Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    vala anes motora cbf150 almaya gitiğimde dısarda hafif çamurlu yeni kasa cbr125 gördüm eskisine göre kalıplı fakat yani cokta değil yalan sölemiyim ama eskisine nazaran bu fiyatı daha cok hakeden bi makina
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    !Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    biraz sizleri hayal kırıklığına uğratacağım ama fotoğraf çekemedim malesef şimdilik
    nedenine gelecek olursak 30 km lik trafik keşmekeşi ve ilk defa ss kullanmamdan dolayı kaynaklanan dilek ve vücut ağrımı ortaya atabilirim kusuruma bakmayın bu günlük nour

ilk izlenimlere gelecek olursak

hızlanma : 151 rs kıyaslanacak bir motor değil ama kat be kat çok güzel geldi bana.yeri geldi bi ara araba sollarken 7bin i görmek zorunda kaldım.ilk defa ss kullanmamdanmdırı bilmiyorum ama.haz verici ve mükemmel geldi bana

vibrasyon: evet biraz garip ama 2 ila 4 bin devir arasında fazla yok gibi birşey.4 ila 6,5 arasında birazcık hiseettiriyor.ama 7 bine yaklaştığınızda kanatlar açılıyor ve.. vibrasyondan eser yok .. geçmedim 7 gibi rodajda kakmayın kafama

yol tutuşu: şuan için hiçbir şey söyleyemem herşeyiyle yeni bir makine.lastikler dahil.zamana bırakmak lazım..

Dendiği gibi fazla ss tarzı da değil aslında alet.Ama ilk tecrübem olmasından ve trafikten ötürü dur kalklar baya zorladı.
    Bu gün böyle idare edin arkadaşlar.0 motorumu zaten çamura bulamanın üzüntüsü içerisindeyim öldürdü bu kar suları beni..
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    cbr 125r 2011
    beyler motoru 8 marta teslım almış bulunuyorum 2011 yeni kasa bi başka güzel.

Motosikleti
    CBR 125 R
    Mrb arkadaşlar bir süredir takip ediyorum sizi, adım Gürkan.
    Önümüzdeki ay ben de Cbr 125 alcam inşallah
    Ehliyeti yeni aldım deneyimli değilim, öncelikle nasıl bir tercih
    Cbr 125'le başlamak sorun olur mu onu sormak istiyorum
    Bir de şimdilik çok pahalı olmayan bi kask lazım tabi

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Pazar günü depoyu fulleyip 110 km/h'ın altına düşmeyerek 240 km yol yaptım. Bugünde 20 km kadar gezdim. Toplam 260 km de benzin çubuğu kırmızıya düştü. Sizce biraz fazla mı yaktı? Depoyu tekrar fulleyebilsem en doğru ölçümü yapmış olurum ama öğrenci haliyle zor biraz. Ya da motor stop edene kadar benzin almasam doğru bir ölçüm olur mu?

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allaha şükür motorumu teslim aldım dostlar.hava güzel yerler yaş işe kadar getirdim =)
    Bol bol fotoğraf çekip akşam evde paylaşacağım sizlerle.
    En çok hoşuma giden bilkent e girişte görevlinin "dikkatli ol radar var yakalanma" lafı oldu
    Selam ederim, akşam görüşmek üzre..
    hayırlı olsun kardeş,kazasız belasız kullanman dileğiyle.darısı başıma artık

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü depoyu fulleyip 110 km/h'ın altına düşmeyerek 240 km yol yaptım. Bugünde 20 km kadar gezdim. Toplam 260 km de benzin çubuğu kırmızıya düştü. Sizce biraz fazla mı yaktı? Depoyu tekrar fulleyebilsem en doğru ölçümü yapmış olurum ama öğrenci haliyle zor biraz. Ya da motor stop edene kadar benzin almasam doğru bir ölçüm olur mu?
    50'de öyle gitse 310Km iyidir iyi
    Ben 50liralık alıyorum 250-300 anca gidiyok

bugun motoru sahılde sarıyerden besıktasa kadar kullandım bundan once cbr 125 2010 kullanmıstım motorun gıdısı hızlanması falan aynı 2010 ama motor sesınde bır mıktar guzellesme soz konusu hosunuza gıdebılır tabı fazla bırsey beklemeyın ama yzf 125r ın motor sesınden daha ıyı oldugunu soyluyebılırm barız bır sekılde.motorun bu kaslı yapısı sıze gercekten keyıf verıyo kullanım esnasında.buarada tecrubem olmasada bu konuda yenı baslıycak arkadaslara cbr 125 ı kesınlıke tavsıye ederım ama bu kasasını degıl cunku bu kasayı alıp uzulebılırler bır kaza yada yana yatma sonrasında sahsen tavsıyem 2007-2008 kasa cbr 125 r alınıp bıraz tecrube yapıldıktan sonra motor satılıp bu kasa ya donulebılır 2007-208 kasaların parca fıyatları 2010 modellere gore barı ucuz herkeze bu guzzel havalarda guzel surusler bol eglenceler dılıyorum

Motosikleti
    Honda Cbr 125r - 2011 HRC
    arkadaşlar bende 2011 cbr var düz yolda 125 km hız görebilyiorum herşeyi orjianl hali ile. şimdi ben k&n açık hava filtresi , iridyum perfrmans buji, performansa göre dişli oynaması ile hızım 125ten kaça çıkar bilgi verirmisiniz ?

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...#ixzz1Gc8epX72

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50'de öyle gitse 310Km iyidir iyi
    Ben 50liralık alıyorum 250-300 anca gidiyok
    Benim depoda 40 tl'lik aldı. Yola çıkarken kendime söz verdim 80 km'leyle sakin sakin müzik dinleyerek gidicektim. Sadece 10 km dayanabildim.Zaten gecenin 3'ünde otobandayım ne 80'i bas dedim. Otobanda 120-140 arası hızlara çıktım. Bir de depo üstü çanta almıştım onunla da çok rahat oluyor, bırakıyorum kendimi çantanın üstüne kollarda yük yok sadece gazı tutmak yeterli.

Benim depoda 40 tl'lik aldı. Yola çıkarken kendime söz verdim 80 km'leyle sakin sakin müzik dinleyerek gidicektim. Sadece 10 km dayanabildim.Zaten gecenin 3'ünde otobandayım ne 80'i bas dedim. Otobanda 120-140 arası hızlara çıktım. Bir de depo üstü çanta almıştım onunla da çok rahat oluyor, bırakıyorum kendimi çantanın üstüne kollarda yük yok sadece gazı tutmak yeterli.
    bende pazar gunu baktım depo gostergesinde çok kutu var lan dedim çokluk bokluk
    Rivaya gittim (İstanbulun gözde virajları ordadır)
    shınko lastiklerin hakkını yememek lazım guzel ısıtınca bırakmadı yaww
    Bi ara virajın içinde çizgiyi kaymettim hep güneşin yüzüne

baktım bizim oğlan gidiyo dışa dışa verdim kırbaçı yattı içeri

Şu motorla müzik dinleme fantazisinide hiç yapmadım

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende pazar gunu baktım depo gostergesinde çok kutu var lan dedim çokluk bokluk
    Rivaya gittim (İstanbulun gözde virajları ordadır)
    shınko lastiklerin hakkını yememek lazım guzel ısıtınca bırakmadı yaww
    Bi ara virajın içinde çizgiyi kaymettim hep güneşin yüzüne

baktım bizim oğlan gidiyo dışa dışa verdim kırbaçı yattı içeri

Şu motorla müzik dinleme fantazisinide hiç yapmadım
    Ben de ilk defa denedim ama güzel oluyor. Bir ara hayko cepkin'in şarkıları çalmaya başladı. O herifi hatırladıkça asıldım gaza, malesef otoban olduğu için ne viraj nede yatma olayı vardı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:43 ----------

Bu arada burda da kıyıköy iğneada yolu var aynı riva yolu gibi virajlar ardı ardına geliyor. Yalnız virajı kaçırırsan 100 metre aşağıya atlayış yapıyosun.

Motosikleti
    YZF R25
    bu arada gene ss deki amatörlüğüme verin ama yeni kullanan arkadaşlara birşey sormak istiyorum(belki eski kasalardada böyledir bilmiyorum).
    Bu motorun farı kapanmıyor mu motorun üstünde, el kitapçığında hiçbiryerde bulamadım

bu arada gene ss deki amatörlüğüme verin ama yeni kullanan arkadaşlara birşey sormak istiyorum(belki eski kasalardada böyledir bilmiyorum).
    Bu motorun farı kapanmıyor mu motorun üstünde, el kitapçığında hiçbiryerde bulamadım
    yok kapanmaz
    Avrupada standart olduğu için farlar direk kontaga baglı ;)
    Ben de ilk defa denedim ama güzel oluyor. Bir ara hayko cepkin'in şarkıları çalmaya başladı. O herifi hatırladıkça asıldım gaza, malesef otoban olduğu için ne viraj nede yatma olayı vardı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:43 ----------

Bu arada burda da kıyıköy iğneada yolu var aynı riva yolu gibi virajlar ardı ardına geliyor. Yalnız virajı kaçırırsan 100 metre aşağıya atlayış yapıyosun.
    Rivada uçurum yok ama çayır çimen
    Tabi o barıyerileri delip geçersen nerde durursun Allah Bilir

Garipçe rivajları bizim öyle full uçurum bigün gittim tırstım oraya gitmiyorum pek

Motosikleti
    YZF R25
    bu kadar teknoloji bize fazlaaaa sabah işe gelirken oğlumla gene turladım 1 saat kadar.SS olayına iyice alıştım.rodaj olayından sonra ne yaparım bilmiyorum.ne yol dayanacak ne bişey eski kasaya nazaran biraz daha yatarak sürüyormuşsun gibi geldin bana.arkadaşımın 2007 sine de binmiştim ama.belkide bana öyle gelmiştir

Şiddetle tavsiye ediyorum dostlar alacak varsa yollarda kardeşlerimi görmek isterim..

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Kardeşim üzerindeyken koy şu resimleri bekliyoz...

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    ben geri döndüm beyler :D
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı Geographer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaşlar bir süredir takip ediyorum sizi, adım Gürkan.
    Önümüzdeki ay ben de Cbr 125 alcam inşallah
    Ehliyeti yeni aldım deneyimli değilim, öncelikle nasıl bir tercih
    Cbr 125'le başlamak sorun olur mu onu sormak istiyorum
    Bir de şimdilik çok pahalı olmayan bi kask lazım tabi
    Görmedi mi kimsee

Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben geri döndüm beyler :D
    kirlendin olm sen artık o eski sen değilsin artık.
    inanırmısın sen yokken bi üzüldüm bi üzüldüm bak ahmete sor

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    bu kadar teknoloji bize fazlaaaa sabah işe gelirken oğlumla gene turladım 1 saat kadar.SS olayına iyice alıştım.rodaj olayından sonra ne yaparım bilmiyorum.ne yol dayanacak ne bişey eski kasaya nazaran biraz daha yatarak sürüyormuşsun gibi geldin bana.arkadaşımın 2007 sine de binmiştim ama.belkide bana öyle gelmiştir

Şiddetle tavsiye ediyorum dostlar alacak varsa yollarda kardeşlerimi görmek isterim..
    Resim ve video bekliyoruzzzz
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler