Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
49. sayfa BirinciBirinci ... 39474849505159 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XT 660 R/X Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Kardeşim onu sattım artık bakamıcaksın.Ama başka yeni 2 ilanım var beklerim

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi senin motora hergün bakıyorum iç çekip kapatıyorum

---------- Post added at 13:59 ---------- Previous post was at 13:55 ----------

Evet olabilir.Ya da "KTM -Kros Tipli Motor"

Alıntı zalim17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ktm keep throwing money
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Beyler merhaba.... şubat gibi 8-10000 tl arası bir xt almak istiyorum.. x veya r...

Sahibinden de fiyatlar yüksek göründü gözüme. Kmler yüksek modeller 04-05...

Dediğim paraya şubat gibi temiz bir xt bulabilir miyim dersiniz...

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    elini biraz hızlı tut şubattan sonra biraz nazlanır yaz geliyo diye
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    yahu hiç mi xt kullanıcısı kalmadı ya da hiçbiri uğramıyor mu buraya ne kadar ölü bir topic böyle ocak sonu gibi 2006 ve üzeri xt si olanların makinlarına talibim şimdiden duyurayım !!

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xt'm yok ama burdayımmm

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Birisi haraket mi dedi

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu hiç mi xt kullanıcısı kalmadı ya da hiçbiri uğramıyor mu buraya ne kadar ölü bir topic böyle ocak sonu gibi 2006 ve üzeri xt si olanların makinlarına talibim şimdiden duyurayım !!
    buyur kardeş:http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94873594/detay
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Muygur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo, BMW R1200RT
    Merhaba arkadaşlar, ben de 2008 Yamaha XT660 R var geçenlerde yıkamacının azizliğine uğradım maalesef... Yan grenaj stickerlerinin önemli bir kısmı eksilmiş. Türkiyede bu anormal derecede pahalı bir şey. (yaklaşık 600-700 TL) Yurt dışından bulabilme imkanımız varmıdır? Bu konuda yardımı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı Muygur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, ben de 2008 Yamaha XT660 R var geçenlerde yıkamacının azizliğine uğradım maalesef... Yan grenaj stickerlerinin önemli bir kısmı eksilmiş. Türkiyede bu anormal derecede pahalı bir şey. (yaklaşık 600-700 TL) Yurt dışından bulabilme imkanımız varmıdır? Bu konuda yardımı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    Malesef stickerleri öyle yıkamada çok kolay çıkabiliyor.2006 modellerin 110lira idi buyuk kısmı 600-700lira bi sticker olamaz.

Motosikleti
    Malesef stickerleri öyle yıkamada çok kolay çıkabiliyor.2006 modellerin 110lira idi buyuk kısmı 600-700lira bi sticker olamaz.
    Bende bu fiyatı çok fazla bulmuştum ve neredeyse yakıt deposu fiyatı ile aynı rakama geliyordu. (650 TL olduğunu birkaç sitede gördüm) Tamircim yanımda Yamaha bayiini aradı speakerdan dinledim ellerinde olmadığını ve yurt dışına sipariş vereceklerini, fiyatının da 600-700 TL olduğunu söylediler. Bu rakamları daha başka yerde de duydum. Ayrıca yurt dışı motorsiklet sitelerinde de fiyatının çok pahalı olduğundan bahsediliyor. Sizin bahsettiğiniz 2006 modelin stickerleri daha hesaplı ama sanırım 2008 olunca rakamlar uçuyor maalesef.

Bende bu fiyatı çok fazla bulmuştum ve neredeyse yakıt deposu fiyatı ile aynı rakama geliyordu. (650 TL olduğunu birkaç sitede gördüm) Tamircim yanımda Yamaha bayiini aradı speakerdan dinledim ellerinde olmadığını ve yurt dışına sipariş vereceklerini, fiyatının da 600-700 TL olduğunu söylediler. Bu rakamları daha başka yerde de duydum. Ayrıca yurt dışı motorsiklet sitelerinde de fiyatının çok pahalı olduğundan bahsediliyor. Sizin bahsettiğiniz 2006 modelin stickerleri daha hesaplı ama sanırım 2008 olunca rakamlar uçuyor maalesef.
    yani bir stickere o paralar verilmez.Oralarda bir reklamcı stickerci tarzı biyer varsa baskıyla istidiğini yaptırırsınız 20lirayı geçmez yani. Sizin yeni kasalarda mı grenajları kucuk olan ?

---------- Post added at 19:15 ---------- Previous post was at 18:50 ----------

660'ın deposu bile 650TL
    Muygur bunu beğendi.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    İlle orjinal olsun demiyorsan. Ben çok daha kalitelisini ebay dan aldım. Motorlarımız aynı değil fakat senin motorun için de kesin vardır. 165USD civarıydı. Full set ve oldukça kalın. Isıtarak uygulanıyor. Bir araştır istersen ebay den bulabilirsin. 600-700 TL aşırı pahalı. Yine yurtdışından vergiler dahil karenaj setini alırsın o paraya. İyice bir araştır derim.
    Örnek:

Motosikleti
    yani bir stickere o paralar verilmez.Oralarda bir reklamcı stickerci tarzı biyer varsa baskıyla istidiğini yaptırırsınız 20lirayı geçmez yani. Sizin yeni kasalarda mı grenajları kucuk olan ?

İlle orjinal olsun demiyorsan. Ben çok daha kalitelisini ebay dan aldım. Motorlarımız aynı değil fakat senin motorun için de kesin vardır. 165USD civarıydı. Full set ve oldukça kalın. Isıtarak uygulanıyor. Bir araştır istersen ebay den bulabilirsin. 600-700 TL aşırı pahalı. Yine yurtdışından vergiler dahil karenaj setini alırsın o paraya. İyice bir araştır derim.

Öncelikle ilginiz için teşekkürler...E Bay'dan araştırdım ama istediğim karenaj stickerlerini henüz bulamadım... Şimdilik Amerika ve İngiltere sitelerine baktım... Son çare belki bir reklamcı arkadaştan yardım alabilirim gibi geliyor...[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Örnek:
    http://s9.postimage.org/e50e8i9a7/DSC_0011.jpg
    Abi senin motoruda bugün iyi çamur banyosu yaptırdık ya şimdi bu fotoyu görünce içim gitti

magicboy135 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1957 r50
    Arkadaşlar herkese merhaba. haziran ayı gibi motorcu arkadaşlarla balkanlar tur planımız var, xt660r bakınıyorum netten, bi kaç kişiye mesaj attım ama fiyatlar baya yüksek gibime geldi.
    sizce xt660r böyle bir uzun yol için nasıl arkadaşlar uzun yolda yorar mı? ne tür parçalarına dikkat etmek lazım alırken. teşekkürler.
    Gidilecek yer, yolun kendisidir...

Medyadan takip ediyor musunuz bilmiyorum da geçtiğimiz aylarda 2 arkadaş 1 GS 1 660 Tenere ile Afrika Kıtasını gezip geldiler.15bin dediler ama 18bin KM yapmışlar
    http://www.ruzgarinizinde.com/afrika/hello/

Onlar Tenereyle oralara gittiyse siz balkanları rahat dolaşırsınız ama orijinal camı ile rüzgar sıkıntı olur diye düşünüyorum uzun bir tur camı ile miss gibi olur

Motosikleti
    660 tenere
    seleye bi post ve de gidon yükseltici hiç yormaz ver kırbacı gitsin.su soğutmalı motor her yere gider istersen hiç durma
    Alıntı magicboy135 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba. haziran ayı gibi motorcu arkadaşlarla balkanlar tur planımız var, xt660r bakınıyorum netten, bi kaç kişiye mesaj attım ama fiyatlar baya yüksek gibime geldi.
    sizce xt660r böyle bir uzun yol için nasıl arkadaşlar uzun yolda yorar mı? ne tür parçalarına dikkat etmek lazım alırken. teşekkürler.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Abi senin motoruda bugün iyi çamur banyosu yaptırdık ya şimdi bu fotoyu görünce içim gitti
    3 kere yıkadım motoru çamuru gitmedi hala Pes ettim artık kirli kalsın :D

Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 kere yıkadım motoru çamuru gitmedi hala Pes ettim artık kirli kalsın :D
    kirlenmek güzeldir :p

Motosikleti
    660 tenere
    enginar karaciğere iyi geliyomuş

REKLAM ALANI
49. sayfa BirinciBirinci ... 39474849505159 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler