Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Benim motorun fiyatı bence normal. Km si düşük daha bir yıl garantisi mevcut , 4000 km bakımı 3610 km de yapılmış sıfırdan farksız motor. Wr 125 alacağım. Birde scooter şehir içi bakkal market için. Wr yi 2015 den önce almam. Bu arada ne zaman motor aldiysam deposu tam takir boş oldu. Ben hep benzin ile verdim. Deposu boş olana al şunu depoya benzin at dedim. Ya ben salagim yada millet akıllı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Benim gözlemlerim süper, motorun gidişi duruşu oturuşu kullanışı çok hoş. Frenler özellikle ani ön fren kullanımım vs gerçekten verdiğin para ve honda kalitesini hissettiriyor. Kullandıgınız yağ marka olarak nedir? Bir sorum daha var arkadaşlar cbr 125r da koltuk altında eşya koymak ıcın bagaj var mı yada öyle bişi?

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Var ama yok sen yok say
    C&T bunu beğendi.

Merhaba arkadaslar, 2ay kadar once mahallemde 2006 cbr125r gordum ve resmen hayran kaldim sirf onun icin A2 ehliyet aldim. Simdi ehliyet elime gecti artik motorumu ariyorum ama ilk alcagimdan nelere dikkat etmem gerektigini bilmiyorm(km'si, granaj i vs vs.) Ilk motorumda carpilmak ve ondan sogumak istemiyorm yardimci olabilecek var mi acaba.Ayrica kask ve motn icin hangi marka ve modelleri tavsiye edersiniz. Simdiden tesekkurler. Kazasiz belasiz yolculuklar herkese.

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı Pherus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet takip sistemi için bir fiyat almıştım. 24 aylığı 840 TL demişlerdi. Acaba ne kadar mantıklı olur ?

Aracı evimin 30 metre kadar ilerisindeki 4 yola (mahalle arası) direğe park edip, zincir, branda ve alarmlı disk kilidi ile bırakmayı düşünüyorum. 4 yolun köşelerinde fırın, pide fırını ve bakkal bulunuyor. Pide fırınının önünde 2 teslimat motoru hep duruyor. Gündüz zaten bir şey olmaz da insan gece hiç güvenemiyor. Otopark seçeneğim hiç yok. Sırf güvenlik yüzünden vazgeçme noktasına geldim.
    valla allah göstermesin çalındığı zaman sözün bittiği yere geliyor insan tabi ki kapalı otoparkı olan yada müstakil evde oturmak gözünün önünde olması herkesin hayali.... Hırsızlığa gelecek olursak genel olarak hırsızlar kendilerini kolay götürebildikleri 4 tekerlekli araçlarda geliştirdiği için motor çalınma olayları araç hırsızlğına göre daha düşük seviyede sebebi adı üstünde motorsiklet bu! genel olarak motordan oluşuyor bi çamurluğu kapısı vs sökülüp satılamıyor motor bloğunda zaten numara vs var kullanılmış motorun 2 el motorparçalarının değeri düşük elinde patlama ihtimali yüksek ....

tedbirinizi alıp sonra allaha c.c. emanet edeceksiniz bu yüzden bence eşşeğin aklına karpuz kabuğunu kaçırmamak için önce park halindeyken branda ile saklamalı sonra kesilmesi zor bir zincir ile sabitlemeli(tabi bağladığımız yerinde kesilmesi zor olması gerekiyor..

uzun oldu kesiyorum ...

motosiklet zevkini hırsızlık ihtimalini düşünerek baltalamıyalım zaman geçiyor ve bir daha yaşayamayacağımız günleri geride bırakıyoruz...

herkese keyifli sürüşler muayene yaptıramadık yarın kısmetse muğlaya geçiyorum kiralama yaparak hevesimi alıcam (yaşasın motor sevdassı)
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gözlemlerim süper, motorun gidişi duruşu oturuşu kullanışı çok hoş. Frenler özellikle ani ön fren kullanımım vs gerçekten verdiğin para ve honda kalitesini hissettiriyor. Kullandıgınız yağ marka olarak nedir? Bir sorum daha var arkadaşlar cbr 125r da koltuk altında eşya koymak ıcın bagaj var mı yada öyle bişi?
    Bagaj da motorla birlikte gelen küçük alet çantası var, bir iki tane de bez koyarsın. Benzin falan doldururken depo kapağını silersin.

öyle

Motosikleti
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bagaj da motorla birlikte gelen küçük alet çantası var, bir iki tane de bez koyarsın. Benzin falan doldururken depo kapağını silersin.

öyle
    doğru söze ne denir.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    XJ6N
    Bir insanda demiyorki işte bagaj nerde nasıl açılır bilmiyorum ki dostlar

Motosikleti
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir insanda demiyorki işte bagaj nerde nasıl açılır bilmiyorum ki dostlar
    Yapma be dostum

anahtar deliği var sol da selenin altında, attığın foto da gözüküyor

Arka ayaklığın izasında..

kobra16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    İyi geceler arkadaşlar , ben de en kısa sürede alıcam bi tane CBR ama yeni kasaya bütçem elvermiyor malesef :( Ara kasa hakkında görüşlerinizi alabilir miyim? 2010 ve 2011de satılmış sanırım. Çift farlı olan model

Motosikleti
    XJ6N
    Hmm gunduz gözüyle motora baktıgımda bakacagım artık

Motosikleti
    CB650F
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-orjinal-cbr-125r-174600671/detay/

Bende sonunda motoru satmayı düşündüm model yükseltme zamanı geldi

Motosikleti
    konca hayırlı olsun alanada satanada benimkide satılık... ü

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-beyaz-2013-model-3700-km-de-cbr-125-174388566/detay
    Konca bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Katlanır plakalik uygulayan var midir varsa acil ulaşabilir mi

Motosikleti
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katlanır plakalik uygulayan var midir varsa acil ulaşabilir mi
    daha önce erol uygulamıştı... gayette memnundu.. kendisi görüp resim atabilir...

günaydılar hepinize hayırlı haftalar...

motorunu satmak isteyenler e müşteri ( bana)
    motor alacaklara tümiz düzgün motor
    motoruna keyifle bineceklere hayırlı yolculuklar....

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-beyaz-2013-model-3700-km-de-cbr-125-174388566/detay

birazda fiyat kırdık bakalım bu hafta böyle...

Motosikleti
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce erol uygulamıştı... gayette memnundu.. kendisi görüp resim atabilir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

Hayırlı haftalar, gönlüne göre olur inş. Ramazan, piyasa durgun biraz galiba. Arkadaş da 2 aydır 2013 model - CBR250 sini satamadı.

Motosikleti
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı haftalar, gönlüne göre olur inş. Ramazan, piyasa durgun biraz galiba. Arkadaş da 2 aydır 2013 model - CBR250 sini satamadı.
    hayırlısı olsun şu sıralar arayıp soran çok var ama ben neticeye bakarım.. satılmayı hak eden sıfırdan farksız 1 yaşında motor 06/08/2013 trafiğe çıkışlı ama bu fiyata rağmen şuan elimde.. satılmazsa yatakodasına dekor olacak ....

Motosikleti
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bi girsede bilgi aksam

Motosikleti
    Sonun da egzozu siyaha boyadık, iş yerinde arkadaş boyadı sağ olsun, 3 kat atmış ön yüze. Boya ise ısıya dayanaklı.

ccc67 bunu beğendi.

Motosikleti
    güzel olmuş...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler