Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta ara sira diye dü_ünüyorum olur ya sevgilimiz falan ister sikilamiyor mu amortisör bianchi bisiklette bile ayarlaniyo be :/
    Binilmiyor diye bisey yok zaten. Biniliyor ama konforlu degil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    kuyruk aşaği mi iniyor diyorsun usta yav kusura bakma çok hevesliyim para biriktirme falanda Çoktaan başladi zaten.Bana Biraz sabir usta

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer agır artçı alırsan ve sende 80-85 kilo varsan performans bariz düşüyor, ön hafifliyor ama dünyanın sonu değil, en dik yokuşu bile keçi gibi çıkarsın yine... Biraz geç olur ama 115 e kitlersin en az düzde.. Ama tek kişiykenki hızlanmadan eser kalmaz.

Diğer yandan 50-55 kg hatun bindimi ben hiç hissetmiyorum, erkek artçıda 70 kilo oldumu motorun dengesini bozma önün hafiflemesi yaşanmıyor.
    cbr1907 bunu beğendi.

Motosikleti
    Eyvallah usta bilgilerin için.Birde sevgili arkadaşlardan biri kirmayip foto atsa tadindan yenmez

Motosikleti
    CB650F
    bu resmi face book fan sayfasında buldum makine yola çıktığında daha da göçer tekrar ediyorum bu ve bunun gibi motorlar 2 kişilik kullanım için pek müsait değil

Uploaded with ImageShack.us
    ccc67 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu resmi face book fan sayfasında buldum makine yola çıktığında daha da göçer tekrar ediyorum bu ve bunun gibi motorlar 2 kişilik kullanım için pek müsait değil
    http://img35.imageshack.us/img35/2393/0uf4.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Usta çok sağol melek gibi adamsin bee.şu 600cclerde kuyruk havada kaliyo biri binince bile o iş 10 Numara bunada çare lazim bence

Motosikleti
    cbr 125 r
    ben 85 kilo kardeşim 110 kilo ikimiz bindik bir kaç kere performansı fena düştü ama yine de güzel gidiyo :D önü havalanıyo tabi biz 2 kişi binince, dönüşlerde falan korkutuyo ön havada kalınca kayıvercekmiş gibi geliyo

tufangok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R 2012 BEYAZ

bizde motorcu olduk

S.a beyler;
    4 teker bi palio'muz vardı artık 2 teker bi hondamız var.

Alalı 2 gün oluyor.Motor üstünde 10km yapmışlığım yok.Motor aşkı bizi de sardı yada virüs mü desek buna bize de bulaştı.

Aşağıda ki makina benim 2. el 5600km'de aldık sol grenaj ve üstünteki grenejda hasar mevcut(sürtme)
    Vites pedelı sıkıntılı(yan yatmış heralde makina, malum içeri göçmüş ama sıkıntısız çalışıyor.
    Yaz ayları Antalya'da memlekette geri kalan zamanlarda üniversite Okuduğum sakaryadayım.
    Burdan benim makinadan kullansın kullanmasın arkadaşlar bana mesaj atarsa sevinirim yeniyiz kimse tokatlamasın ne nedir nerden alınır bilelim.
    Vites pedalının fiyatı da nedir orjinali,çıkması,yan sanayisi bilgilendirirseniz sevinirim
    Fazla uzatmayayım fotoları verip çekileyim;

artık oda motorcu

Motosikleti
    Alıntı tufangok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a beyler;

Alalı 2 gün oluyor.Motor üstünde 10km yapmışlığım yok.Motor aşkı bizi de sardı yada virüs mü desek buna bize de bulaştı.

Aşağıda ki makina benim 2. el 5600km'de aldık sol grenaj ve üstünteki grenejda hasar mevcut(sürtme)
    Vites pedelı sıkıntılı(yan yatmış heralde makina, malum içeri göçmüş ama sıkıntısız çalışıyor.
    Yaz ayları Antalya'da memlekette geri kalan zamanlarda üniversite Okuduğum sakaryadayım.
    Burdan benim makinadan kullansın kullanmasın arkadaşlar bana mesaj atarsa sevinirim yeniyiz kimse tokatlamasın ne nedir nerden alınır bilelim.
    Vites pedalının fiyatı da nedir orjinali,çıkması,yan sanayisi bilgilendirirseniz sevinirim

http://s21.postimg.org/7stgu71b7/IMG_0085.jpg

http://s21.postimg.org/3wb313a03/IMG_0090.jpg

http://s21.postimg.org/deau14voj/IMG_0093.jpg
    Kardeşim hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.Allah nazardan saklasın.Darısı martta ehliyet yaşı dolunca bize Çok heyecanla bekliyorum alacağım zamanı şu an amelıyatlıyım dikişler var alınsın peder beyden söz kopardık 1saat yol gidip honda bayisine motoru canlı canlı gıcır gıcır görmeye gideceğiz bi kaç gün sonra Zonguldakta oturuyorum malesef Honda bayisi yok sıkıntılardayım Cbr 250r beyazın üstüne oturdum 2013 model ama 125r alacağım için onu canlı görmek daha önemli benim için Neyse çok uzattım Allah kaza bela vermesin tekrar hayırlı olsun kardeşim

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Hayirli olsun
    www.erkakurye.com

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun
    allahın apache si şimdi cıbır ha...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.Allah nazardan saklasın.Darısı martta ehliyet yaşı dolunca bize Çok heyecanla bekliyorum alacağım zamanı şu an amelıyatlıyım dikişler var alınsın peder beyden söz kopardık 1saat yol gidip honda bayisine motoru canlı canlı gıcır gıcır görmeye gideceğiz bi kaç gün sonra Zonguldakta oturuyorum malesef Honda bayisi yok sıkıntılardayım Cbr 250r beyazın üstüne oturdum 2013 model ama 125r alacağım için onu canlı görmek daha önemli benim için Neyse çok uzattım Allah kaza bela vermesin tekrar hayırlı olsun kardeşim
    Herşey gönlünce olsun kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun
    Eyvallah moruk
    ccc67 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yok mu bu vites pedalını bilen

KenPachiSama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R - HYOSUNG GT 250 R a Kasıyor...:DS
    İkinci el de iyi bi sey almak icin minimum vermem gereken miktar ortalama ne kadar arkadaslar ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Gorunusu cok hos bunun yorumlariniz neler ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-acil-satilik-2012-model-temiz-bakimli-cbr-125-r-134936673/detay#

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4936673/detay#
    Asla unutmayın ki otomobil ve araçların motorlari en çok taciz ettiği ülkelerden birinde yaşıyoruz motorsiklet kullanmak her ne kadar güzel olsa da hiç bir şekilde tedbiri elden bırakmayın trafikte dikkat hayat kurtarır "Tekeriniz Düz Bassın ! "

Motosikleti
    Alıntı KenPachiSama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el de iyi bi sey almak icin minimum vermem gereken miktar ortalama ne kadar arkadaslar ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Gorunusu cok hos bunun yorumlariniz neler ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-acil-satilik-2012-model-temiz-bakimli-cbr-125-r-134936673/detay#

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4936673/detay#
    Usta Kmsine göre bence fiyat yüksek.Bence 5Bine çekmeye çalis.Adam nerdeyse 6Bin fiyat çekmiş motor zaten 7.380 yinede sen bilirsin usta.

Motosikleti
    dostum sana zahmet bana bi 5 bin lira civarı daha ucuz olursa iyi olur tekrar sifir 250 lik alacagim bu honda acemiligim gecene kadar sdece o yuzden beni bir kac yil idare etsin yeter sonra cop olsada olur bulursan cok minnettar kalirim dostum
    Asla unutmayın ki otomobil ve araçların motorlari en çok taciz ettiği ülkelerden birinde yaşıyoruz motorsiklet kullanmak her ne kadar güzel olsa da hiç bir şekilde tedbiri elden bırakmayın trafikte dikkat hayat kurtarır "Tekeriniz Düz Bassın ! "

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Bugun honda bayi gittim,farklı bir spirlik vardı hoşuma gitti fiyatını öğrenince vazgeçtim 250 tl.int varmıdır acaba satan bir site.

Motosikleti
    S.a beyler;

http://s21.postimg.org/7stgu71b7/IMG_0085.jpg

http://s21.postimg.org/3wb313a03/IMG_0090.jpg

http://s21.postimg.org/deau14voj/IMG_0093.jpg

Hayirli olsun dostum ne kadara aldiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:28 ----------

Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun honda bayi gittim,farklı bir spirlik vardı hoşuma gitti fiyatını öğrenince vazgeçtim 250 tl.int varmıdır acaba satan bir site.
    Dostum anesmotor gungormotor ve hondamcm sitelerine bir bak istersen

Motosikleti
    5.450ye düşürdüm motoru
    Vites Pedalı ve grenaj konusunda da yardım bekliyorum

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KenPachiSama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sana zahmet bana bi 5 bin lira civarı daha ucuz olursa iyi olur tekrar sifir 250 lik alacagim bu honda acemiligim gecene kadar sdece o yuzden beni bir kac yil idare etsin yeter sonra cop olsada olur bulursan cok minnettar kalirim dostum
    Kardes 5.500 altına yeni kasa km si düşürülmüş veya 3-4 sahip gezmiş, hırpalanmış motor alırsın, 300-400 daha fazla ayır daha çok secenek içinden temizini seçme imkanın olur.

Ucuz iyidir mantığı yanlış bir mantık.

Ama teker stopie yapılmış defalarca yatmış, boştayken habire kesiciye vurulmuş km düşürüllmüş servis bakımkaydı olmayan 3. sahibinden motorlarada 6.500 istiyorlar. Bunları görüncede insan kendi motorunu 5.800'e bırakmaya acıyor.

Hondaların 2. el piyasasını altın misali ucuruyorlar ama motorlar hiçde temiz iyi durumda değil aslında, çoğunlukta sıfır yerine ucuz 2. el düşürüp aldığı fiyaıtın 100-200 üstüne satıp bedavaya motor binme derdinde

Alanda satanda orta noktaya yanaşmıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:31 ----------

Yok mu bu vites pedalını bilen
    Çok pahalı olacağını sanmıyorum, servisten fiyat niye almıyorsun?

egzos koruma 65 ayna 60 fren debriyaj manetleri 50 tl gibi bişeyler...
    Pain bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler