Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    herkeze merhabalar,
    bende kendime 2.el bir zat aldım ve keyfini sürmekteyim. grenajda ufak tefek çizikleri var. havalar bozulunca komple söküp boyatıcam. o zaman ayrıntılı fotoları koyarım. belki yeni olduğumdan kanım kaynıyor olabilir ama neden bizde diğer gruplar gibi toplanmıyoruz... toplanalım tanışalım bir şeyler paylaşalım havalar bozmadan. çünkü sonra baya beklemek zorunda kalıcaz....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Erşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial ZAT 150 2005
    vıceroy ,

düşüncen yanlış sayılmaz ,,

Aradaki okadar fark , gaz kolunun kullanma alışkanlığını değiştirerek kapatılabilir. Motora yakacağı kadar gaz vermek gerekir. Gaz kolu sonuna kadar açılsa da motor benzini yakabildiği kadar yakıp , yanmayan kısmını egzostan dışarıya atar , buda paranın havaya gitmesi demektir.....

Ben Mayısta Hs 151 karbüratörü taktırdıktan sonra 3000 Km yol yaptım ve iki karbüratör parası kazanmış oldum.Ayrıca Rolantinin kendi kendine düşüp yükselmesinden ,sabahları rolantide stop etmesinden ve bujinin kirlenmesinden kurtulmuş oldum.

Senin gaz kolunu biraz dikktli kullanman benzin sarfiyatını 100 Km. de 3,5 3,6 Lt düşürecektir.

Kazasız ve keyifli sürüşler...

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Teşekkürler Sağlıcakla...
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    CORVUS
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze merhabalar,
    bende kendime 2.el bir zat aldım ve keyfini sürmekteyim. grenajda ufak tefek çizikleri var. havalar bozulunca komple söküp boyatıcam. o zaman ayrıntılı fotoları koyarım. belki yeni olduğumdan kanım kaynıyor olabilir ama neden bizde diğer gruplar gibi toplanmıyoruz... toplanalım tanışalım bir şeyler paylaşalım havalar bozmadan. çünkü sonra baya beklemek zorunda kalıcaz....
    Öncelikle hayırlı olsun..
    boya işlemnı gerçekteştirince maliyeti bizimle paylaşırsan cok ıyı olur ben de düşünüyorum boya yaptırmayı.. Benim motorun plastik aksamında güneş yanığı war onlarıda degiştirmeyi düşünüyorum.
    Ben hertürlu organizasyona katılabilirm yeterki olsunn saygılar...

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar; ben anadolu yakasında oturuyorum...
    gönül isterki herzaman görüşelim,buluşalım...ancak trafik malum,hayat şartlarıda öyle;eğer isterseniz anadolu yakasında oturanlar olarak bir yer belirleyelim ve orada haftanın belirli günleri buluşalım... avrupa yakasından gelmek isteyenlerde tabiki gelebilir... karşıya geçmek her iki taraf içinde çok büyük sorun teşkil ediyor.
    aynı mantıktan avrupa yakasıda giderse daha da zevkli toplantılar ve aktiviteler yapacağımıza inanıyorum.....

zat kullanıcıları hangi semtlerde oturduklarını paylaşırlarsa sevinirim...
    hatta yeni bir buluşma sayfası bile açabiliriz sanıyorum....

fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum...........

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar; ben anadolu yakasında oturuyorum...
    gönül isterki herzaman görüşelim,buluşalım...ancak trafik malum,hayat şartlarıda öyle;eğer isterseniz anadolu yakasında oturanlar olarak bir yer belirleyelim ve orada haftanın belirli günleri buluşalım... avrupa yakasından gelmek isteyenlerde tabiki gelebilir... karşıya geçmek her iki taraf içinde çok büyük sorun teşkil ediyor.
    aynı mantıktan avrupa yakasıda giderse daha da zevkli toplantılar ve aktiviteler yapacağımıza inanıyorum.....

zat kullanıcıları hangi semtlerde oturduklarını paylaşırlarsa sevinirim...
    hatta yeni bir buluşma sayfası bile açabiliriz sanıyorum....

fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum...........
    ben cem, bahçeşehirde oturyorum... her türlü organizasyona varım avrupa yakası anadolu yakası fark etmez... bahçeşehir yakınlarında iyi bir usta arıyorum bildiğiniz iyi bir usta yada servis varsa irtibat numarasını özelden atarsanız sevinirim...

Alıntı sero1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun..
    boya işlemnı gerçekteştirince maliyeti bizimle paylaşırsan cok ıyı olur ben de düşünüyorum boya yaptırmayı.. Benim motorun plastik aksamında güneş yanığı war onlarıda degiştirmeyi düşünüyorum.
    Ben hertürlu organizasyona katılabilirm yeterki olsunn saygılar...
    bu aksam sökücem parcaları ve yarın boyaya vericem işlem bittiği zaman resimleri ve maliyeti burdan yayınlarım...

Motosikleti
    CORVUS
    slm arkadaslar
    ben anadolu yaskasında maltepe cıvarında oturuyorum)
    hell24 resımlerıde buyuk sabırsızlıkla beklıyorumm saygılar

sero... merhaba; ben doğma büyüme maltepe'liyim ama şuan kartal uğurmumcu mah. hem oturuyor hemde çalışıyorum...
    şimdiden 3 kişi olduk...

-ayberk
    -hell24
    -sero1981

umarım devamı gelir...

ayrıca ÇİĞ KÖFTE yemeğede beklerim

Motosikleti
    slm arkadaslar
    ben anadolu yaskasında maltepe cıvarında oturuyorum)
    hell24 resımlerıde buyuk sabırsızlıkla beklıyorumm saygılar
    sero1981 bu aksam soktum tum grenajları sımdı aşama aşama resımlerı eklıcem. yarın boyaya gırecek muhtemelen bır ıkı gun ıcınde bıtmıs halınının de resımlerını koyarım topiğe...

sero... merhaba; ben doğma büyüme maltepe'liyim ama şuan kartal uğurmumcu mah. hem oturuyor hemde çalışıyorum...
    şimdiden 3 kişi olduk...

-ayberk
    -hell24
    -sero1981

umarım devamı gelir...

ben bahçeşehirdeyim ama sen iste anadolu yakasınada gelırım çiğ köfte yemeye... sıra diğer arkadaşlarda ok derlerse bana uyar... baksana 4 kişi oluyoruz okey bile oynarız hahahah...

bunlarda söktükten sonra ki resimler...

işte resımler arkadaslar 2 saat cıvarı surdu komple sökmem ön tekerlegıde sokmek zorunda kalıyorsunuz... yok ben sökemem yapamam diye korkmayın göründüğü kadar zor değil...

http://i38.tinypic.com/24zexic.jpg
    http://i36.tinypic.com/avklza.jpg
    http://i38.tinypic.com/2f084eb.jpg
    http://i33.tinypic.com/2pru2l1.jpg
    http://i35.tinypic.com/2jfiwsm.jpg
    http://i34.tinypic.com/fmt02d.jpg
    http://i36.tinypic.com/2e305sm.jpg
    http://i35.tinypic.com/w1a1ie.jpg
    http://i37.tinypic.com/fk8z82.jpg
    http://i37.tinypic.com/vhrlso.jpg
    http://i37.tinypic.com/2yud3eh.jpg

Motosikleti
    CORVUS
    şimdiden 3 kişi olduk...

-ayberk
    -hell24
    -sero1981

umarım devamı gelir...

Öncekile herkeze slmlar...
    arkadaslar msjları okudugumda cok heyecanlandım Bir ara bir yerde bulusup tanışalım, hatta birazda rüzgar yiyelim benım motorcu arkadaslarlada sizleri taniştırmak isterm. hawalar ıyı oldugunda mutlaka gorusmelıyızz.
    saygılar..

slm hell24
    bu arda sende karşıda oturuyorum diye kurtuldum sanma senide aramızda görmek istiyoruzz saygılar

Motosikleti
    Öncekile herkeze slmlar...
    arkadaslar msjları okudugumda cok heyecanlandım Bir ara bir yerde bulusup tanışalım, hatta birazda rüzgar yiyelim benım motorcu arkadaslarlada sizleri taniştırmak isterm. hawalar ıyı oldugunda mutlaka gorusmelıyızz.
    saygılar..

slm hell24
    bu arda sende karşıda oturuyorum diye kurtuldum sanma senide aramızda görmek istiyoruzz saygılar

farketmez her zaman her yerde...

sen resimleri gördünmü sero böle sökülüyor makina ne zaman istersen takımları toplar yardıma gelirim...

Motosikleti
    CORVUS
    farketmez her zaman her yerde...

sen resimleri gördünmü sero böle sökülüyor makina ne zaman istersen takımları toplar yardıma gelirim...
    slm hell24
    ewet resımlerı gordum, fakat makınenın boyadan cıktıkdan sonrakı resımlerını daha cok merak edıyorum resımlerı atarsan sewınırım... bu arada arkadaslar bana ulasabılecegınız msn adresı yurttutan_34@hotmail motorsıklete gonul wermış herkez ekleyebılırr... saygılarımla

Motosikleti
    slm hell24
    ewet resımlerı gordum, fakat makınenın boyadan cıktıkdan sonrakı resımlerını daha cok merak edıyorum resımlerı atarsan sewınırım... bu arada arkadaslar bana ulasabılecegınız msn adresı yurttutan_34@hotmail motorsıklete gonul wermış herkez ekleyebılırr... saygılarımla
    parçaları bu gün aldım akşam takıcam. yarını bekle resimlerini koyarım...

arkadaşlar merhaba;muhabetimiz her daim olsun...
    mesela ilk buluşmayı en azından sero'yla 29 ekim'de yaparız...malum şehitlik gezisi var,hep beraber kaçarız... uygun ortam olursa 29 ekim'den önce de buluşmaya çalışırız....tabi ki hell24'de şehitliğe gelirsen orada takılırız.
    benim dükkanı saat 12:00 gibi açıyorum ve gece 00:30-01:00'e kadar açık!!!
    böyle oluncada fazla vaktim kalmıyor maaaaaalesef...

neyse yine görüşürüz; kendinize iyi bakın...

aramızaa yeni zat'çılarıda görmek istiyoruz...ilgilenenlerin DİKKAT'ine!!!!!

Motosikleti
    mesela ilk buluşmayı en azından sero'yla 29 ekim'de yaparız...malum şehitlik gezisi var,hep beraber kaçarız... uygun ortam olursa 29 ekim'den önce de buluşmaya çalışırız....tabi ki hell24'de şehitliğe gelirsen orada takılırız.

eyw. ayberk abicim. şehitlik gezisine gelicem. hemde erenköyden artçımı alıp anadolu yakası kortejine katılıcam beni mutlaka fark edersiniz...

eyw. ayberk abicim. şehitlik gezisine gelicem. hemde erenköyden artçımı alıp anadolu yakası kortejine katılıcam beni mutlaka fark edersiniz...

seni nasıl MUTLAKA fark edecem?
    elinde 1 buket çiçeklemi yoksa tek teker zat'lamı?

ama görüş elbette...aslında zat'çılar olarak toplu gidebilsek...ne iyi olurdu?
    kortejde sonuçta tek sıra halinde yada fermuar düzeninde gideceğiz...peşpeşe zat'lar hoş durmazmı?

Motosikleti
    CORVUS

slm arkadaslar 29 ekımde bende warım
    hawaların durumuna gore daha erken bıle bulusabılırız
    yeterki gönuller bir olsun saygılar

Motosikleti
    GT250R

Merhaba

MONDİAL 150 zat sahibi olarak aranıza yeni katıldım.Motorumu yeni aldım sayılır 2-3 ay oldu her türlü motor organizasyonuna katılmak isterim.Beşyüzevlerdeyim zatçı arkadaşlarla tanışmak isterim.
    serkandinsel@mynet.com msn adresim tüm motor sever arkadaşlara selamlar.

Saygılar

Motosikleti
    Alıntı SERKANDİNSEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MONDİAL 150 zat sahibi olarak aranıza yeni katıldım.Motorumu yeni aldım sayılır 2-3 ay oldu her türlü motor organizasyonuna katılmak isterim.Beşyüzevlerdeyim zatçı arkadaşlarla tanışmak isterim.
    serkandinsel@mynet.com msn adresim tüm motor sever arkadaşlara selamlar.

Saygılar

hoşgeldin kardeşim...
    bende cem bahçeşehirden ama eski bir karadenizmahalleliyim iyi bilirim beşyüzevleri falan zaten işyerimde kocatepede megacenterda...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    GT250R
    Memnun oldum cem,memnum oldum musait zamanda görüşmek isterim seninle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler