Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Minik bi araştırma sonucu ortalama bi yanıta ulaştım yinede teşekkürler . . Bu arada Bu topik hep böyle canlı mı
    Hayırlı olsun Motosikleti satın aldın bir kaç fotoğraf at da görelim yahu

Asılırsan başka, asılmazsan başka yakar

Ben 30TL ile neredeyse depoyu fullüyorum. Fullediğimde sakin kullanımdaki ölçümlerime göre en son ne zaman benzin aldığımı hatırlamıyorum :D Not tutmam gerekiyor, unutkanım benzin konusunda :D
    Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 250 Cbr 125r/kymco super 8

Red One

Öncelikler selamlar.
    Cbr 250r,Fz6 Fazer,cygnus derken dün itibariyle bende bir 2011 cbr 125r tricolor kullanıcısı oldum.Açıkça söylemeliyim ki iyi ki honda var dedirtiyor.yakında fotoğrafları ekleyeceğim,saygılar

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı kagy48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar evimde internet bağlantımı kapattırttığım için bayağıdır foruma giremedim. Mobilden de fotoğraf atılamıyor. Sonunda motorumun fotoğraflarını paylaşıyorum.
    600 RR aynası, alt sakal amblemi, jant şeridi, ön cam filmi, tank pad vs aksesuarlar uyguladım motoruma, beğenizine sunuyorum Şu an 3400 kmde.

http://a1302.hizliresim.com/16/4/jrkky.jpg

http://a1302.hizliresim.com/16/4/jrklx.jpg

Ayrıca iridyum buji taktım ve 97 oktan benzin kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim yakıt biraz artıyor fakat, performans verdiği açık ve net.
    Motor Çok tatlı olmus Jant Şeritleri ilgi çekici olmus. Bendede Siyah Sempatisi Var Göze daha Hoş geliyor. Bi karede ben sallayım
    Konca ve kagy48 bunu beğendiler.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı kagy48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar evimde internet bağlantımı kapattırttığım için bayağıdır foruma giremedim. Mobilden de fotoğraf atılamıyor. Sonunda motorumun fotoğraflarını paylaşıyorum.
    600 RR aynası, alt sakal amblemi, jant şeridi, ön cam filmi, tank pad vs aksesuarlar uyguladım motoruma, beğenizine sunuyorum Şu an 3400 kmde.

http://a1302.hizliresim.com/16/4/jrkky.jpg

http://a1302.hizliresim.com/16/4/jrklx.jpg

Ayrıca iridyum buji taktım ve 97 oktan benzin kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim yakıt biraz artıyor fakat, performans verdiği açık ve net.
    Hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullan ben şuan 95 oktan kullanıyorum kurşunsuz herkesde 95 kullan dedi bazıları 98 diyor ama 95 kullanmakta yarar var

Bu arada benim motorda kim gelse grenajlarını ileri geri yapıp duruyor yapmada diyemiyorum heleki babam bir gün elerinde kalıcak Allah korusun sizinde başınıza böyle şeyler geliyormu yok depoya vuranlar yok grenaja vuranlar
    kagy48 bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    eski cbr kullanicisi olarak motorlarinizin kiymetini bilin diyorum
    ben askere gelicem diye sattim cok pismanim olsaydi koyardim tuzlada otoparka hafta sonu carsi izinlerimde gazlardim
    tuzla piyade okulundan selamlar
    Konca, Zippo's, kagy48 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski cbr kullanicisi olarak motorlarinizin kiymetini bilin diyorum
    ben askere gelicem diye sattim cok pismanim olsaydi koyardim tuzlada otoparka hafta sonu carsi izinlerimde gazlardim
    tuzla piyade okulundan selamlar
    Piyadenin bi kaç sokak arkasındayım bende Bişeye ihtiyaç olursa bana ulaş dostum.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    kanuniyi sattım bidahaki aya nasipse bende cbr lara talip olucam katılcam aranıza :D
    Konca bunu beğendi.
    2 Teker bir başka !

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    eyvallah ekrem dusunmen yeter
    Yakinda mezun olup kitalara atanicaz hayirlisiyla
    Alicam yeni motoru canima tak etti e5ten sesini duyup uykusuz kaliyorum bazi geceler
    Zippo's bunu beğendi.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bende aldım motorumu PAzartesi günü .. 2006 model repsol modeli .. 20bin kmde .. Check upları gayet temiz çıktı şükür güzel makina .. arrow egsozla harika bi sesi var .. İlk izlenimlerim olumlu .. Apache ve Runnerden sonra simdilik bisiklet gibi gelsede hoşuma gidiyo kullanmak .. Hoş bi makina inş üzmez ve uzun zaman beraber oluruz .. Bundan sonra aranızdayım nasipse .. Şuan memleketteyim motorumdan ayrıyım özledim şimdiden ..
    Konca bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    honda cbr
    arkadaşlar öncelikle herkeze mrblar uzun zamandan beri aranıza katılamadım ama göz ucu ile hep yanınızdaydım arkadaşlar pazartesi günü havayı güzel bulup motorumla biraz gezeyim dedim az kalsın motordan oluyordum motoru tam kaldıryorlardı ki işim erken bitti birbaktım ki 3 şüpheli şahıs etrafı kollaştırıyor hiç bozuntuya vermedim 15 ,20dk izledim adamlar anladım ki o kadar kalabalıkta motoru götürmeye çalışıyorlar sabırsızlıgım yüzünden adamlar uzadı arkadaşlar aman dikkat o kadar kalabalık biyerde bile adamlar böyle bişeye kalkışa biliyorlar motorunuz bıraktıgınız yerlere dikkat edin bişey daha benim motorumu almamda sizlerin çok büyük payı vardır ki fikir verenlerden yardımcı olanlardan Allah razı olsun cbr125r için bütün düşüncelerim degişti çünki eskiden aklımdaki tek şey mavi cbr600rrdı bende diger arkadaşlar gibi geçiş motoru olarak görüyordum ama o benim için bambaşka ve kesinlikle bir geçiş motoru degil.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı HAN_ONE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle herkeze mrblar uzun zamandan beri aranıza katılamadım ama göz ucu ile hep yanınızdaydım arkadaşlar pazartesi günü havayı güzel bulup motorumla biraz gezeyim dedim az kalsın motordan oluyordum motoru tam kaldıryorlardı ki işim erken bitti birbaktım ki 3 şüpheli şahıs etrafı kollaştırıyor hiç bozuntuya vermedim 15 ,20dk izledim adamlar anladım ki o kadar kalabalıkta motoru götürmeye çalışıyorlar sabırsızlıgım yüzünden adamlar uzadı arkadaşlar aman dikkat o kadar kalabalık biyerde bile adamlar böyle bişeye kalkışa biliyorlar motorunuz bıraktıgınız yerlere dikkat edin bişey daha benim motorumu almamda sizlerin çok büyük payı vardır ki fikir verenlerden yardımcı olanlardan Allah razı olsun cbr125r için bütün düşüncelerim degişti çünki eskiden aklımdaki tek şey mavi cbr600rrdı bende diger arkadaşlar gibi geçiş motoru olarak görüyordum ama o benim için bambaşka ve kesinlikle bir geçiş motoru degil.
    Allah korumus be üstad verilmiş sadakan varmıs demekki. CBR 125 e bisiklet diyolar am bisiklet diyenlerın altındada CBR 125 görüyoz anlamadım gitti Az yakar cok kaçar. saygılar.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korumus be üstad verilmiş sadakan varmıs demekki. CBR 125 e bisiklet diyolar am bisiklet diyenlerın altındada CBR 125 görüyoz anlamadım gitti Az yakar cok kaçar. saygılar.
    Kardesim bisiklet diye ben demistim lafin banaysa benim gorusum halen boyle.Ben yeni kasa kullaniyodum eski kasayi sevmiyorum sevmek zorunda da degilim kimsenin motorunuda hor gormuyorum ama eski kasa bisiklet gibi kaliyo arkadasimda da var benim sattigim motora bindiginde eski kasadan inip 600rr gibi kaliyo diyo.gorunen koy klavuz istemez herkese hayirli surusler

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-tertemiz-2012-model-siyah-cbr-125r-113889786/detay

belki aramızda almaya niyetli arkadaşlar vardır bilginize..

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Zippo's Arkadaşa katılıyorum .. hiçbişey ksursuz değil yani .. bu motorların çapını bilerek aldık biz .. fazla bişey beklemiyoruz zaten .. Ben sevıyorm motorumu Şahsen .. yakışıklı bi bisiklet :D Bu arada sıcak bi karşılama olmuş seninki arkadaş :D eyw yani ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    henüz yok
    arkadaşlar merhaba; ilk motorumu alacağım bu motora niyetlendim ama boyu uzun olanlara önerilmediğini gördüm bir sitede. öyle midir gerçekten ?

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boyum 1.85. Eski kasa cbr'in üstünde süpermen gibi duruyordum. Ama yeni kasalarda sürüşte, oturuşta problem yaşamıyorum.

Motosikleti
    henüz yok
    dostum bende 1 86 187 filan boyundayım. yeni kasa alacağım ikinci el araştırıyorum şuan. sıkıntı olmaz diyosun ?

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    arkadaşlar merhaba, yeni renklerle ilgili bilginiz var mı ? pek giremiyorum bu sıralar foruma bu hafta için benim cıbırı satıyorum 250'ye terfi edeceğim.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zippo's Arkadaşa katılıyorum .. hiçbişey ksursuz değil yani .. bu motorların çapını bilerek aldık biz .. fazla bişey beklemiyoruz zaten .. Ben sevıyorm motorumu Şahsen .. yakışıklı bi bisiklet :D Bu arada sıcak bi karşılama olmuş seninki arkadaş :D eyw yani ..
    sevındım motorunu sevdiğini. 2008 var bendede Ayıptır sölemesi Biz Karı Koca gibiyiz Motorla

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    sevındım motorunu sevdiğini. 2008 var bendede Ayıptır sölemesi Biz Karı Koca gibiyiz Motorla
    bizde oyle olacaz ins .. Sevmesem neden aliyim (: braz yakisikli olsun ve az yaksin dedim mi cbr yani .. Ogrenci adamim sonucta (: tecrubeli arkadaslarin fikirleri cok onemli ayrica ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler