Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7000 tlem var kırmızı cbr 125r yok ıstanbulda dogru duzgun yahu şaka gibi.
    Ben de birkaç haftadır bakıyorum ilanlara. Skuteri satışa koydum alıcı olursa üstüne para koyup CBR 125 almayı istiyorum. Sıfır alacak gücüm olsa keşke. Çünkü hep fotolara bakarken " acaba ilk sahibi apaçilik yaptı mı ? vitesleri nasıl geçti ? yağını kaliteli koyup,zinciri temizledi mi " gibi sorularla boğuşuyorum. Skuterimi ikinci el almıştım ama böyle endişelerim olmamıştı.

Neyse, kırmızı renk istediğini söylemiştin. Çok temiz bir ilan var bence kaçırma, ciddi alıcısın fiyatta anlaşırsınız umarım ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbr-125-sifir-ayarinda-172375050/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de birkaç haftadır bakıyorum ilanlara. Skuteri satışa koydum alıcı olursa üstüne para koyup CBR 125 almayı istiyorum. Sıfır alacak gücüm olsa keşke. Çünkü hep fotolara bakarken " acaba ilk sahibi apaçilik yaptı mı ? vitesleri nasıl geçti ? yağını kaliteli koyup,zinciri temizledi mi " gibi sorularla boğuşuyorum. Skuterimi ikinci el almıştım ama böyle endişelerim olmamıştı.

Neyse, kırmızı renk istediğini söylemiştin. Çok temiz bir ilan var bence kaçırma, ciddi alıcısın fiyatta anlaşırsınız umarım ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbr-125-sifir-ayarinda-172375050/detay/
    Evet mesaj attıgım ılanlardan bırı suan geri dönüş olmadı. 1-2 tane var böyle hem istanbulda 0 gıbı duruyor ama 7500 den 7200 felan dusurup almam lazım olmadı arıyıp sorucam pazar gunu.

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Evet mesaj attıgım ılanlardan bırı suan geri dönüş olmadı. 1-2 tane var böyle hem istanbulda 0 gıbı duruyor ama 7500 den 7200 felan dusurup almam lazım olmadı arıyıp sorucam pazar gunu.
    yani ciddi alıcıysan bence de ara...

ben şuan satmıyorum moturumu ama satacağım zaman kesinlikle msjları çağrı atanları mail gönderenleri dikkate almazdım..

allah gönlünüze göre versin hayırlı alışverişler..
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

Motosikleti
    XJ6N
    Geri döndü o ilandaki arkadaş, 7500 den düşmüyor malesef yazık. 7000 tl nın altına alınan motoru zaten kar edıp satıyorken 250 lira daha dusemedı bende hayırlı satışlar dedım. Kafama yatıp donmeyenlerı pazar gunu arıyacagım aynen.

slm arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza bu motoru almayı istyrum ama hala emin olamadım yeni başlayan biri olarak....

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    selam, başlarda bende çok kararsızdım, regal raptor düşündüm, kymco venox mu alsam dedim sonra hyosung gv250 gidip baktım. Hyosung a bindiğimde pek hoşuma gitmedi, neden bilmiyorum. Sonra fuar da cbr 125 e bindim, tamam dedim olay budur. Tecrübem yoktu, cbr ın hafif olması büyük avantaj, başlangıç için pişman olmazsın..

SAM@ HER ŞEY İYİDE KÜÇÜKMÜ MOTOR DENDİĞİ GİBİ BEN 181 BOY 110 KİLOYUM NASIL DURUR SENCE..

Motosikleti
    XJ6N
    İyi durur 2013 2014 kasaları gayet iyi.

SÜREKLİ ARAŞTIRIYORUM HERKEZ ÇOK KÜÇÜK MOTOR DİYOR..

Motosikleti
    XJ6N
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2859301/detay/

Arkadaşlar fiyat uygun bana, kriterım olarakta yaklasık 60 70km surerek notere benım oturdugum ılceye getırecek kişi. Sizce bu motor nasıldır durdugu yerde ayaklıktan dolayı dusmus 1 kere ve sag solda bırer cızık varmış bakmaya gıdıcem zaten. Km biraz fazlamı acaba?

KM Sİ İYİ DEMİSSE EĞER GÜZEL MAKİNA... HAYIRLI OLSUN....

Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani ciddi alıcıysan bence de ara...

ben şuan satmıyorum moturumu ama satacağım zaman kesinlikle msjları çağrı atanları mail gönderenleri dikkate almazdım..

allah gönlünüze göre versin hayırlı alışverişler..
    Evet benim de rahatsız olduğum bir konu. Mesaj atan adamlar genelde "öylesine" yazıyorlar. Geçen bir arkadaş aradı, açtım. İlanda bir sayfa detaylı açıklama olmasına rağmen diyalog şöyle ;

- Kardeş merhaba ben motor için aramıştım.
    + Buyur kardeşim.
    - Şimdi bu motor ne durumda ?
    + İlanda yazdım hepsini, bi göz atın orda yazmayan bir şey olursa ararsınız.
    - Hangi motordu bu bulamıyorum şimdi ? Kazası falan var mı ?
    + Bir kazası oldu ama grenaj orjinali ile değişti o yüzden fiyat uygun zaten.
    -Sen bana en son ne olur onu söyle ona göre konuşalım.

Dallamanın hangi motor için pazarlık yaptığından, hangi motor için aradığından haberi bile yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2859301/detay/

Arkadaşlar fiyat uygun bana, kriterım olarakta yaklasık 60 70km surerek notere benım oturdugum ılceye getırecek kişi. Sizce bu motor nasıldır durdugu yerde ayaklıktan dolayı dusmus 1 kere ve sag solda bırer cızık varmış bakmaya gıdıcem zaten. Km biraz fazlamı acaba?
    Kardeşim ilan sahibi motosikleti yıkamadan fotoları çekmiş sanırım. O yüzden benim sana daha önce gönderdiğim ilandaki gibi cayır cayır durmuyor.O motor 2bin km.de ve koruma takozu da vardı. Bunun km. biraz daha az olsa iyi olurdu tabi ama çok fazla değil. Sol grenajdaki çiziği göstermiş zaten bence sorun edilecek bir şey değil. Sürtünme olmuş sadece. Bakımlarını nerde yaptırdığı, hangi ürünleri filan kullandığını da sor için rahat etsin.
    C&T bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Km konusunda daha düşük olsaydı iyi olurdu veya yüksekmi acaba diyerek km düşürenlere pirim veriyorsunuz.

2013 model motor zaten 1.5 sezon binilmiş bir motor ve 8.750 km gayet normal.

125cc motorlar ortalama yılda 8 bin en az kullanılıyor 1.5 sezon 12 bin normal ortalaması eğer ekim kasım trafik çıkışlı değilse.

Millet km den öcü gibi korkuyor ama 5-6 yıl 60-70 binden önce bakımı yaoılan bir cbr problem çıkarmaz.

önemli olan kacıncı sahibinden ve nasıl binildiği, km hikaye

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km konusunda daha düşük olsaydı iyi olurdu veya yüksekmi acaba diyerek km düşürenlere pirim veriyorsunuz.

2013 model motor zaten 1.5 sezon binilmiş bir motor ve 8.750 km gayet normal.

125cc motorlar ortalama yılda 8 bin en az kullanılıyor 1.5 sezon 12 bin normal ortalaması eğer ekim kasım trafik çıkışlı değilse.

Millet km den öcü gibi korkuyor ama 5-6 yıl 60-70 binden önce bakımı yaoılan bir cbr problem çıkarmaz.

önemli olan kacıncı sahibinden ve nasıl binildiği, km hikaye
    Ben daha önceki sayfada başka bir CBR125 ilanını paylaşmıştım arkadaş için. Km.fazla derken o motora kıyasla fazla demeye çalıştım diğeri 2bin küsür ve arkadaş kırmızı alacağını söylediği için onu önermiştim. Ben 1 sezonda 13bin yaptım ve bunun içinde hiç gezi veya keyfi yolculuk yok. Sadece iş ev arası. Tabi ki normal değerler bunlar. Ama benim için km. konusunda şöyle bir durum var. Şahsen ben 15 bin km.yi geçmemiş bir CBR125 almak istiyorum. Çünkü ilerde(cc yükseltme veya tarz değişikli nedeniyle) motosikleti satmaya karar verdiğimde 30 bin yapmış bir motoru satmaya çalışıyor olacağım. Başlangıç motoru olarak kullanılan motorların alıcıları (ben dahil) motor aksamı hakkında teknik bilgiye çok hakim olmadıkları için yüksek km. yapmış araçları doğal olarak tercih etmiyorlar.
    C&T bunu beğendi.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Alıntı djfiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SAM@ HER ŞEY İYİDE KÜÇÜKMÜ MOTOR DENDİĞİ GİBİ BEN 181 BOY 110 KİLOYUM NASIL DURUR SENCE..
    boyumuz aynı benim kilom 78-80 arası gidip geliyor, motor bana küçük geliyordu sen 110 kilosun arkadan ve yandan motor altında küçük kalacaktır. Bir bayiye gidip telefondan fotoğraf çektirebilirsin daha iyi karar verirsin

Motosikleti
    XJ6N
    dediğiniz gibi bende 15 20 bin km yapmayı dusundugumden 8 9 bin cok gelıyor bakıp konusacagım yarın 2-3 ilana. 2-3 bindeki motorlara 7500 ıstıyorlar bende 7000 var malesef istanbulda bulamadım ama 6 bin ve 2 tane 8 bine var bakalım inş guzeldırde anlaşırım

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Günaydın arkadaşlar. Yozgat paşaköy deyim suan. Cbr la gitmedim. Benim motorda ilanda ama beni bile bıktırdılar artık. Benim motorun ederi belli fiyat oraya yazılmış adam diyor 5000 olurmu. Cevap gel 3000 ne al. 7500 yazdım 3600 km 13 model. 2013 un 8. Ayında trafiğe çıkışlı . Isteyen alır istemeyen bakar. Bu arada bakımlı cbr çok zorlanip hirpalanmadi ise 100 bin yapar motor blogu.

Motosikleti
    XJ6N
    7500 iyidir kırmızıları 8 bin yazıp 100 lıra dusuyorlar zaten var 25 ılan 20 sı böyle. 2 tane buldum bırıyle anlasırsam anca alabılıcem cunku salak satıcılar cok fazla

Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorun ederi belli fiyat oraya yazılmış adam diyor 5000 olurmu. Cevap gel 3000 ne al. 7500 yazdım 3600 km 13 model. 2013 un 8. Ayında trafiğe çıkışlı . Isteyen alır istemeyen bakar. Bu arada bakımlı cbr çok zorlanip hirpalanmadi ise 100 bin yapar motor blogu.
    Şimdi aynı forumda sen satıcısın , biz alıcı kişileriz. Ürün belli, piyasası belli, geçen senelerdeki fiyatları belli, şu an ki sıfır fiyatı belli. Mal senin olduğu için fiyatı belirledin. Ben sana arayıp kafadan "ne olur en son, bu kadar etmez ya " gibi laflar söylersem zaten benim derdim temiz,bakımlı motor almak değil, "çok ucuza aldım" demenin hazzına varmak olur. Dediğin gibi isteyen alır, istemeyen bakar .

7500 iyidir kırmızıları 8 bin yazıp 100 lıra dusuyorlar zaten var 25 ılan 20 sı böyle. 2 tane buldum bırıyle anlasırsam anca alabılıcem cunku salak satıcılar cok fazla
    Kırmızı da olsa 8bin çok para bence. İstanbul dışında 7bin altına düşen temiz motorlar var. 250'lik motoru 14bin'e dayandı diye fiyat arttırmak çok yanlış bence. Böyle yapanlar olduğunu bildiğim için dedim. Sonuçta düşük cc sınıfında bir motor.

Motosikleti
    XJ6N
    Evet bende 1 aydır baktıgımdan artık insan bılıyor ortamı, ankarada antalyada kat be kat ıyı motorlar buldum lakin otobusle getırsem bıle eve kadar kullanıcak tecrubem yok. Bu yuzden ıstanbuldan bakıyorum daha pahalıya malesef ama sahıbınden ıstegım oturdugum ılceye getırmesı olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler