Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Alıntı hondacbrabii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgilendirdiginiz icin tesşkkr ederm bide bu yag degişimi de bin bakımında olucakmi yoksa 500 klometre de degiştirmem gerekiyormu yagin durumuna bakdm eksilme yok. ?

1000 de yaparlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Rahatlık açısından CBR daha iyi diyorlar. Ben de rahatına düşkün bir adamımdır. Bu konuda ne diyeceksiniz? YBRler cidden rahatsız mı? İlk mesajımda da belirttiğim gibi arasıra yaz tatillerinde uzun yolculuk yapacağım, YBR ile mi rahat ederim uzun yolda, CBR ile mi?

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    tabikide ybr ile daha rahat edersin uzun yolda ama, kullanis bakimindan daha bi racing oldugu icin sehirler arasi bir numara motor bence :D bizim bir arkdsda var ybr 2012 modelinden şekli flan iyide biraz govdesi şekli flan iyi degil tekerlkler kucuck cbf daha iyi onun yannda bence eski cbfci olarak yorumum benm

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    uzun yol yapacaksan su soğutması şart yoksa motor uzun yolda şişme yapar ybr de su soğutması yok sadece konfor vs olrk düşünme.ybr commuter tarzıdır ve şehiriçi 30-40 km ve altı kullanımlar için daha uygun.cbr uzun yola gidebilirsin şehirçinde de kullanırsın.yakıt olarak üç aşağı beş yukarı aynı yakarlar.uzun yol gideceksen bi kez sil kafadan ybr yi.sık sık mola vermek zorunda kalrsn benden sölemesi

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    slm arkadaşlar ufukta cbr 125 var gibi gözüküyor ama benim işim pek belli olmaz...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler bende 1 ayi geckindir yazamadim. yogun bakimda hastam vardi kaybettim. 5 haftadir motordan ayriyim. insallah aku yamuk yapmaz. gerci daha once yapmadi 5 haftada ama.

biraz 125 ten bikmistim. tek iken fena degil ama artciyla tork eksikligi kasmaya baslamisti. tam 2013 250 alicekken 1 km motor bile suremedik yaz ortasi.

Neyse yeni alan arkadaslara hayirli olsun kazasiz belasiz surusler...

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ufukta cbr 125 var gibi gözüküyor ama benim işim pek belli olmaz...
    Benı tanıdınmı ybr sayfasından.sattım bende ybr yi cbr aldım

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Bir Zamanlar CBR'ım.. :(:( Araba Çarpıktan sonra ayrı kaldık. Mahkeme sonuclansın yine İyileşip Bu forumda olacakk....

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Ramco aldın dıye bılıyorum başkasına mı aldınız cbr
    www.erkakurye.com

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramco aldın dıye bılıyorum başkasına mı aldınız cbr

erol kanka m aaldık 6 ay önce bir tanede kendime alacağım nasip olursa..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benı tanıdınmı ybr sayfasından.sattım bende ybr yi cbr aldım
    hem ybr hem de cbr kullanmış biri olarak, hangisi daha rahat sürüş sağlıyor? hangisini tercih edersin. iyiki de cbr almışım diyor musun yoksa nerde benim ybr mi diyorsun?

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı Sercettin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem ybr hem de cbr kullanmış biri olarak, hangisi daha rahat sürüş sağlıyor? hangisini tercih edersin. iyiki de cbr almışım diyor musun yoksa nerde benim ybr mi diyorsun?
    Ybr 3 sene kullandım hakkını yememek lazım. cbr her türlü on numara ilk defa kullanıyorum bende daha 10 gun once aldım 1500 km de konfor olsun yol tutuşu ybr den çok iyi kesinlıkle önerırım bir daha ybr falanda binmem. Benim tercihim bundan sonra ss den yana olur

Uploaded with ImageShack.us

arkadaşlar kardeşim motoruyla karadeniz turuna çıktı 3000 km yol gitti. az yakması, şekli çok güzel bir motor.. ayrıca sağlamlığı konusunda 5 üzerinden 5 i hakkediyor. 83 kg + 75 kg iki kişi dağlardan dağlara vurduk motoru tık demedi.. 2012 model cbr 125.. bir arkadaş sormuş öğretmenim almayı düşünüyorum diye ybr yerine biraz daha parasına kıyabilirse alsın.. üzerinden inmesin.. çok keyifli motor... 120 km hızı pek geçmiyor.. ama yakıt olarak hiç üzmez.. herkese iyi günler
    extra_serkan ve Sercettin bunu beğendiler.

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    Alıntı hydralisk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img823.imageshack.us/img823/6086/t3wi.jpg

Uploaded with ImageShack.us

arkadaşlar kardeşim motoruyla karadeniz turuna çıktı 3000 km yol gitti. az yakması, şekli çok güzel bir motor.. ayrıca sağlamlığı konusunda 5 üzerinden 5 i hakkediyor. 83 kg + 75 kg iki kişi dağlardan dağlara vurduk motoru tık demedi.. 2012 model cbr 125.. bir arkadaş sormuş öğretmenim almayı düşünüyorum diye ybr yerine biraz daha parasına kıyabilirse alsın.. üzerinden inmesin.. çok keyifli motor... 120 km hızı pek geçmiyor.. ama yakıt olarak hiç üzmez.. herkese iyi günler
    Valla heveslendim şimdi 5 gün iznimde bende bi uzun yol yapacğım kısmetse bayramdan sonra

paketlen git tabi yaaa... dağlardan git ama hic acıma deli zevkli... ;) arka çanta al ama mutlaka baya faydalı..
    extra_serkan bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Arka canta demırını nerden alabilirim model tavsiye edecek olan varmı

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alt grenajı motorun rengine boyasam yakısırmı acaba

dursunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamün Aleyküm arkadaşlar size sormak sitedigim bir soru var yada başınıza geldimi öğrenmek istiyorum.

bende 2012 model siyah bir 125r var bunun ön diskinden ses geliyor balataları anes motordan aldıgımız yeni disklerle değiştirdik ama ses kesilmedi ve 2-3 tamirciye gösterdikden sonra kesinlikle diskinde sorun oldugu kanaatine vardım. Peki sizce sorun nerde diskte mi yoksa başka bir yerde mi? ha bu arada ön freni her sıktıgımda ses kesiliyor sadece hareket halindeyken ses çıkıyor. ewet beyler engin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum cvplarınızı bekliyorum.........

Dün bir CBR 600 gördüm Burdurda, ömrümden ömür gitti, adamla konuştuk biraz. İstanbuldan almış motoru 0 km. 100 Liralık benzinle istanbuldan burdura geldim diyo. 27,000 tl vermiş. Motor gemi gibiydi ya, o ne benzin deposuydu be Super Sportun cazibesi bambaşka ya, ybr falan halt etmiş yanında.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alt grenajı motorun rengine boyasam yakısırmı acaba
    sıfır motor aldın ya. bırak elleme. orjinal bin işte. keşke 250 R olsaydı şu renkte :(
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler