Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ne zamandır aklımda soramıyorum.Benim benzin göstergem kontak kapalıykende gösteriyor.Normal mi bu?Bence değil.Benim beatte göstermiyordu kontağı kapatınca ibre yavaştan aşşağı iniyordu bir zararını görmedim ama garip yani..
    Allah allah benimki düşüyor , normali de bu diye biliyorum
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    dusmuyo abıcım sen benzın almadıgın ıcın bos gozukuo:D
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dusmuyo abıcım sen benzın almadıgın ıcın bos gozukuo:D
    Özgür koparttın beni yahuu. Görkem birazda doğruluk payı var hani
    Okan ACAR

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    aslında benım ıcın solenmesı gerektı bunun ama cuk ustune geldı:D

az önce istifamı verdim..cok garıp oluyo ınsan.şirkete giriş kartımı fln bıraktım..garip bi hismiş..
    neyse bugunude tamamlamak gerek..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Özgür hayırlısı olsun... O duyguyu bilirim 3-4 kez yaşadım

Arkadaşlar benim benzin göstergeside ne tam iniyo nede kontak açıkken kaldığı yerde kalıyor aralarda takılıyor...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaslar selam herkese.dün öyle bir gaza geldim.egsoz olayında ve taktırdım işte yeni egsozun resimleri video olayını 1 veya 2 gün içinde halledip sesini sizinle paylasacam.

sesi tok ve fena değil içi susturuculu.susturucuyu cıkartınca baya yuksek bir ses veriyo. şirinevler honda otoseverden aldım fiyat olarak diğerlerine göre daha uygun oldugu için tercih ettim
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    vaRRdı
    Onr.sual çok şık duruyor... Pek performans değiştirmez ama tok ses vereceğini düşünüyorum... Hayırlı olsun

bu arada Okan'a yollayacağım çıkartma datalarını banada atarmısın ¿ eğer atarsan mail adresim ertekiner@yahoo.com

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    sagol ertech performans konusunda haklısın 13 beygirlik tek silindirli biralete ne kadar performans kazandırabilirsinki zaten?dogru söylüyorsun.stickerlar ofisteki bilgisayarımda yarın mutlaka mail olarak atarım.
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol ertech performans konusunda haklısın 13 beygirlik tek silindirli biralete ne kadar performans kazandırabilirsinki zaten?dogru söylüyorsun.stickerlar ofisteki bilgisayarımda yarın mutlaka mail olarak atarım.
    Teşekkür ederim...

Aslında trafikte farkedilmek adına böyle bir çözüm getirebiliriz... Bende eskiden yoshi vardı ama sadece tüp çok tok ses veriyordu trafikte rahat farkediliyordum... Sonra nedense soğudum sattım; kaza yapmadan önce komple arrow almayı ciddi ciddi düşünüyordum parası hazırdı kaza yapınca parayı oraya kaydırmak durumunda kaldım... Kullandıkca bize yorumlarını yazarsan çok sevinirim... Tekrar hayırlı olsun...

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    arrow headers'ı ile birlikte full seti sanırım performansa etkisi oluyordur.Ayınısı leo vince'te de öle sanırım...Ne kadarlık bir artış olabilir bu kesin olarak?3beygir olabilir mi?Toplamla 16hp olabilirse son hızı 160km/h çıkar mı dersiniz?uygun hava ve yol şartları sağlanırsa...
    AKIN FİDAN

Merhabalar

Merhaba arkadaşlar,
    Henüz bir motorum yok ama en kısa sürede almak istiyorum fakat bu da seneye Nisan civarlarına falan denk gelecek sanırım.
    Her zamanki gibi almadan araştırma yaparken sizlere denk geldim ve kafamdaki tipe sahip motora alışabileceğim ve fiyatı da uygun olduğu için CBR 125 R de karar kıldım. Birkaç kez gördüm motoru da yakından ve daha da netleşti.
    Ondan sonra bölümü okumaya başladım ve 2 günde ilk 3000 mesajı okudum. Devamını da inşallah önümüzdeki 2 günde okuyacağım.
    E hepsini okuyunca soracak pek birşey kalmıyor fakat sizlere söyle birşey söyleyebilirim şimdilik. Süpersiniz!!
    Bu arada okuduğum bölüm nedeniyle Photoshop yazılımda oldukça ustalaştım. Motorun üzerinde nasıl duracağına emin olamadığınız şeylerin fotolarını motorun üzerinde hangi açıyla görmek istiyorsanız o fotoğrafı ve ürününde o açıdan ya da yakın bir açıdan gözüken fotoğraflarını gönderirseniz istediğiniz motor üzerinde istediğiniz ürünü görebilmeniz için elimden geleni yaparım. Fakat biliyorsunuz kalabalığız ve hepinize yetişemeyebilirim. Darılmaca, gücenmece yok.
    En kısa sürede bir CBR ile aranızda olmak ümidiyle.
    Hepinize selamlar. Bu şekilde devam edin tekrarlıyorum SÜPERSİNİZ!!!

onr.sual eksoz hayırl olsun..ancak bukadar yakışabilir diyorum.

arkadşlar benim sol far iptal,iki üçgün göz kırptı şimdi onuda yapmaz oldu patladı.tek far oldum.12.00 ytl idi sanırım ampul.
    benim makina tamamen zıvanadan çıktı ısıtmak için altına ateş yakacam nerdeyse.
    motru yapacak olan arkadaş tatile çıkmasından dolayı,tekrardan servise gitmek gibi bi soru işareti oldu kafamda.
    emrede gidelim diyor emrahla da görüştüm.
    benim motorun sorunu az cok biliyorsunuz.
    serviste sibop ayarları filitre bakımı daha once yapmış oldukları karibrator bakımı
    birde motorun komple sıkıştırlması (çok ses geliyor) haa bide far değişecek,toplam nekadara maal olur sizce.
    ondan sora alanyaya giderim.
    emre mesaj kutuna bakabilirmisn.

Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arrow headers'ı ile birlikte full seti sanırım performansa etkisi oluyordur.Ayınısı leo vince'te de öle sanırım...Ne kadarlık bir artış olabilir bu kesin olarak?3beygir olabilir mi?Toplamla 16hp olabilirse son hızı 160km/h çıkar mı dersiniz?uygun hava ve yol şartları sağlanırsa...
    ultraukala 160 görmesi yine zor olur gibi geliyor bana ama bu CBR ler bazen çok şaşırtıyor ancak hızlanmasında gözle görülür bir fark olacağını düşünüyorum...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ultraukala 160 görmesi yine zor olur gibi geliyor bana ama bu CBR ler bazen çok şaşırtıyor ancak hızlanmasında gözle görülür bir fark olacağını düşünüyorum...
    full performans egsozun yanına bir de sağlam bir hava filtresi eklendiğinde sanırım tadından yenmez... sora ön arka pirelli mt75 idi sanırım onlardna patlatıcaksın off Sorasında hele bi de mavi ise bi de movistar yaptırdığın zaman aman tanrımmmmm

İnş bunları ben uygularım kendim alıp yapmak istediklerim...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    full performans egsozun yanına bir de sağlam bir hava filtresi eklendiğinde sanırım tadından yenmez... sora ön arka pirelli mt75 idi sanırım onlardna patlatıcaksın off Sorasında hele bi de mavi ise bi de movistar yaptırdığın zaman aman tanrımmmmm

İnş bunları ben uygularım kendim alıp yapmak istediklerim...
    inşallah olur be... birde kuyruğa kapak taktın mı çok şık olur...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah olur be... birde kuyruğa kapak taktın mı çok şık olur...
    Yok arka koltuk bana hep lazım
    AKIN FİDAN

Alıntı eogreden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Henüz bir motorum yok ama en kısa sürede almak istiyorum fakat bu da seneye Nisan civarlarına falan denk gelecek sanırım.
    Her zamanki gibi almadan araştırma yaparken sizlere denk geldim ve kafamdaki tipe sahip motora alışabileceğim ve fiyatı da uygun olduğu için CBR 125 R de karar kıldım. Birkaç kez gördüm motoru da yakından ve daha da netleşti.
    Ondan sonra bölümü okumaya başladım ve 2 günde ilk 3000 mesajı okudum. Devamını da inşallah önümüzdeki 2 günde okuyacağım.
    E hepsini okuyunca soracak pek birşey kalmıyor fakat sizlere söyle birşey söyleyebilirim şimdilik. Süpersiniz!!
    Bu arada okuduğum bölüm nedeniyle Photoshop yazılımda oldukça ustalaştım. Motorun üzerinde nasıl duracağına emin olamadığınız şeylerin fotolarını motorun üzerinde hangi açıyla görmek istiyorsanız o fotoğrafı ve ürününde o açıdan ya da yakın bir açıdan gözüken fotoğraflarını gönderirseniz istediğiniz motor üzerinde istediğiniz ürünü görebilmeniz için elimden geleni yaparım. Fakat biliyorsunuz kalabalığız ve hepinize yetişemeyebilirim. Darılmaca, gücenmece yok.
    En kısa sürede bir CBR ile aranızda olmak ümidiyle.
    Hepinize selamlar. Bu şekilde devam edin tekrarlıyorum SÜPERSİNİZ!!!
    eogreden hoşgeldin. inşllah en kısa zamanda seninde istediğin motrun olur.

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    arkdaslar cbr de tek beğenmediğim yer olan KOCAMAN FARLARA photoshopta makyaj yaptım.fazla inceltmedim ama eskisine nazaran daha güzel oldu sanki beğeninize sunarım
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    buda orjinal hali

neye benzemiş bu

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    hussara benzemiş bu berbat olmuş yahu...Kusura bakma bu arada cbr orjinali güzel aman elleşmeyin....
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler