Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    125rrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    c.tesi gel gel gel....
    merhaba arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum bugün honda bayine gittim mnr motora herşeyi konuştuk şuan bankaya yönlendirdiler zaten mondialzede biri olarak beni bağırlarına bastılar söz verdiler turuncu vercekler....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    ben 8 yıldır honda tıtan kullanıyordum honda cbr 125 ler cıktıgından beri hastası oldum bunun için bütün yaz aylarında çalıştım ve para biriktirip alacam dedim en sonunda buna kavuştum.yakında fotoraflarla donatcam buralrı umarım sizde begenip bir yorum yaparsınız.motoru kullanmak gercekten bana cok keyif verdi ve düşük devirde kullanıldıgında titan dan bile daha az yakıtının oldugunu farkettım ama böyle bir makıneye sahip olupta düşük devirde kullanmak cok zor.çünkü motordan o kadar cok keyif alıyorsunuz ki onun üzerinizde size bir güven geliyor.şimdilil bukadar kib kazasız belasız sürüşler dilerim.............

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    şimdi honda cbf150 kullanan yok ama şöle bir soru sormak istiyorum
    2.el cbr125mi? Sıfır cbf150 limi? Bu soruyu burda sormak belkide yannış ama nasıl motorlarınızdan memnunmusunuz diye sormak istedim. acaba şimdi ben 2.el bir cbr125 mi alsam yoksa sıfır siyah bir cbf 150 limi
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

V&B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYUSONG GV 650 dermişim :)
    HERKESE SELAMLAR

bende cbr hastası ama ilk aldığım ve kullandığım motorum mondial zat 150 neyse satıcam veya takasta ikinci el cbr125r veya repsol almayı düşünüyorum acayip tutkunum ben bu alete ilgilenenler olursa 05448264641 nolu telefondan bana ulaşılabilir aranıza cbr'ımla katılmak isterim

SAYGILAR .....volkan

Motosikleti
    c.tesi gel gel gel....
    ya arkadaşlar engin bilgilerinize başvurmak istiyorum ikinci el 125r var hondada 3850 ytl 5800 km de temiz ön grenajda hafif bi sürtme olmuş küçük bide tahminim biraz nemli ortamda durmuş temizlenmesi gerekio motorunda sorun yokmuş bayi söledi alsammı almasammı die kaldım öle yada sıfırı alsammı yardımcı olun yaww

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    @125rr

motorun 4000 bakımı yapılmışmı oda war
    sonra çizik diosun motorla düşülmüş olmasın
    km de bana fazla geldii açıkçası bide kaç model
    lastiklerin durumu nasıl nem dedin nemli ortamda paslanmada olur
    daha temiz bulabilirsin bide eksozza bak sarama çokmuu
    eksozdan ele werir temiz olup olmadığını bence km den kaybetti benim
    gözümde motor

Motosikleti
    c.tesi gel gel gel....
    abi düşme yok sürtmüş bi yere motor da nem dediğim cam kısımlarında tortu var eksoz da sararma belirgin değil fazla azcık var honda bayisinde olduğuna göre herhalde yapılmıştır bakımı onlar dandik motor almıolar ikinci elde ama ben yinede iice bi baktıriim öle düşünüim he bide ben mondialzedeyim 10000 km yaptım on ayda iki ayda yattı arızadan şu an motor hurda halinde o yüzden çok yol yapan biriyim şehir içinde uyar demi bu makina bize uymasada farketmez aşığım çünkü

Motosikleti
    var 636
    walla daha bende kullanmak nasip olmadı ama motoru ekonomik benzin tüketimi war az yakıo baya araştırdım inciğine cıncığına kadar internette okumadığım yer kalmadı kolay kolay ağrıza yapmıyan cinsinden ii bakmak şartıyla yolda bırakmas türkiyeyi dolan ama 2. ele güwenim fazla yok sıfır alcam bende kış geldiğinden kışın sonlarını bekiorum bide hız bekleme bundan şehir içi ideal

Motosikleti
    c.tesi gel gel gel....
    abi hız az çok önemli benim için zor anlarda kaçması gerekio ufak deliklerden

Motosikleti
    var 636

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    selam arkadaşklar..en yeniniz benm heralde..motor ben de olduğumdan beri bi tutkuydu ve halaa ölee..hep bakarım nette ama bi motor sahibi olamadk daha..yalnızz pederico yu kandırabilirsem bu günlerde olcak..alcam bi tane.1 haftadr da cbr 125 i keşfettm(geç oldu ama) çok hoş gözüküyo ama bayiie gidip bakma fırsatı olmadı daha..motor ii gözüküyo yalnız benm için ses çok önemli bu motorlarda.. size bişi sorcaam? acabaa egzozu 600rr egzozu yapma sansım war mı ya da onun gibi bişi..yanii racing sesi çıkma sansı warmı?? bilgisi olanlar dan rica etsem cewap gönderebilir mi.. thannnksss...

selam arkadaşklar..en yeniniz benm heralde..motor ben de olduğumdan beri bi tutkuydu ve halaa ölee..hep bakarım nette ama bi motor sahibi olamadk daha..yalnızz pederico yu kandırabilirsem bu günlerde olcak..alcam bi tane.1 haftadr da cbr 125 i keşfettm(geç oldu ama) çok hoş gözüküyo ama bayiie gidip bakma fırsatı olmadı daha..motor ii gözüküyo yalnız benm için ses çok önemli bu motorlarda.. size bişi sorcaam? acabaa egzozu 600rr egzozu yapma sansım war mı ya da onun gibi bişi..yanii racing sesi çıkma sansı warmı?? bilgisi olanlar dan rica etsem cewap gönderebilir mi.. thannnksss...doo@n mc-psikoo

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    bence muhteşem ötesi olmuş alet, birazcik da boyut büyütmesi yaptilarsa var ya gidip sıfırından alir koyarim, tekrar aşık oldum motora.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017

bi deeee...

sayın arkadaşlarrr... bu motorun ikinci elini alacam..cbr 125R... acaba 2. el piyasasına güvenebilir miyim? yok sa illa da sıfır mı dersininzz..

Motosikleti
    var 636
    bu motoor adamı eskisinden soğutur super ilk müşterilerinden olcam kesin 1000rr ı hatırlatıo bana

@monswanted_57 hemşeyiriz heralde bu güzel haberden sonra öpebilirim seni kar sağolasın warolasın

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    2007 cbr 125 resimleri

2007 model motosikletler Almanya'da bu sene beşincisi düzenlenecek olan İnternot uluslararası motosiklet fuarında tanıtılmaya başlandı. Yenilerden birisede Honda Cbr 125R. Mini spor modelin yeni yüzü potensiyel alıcıları ateşleyebilir. 2007 modellerin gelmesiyle beraber Yeni CBR125 Fireblade farları ile dikkat çekiyor.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23241

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gerçekten güsel olmuş..sanırım motor aynı motor..onden gorunus bıraz degısmıs..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben sana bir örnek veriyim boy ile ilgili resimdeki adam da tahminen 1.90üzeri veya 2m.Gerçi forumun tamamını gezdiysen u resmi görmüşsündür

burdaki resimde normal duruyor ama boyu en fazla 1.80 dir

bir bayanda normal duruyor

buda baska bir görünüş,bu şahısdada normal durmus (burdan birinin resmi olabilir bu

genede fikrini etkilemek istemem.Motoru almadan önce görüceksin zaten ozaman en doğru kararı verirsi
    bakalım sonuçta alırken deniycem ama merak berbat bişi ya

uykularım kaçıo artık acaba nasıl olcam die ayarlayabilirsem bu haftasonu bi bayiye gidip deniycem bakalım nasıl durcam üstünde

acaba başlangıç olarak hayabusa 1000rr la fln mı başlasam hem küçük durmaz
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    ferrari_gani
    ""hayabusa 1000rr la fln mı başlasam hem küçük durmaz""
    ee yani o fena durmaz sende ama ben olsam senin boyunda hyosung 250gt çok güzel olur.Zaten alet 600cc görünümünde Tabi bu bir öneri sen bilirsin genede
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

tarkoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    arkadaşlar honda cbr 125 nerede üretiliyor? hakiki japonmu? bende honda beet var hindistan üretimi? bu konuda bilgisi olan varmı??
    YAMAHA XMAX 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler