Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Foruma uzun zamandır girmiyordum.Herkese Merhaba
    Dostum sorununa çözüm olarak vida yapıştırıcısı al vidanın ucuna damlat aynayı sabit tutacak kadar sık çok sıkma.
    Yapıştırıcı aynayı katlayıp açtığında vidanın sabit kalmasını sağlar benim sağ ayna oldu solu yapamadım.İnşaAllah olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    beyler eski kasa (2006 kasa) cbr'ın farı h kaçtır? h4 ün ağzı uymadı oraya. H7 mi almam gerekiyor?

Merhaba, yeni üyeyim o yüzden yanlış konu altına yazıyorsam lütfen uyarın.

Sorum şu; 2008 Cbr 125r sahibiyim. Sol sinyal kumandasında sinyal verdiğimiz tuş bozuldu. Sol kumanda ile uyumlu hangi kumandalar vardır? Orjinalini bulabilir miyim? Ya da nasıl temin edebilirim? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

Ben h4 aldım ve kablolarını manuel açıp düz bağlama şeklinde yaptım. Herhangi bir sorun yaşamıyorum. Böyle yapabilirsin dilersen. Ya da daha profesyonel bir bağlantı yapabilirsin.

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Honda CBR125R İnceleme Videosu.. İzlemeyenler İçin...

Atına Atla Yüreğinin Götürdüğü Yere Git... Hadi Go!!!!!!!

Khaneqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Beyler motor açma kapama ücreti 1000lira çekti usta normal midir? konum Eskişehir.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ah benim repsolum.. ah lacivert yıldızım.. ah at üstünde kelebek olduğum motorum.. (2010..)

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    Apaçi tayfa tarafından içinden geçilmiş bir eski kasa cbr125 ile aranıza katılmış bulunmaktayım.
    Şaka gibi ama motor silindir üst bloğuna çizikle imza bırakmışlar.
    Ruhsatta 2011 yazıyor ama model 2009 çakal kasa . Enjektörlü sanıyordum ama karbüratörlü çıktı, nasip.
    Kasa nasıl olduysa düzgün duruyor ama grenajlar dökülüyor.

Uzun uzun bu konuda yazılanları okuyup bilgi sahibi olduğumu belirteyim. Bilgilerini esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ederim.
    Varsa istanbulda grenaj konusunda yardımcı olacak birisi makule geçer.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı kryeck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apaçi tayfa tarafından içinden geçilmiş bir eski kasa cbr125 ile aranıza katılmış bulunmaktayım.
    Şaka gibi ama motor silindir üst bloğuna çizikle imza bırakmışlar.
    Ruhsatta 2011 yazıyor ama model 2009 çakal kasa . Enjektörlü sanıyordum ama karbüratörlü çıktı, nasip.
    Kasa nasıl olduysa düzgün duruyor ama grenajlar dökülüyor.

Uzun uzun bu konuda yazılanları okuyup bilgi sahibi olduğumu belirteyim. Bilgilerini esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ederim.
    Varsa istanbulda grenaj konusunda yardımcı olacak birisi makule geçer.
    Hayırlı olsun yeni motorunuz. İstanbul Anadolu yakasında Küçükbakkalköy'de Moto Boya - Şeref Usta ile Sancaktepe'de Mim Moto - Vedat Balkız karenaj tamiri ve boya konusunda çok iyilerdir. Maalesef ikisi de biraz yoğunlardır ama tırnak tamiri, plastik kaynak vs gibi konular varsa sıkıntını çözerler. Şeref Usta iyidir, hoştur ama azıcık arızalıdır, çay içirtmeden göndermez, değişik huyları vardır ama ustalığı iyidir.
    kryeck bunu beğendi.

2009 model CBR 125R ön karenajı ve orijinal egzozunu bulabileceğim bir yer var mıdır? Egzoz illa orijinal olmasına gerek yok muayeneden geçirtecek bir egzoz olsa yeterli fakat kafa karenajı nasıl bulabilirim bilen var mı? Ya da 2010 kasaların falan kafa karenajları sorunsuz uyar mı 2009 CBR125'e?

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    Alıntı TeSL4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 model CBR 125R ön karenajı ve orijinal egzozunu bulabileceğim bir yer var mıdır? Egzoz illa orijinal olmasına gerek yok muayeneden geçirtecek bir egzoz olsa yeterli fakat kafa karenajı nasıl bulabilirim bilen var mı? Ya da 2010 kasaların falan kafa karenajları sorunsuz uyar mı 2009 CBR125'e?
    https://Www.grenaj.net

Bu usta iyidir belki yardımcı olur. Ve hayır farında değişmesi gerekir. Takılamayabilir bile emin değilim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler