Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 2000rr
    yau avrupa yakasında hic mi buluşma yapmazsınız, eski pejo kulübünden arkadaşların buluşmasındayım, hic sarmayy...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Bizim motorlar 1lt yağ alıyor fearlesboyy
    fearlesboyy bunu beğendi.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arkadaşlar cx571(mehmet) arkadaşımız ağır bir kaza geçirmiş,süratli bir araba yandan çarpmış ve motorla beraber sürüklenmiş.1 saat önce telefonda görüştüm şuan durumu iyi fakat bir aya yakın ayağını kullanabilmesi pek mümkün değil,ayağına 18 dikiş atılmış,sanırım omuzundan da yaralanmış,çok geçmiş olsun diliyorum,ne olur bizlerde daha dikkatli olalım araba sürücülerinin yapacağı hataları göz önüne alarak hareket edelim.daha kötü haberler almayalım.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Üzüldüm ya gerçekten çok geçmiş olsun. Aman arkadaşlar bir ara cbr250 topiğinde çok kaza haberi vardı bari bizde olmasın
    mstfkrfk bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun benzer şeyi ben de yaşadım, ağrısı sızısı sabır ister :( Umarım en kısa zamanda iyileşir.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaza geçiren kardeşimize geçmiş olsun.

Yazabilecek kadar iyi hissettiğinde buradan bilgi verirse iyi olur..

halil27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Allahım sabır yaa gece gece moralim bozuldu, güne kaza haberi ile başladım yatmadan foruma bir bakayım dedim yine kaza haberi...
    Sabahki okuduğum kaza çok daha ağır bir kazaydı(eski bir kaza) arkadaşımız sağ ayağını kaybetmişti, koruma ekipmanının önemini bir kez daha anladım...
    Kendisiyle birebir tanışmıyoruz ama şimdi Mehmet kardeşimizin kazasını duyunca yine moralim bozuldu, Sevgili Mehmet kardeşim Allah beterinden saklasın diyelim...
    Geçmiş olsun, Allah'tan acil şifalar diliyorum...
    Yolda olmak; Özgür olmaktır....

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Çok değerli Kardeşlerim. DAHA ÖLMEDİM. Sİzleri ve dostlarımı kaybetmeye Niyetim yok. Dün aksam Sularında 30 km hızla giderken sağ şeritte olan bir araba ani SOLA dönüşle motosikletime Sağ taraftan Vurmus Olup ( KORUMALI MONT - KASK) Olmasa ise ölmüştüm. Arabanın vurma şiddeti ile beyağı sürüklendım. Kaza Kavşakta olduğu İçin Bariyerlere FUTBOL TOPUNA KAFA ATAR GİBİ BARİYERLERE KAFA ATTIM ( KORUMA 1 KASK!!!!) YERDE sürüklenen sırtımda ise kollar ve omuzlarda koruma olduğu hiç hiç hasar almadım ( KORUMALI MONT SICAĞA KARŞI MONT!!!) TEK BİR MALLIĞIM DİZKİKLERİMİ Takmamam oldu( KORUMA DİZLİKKK AMA YOKTU!!!) sağ tarafa sürüklendiğim için Sağ dizimde Açıklık oldu. Şu anda Allaha Şükür iyiyim dostlarım. ÇALIŞTIĞIM HASTANEDE DÜN AKŞAM TEDAVİLERİM YAPILDI.SAğ dizde 18 dikiş var. 1 ay idare edeceğim İnşallah. SAĞLIĞIMA KAVUŞUR KAVUSMAZ TEKRAR MOTOSİKLETİMLE YOLLARA AKMAYA DEvam edeceğim.YANIYORUM ERİYORUM MONT GİYMEYIM KASK GİYMEYIM DEMEYİN. NE KADAR USTA SÜRÜCÜ OLURSAK OLALIM (MALIN TEKİ) GELİYOR VE BİZİ BU HALE SOKUYOR. HEPİNİZİ SEVİYORUM. HONDA HAYAT ONDA!

CBR 125 İle Ruhum Ayakta!
    GP500-1st, dental_land ve barodi bunu beğendiler.

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok değerli Kardeşlerim. DAHA ÖLMEDİM. Sİzleri ve dostlarımı kaybetmeye Niyetim yok. Dün aksam Sularında 30 km hızla giderken sağ şeritte olan bir araba ani SOLA dönüşle motosikletime Sağ taraftan Vurmus Olup ( KORUMALI MONT - KASK) Olmasa ise ölmüştüm. Arabanın vurma şiddeti ile beyağı sürüklendım. Kaza Kavşakta olduğu İçin Bariyerlere FUTBOL TOPUNA KAFA ATAR GİBİ BARİYERLERE KAFA ATTIM ( KORUMA 1 KASK!!!!) YERDE sürüklenen sırtımda ise kollar ve omuzlarda koruma olduğu hiç hiç hasar almadım ( KORUMALI MONT SICAĞA KARŞI MONT!!!) TEK BİR MALLIĞIM DİZKİKLERİMİ Takmamam oldu( KORUMA DİZLİKKK AMA YOKTU!!!) sağ tarafa sürüklendiğim için Sağ dizimde Açıklık oldu. Şu anda Allaha Şükür iyiyim dostlarım. ÇALIŞTIĞIM HASTANEDE DÜN AKŞAM TEDAVİLERİM YAPILDI.SAğ dizde 18 dikiş var. 1 ay idare edeceğim İnşallah. SAĞLIĞIMA KAVUŞUR KAVUSMAZ TEKRAR MOTOSİKLETİMLE YOLLARA AKMAYA DEvam edeceğim.YANIYORUM ERİYORUM MONT GİYMEYIM KASK GİYMEYIM DEMEYİN. NE KADAR USTA SÜRÜCÜ OLURSAK OLALIM (MALIN TEKİ) GELİYOR VE BİZİ BU HALE SOKUYOR. HEPİNİZİ SEVİYORUM. HONDA HAYAT ONDA!

Geçmiş olsun son kazağın olur inşallah,Allah böyle lavuklardan hepimizi korusun.Benide 1.5 ay önce arbanın biri sıkıştırmıştı heycan yapıp motoru yatırmıştım ne motora nede bana bişey olmadı allaha çok şükür sizin hatanız olmasada trafikte kural tanımayan insan çok tekrardan büyük geçmiş olsun

merkanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok geçmiş olsun adaş, umarım bir daha kaza görmezsin. Bugün montsuz çıkayım diyordum, son anda hadi giyeyim demiştim. Yazdıklarını okuyunca nasıl hata yaptığımı anladım. Bir daha böyle düşünmem.

merkanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Küçük bir gezi yapıp istanbul'un kalabalığından kurtulmak iyi gelecek. Ansızın Anadolu Kavağı tarafına gitmeye karar verdim. Katılmak isteyen var mı?

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Hadi bakalım, bu son kazan olsun inşallah
    çok doğru söylemişsin ne kadar usta sürücü olursak olalım malın teki geliyor ve bizi bu hallere sokabiliyor dün bende kazadan son anda kurtuldum. ışıklarda yeşil yanıyor, ben düz devam ediyorum ... bir dolmuş şoforü en sağ şeritten en sola dönüş yaptı önüme bir kırdı ani fren yapmak zorunda kaldım. her zaman iki freni birlikte kullanırım, yine de arka tekerim kaymaya başladı bu sefer ön frene daha sert asılıp arkayı pompalamaya başladım devrilmekten ve çarpmakan öyle kurtuldum, yoksa kesin girmiştim dolmuşa, dolmuşçunun ise umrunda değil ben sinyal verdim diyor en sağdan en sola giriyor daha bir de sinyal diyor allahtan dolmuştan inmedi inseydi %100 birbirimize girmiştik....
    aman dikkat ve aman koruma ekipmanı diyorum...

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Seni sağlam görmek güzel Kask ve mont ne durumda?

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Rabbim beterlerinden korusun hocam. cok cok gecmiş olsun, kısa zamanda yine iki teker üstünde górmek dileğiyle

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı halil27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni sağlam görmek güzel Kask ve mont ne durumda?
    Kaskımı qörmedım daha montta bişi yok baba sağlam. motorun durum boktan yaw. 2000 tlden aşağı değil masraf. Bakalım daha ıuafedeye qidecem büğün. %100 SUÇSUZ'um. EĞER suclu durum qörürlerse MOBESE kamerası var kaza yerınde onu istetecek. Tüm masrafı yükletecem karşıya.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bu arkadaşda ucuz satılıan bu egsozu cbr 125 takmıs ama sanırım oda ara boru sorunu yaşamıs olucakkı şekilsiz bir şekilde takmış bence hoş durmamıs tam düz taksa daha güzel olurdu sahibi burdanmı acaba sesi falan nasıldır dıye merak ettım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...25943887/detay

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Polisleri Mahkemeye verdim. Asılsız rapor tutmuslar kaza sucunu resmen bana atmıslar. Mobese kayıtlarının ıncelendiği anda hepsi boku yiyecek

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Arkadaşlar zincirinizi hangi yağla yağlıyorsunuz? uzun araştırmalar sonucu okumadığım forum ve topic kalmadı kesinlikle en iyisinin würth dry lube zincir yağı olduğu söyleniyor ama internette bulduğum en uygun fiyat 30 tl (würthün kendi sitesinde45tl) + 5tlde kargo parası verecem 35tl çok para... sonuçta 125lik bi motor kullanıyoruz çıkacağımız hız belli, yapacağımız yol belli castrol ona göre daha ucuz praktikerde 25tl olması lazım ne dersiniz kim ne ile yağlıyor bakalım?
    (NOT:kalın yağ veya yanık yağ kullanmak istemiyorum, sıvı gresinde sıçrama yaptığı söyleniyor...)

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    valla ben 5tl almıştım burdaki motosiklet parçaları satan yerden ve gayette memnunum.ismini tartışmıyorum ama 45 tl lık bır yag kadarda işimi görüyor.bence isme çok takmayın sonuçta işlevi belli zinciri yağlamak.en azından benım düşüncem öyle 45 tl alıp aman hemen bitmasin diye az az yağlayacagıma 5 tl ye alıyorum zinciri her pazar banyo yaptırıyorum.ama önce iyice temizleyip kuruladıktan sonra yapıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler