Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bosver sen de hızlanırsın , bak ben ne güzel hızlanıyorum
    Abi ben böle arabalara harekett çekerkenn böle aniden hızlanıcan ki ve aniden yavaşliicann öle diomm...

ve özgür abi dedi ya hane ben görkemden daha hızlı hızlnıyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    lastıge harcayacagın parayla ortalama bı egıtım yada daha ıyı bı kask alabılırsın
    tabı alıcaksan

o dusundugun extra hızlanmayı 600 rr la yapabılırısn
    sen bu motorun ne oldugunu anlamıosun hayallere kapılıosun bence
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastıge harcayacagın parayla ortalama bı egıtım yada daha ıyı bı kask alabılırsın
    tabı alıcaksan

o dusundugun extra hızlanmayı 600 rr la yapabılırısn
    sen bu motorun ne oldugunu anlamıosun hayallere kapılıosun bence
    Abicim kaskı zaten alıcamm egitim derkenn çok şükür tecrübem var 1.5 sene kask derken nolan kask alıcam ve ben hayallere kapılmıyomm abicimm tmm 130 luk alıcamm ve hıızlanmayı boşvericem yatırıcam motoru

Motosikleti
    yok
    omerdusmez sımdı solıceklerım agır gelebılır bıraz ama solemek zorundayım bunları..
    daha 16 yasındasın bırak ehlıyetı resıt bıle degılsın teknık olarak
    dolayısıyla motosıklet kullanmanın bı sorumluluk oldugunu anlamayabılırsın bı nevı cocuksun cunku
    sımdı
    bu nasıl bı sorumluluk dusunelım
    kendıne aılene etrafına karsı
    kullanırken yaptıgın bı hata kendı hayatına artcının hayatına etraftakı yaslı amcanın hayatına malolabılır bılmem anlatabıldımmı
    motosıklet karıkız kaldırmak hava atmak aracı degıldır
    sen bunları anlamıosun sadece gosterıs ıcın motosıklet kullanmayı planlıosun
    kusura bakma sahınlerı modıfye edıp cıstak cıstak gezen tıplerden farkın yok yada farkın olmıcak buyuyunce
    bu iş saka degıl..
    2 gunde 2 olum haberı okudum..2 sındede bı nevı egıtımsızlıkten kaynaklanan kazalardı..
    kısaca baba bana bısıklet al hımmet abı bana bısıklet olayı degıl bu cıddı bı ıs
    senı hıc motosıkletle ılgılı bı yazı okurken gormedım(egıtıcı) emınım kızların motoruna nası bıtecegını dusunuosundur yada konusuosundur arklarınla
    "olm bak nısanda alcam motoru sora her hafta baska kız ohh sız bısıklete bının hala" dıosundur
    bu iş şaka degıl gıttıgın yol yol degıl..

doğru söze ne denir...

zaten motorla karı kız tavlanmıyo...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Abicim sen beni bayyaaa yanlışş anladınn buna eminimm bi keremm o şahine modifiye yapanlarr yokmu onlarr aptal safınn ta kendisi benn öle şelerr yapmam ama birassda görünüşü olsun diorumm tmm olmasınn abi bide benn 130 lugu yatırırkenn saglam olsun die istiyorum seninle inşallah. allah izin verise seninle tanışacagıss beni tanıyacaksın ve ehliyeti 17 yaşında alıcamm..ve merak etme tehlikeli kullanmam inşallah beni tanıyınca görüüşlerin degişirr...

Evet benim motorum yokk kızz tavlıyorum ama... ben bu motoru kızz içinn asla düşünmedimm yemin edebilirimm...

Motosikleti
    Mondial 150 RF

Motor sürüş teknikleri " Honda CBR125 R "

Su zamanda motor motor kullanamıyorum ama yazın motor almayı dusunuyorum bıraz erkenden hangı motoru alcaqıma karar verdım ama nasıl surcagımı bılmıyorum bılıyosunuzdur ehlıyet alırken orada kullanılan motorların veya dıreksıyon derslerının boyle bır motoru kullanmada ne kadar yararı olabılır pratık bılqıler verırsenız cok sewınırım bır kac bır sey bılıyorum ama en buyuk ıstegım motorun ustunde dızımı yere surtmek bole bı motorda bıraz zor ama hıc olmazsa bıraz eqılmek yardımcı olursanız sevınırım sımdıden yardımcı olan herkese tesekkurler..

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı B.c.B adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su zamanda motor motor kullanamıyorum ama yazın motor almayı dusunuyorum bıraz erkenden hangı motoru alcaqıma karar verdım ama nasıl surcagımı bılmıyorum bılıyosunuzdur ehlıyet alırken orada kullanılan motorların veya dıreksıyon derslerının boyle bır motoru kullanmada ne kadar yararı olabılır pratık bılqıler verırsenız cok sewınırım bır kac bır sey bılıyorum ama en buyuk ıstegım motorun ustunde dızımı yere surtmek bole bı motorda bıraz zor ama hıc olmazsa bıraz eqılmek yardımcı olursanız sevınırım sımdıden yardımcı olan herkese tesekkurler..
    Bence önce csooterdenn başla benim taffsiyemm..

Öncelikle hoşgeldin...
    Öncelikle bu motoru kullanmak çok kolay... Motoru aldığında detaylı bilgi veririz merak etme Zaten bu forumu okursan detaylı bilgin olacaktır...
    2. olarak , her motor gibi bu motorda rahat yatabiliyor... Türkiye yol şartlarında motoru o kadar yatırmanı tavsiye etmem...

Motosikleti
    Mondial 150 RF
    Yav bu motordan baslamyı dusunuyorum katalokta cbr600 dıkkatım cektı ve sayfayı cevırır cevırmez buyulendım cbr125 o yuzden kararımı 125 yana oldu bu arada 20 dk dır felan sıtede kı sayfaları okuyorum o yuzden baya aydınlatıcı oldu bı sorum daha var honda motor sahıplerıne surus eqıtımı werıyor mu acaba ?

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    Honda istanbulda sürüş eğitimi veriyor yanılmıyırsam 3 aşamadan oluşan bir eğitim.
    motor yatırma olayına gelince de bence biraz motor sür race ler biraz farklı öyle yat deyince yatmıyor gidonu terse itme olayı var .
    doğru zaman da viraj doğru süratte viraj almalısın eğer yatıracam diyorsan.
    bunu kullananlar daha iyi anlıyorlardır .belki biraz havada kaldı senın için
    BORN TO RACE

4 aşamalı bir eğitim...

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    sağol görkem birinin bahsettiği kadar biliyordum sadece ben bursalıyım sonuçta ve burda öyle bir eğitimi yok HONDA nın. inşaallah ileride olur....bizlerde katılırız ...... gerçi bu sene pek o tarzdan hoşlanmasamda choper cıların bursa choper club a katılcağım onlar bu sene düzenleyecekler ...........
    BORN TO RACE

Motosikleti
    yok
    bır ust klasmana gectıgımde kesınlıkle katılıcam o egıtımlere
    neden sımdı katılmıorum
    tamamen duygusal..

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    özgür neden çok mu duygusal bu eğitimlerin fiyatları?
    BORN TO RACE

Motosikleti
    yok
    su ankı duygusal durumum cok stabıl degıl obakımdan

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    ben şimdi cbr alıcam cok merak ediyorum nasil gidoyrmu? arka tekeri 160 yaptırcam önü 150 gidonuda söktürcem bir sorum var ama sorumuda unuttum v8 motor taksam cbr olurmu ? ben istiyorum ki 200 yapsin ama 6 vites olmasın istiyorum gitsin ama benzin yakmasın yardım edin lütfen
    [B]All this pain is an illusion[/B]

Motosikleti
    yok
    benı anlayan bırı daha cıkmıs
    aynı soruları 25865695.kere gorunce ınsan sınırlenıo..

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı B.c.B adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm kardesım aramıza hosgeldın ınsallah en kısa surede senı de cbr ınla gormek dılegıyle (benı de amın)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler