Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolvorine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    para mayalanmaya başladı.
    geçmiş olsun kardeş...ne olursa olsun motordan uzaklaşma derim ama yinede sen bilirsin..

r6 hayallerim suya düştü...biz köydeyken eve giren hırsız motor paramı çalmış tam 9 milyar...allahtan paramın bi miktarını ayırmıştım şimdi elimde anca cbr 125 alacak kadar param var.bunların kökünü kurutmak lazım..
    şimdi denizlideyim babamların yanında.sadık ticaret var denizlili arkaşlar bilir belki.orda 2.el 58 km de bi cbr 125 var.hırsızın bulamadığı paramla ya cbr 125 alcam yada bi scooter la idare etcem para biriktiresiye kadar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı wolvorine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş...ne olursa olsun motordan uzaklaşma derim ama yinede sen bilirsin..

r6 hayallerim suya düştü...biz köydeyken eve giren hırsız motor paramı çalmış tam 9 milyar...allahtan paramın bi miktarını ayırmıştım şimdi elimde anca cbr 125 alacak kadar param var. bunların kökünü kurutmak lazım..
    şimdi denizlideyim babamların yanında.sadık ticaret var denizlili arkaşlar bilir belki.orda 2.el 58 km de bi cbr 125 var. hırsızın bulamadığı paramla ya cbr 125 alcam yada bi scooter la idare etcem para biriktiresiye kadar.
    Evet united colorsun vitrininde duran cbr 125 ten bahsediyosun ben Denizli deyim istersen görüşelim yardımcı olurum sana hırsız olayı için geçmiş olsun gerçekten köklerini kurutmak lazım bu arada mesajındaki ve profilindeki sansürlü küfürleri kaldır istersen modlar üyeliğini durdurmasın
    CBR 125 R

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    beyler ayıp oluyor ınsanlar buraya bılgı almak ıcın bakıyor ssen kufur yagdırıosun ayıp denen bısı var..belkı haklısın ama yerı burası degıl..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    özür dilerim beyler kaldırıyorum...

united colorsun ordakini demiyorum bu milli eğitim müdürlüğüne gelmeden önce önünde durak falan var işte orda bende görmedim benimm kardeş görmüş motoru...

büyük bi ihtimal 2.el honda activa alırım paramı bitirmemek için.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    onu bilmiorum ama yardımcı olurum eğer istersen bi yanıma gel çayımı iç muhabbet edelim
    CBR 125 R

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    bence biraz dişini sık hyosung gtr 250 al. r6 in yerini tutmaz ama büyük racerlarla daha çok ortak özelliği olan bi motor, hem racing zevkini tatmin edersin hem de daha güvenli olur r6 dan.

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    baba sana ulşmakta zorki

çay içsek inşallah oda olur be

Motosikleti
    yok
    işteyim şimdi msne gıremıorum yakamoz bana dıosanbencede her ıste bı hayır vardır dıyıp r6 yerıne hyosung al zaten sezon bıttı sayılır sen bılırsın yanı..
    iyi bak kendıne

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı yakamoz_072002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baba sana ulşmakta zorki

çay içsek inşallah oda olur be

valla ben 3-4 mesaj önce bi arkadaşa dedim wolvorine ye ama yakamoz kardeşimiz üstüne mi alındı yoksa benmi alındım anlayamadım
    CBR 125 R

Motosikleti
    abi bu nebiçim bir site ya
    yazıyorum göndermiyorlar mesajımı burası özgür bir ülke biliiyorum ben bu araada bu motorun performansını nasıl yükseltecem

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    zannetmiyorum mesajını göndermeni engellediklerini sayın modumuz teror sadece senin açtığın iki konuyu kilitleyip bu konunun linkini vermiş aynı içerikli olduğu için sonradan açılan konular kilitleniyor ama normal yazdığın mesajlar buraya gelmiyosa internet bağlantında bi problem olabilir
    CBR 125 R

Motosikleti
    y a bu arif abinin showlarını nerden bulacağım izlemek için

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    abi ben anlamadim , arif abi kim, çay ne, lütfen özel mesaj şeklinde konuşun.

Motosikleti
    Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu bilmiorum ama yardımcı olurum eğer istersen bi yanıma gel çayımı iç muhabbet edelim
    bu akşam tekrar köye gidecek gibiyim dedemden biraz para alcam :D sonra denizliye döncem ardındanda ankara ya...işler orda benim.hyosung almam gibi çünkü sıfırı 8 milyardı galiba öyle biliyorum.bendede şu an o kadar yok.bi 2.el scooterla idare ederim yeterki 2 teker olsun.biraz para biriktirince scooterı satarım sonra alırım güzel bi motor.

ugurozvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 125 R arıyorum
    yardımcı olurmusunuz......

Motosikleti
    herşeyiyle güzel motor.benim kardeşimde var.yani 125 cc de en iyi motor cbr.kargoyla alırım diyosan ara denizli sadık ticareti.daha 58 km de cbr 125 var.birazdan sadık ticaretin oradan geçcem belki sorarım fiyatını...

Hakan02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı ugurozvar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 R arıyorum
    yardımcı olurmusunuz......
    www.Sahibinden.com İstersen bibak fiyatlar bayağı makul görünüyor ama sıfırı 5.150,00 YTL olan bi motosikleti orda aşırı derecede ucuza veriyorlar.Buda kafamda soru işareti oluşturuyor.
    neden dersen Racing tarzı motosikletleri alırken çok dikkat etmek gerekiyor.Sürekli yüksek hızlarda gideyim diye hava olsun ayağına yolda kaçtane çukur,taş,tümsek varsa vuruyorlar (İstisnalar hariç kimse üstüne alınmasın ) O yüzden biraz daha dikkatli olmak gerek parçalarıda çok pahallı büyük abileriyle hemen hemen aynı diye bilirim.iyi bi ustaya göster öyle al şimdiden hayırlı olsun.
    A ROSE İS FOR A DAY BUT MY. LOVE TO YOU İS FOREVER!

Motosikleti
    yok
    dogru bılırsınsınyal 140 mılyon evlat acısı gıbı walla

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı Hakan02 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.Sahibinden.com İstersen bibak fiyatlar bayağı makul görünüyor ama sıfırı 5.150,00 YTL olan bi motosikleti orda aşırı derecede ucuza veriyorlar.Buda kafamda soru işareti oluşturuyor.
    .
    :D ben de hergün sahibinden com a bakıyorum ama ben baktığımda 5.150,00 sıfır fiyatlı motorun ikinci elleri 4000 ytl civarında seyrediyo.
    hatta 4800 isteyen bile gördüm...
    :D
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    böyle insanların yaptıkları çok büyük terbiyesizlik.4800 ytl isteyen adam motordan anlamayan birine sallıcak motoru, alcak parasını.adam onu düşünüyo.yoksa motordan anlayan adam giderde alır mı o fiyata 2. el cbr 125...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler