Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    abı napıyım sımdlık ısmı ole gelmeden cabbar koydumbenım pırpırdan sora bana baya guclu gelcek ayrıca emınım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bence şimdilik falanda deme.. üstünden falan atarsa görürsün o zmn .. ben uyguladım gördüm yane..
    CBR 600F Honda,

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    H@S@N adamım kaza yaptım aşşa linkte var arkadaşlar bi okuyup yardımcı oplun
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14244

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş öncelikle geçmiş olsun sana dikkat etmek lazım.
    Bende dün iki tane honda bayine gittim biri 4850 dedi ama kredi imkanlıarı zayıf diğeri 4950 dedi ama hertürlü destek veriyorlar sanırım ikinci şıkkı seçicem bi aksilik çıkmazs pazartesiye bana dönecekler tabi daha pazarlık etmedim ekipmanlar falan toplam bana kafadan 5700 dedi dedim acele etme daha pazarlık edecez güldü tamam dedi pazartesi bankadan cevap gelecek inşallah haftaya gibi makinanın üstünde olucam bende...

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    durun durun salı günü alıcam foto dediginiz denir.. çık ruhsat çık )
    size tavsiyem hafta sonuna sakın getirtmeyin yoksa saatler günler geçmiyor bunalım oldum ehhe

peacesea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar herkeze slm öncelikle güzel olmuş bende bir cbr ci olarak müsadenizle aranızdayım

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı peacesea adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar herkeze slm öncelikle güzel olmuş bende bir cbr ci olarak müsadenizle aranızdayım

hoşgeldin hoca.. unutmaki burada her cbr cıya yer vardır..
    CBR 600F Honda,

gurolcbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    Alıntı along adlı üyeden alıntı
    gürolcbr125
    geliyomusun sapanca gezisine hatırladıgım kadarıyla artçın konusunda uzun yol sorunun vardı galiba. aynı dert bende de var diye cvp yazmıştım eger o geziye kadar satmazsam cbr mı bende büyük artçımla eşlik edicem geziye nişanlımla yani ben kararlıyım ama kısmet sen bir karar verebildinmi gidip gitmeme konusunda
    aslında gelmeyi ben çok istiyorum ama o gün evlenme yıl dönümüz ve başka bir organizasyonda bulunacagımızdan katılamıyorum birdahaki sefere inşallah

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    OOOOOHH ben yazmayalı nolmuş yaaw!! Çok güzel yaa Gerçekten insanın motoru bile kişiliğini yansıtıyor ne kadar sıcak kanlı ne kadar güzel insanlar olduğunuz yazılarınızdan bile belli oluyo..

PcKopatGhostRider kardeşim fotolar için saolasın gerçekten siyahı bi başka oluyo demişlerdide inanmamıştım.
    Yeni yazan arkadaşlara hoşgeldin diyorum tüm cbr 125 leri toplayacağız inşallah bi gün öle bi sayıya ulaşacağızki yurtdışından bile katılımcılarımız olacak
    CBR 125 R

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı peacesea adlı üyeden alıntı
    hoş geldin dostum....

Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı
    tüm cbr 125 leri toplayacağız inşallah bi gün öle bi sayıya ulaşacağızki yurtdışından bile katılımcılarımız olacak

amin dostum amin....inşallah öyle olur....!
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Beyler şu krediden bahseden arkadaslar nasıl kredi çektiniz bi anlatırmısınız. Yani honda mı kredi basvurusunda bulunuyo yoksa sizmi gidip bireysel olarak bankadan kredi çektiniz. Şu işi detay lı anlatırmısınız ????

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Şimdi kardeş iki çeşit kredi var
    1- bankadan şahsen çekilen kredi
    2- bayinin anadolu cetelem kurumundan müşteri için çektiği kredi

Bankadan şahsen çekilen kredide faiz oranı diğer krediye nazaran 0,10 oranında daha düşük fakat motosikletinize kasko yaptırmak zorunluluğu var.Tabi buda kimsenin işine gelmez çünkü 4800 ytl motor alıp 1000 ytl kasko yaptırmak akıl karı değil.

İkinci seçenek olan bayiinin anadolu cetelem kurumundan talep ettiği kredide ise faiz oranı diğerine nazaran yazdığım oranda daha fazla fakat senden ne ücret bordrosu ne kefil ne başka bişey talep ediyolar kimliğini veriyosun eğer gelirini kanıtlayabilecek evrakların varsa sicilinde temizse anında kredi çıkıyor. Kredi parası hiç senin eline geçmiyo direk bayii tahsil ediyo yalnız bir şartı var tabiki gelirini kanıtlamanın yanında motosikletinin plakasına rehin koyuyor Denizlide plaka üzerinden rehin kaldırma 35 ytl ye maloluyor. Ben çok araştırdım anadolu cetelem çok çok daha uygun hemde tek kişiyle muhatap oluyosun hiç kafan ağrımıyo
    CBR 125 R

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ninya,
    soruna kendı cevabımı verıyım mototal ın kocbankla anlasması var..1,10 du faızı 1,13 oldu galba neyse gelır belgen+ıkametgahın(aynı seyler kefıl ıcınde gecerlı) kocbank a gıdıosun onlar arastırmanı yapıo sora verıolar yyada vermıolar kredını..ben o ınce cızgıdeyım sımdı verıceklermı vermıceklermıbu arada gelır belgelerının uzerınde maasında hacız yoktur+ımza olmalı az kalsın unutuodum onu..ıyı gunler herkese..

yageo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Bende varım ona göre

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı yageo adlı üyeden alıntı
    Bende varım ona göre
    Aramıza hoşgeldinn
    Tüm cbr cı arkadaşlar motorlarımızın renklerini kendi isimlerimizi ve msn lerimizi yazalım listeye ekleyeyim birinci mesaja

Repsol - Hasan Ali DEMİRCİ - hasanalidemirci@hotmail.com
    CBR 125 R

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    h@s@n beni eklemeyi unutma, ben sizden eski cbr cıyım unutmayın, kıdem meselesi bence mümkün olduğu kadar msjlara fotoda ekleyelim.

mavi erhan tural etural@hotmail.com

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı zeronero adlı üyeden alıntı
    h@s@n beni eklemeyi unutma, ben sizden eski cbr cıyım unutmayın, kıdem meselesi bence mümkün olduğu kadar msjlara fotoda ekleyelim.
    Ekleyeyimde motorunun rengini ismini ve mailni yazmamışsın listeyi düzenleyeceğim şimdi bi zahmet son attığın mesajın içine yazıver
    CBR 125 R

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı
    Şimdi kardeş iki çeşit kredi var
    1- bankadan şahsen çekilen kredi
    2- bayinin anadolu cetelem kurumundan müşteri için çektiği kredi

Bankadan şahsen çekilen kredide faiz oranı diğer krediye nazaran 0,10 oranında daha düşük fakat motosikletinize kasko yaptırmak zorunluluğu var.Tabi buda kimsenin işine gelmez çünkü 4800 ytl motor alıp 1000 ytl kasko yaptırmak akıl karı değil.

İkinci seçenek olan bayiinin anadolu cetelem kurumundan talep ettiği kredide ise faiz oranı diğerine nazaran yazdığım oranda daha fazla fakat senden ne ücret bordrosu ne kefil ne başka bişey talep ediyolar kimliğini veriyosun eğer gelirini kanıtlayabilecek evrakların varsa sicilinde temizse anında kredi çıkıyor. Kredi parası hiç senin eline geçmiyo direk bayii tahsil ediyo yalnız bir şartı var tabiki gelirini kanıtlamanın yanında motosikletinin plakasına rehin koyuyor Denizlide plaka üzerinden rehin kaldırma 35 ytl ye maloluyor. Ben çok araştırdım anadolu cetelem çok çok daha uygun hemde tek kişiyle muhatap oluyosun hiç kafan ağrımıyo

Hasan krdesim verdigin bilgiler için sağol ben Ankara'dayım Ankar'da HOnda Efe satış yapıyor onlara detaylı soracağım bugun. Aklımdaki motor ya cbr yada Honda Twister artık scooterdan bıktım bvide 19 mayıs günü Anıtkabir ziyaretine gittiğimizde bazı arkadaslar dalga gecti motorcular geldide sen niye geldin dediler acayip moralim bozuldu o yüzden ilk fırsatta büyük motor alıcam.

peacesea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağolun arkadaşlar
    repsol-( barisdeniz_@hotmail.com)

yageo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Pardon yaaa unutmuşum
    repsol-Gürkan Üğdül-ugdul@hotmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler