Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyler performans ve ses için bildiğiniz en iyi hava filtresi nedir ? Ve bu beyin değiştrp performans arttırma hakkında bilginiz varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı SametHan. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler performans ve ses için bildiğiniz en iyi hava filtresi nedir ? Ve bu beyin değiştrp performans arttırma hakkında bilginiz varmı ?
    Bizim bu motorlarla öyle hayallerimiz yok:D Ama k&n hava filtreleri en iyileri

Bmc de çok iyiymiş ? bu hava filtresinin hiç bi katkısı yokmu performansa ve sese ? + eksozda takıyorlar açık hava filtresiyle birlkte eksozda alev falanda çıkıyor hoş yani :D

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SametHan. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kutu içi almayın performans için. Zaten ses falan da vermez. Herhangi bir açık hava filtresi işinizi görür.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar geçen benim makinayı daha az bulunan ve fiyatı duke den bile daha pahalı olan gerçek endro bir 125 lik için gözden çıkarıyordum.

Motor derbi terra edventure modeli. karburatörlü, 15 hp, oldukça kalıplı ve yüksek bizim cıbırlardan ve dukelerden, ön 21 inç arka 18 inç, resmen birebir tarz olarak tenere 660 in 125 lik versiyonu gibi. Enduro makine ama lastik kombinasyonu ve 120 kg lik ağırlık sebebiyle WR125R yamaha gibi tümseklerden uçup 2 lastiğide yerden kesmek sorun değil. CBR la geçtiğim büyük çukurların varlığından bile haberim olmadı..

Yalnız makine 1300 km de olmasına rağmen sahibi bir bayandan 600 km de almış ve kışın brandasız açıkta bırakmış baya vidalarında ve zincirinde paslar var yani makinaya bakamamış Artı 5 bin devire kadar debriyajı kaçırıyor zannnetim başta ama alt devirlerde bir ayarsızlık var neredeyse kalkamıyor ama 5bin ile 10 bin devir arası bizim cbr 125lerden daha canlı agresif hızlanıyor. Vites de boşa geçme sorunu vardı çok takılıp ya 1'e ya 2 ye geçiyor 5-10 kere oynatıyor adamı

Dediğim gibi sahibi bakamamış, kullanmaışta yatırmış baya.. 3-4 km sürdüm gidon yüksek olması güzel, bizim cıbırlardan kolay kullanımı ama alışana kadar ybr den daha zor.

otoparkta turlarkenki video

http://www.youtube.com/watch?v=-wr5Q...ature=youtu.be

Bu alet ile asıl yapılacaklar için

http://www.youtube.com/watch?v=nlyAWy1zu8I&feature=plcp

Motosikleti
    CBR 125R
    Kazasız yatması olmayan 2012 model 3000km deki motorumu satıyorum, forumda da bulunsun linki:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5042722/detay/

Alıntı AriGold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız yatması olmayan 2012 model 3000km deki motorumu satıyorum, forumda da bulunsun linki:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5042722/detay/
    sebep? erken değilmi...

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sebep? erken değilmi...
    Büyütmek için sattığımı düşünerek yazdın sanırım, motor sevdasından vazgeçtiğim için satıyorum.

mhmtcbn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Bende satılğa çıkardım.. istediğim fiyati veren veririm daha alalı 1 hafta olmadı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5032101/detay/

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94953431/detay

"SON KACA BIRAKIRSIN DİYE MESAJ ATMAYIN ÜZERİM SİZİ." :D:D

yahu ucuza bıraksan motoru neyse :D

---------- Post added at 14:16 ---------- Previous post was at 14:13 ----------

bizim kasalara 6.600 fiyat çekenler satabiliyorlar mı , kaça satıyorlar merak ediyorum
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    CBR 125R

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arkadaşlar fiyatlarda uçmayın tamam herkesin kendi motoru güzeldir ama insaflı olun.yeni kasalar 5500 le 6250 arası(ekstrasız),eski kasalarında max edeceği 5000,kimsenin zoruna gitmesin ama enayi avlamaya çalışıyorsunuz.arigold sanırım pazarlık payı bırakmıssın ama eski kasa satan arkadaş uçmuş.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Kim kaça satarsa satsın,ilgilendirmez beni,sonuçta pahalıysa almaz kimse.Benim merak ettiğim ne oluyor topic 2.el cbr125 satış sitesine dönmüş.Neler oluyor,ekonomik krizmi,125cc mi sıktı,merak ettim:D

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fiyatlarda uçmayın tamam herkesin kendi motoru güzeldir ama insaflı olun.yeni kasalar 5500 le 6250 arası(ekstrasız),eski kasalarında max edeceği 5000,kimsenin zoruna gitmesin ama enayi avlamaya çalışıyorsunuz.arigold sanırım pazarlık payı bırakmıssın ama eski kasa satan arkadaş uçmuş.
    Az bir pay bıraktım, 7350 verdim plaka ile birlikte 2.5aylık motor bence verdiğim fiyat uçuk değil, beklerim satılmazsa biraz daha aşağı çekerim ama şu an için uygun olduğunu düşünüyorum.

Motosikleti
    valla ben kendi açımdan bakıyorum ama kimse 400-500 lira için 2. el almaz diye düşünüyorum.tabii herkes istediği fiyata satabiliyorsa satar.zaten senin fiyatın çok uçuk olduğunu düşünmüyorum.umarım kısa zamanda satarsınız.
    neyse depo üstü çantasının arka koltuğa bağlantısıda var,gerçekten sevdim çantayı hem bir ton şey alıyor hem de fiyatı çok uygun...

Pain bunu beğendi.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    @mstfkrfk
    Çantayı nerden aldım demiştin incelemem için bi link varmıdır acep
    Çok güzel duruyor, güle güle kullan.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    motomaxtan aldım
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...A-pmu2113.html

ürün bu ama ben mağazadan aldım üzerinde ki etiket 29 liraydı acaba etiket mi yanlıştı bende yeni farkettim.:D yarı yarıya ucuza almışım be hatta 2. ürün olarak almıştım 15 lira verdim.
    !Lk£® bunu beğendi.

Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motomaxtan aldım
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...A-pmu2113.html

ürün bu ama ben mağazadan aldım üzerinde ki etiket 29 liraydı acaba etiket mi yanlıştı bende yeni farkettim.:D yarı yarıya ucuza almışım be hatta 2. ürün olarak almıştım 15 lira verdim.
    Bu magaza derken adanadaki motomax mı? peki ikinci ürünü %50 almak için ilk üründe bir ücret sınırlaması varmı sen ne almıştın..

Bide depoya tam otormuyor demişsin, bende geçen yıl motomaxtan benzer fiyata çantalar bakmıştım hiçbiri bizim cbr ın depoyu simetrik ve tam kavramadı. Ama yinede tutuyor iş görüyor sendeki anladığım kadarıyla düşücek kadar kötü değil yani depodayken

Motosikleti
    adanada motomax yok.istanbul kızıltopraktan aldım. tam oturmadı ama bi problem yok öyle düşmesi mümkün değil.%50 için bir fiyat kısıtlaması yok herhalde ucuz olan ürüne %50indirim yapılıyor.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @mstfkrfk Şimdi foto çok daha net olmuş,oralardan geçersem yakında ben de alacağım herhalde.Bu arada aynı disk kilidini kullanıyoruz,sen daha güzel bir takma şekli bulmuşsu:D ben ön diske takıyorum.Çanta yağmura dayanabilecek birşeye benziyormu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

Daha önce de söz etmişimdir;motoru yatırma sevdamdan,zaden olabilecek max sınır kadar yatırıyorum ama o chicken stripes denilen,çizgiler moralimi bozuyordu,biliyorum dahası yok ama sıkıyor işte.Bugün motoru yıkadım eve dönerkende agresif sürdüm baya,bir yandanda lastiği olabildiğine kirletmeye çalışıyorum:D 30km sürdüm eve 500 mt kala ara sokakta bir viraj bende bakalım ne kadar olacak dedim ve açtım gazı yattım,yatmaz olaydım:D Çok abartmışım,arka kendini bıraktı,ters kontra yaptım var gücümle,bu sefer diğer tarafa aynı şekilde,motor yatıyor ve o esnada teker olduğu yerde dönmeye başlıyor,beni atmak istercesine ama toparladım:D El mi yaman bey mi yaman ahahahaha.Bu da fotoğralar,düşmeden kirletilebilen son nokta:D

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Ayrıca bu fotoğraflardan sonra jantları temizledim.En son servis zincir yağladığında,çok kötü bir yağ kullandıktan sonra jantlar simsiyah olmuşut ve hep üşendim elim mazot vb alıp silmeye.Yaklaşık 2 ay kadardır siyahtı jantlar sadece yıkamalarda tazzikli su tuttum,hiç bir işe yaramıyordu.Bu gün otoparkta kolonyalı mendil aldım elime,bastırmama bile gerek kalmadı.Kolonyalı mendildeki alkol bile yeterliymiş,kolayca temizlemeye,aklınızda bulunsun.
    !Lk£® ve s.e.c bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler