Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    İstanbuldan izmire giden oldumu cbr 125r la ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

HERKESE SELAM BEN 16 yasında öğrenciyim mototr almak istiyorum 2.el temiz bi honda cbr 125r almak isterim kaç km de almamı tavsiye edersiniz not : motor sürmeyi yeni öğrencem !!!!!!!

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Alıntı SametSenel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 10-30 motul koydum,vitesler bariz rahatladı. Bu arada,şu küçük sağlı sollu farların ampullerini değiştiren oldu mu ? Bir tanesi gitmiş değiştirmem gerekli ama bir türlü çıkaramadım yerinden,püf noktası varmıdır ?
    Aynen dostum MOTUL on numara, bir önceki bakımda servis honda yağ koymuştu motoruma, canı çıktı motorumun. Şuan Motul koydurdum baya fark etti motor kendine geldi

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizimkiler büyüdüğü zaman böyle bir şey oluyor

http://i.hizliresim.com/AYO8kp.jpg

Hahaha evet bunu ilk defa gordum supermis ama direkt 600RRa atlamam herhalde buyutunce bi 250-300luk ara basamak koymayi dusunuyorum. 250CBRnin yeni kasa Repsol'une pek isinamadim nedense :\ hayirlisi bakalim belki R25 dusunurum fiyatina gore.
    Ahmet
    Honda CBR125 (5500 km)
    Yamaha YZF R25 (15000 km)

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Arkadaşlar bende motorumu satılığa çıkardım, büyütme zamanı geldi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1894196/detay/

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı bounrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende motorumu satılığa çıkardım, büyütme zamanı geldi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1894196/detay/
    hayırlısı olsun hakkınızda..
    bounrock bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    4 bin km bakımı geldi benim arkadaşlar ne kadar tutuyor ve neler değişiyor, kontrol ediliyor bilgisi olan varmı acaba..

kazasız sürüşler...

Motosikleti
    Alıntı mtnsyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 bin km bakımı geldi benim arkadaşlar ne kadar tutuyor ve neler değişiyor, kontrol ediliyor bilgisi olan varmı acaba..

kazasız sürüşler...
    benim 4000 bakımı 48 lira tutmuştu yanlış hatırlamıyorsam.. yağ değişti... zincir gerildi ve yağlandı. debraj ayarı yapıldı.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı mtnsyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kazasız sürüşler...
    8 Ekim de 2000 bakımı için 59 tl verdim..

Motosikleti

gülümseyin...
    Sam@, Sokollu, C&T ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Ankara honda servislerini aradım bana 90 TL fiyat çektiler ne iştir anlamadım.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    onlar buji hava ve yağ filtresini, yağını fix değiştiriyorlar, fiyat ondan kabarık olabilir.gittiinde durumları iyi ise kalsın de.
    son gittiğimde öyle yaptım.sadece yağını değiştirip çıktım

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    bende öyle yapıyım o zaman hiç gerek yok bidahaki bakıma değiştiririm onları.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:38 ----------

ARKADAŞLAR artık aile baskısına dayanamıyorum ve motorumu satmak zorunda kaldım 2014 model hiç bir sıkıntısı yoktur tricolor 4500 km de ilgilenen olursa görüşebiliriz

arkadaşlar. öncelikle cumhuriyet bayramımıız kutlu olsun bir sorum olcak. 2010 model son japonlara dijital gösterge uygulayabilirmiyiz acaba?çünkü o şekilli motora pek analog uymuyo ya. şimdiden teşekkür ederim

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-cbr-250-akrapovic-egzoz-183979589/detay/
    ihtiyaçtan satıyorum arkadaşlar

Arkadaşlar merhaba istanbulda hergün işe gidip gelmek için cbr125 düşünüyorum günlük 20-25 km gibi bi kullanım olacak hafta içi. Ehliyet için önümüzdeki iki üç hafta içinde kursa yazılacağım. Daha önceden bir kaç kez scooter kullandım onun dışında motor tecrübem yok. Ama çok uzun zamandır şoförlüğüm var. Amacım hız değil hergün şile yolundan geçip ataşehire ulaşmak. Otobüslerde katil olacağım Uzun oldu kusura bakmayın sorularım şunlar. 2. elde bu işlerden anlayan uzun zamandır motor tecrübesi olan amcam ile gitmeyi düşünüyorum. 2. el alacağım arkadaş aksesuar vermezse kask-dizlik-mont-eldiven için optimum ne kadar ayırmalıyım. Aldığım motorun lastikleri stok lastik ise değiştireceğim çünkü yağmurlu havalarda da kullanmayı düşünüyorum (yeteri kadar tecrübe edindikten sonra). motora 6,500 gibi bi miktar ayıracağım ve 2011 üstü olsun stiyorum. Sizce bu fiyata bulurmuyum. 2.el alma yolunda tavsiyeleriniz şöyle yap dediğiniz şeyler varmı. 2-3 binde motorlar 7 bin tl bence mantıklı ama neden bukadar erken km ler de satılıyor bu aletler sorunlu olmasından tırsıyorum. Alırken şöyle yap sorun çıkmaz dediğiniz şeyler varmı. Her türlü yorumunuz öneriniz benim için faydalı olacaktır. Allah'ın izniyle bende yakında aranızda olacağım.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    125 in gücünden memnun olmayanlar, erkenden elden çıkartmak istiyor olabilir.bu motorlar genellikle ömürlük kullanım.2011 başında aldım 21 bine dayandım kazasız belasız çok şükür.
    kask 250, dizlik 75, eldiven kış 100, yaz 75, mont 150 gibi meblalar vermiştim 2011 de aldığımda.2 ay önce de michelin pilot street taktırdım 600 liraya ön arka.
    2011 sonrası kasalar güzeldir ama muhakkak pratik yapın, istanbul trafiğine direk atılmayın size tavsiyem.alırken servise muhakkak gösterin motorunuzu.
    kazasız belasız sürüşler şimdiden.
    kücükmotocu bunu beğendi.

Cevaplar için teşekkürler peki servise gösterirken ne diyeceğim gidip ve ne kadar ücret isterler bu iş için.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Arkadaşlar motosikletimi sattım ama sizlerden ayrılmak istemiyorum en yakın zamanda sizlerle tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın..

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    cbr 125 r arıyorum satmak isteyen olursa bakarım bursadayım çok uzak olmasın km max 10.000

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler