2011 çin almak için çıktım yola. Babamın yoğun baskısıyla çin almaktan mecburen vazgeçtim onunda tavsiyesiyle an-125 e yöneldim. Ancak şuan da hiç bir alternatif yok bekliyorum. Alacağım motoru direk suzuki yetkili servisine götüreceğim satın almadan önce baktırmak için. Daha başka nasıl emin olabilirim. Tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Saygılar ederim.

Daha başka nasıl emin olabilirsin ; motor konusundaki ustalığına veya ustana güvenerek,

Bütçe nedir ? Şu anda nerede ikamet (ilçe) etmektesiniz ? , okul nerede ?

Bütçe 1600TL. 1700 için çok zorlamam gerekiyor kendimi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)