Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    omercem: varayatörünüzde sıkıntı var,eğer çok zorladıysanız (sürekli yokuş yukarı sürüş,2 kişi sürüş,suculuk yapmak ,aşırı sıcak havada sürekli dur-kalk) varyatörü yıpratmış olabilir.Garantiden değiştirmeye bakın derim,kabul etmezlerse parasıyla değiştirmek zorunda kalacaksınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki an 125 hk
    Alıntı wildrain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu siteye girdim yine aynı isimle en azından sadece suzukiciler var sadece
    bence bir sıçrayalım derim buraya

bencede sicrayalim hatta ben sicradim bile
    herkesi bekliyorum...

Motosikleti
    KISMETSE ALACAĞIZ YENİDEN
    ben saydın 10 u geçmişiz buradan gidenler helal olsun size
    gurur duydum valla
    görüşeceğiz çok yakında bu arada deeper 78 teşekkürler dostum
    sıçrama için ...
    geliyorum a dostlar az kaldı... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

hala motorumu alamadım bunalımdayım:)

Motosikleti
    [QUOTE=Zakk Wylde;1179172]hala motorumu alamadım bunalımdayım[/QUOTE sabırrrrrr tesbih al eline ....uyma şeytan iblisine

xxrated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&t Kanuni GT250
    hala alamadım motoru bayii kargoyu bekliyormuş nekadar kötü bir durum
    seT By eXe

xxrated

kardeşim ben de aynı durumdayım ne yazıkki ama sabretmekten başka bi çaremiz yok.

Motosikleti
    keeway outlook 150
    sizi çok iyi anlıyorum günler geçmek bilmiyordu bende binene kadar, şidi de her yere onunla gitmek istiyorum

sabır diliyorum sizler için.

şimdi aradım aldığım yeri motorum hazırmış.allah kısmet ederse bugün kullanmaya başlıyorum

Motosikleti
    Alıntı Zakk Wylde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi aradım aldığım yeri motorum hazırmış.allah kısmet ederse bugün kullanmaya başlıyorum
    Allah Kazasız belasız sürüşler nasip etsin ... aman dikkat edelim lütfen
    hele hele az çok tanıştık kaza haberi gelmesin çok üzülürüz sonra unutmayalım biz sadece zevk için kullanalım...

teşekkürler erol abi.allah kimsenin başına kaza bela vermesin.ben de elimden geldiğince dikkatli olmaya gayret göstereceğim.

Motosikleti
    yok.. Suzimi sattım..
    Zakk Wylde, gözünaydın kardeşim.
    Nihayet sen de muradına eriyorsun.
    Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    Ben de şimdi işten çıkıp, koştura koştura gidip karakaçana bineceğim..

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Motorum serviste. 1 haftalık bir işi var. Şimdiden çok özledim walla. Malum kazadan sonra baya bir hasar oluşmuştu. Allahtan kasko yaptırmışım. O dönem çok söyleyen olmuştu yok el kadar motora kasko yaptırma diye. yaklaşık 900-1000 ytl masrafı çıktı. şimdi iple çekiyorum suzukime kavuşma günümü.
    Organizasyon ve buluşma olayı çok iyi olur. Ben de gelirim. Beykoz çok uygun. Herkese kazası sürüşler dilerim..

Motosikleti
    2018 Honda CB 500 FA
    Alıntı omercem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selamlar

Arkadaşlar sabah motor ayak üstünde ısınırken farkettim sanki fazla titreşim var gibi geldi.

Orta ayakta iken rölantide bayagı bir titriyor motor, hatta gaz verince ayak üstünde yerinde durmuyor, ayağın üzerinde gezmeye başlıyor, normal midir anlamadım,

yok ki sağımızda solumuz bir suzuki aynı deneyleri ona da yapsak , birde bu ön balatadan bir ses geliyor servis alışınca geçer demişti, 3000 km oldu ne zaman alışacak bilmiyorum...

Neyse bir bakacağız artık...

Heralde bi servis ziyareti yapmadan rahat edemeyeceğiz..
    orta sehpada ses yapması normal, arka tekerlek havada kaldığı için oluyor..benimkinin frenleri de virajlarda sürtüyor,bazen ses yapıyor,geçer dediler, 4000km ye geldim bu arada ..servis derdi başladı,tekaya gidiyorum hep ama çok uzak geliyor bahçeşehirden

erol abi öncelikle sağol 3 tekerlede olsa gel, ne olursan ol yine gel dediğin için =)
    abi siteye girdim senin fotoyu gördüm ya ..aaa dedim yeni biri daha kayıt olmuş, tanıyamadım be abi =) umarım beykoz da olur gezi bende işten çıkıp gelirim..bizde iizn yok malesef..hafta sonu maerket sektörü çook kalabalık olduğu için hafta içide genel olarak kimseye uymaz.. benim arkadaşımda honda today var 50 cc.. 50 km ile gidiyo.. şehir içi için yeterde artar bile bu hız tabi siz uleen yeter be bu ufaklığı mı beklicez..125 cc motorumuz var bisiklet gibi gidiyoruz diye isyan etmezseniz..arkanızdan tın tın geliirm (:

Motosikleti
    bilinç6 kardeşim bak sana kendi şahsi sitemin adresini veriyorum ...oradan bak beni mutlaka görmüşsündür bir yerde çünkü kavacıkta paradise diye bir spor salonu var oraya giderim devamlı ... bide sporyum var oralara gelirim daha çok... işim spor benim çok severim ... zaten eski amatör kaleciyim 11 yıl oynadık...şimdi halı sahalara düştük ... şu toplantıyı bir ayarlıyalım arkadaşlar bana destur verdi bende aldığım yetkiyi onlara layık bir şekilde yapmalıyım...bu gün motorumla geldim işe sandığımdan kolay geçti yolculuk 80 km ile gidersen sorun yok zaten ... benim sitemin adresi : www.erolunyeri.blogcu.com burası benim sitem diğer arkadaşlarda baksın .... görüşmek dileği ile aman dikkat herşeyden önce

günaydın arkadaşlar,

allaha şükür dün akşam motoruma kavuştum.o heyecanla uzun bir tur yaptım akşam.tabi motoru zorlamadan.sabahleyin motor sorunsuz çalıştı işe gelirken ama kaldırımdan inerken altını vurdum acemilikten olsa gerek.daha sonra stop etti ve el marşı etkisiz hale geldi.bir kaç defa bastım hiç tık yoktu.motoru kendi kendine yürütmeye başlayınca marş aldı.bu normal bir durum mu yoksa bir problem mi sizce?? çünkü daha çok yeni

xxrated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&t Kanuni GT250
    geçmiş olsun kardeşim dün akşam aradım bayiyi adam kutlama suzukide bilmemkaçıncıyılmış dedi bugün yarın gelicek diyo tekirdağ/hayrabolu bayisini molotoflayacak biri varmı şaka biyanada günler geçmiyor walla bunaldım iyice. bildiğiniz 2.000 2.300 arası bu motoru satan biryer varmı yani kampanya yapmış olan istanbul tekirdağ ve çevresi tercihtir.
    seT By eXe

Motosikleti
    sabah benim bayimle konuştum fiatları 2,700 ytl fırlamış ve bordo yok ellerinde
    bir arkadaşıma alacaktık en son 2,500,ytl bıraktı ... şu an bayaa bir kapışılma durumu var .... telefonu 0212 413 50 50 birol bey yada hasan bey fikir alabilirsiniz.

Alıntı toksom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zakk Wylde, gözünaydın kardeşim.
    Nihayet sen de muradına eriyorsun.
    Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    Ben de şimdi işten çıkıp, koştura koştura gidip karakaçana bineceğim..
    kardeşim teşekkür ederim.gerçekten inanılmaz keyifli bir durummuş motorsiklet kullanmak.allah herkese kazasız belasız keyifle kullanmak nasip etsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)