Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı redshark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 6,5 litre 240 km yapıyorum. Motor 17600 km oldu.
    ee şimdi aradaki 1lt ye ne oldu kim doğru kim yanlış

depo 7.5 mu 6.5 lt mi?

(boştan doluya)
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    redshark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    Depo 7,5 litre ama ben her benzin alışımda 6,5 litre alıyor onunla da 240 km yapıyor.

halidbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 1000 rr Pgo x-hot 125
    an 125 çiziklerden dolayı boyatmam lazım mavi olanların renk kodu nedir.motosikletin hiç bir yerinde bulamadım yardım eden olursa sevinirim

Motosikleti
    Alıntı redshark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depo 7,5 litre ama ben her benzin alışımda 6,5 litre alıyor onunla da 240 km yapıyor.
    evet doğrudur tahminimce içinde 1lt kalıyordur tabiki
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    litresi 3,9 tl den benzini hesap edince tamı tamına 117kuruş çıkıyor doğrumu bu arkadaşlar?

cub un verdiği sürüş rahatsızlığından sıkıldım şöyle yumuşak bir 125cc scootermi alsam diyorum ama arada çok yakıt farkı var

ben 10tl ile 115km gidiyorum

yani 3,7lt ile ortalama son damlasına kadar 165-170km yapıyorum

sanırım böyle devam edeceğim gibi
    Tavsiye ederim motorumdan almanı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:47 ----------

Alıntı halidbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    an 125 çiziklerden dolayı boyatmam lazım mavi olanların renk kodu nedir.motosikletin hiç bir yerinde bulamadım yardım eden olursa sevinirim
    (Benim an 125 de mavi)
    Renk kodu diye birşey yok, ben yana yakına heryere soruşturdum, geçen yaz
    Topkapı sanayide oto boyacıda karışım ile rengi çok hafif farkla tutturduk, boyanın yarısı ile benden önceki sahibinin çiziklerden dolayı rengini tutturamadan boyattığı yan grenajları+shad çantayı boyattım, yarısıda bende saklı, kötü günler için saklıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:53 ----------

ee şimdi aradaki 1lt ye ne oldu kim doğru kim yanlış

depo 7.5 mu 6.5 lt mi?

(boştan doluya)
    Kim nerede ve nasıl kullanıyor bilmem,
    ancak max. 1500 km de bir bakıma soktuğum motorumla ben istanbul içinde yaktığım tüketim değerlerini yazdım,
    depoyu tamamen sıfırlayıp (tabi çantada yedek benzinle gezerek) doldurdum, tam 7,5 litre alıyor, ve bitene kadar 250 km gitti,
    Trafikten arınmış (istanbul dışı), full dur-kalk ın olmadığı ve 50 li hızları geçmeyen kullanımda rakam ne olur test edemedim daha :(

Motosikleti
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiye ederim motorumdan almanı
    7,5lt ile ben ohooo

sağol kalsın

7,5lt ile ben ohooo

sağol kalsın
    bi otomatik 100 cc üzeri scooter ın yakıt sarfiyatı açısından İnnova ile yarışabilmesi imkansız.

Syglr
    mterayes26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi otomatik 100 cc üzeri scooter ın yakıt sarfiyatı açısından İnnova ile yarışabilmesi imkansız.

Syglr
    evet malesef öyle.
    performans olarak da innovadan süratli ve performanslı olsa belki yine düşünürdüm.

tek kıl olduğum konu ayaklarıma su ve çamur gelmesi ve rüzgar gelmesi tek sorunum bu

onun için bi değerlendirme yapmıştım teşekkür ederim.

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    arkadaşlar bende 2008 model 7.000 km civarında tertemiz siyah Suzuki AN 125HK var. sadece yazları kullandım ve şu an yazlığım olan bursa karacabeyde duruyor.

daha ilan açmadım ama satacağım. yaza doğru satacağım için ilan koymadım daha biryere. ama ilgilenen olursa özel mesaj atabilir... düşündüğüm fiyat. 2.500 TL. az bir pazarlık payı olabilir.

Bilginiz olsun diye yazayım dedim düşünenlere... satma sebebimde racing motor aldığım için ve bunu artık kullanmayacağım içindir.. bu düşündüğüm fiyatta şu an için geçerlidir. yaza doğru yükselteceğim... Herkese keyifli günler...

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Arkadaşlar merhaba, sizden bi konu hakkında yardım almak istiyorum..
    Suzuki an 125 hk siperlik camının ölçülerini bana verebilecek bir arkadaş varmı?? alt ve üst nokta genişliğini ve uzunluğunu..
    Şimdiden tşk ederim.. CBF 150 siperlik camı büyük geldi.. şimdi sıra suzukininlini denemekte..
    benim deer 152 motosikletimde bi kaç değişiklik yapacaz da
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Arkadaşlar merhabalar,
    Bu aralar şehiriçi kullanım için bir scooter arıyorum ve bildiğim kadarıyla en sorunsuzlardan biri de An125hk. Şimdi bu motor hakkında en iyi fikir sahibi olan kişiler olan sizlere bazı sorularım olacak;
    Bu motorun kronik olarak değerlendirebileceğiniz sorunları nelerdir?
    Parçalarının (bakımda rutin değişenler ve kaza ya da yatma sebebiyle değişmesi gerekenler) fiyatları nasıldır?
    2 kişi ile ortalama 80-90km/h hız yapılabilir mi?
    İkinci el alırken nerelerine bakmam ve nelere dikkat etmem gerekir? Özellikle önereceğiniz birşey var mı?
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

Kolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Suzuki an 125 in sıfır fiyatı ne kadar?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Kolt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki an 125 in sıfır fiyatı ne kadar?
    Sıfır ı yok .... Gelmiyor... Zaten 2007 de geldi...15.000 tane... Başka yok...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı JAKOBEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar,
    Bu aralar şehiriçi kullanım için bir scooter arıyorum ve bildiğim kadarıyla en sorunsuzlardan biri de An125hk. Şimdi bu motor hakkında en iyi fikir sahibi olan kişiler olan sizlere bazı sorularım olacak;
    Parçalarının (bakımda rutin değişenler ve kaza ya da yatma sebebiyle değişmesi gerekenler) fiyatları nasıldır?
    İkinci el alırken nerelerine bakmam ve nelere dikkat etmem gerekir? Özellikle önereceğiniz birşey var mı?
    Sorduğun bi iki soruya ben cvp vereyim
    1.kronik sorunuylan 7 bin km dir karşılaşmadım (benzin yağ) dışında
    2.iki kişi tabikide yapabilirsiniz ben 100 km hız bile yapıyorum
    3.ikinci el alırken motorun sesi titremesi lastikleri en ufak kırığında fiyat göz önünde bulundurun parçaları pahalı ben alırken ön farlan grenaj arasındaki boşluk gözüme çarpmadı meyer çentikleri kırıkmış fiyatı 140 tl yani kısacası km sine bakın çok çizik olmasın gerisi koy benzini ticari taksilere dikat et ve arkana bakmadan devam et şimdiden hayırlı olsun.benden bu kadar kardeş daha iyi bilgisi olan elbete vardır umarım cvp alırsın .

redshark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    Alıntı JAKOBEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar,
    Bende 18000 km devirdim daha herhangi bi kronik problem yaşamadım. İkinci el alırken bi güvendiğin ustaya veya yetkili servise göstermekte herzaman fayda olacağını düşünüyorum.,Hız konusuna gelince ideal hızı 80-90 ama 115 kadar çıkıyor.Rutin bakımlrda yağ ve yağ filtresi değişiyor.Yedek parça konusuna gelince artık servisler dışında hem grenaj hem diğer parçalarına ulaşabiliyorsun.Yetkili servisde yedek parça fiyatları biraz tuzlu örnek kayışı 95 lira buz motorda ( Mıtsuboshi )Peşin 50 tl ye alabiliyorsun. Yağ filtresi de yan sanayi 8 tl den başlıyor yetkili serviste 22,5 tl.

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Arkadaşlar sorularıma cevap veren tüm dostlara teşekkür ederim. Kısmetse mayıs ayı gibi bir scooter almayı planlıyorum. An 125hk da tercihlerim içinde değerlendireceğim bir model olacak.
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Motorun ön göğüs kısmının rengi açıldı.Gri renge döndü,aslında brandalı olarak duruyor ama, eski haline getirebilirmiyiz acaba.

sasuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok :(
    Arkadaşlar bizim motorların arka çanta demirinden nerede bulabilirim?

aynı soruyu bende soruyorum bulursan haberimiz olsun pls foruma yazarsın.fiyatını felanda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)