Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Arkadaşlar tecrübelerinize güvenerek sizden lastik kalınlaştırmak konusunda yardımcı olmanızı istiyorum...araştırdım bulduğum markalar şunlardır:

PIRELLI Dragon Süpercorsa
    PIRELLI Corsa
    BRIDGESTONE Battlax BT014
    BRIDGESTONE Battlax BT002
    DUNLOP Sportmax
    MICHELIN Radial
    METZELLER M1
    METZELLER M3
    MAXXIS

aranızda kullanıpta memnun olan ya da önerebileceğiniz marka sizce hangisidir???çok km yapmıyorum zaten ikinci el alıcam fiyatları 80 ile 120 arasında deişiyor!şuan PIRELLI MT75 kullanıyorum fakat 120lik takmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum...
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    para sıkıntın yoksa tabikide Dragon Supercorsa

Bende diablo supercorsa var
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    para sorun deil zaten ikinci el alıcam aralarında pek fiyat farkı yok amacım yol tutuşu iyi bişey olsun...sıfır alıcam ama bu seferde elbet motoru satıcam gerek yok o yüzden...senin motoruda gördüm sahibindene çıkartmışsın yakında bende koyarım 4000civarında...ama önce temiz bi 250cc bulmam lazım o zamana kadarda cbrla beraberiz o yüzden pek fazla para kaçırmadan yapabilecek cuzi şeyleri kovalıyorum mesela daha cbr silikon elcik alıcam nette 30tlye buldum fiyatı iyi değil mi???

Motosikleti
    cbr_125
    demirlibahçedeyim beyler ben.bi kaç gundur motoru binanın arka bahçesine cekiyodum sonunda olan oldu işte.canım cok sıkıldı gercekten.evet motor gerçekten 2350 km de.500 km de 7 ay once almıştım zaten honda efeden.2006 model simli turuncu rengi ve 2008 trafiğe cıkışlı motor.grenajlar full boyanacak yada yenileri alınacak ki ben yenilerinin fiyatını biliyorum cunku daha 45 gun once yeni kafa ve govde grenajı almıştım.fiyatı uygun cekmiştim evet.yaptıgım grenaj masraflarıda cabası..

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RedCarpet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demirlibahçedeyim beyler ben.bi kaç gundur motoru binanın arka bahçesine cekiyodum sonunda olan oldu işte.canım cok sıkıldı gercekten.evet motor gerçekten 2350 km de.500 km de 7 ay once almıştım zaten honda efeden.2006 model simli turuncu rengi ve 2008 trafiğe cıkışlı motor.grenajlar full boyanacak yada yenileri alınacak ki ben yenilerinin fiyatını biliyorum cunku daha 45 gun once yeni kafa ve govde grenajı almıştım.fiyatı uygun cekmiştim evet.yaptıgım grenaj masraflarıda cabası..
    çok geçmiş olsun kardeşim.

aslında şu kasko olayını iyice araştırmak lazım. fiyatları hakkında bilgisi olan var mı? forumda biryerde okumustum, küçük motorlar için ederi kadar kasko ücreti istiyorlar diye...

birde motorumu antalyadan ankaraya getirmek istiyorum. valizlerim bisürü esyam olmasa kendim götürmek istiyodum ama böle olmicak sanırım. aranızda otobüsle yada başka şekilde motorunu gönderen var mı?

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tecrübelerinize güvenerek sizden lastik kalınlaştırmak konusunda yardımcı olmanızı istiyorum...araştırdım bulduğum markalar şunlardır:

PIRELLI Dragon Süpercorsa
    PIRELLI Corsa
    BRIDGESTONE Battlax BT014
    BRIDGESTONE Battlax BT002
    DUNLOP Sportmax
    MICHELIN Radial
    METZELLER M1
    METZELLER M3
    MAXXIS

aranızda kullanıpta memnun olan ya da önerebileceğiniz marka sizce hangisidir???çok km yapmıyorum zaten ikinci el alıcam fiyatları 80 ile 120 arasında deişiyor!şuan PIRELLI MT75 kullanıyorum fakat 120lik takmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum...
    Arkadaşlar bulmuş olduğum tekerler büyük cc racelerin ön tekeri oluyor...120/70/17 cbrın kalınlastırmak ıstedıgımız arka teker ölçüsü öyle değilmi?sonuçta yanlış lastik almak istemem :S

Motosikleti
    evet öyle oluyor ve sanki 100luk gibi duruyor habern olsun 120/80 takman lazım.

bence mt75in 110/80lgni tak

Motosikleti
    HİÇ MOTORUM OLMADI OLMAZDA
    arka tekeri bende kalınlastırmak ıstıyorm 110/80 lık takmayı dusunuyorm uygun olrmu ?

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    ya bak şimdi çok kararsız kaldım arka tekeri kalın göstericek bişi olsun ama çok abartılı bişey istemiyorum kamyon tekeri gibi durmasın yani hoş bi görüntü olsun istiyorum tabi yol tutuşunu etkileyeceği için;)

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    bugünde ilk kazamı yaptım koç gibi çalılara girdim bende biraz ufak tefek çizikler var ama motorun masrafı çok

Motosikleti
    yapma ya geçmiş olsun mertka hayırdır nasıl oldu

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugünde ilk kazamı yaptım koç gibi çalılara girdim bende biraz ufak tefek çizikler var ama motorun masrafı çok
    geçmiş olsun tekrar Mert . Mert le gezimiz kötü sonuçlandı iskenderunda maceralı bir gündü

Motosikleti
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bak şimdi çok kararsız kaldım arka tekeri kalın göstericek bişi olsun ama çok abartılı bişey istemiyorum kamyon tekeri gibi durmasın yani hoş bi görüntü olsun istiyorum tabi yol tutuşunu etkileyeceği için;)
    mt75 110/80 al bende ondan alacagım

Motosikleti
    cbr_125
    geçmiş olsun mertka üzüldüm.daha kötüsüde olabilirdi bide onu düşün.mesela benim halimi düşünde kendi haline şükret.herşeyin ötesi sağlık ama bunlarda can sıkıcı mevzular.ne yapıcam bilmiyorum bende.grenajları komple boyatmayı düşünüyorum acaba boyatmışken kendi rengi değilde daha farklı bi renkmi kullansam.kimsede olmayan değişik bişey.. kararsız kaldım bu konuda.

Alıntı RedCarpet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun mertka üzüldüm.daha kötüsüde olabilirdi bide onu düşün.mesela benim halimi düşünde kendi haline şükret.herşeyin ötesi sağlık ama bunlarda can sıkıcı mevzular.ne yapıcam bilmiyorum bende.grenajları komple boyatmayı düşünüyorum acaba boyatmışken kendi rengi değilde daha farklı bi renkmi kullansam.kimsede olmayan değişik bişey.. kararsız kaldım bu konuda.
    senin olayı gören olmamış mı hiç. şahit yok mu

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    Turkuaz renge boyat red 2. renk olarak bordoyu öneririm süper olur
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Motosikleti
    birader ne boş admasın ya sırf laf kalabalıgı yapıyorsun biraz bilgi tecrube aktarın su foruma allah aşkına bi benim yazılarıma bakın biras örnek alsanız ne kadar güzel olcak

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    dyner akşam akşam kafa iyi galiba...
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Motosikleti
    Gayet iyiyim merak etme.

Biraz kendini zorlarsan ne demek istedgmi anlarsın

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    arkadaşlar bizi buraya tek bir sebep topladı birazda ondan bahsetsek filan daha güzel olmaz mı????

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler