Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KISMETSE ALACAĞIZ YENİDEN
    sevgili toksom kardeş
    valla arabamı unuttum artık oda bana küstü... ben oraları devamlı geziyorum..
    ama bir iki eş dost olsa iyiolacak gurup yani en faza 3-4 kişi çok keyifli olur..
    ben de sabahları tem den her sabah avacık dudullu imes yapıyorum 12-15 dk da işteyim... sonunda güzel bir kaskım oldu montta aldım baba bir şey .. söylediğin gibi rüzgar çok rahatsız ediyor ama bütün motorcular aynsını söyleyince biraz rahatladım...geçen gün beni bu işe bulaştıran patronumun oğlu kawasaki 650 cc aldı dehset güzel ama tırstım çok feci yan yatsan bile motorla bacak gitti 200 kg 80-90 kg da adamın ağırlığı ben benim scooterle çok daha güvendeyim kıyaslayınca ... inan toksom kardeş bizim scooter otobanda nefis gidiyor rüzgarada çare buldum.... herhangi bir ağır vasıtayı yanıma alıyorum gölgesinde gidiyorum arıza şeritinden. gökay kardeş ne güzel gezmiş ama ben çadırda kalamam ... wc ve duş çok önemli benim hayatımda ..
    sabah çıkıp akşam dönmem lazım yada otel konaklama yapmam lazım... onada evdekiler izin vermez hanım malüm ....
    geliyorum a dostlar az kaldı... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Erol abicim iyi hoş emniyet şeridinden gidiyorsunda bence birdaha gitme !

Biliyorsun mobese kameraları var.Yakalanırsan fotoğrafınla birlikte evine cazayı yollarlar bilmiş ol.

İstersen giderken bir bak nerede var nerede yok ona göre bir sistem uygularsın

Saygılar!!
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    keeway outlook 150
    gökayuğur tebrikler, belgesel gibi gezi yapmışsın, su vespası ile dünyayı gezen adama rakipsin benim gözümde.

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    gökayugur tebrik ediyorum süper bir gezi yapmışsın...
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Motosikleti
    AN 125 HK
    öncelikle merhaba akadaşlar. aranıza katılmaktan gurur duyuyorum.
    benim bi sorunum var kalkışlarda titreşim yapmay abaşladı şuan motor 5000de bu titerşim önceden ara ara vardı servis sıcak havada ve trafikte kalırsan arada yapar dedi. ama artık her kalkışt ayapıyor. deneyimli olanlara sordum kayışmıdır diye onlar kayış ust hızlardada zangırdama yapar dedi bende öle bişe yok ama aşşa yukarı şimdi her kalkışımda titreşi var ve canımı sıkıyo. sizce garantide değişecek bişeymidir?

tnsuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alen ona benzer soruyu bende soracaktım bi geziden sonra yapmaya başladı ve bugünde akşam tekrar etti uzun mesefa yani 50 60 km gittikten sonra ilk kalkışlarda sanki patinaj atıyo gibi bi ses geliyo kayıştan ama sonra yapmıyo kayış incelmiş olabilirmi ve kötü bi durum ya yolda kalırsam diye korkuyorum götürsem ama her zaman yapmıyo işte 2700 km deyim ...

secretplay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu bahsettiğiniz sorun benim kuzenin kymcosunda aşşa ykarı 1 senedir var servise götürdüğünde bişey olmaz bu şekilde binebilirsin demiş heralde aktarma organlarından kaynaklanan bi sorun ani kalkış ve ani yüklenmeler yüzünden oluyormuş

ceyhunulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK & Honda CBR 1100 XX
    Merhabalar,

Malum yaz bitti sonbahara girdik havalar yavaş yavaş serinlemeye başladı. Ben her gün köprü geçiyorum ve kumaş pantolonla dün çok üşüdüm.Soğuk havalar için tedbirlere başlamayı düşünüyorum.Nasıl olsa masraf yapacaksam ne kadar erken yaparsam o kadar az üşürüm diye düşünüyorum.

Öncelikle termal örtüleri inceledim. Mototalda tucanourbano diye bir marka var asagıdan bizim motor için olan model mevcut.Bu örtülerden kullanan veya araştıran var mı acaba ? Kullanışlı oluyorlarmı?
    Bunların yerli malı var mı ?

http://www.tucanourbano.it/main/termoscud.aspx

Alternatif olarak şu kolay giyilebilen pantolan mevcut
    http://www.tucanourbano.it/App_Image.../R_093_big.jpg

Ayrıca ön camda düşünüyorum. Siyah şık duruyor fakat gece karanlıkta sorun çıkarabilir.

Forumdaki herkese selamlar. Bende 27 Ağustos itibari ile Suzuki AN125 alarak aranıza katılanlardanım. O tarih itibariyle de siteyi özellikle birkaç gündür yakından takip ediyorum. Gerçekten çok hoş, zevkli ve paylaşımcı konular var. Hemde benim de merak ettiğim ve ihtiyacım olan bilgiler var.

Bende motorumun resimlerini yayınlayacağım. Ancak özellikle satın aldığım yerin ısrarları üzerine motoruma dün koruma demiri aldım. Ancak motorum mavi olduğu için o siyah haliyle takmadım.

Dün gece saat 23:30 da demirleri kuzenimle beraber boyamaya başladık ve zımparasıydı temizlemesiydi derken saat 02:30 gibi boyama bitti ancak sabah baktığımızda bazı küçük eksikliker gördük. Onları da tamamlayıp motorun üzerine boyanmış haliyle takıp hem eski hemde yeni resimleri buraya ekleyeceğim.

Tabi bu kadar şeyi niye yazdım. Hem tanışmak, hem de koruma demiri ile ilgili yorumlarınızı almak için.

Demirin yeni rengini de yarın resimlerle beraber göstermiş olacağım ;)

Şu an itibariyle motorum 200 km'de.

Motosikleti
    hoşgeldin aramıza değerli suzukici cekuist
    Allah güle güle kullanmak nasip etsin kazasız belasız...
    bizim bu bölüm ben geldiğim zaman çok hareketliydi hatta buluşma bile yapacaktık ama şimdi in cin top oynuyor... zaman zaman bir iki dost çıkıp bir kaç konu görüşüyorlar o kadar umarım sende öyle olmaz ....
    yine de hoş geldin sefa geldin....

Alıntı wildrain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin aramıza değerli suzukici cekuist
    Allah güle güle kullanmak nasip etsin kazasız belasız...
    bizim bu bölüm ben geldiğim zaman çok hareketliydi hatta buluşma bile yapacaktık ama şimdi in cin top oynuyor... zaman zaman bir iki dost çıkıp bir kaç konu görüşüyorlar o kadar umarım sende öyle olmaz ....
    yine de hoş geldin sefa geldin....
    Teşekkürler...
    Bir aksilik olmadığı sürece girmeye çalışacağım.

Birde ;) şu Beykoz Ağva'ymış, Riva'ymış, bu tarz yerlere tur yada buluşma varsa bende gelmek istiyorum. Herkes özellikle oralardan bahsediyor ki, geçenlerde araba ile Anadolu Hisarı ve Kavak tarafına gittik yollar çok hoş. Çok hoşuma gitti. Ama motorla tehlikeli olur mu bilmiyorum. Bir cesaret toplayıp gideceğim. Oksijen manyağı olur insan o ağaçlık yollarda

Motosikleti
    2018 Honda CB 500 FA
    Alıntı alen__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhaba akadaşlar. aranıza katılmaktan gurur duyuyorum.
    benim bi sorunum var kalkışlarda titreşim yapmay abaşladı şuan motor 5000de bu titerşim önceden ara ara vardı servis sıcak havada ve trafikte kalırsan arada yapar dedi. ama artık her kalkışt ayapıyor. deneyimli olanlara sordum kayışmıdır diye onlar kayış ust hızlardada zangırdama yapar dedi bende öle bişe yok ama aşşa yukarı şimdi her kalkışımda titreşi var ve canımı sıkıyo. sizce garantide değişecek bişeymidir?
    sorun varyatör..titreşim nedeni: sık sık ve özellikle yokuşlarda dur-kalk yapılması,2 kişi binilmesi .. geçici çözüm: varyatörün zımparalanması .. kesin çözüm: değiştirilmesi ama garanti kapsamında değil, kullanıcı hatası diyorlar ve bir daha aynısını yapmayacağını garanti etmiyorlar(parça bekleme süresi de olabilir-ben 6 aydır paspas bekliyorum)

Motosikleti
    SWT
    Arkadaşlar cuma günü motoru selimpaşadan istanbul kadiköye getirdim, köprüye kadar 60-70-80km hızlarda geldim.
    Sonra dayanamadım köprüyü geçince asıldım gaza yokuş aşağı 115km hıza çıktım sonra korkudan gazı kestim muhtemelen 120km hıza çıkar.. Ben yaptım siz yapmayın sürat felakettir
    Not: Ben 100kg civarındayım ona ragmen gittikçe gitti
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    arkadaşlar bu cumartesi buluşalımmı ??? 3-5 kişi olalım ve bizim beykozu tavaf edelim.... ne dersiniz ... buluşma yeri kanlıca meydanı olsun sonra gideceğimiz yere karar veririz... ((( ben beykozlu olduğum için sizi davet ediyorum )))
    böylece bezinden tasarruf ederim...

Motosikleti
    AN 125 HK
    Alıntı istanbulian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun varyatör..titreşim nedeni: sık sık ve özellikle yokuşlarda dur-kalk yapılması,2 kişi binilmesi .. geçici çözüm: varyatörün zımparalanması .. kesin çözüm: değiştirilmesi ama garanti kapsamında değil, kullanıcı hatası diyorlar ve bir daha aynısını yapmayacağını garanti etmiyorlar(parça bekleme süresi de olabilir-ben 6 aydır paspas bekliyorum)
    peki nekadara patlıyo. yada böle gitmek bana daa fazla sorun açarmı?

arkadaşlar bu cumartesi buluşalımmı ??? 3-5 kişi olalım ve bizim beykozu tavaf edelim.... ne dersiniz ... buluşma yeri kanlıca meydanı olsun sonra gideceğimiz yere karar veririz... ((( ben beykozlu olduğum için sizi davet ediyorum )))
    selam erol abi.

ben gelmeyi isterdim ama cumartesi günü ne yazık ki çalışıyorum.

Motosikleti
    ok siz karar verin ben katılırım sizlere... sevgili zakk kardeş

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    MOSKVICH den faydalı bir paylaşım daha
    AN 125 için yurtdışından orjinal ön cam
    resimler ve detaylar cok yakında

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Maalesef wildrain ben de şehirdışında olacam. Katılanlara iyi gezmeler..

tnsuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulian´isimli üyeden Alıntı
    bende bu yüzden motoru servise bıraktım yarınalacam kesin çözümü bunun nedir ewet garantiye girmze yazıyo ama şunuda düşünelim biz müdahele edemeyizya nasıl garantiye girmez hadi bide dağın başında kaldık ne yapacaz ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)