Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
50. sayfa BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    İzmirde bu motordan kullanmayanı dövceklermiş yakında
    afatsum bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Konu öldü gitti, fotoyla canlanırsa diye
    F54, Smlgndz ve actros1 bunu beğendiler.

yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Merhaba arkadaşlar motorumu ilana koydum ilgilenen arkadaşlar arayabilir bilgi alabilir iyi akşamlar https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...11745607/detay

n4me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x DTC
    Alıntı yunusemre17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar motorumu ilana koydum ilgilenen arkadaşlar arayabilir bilgi alabilir iyi akşamlar https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...11745607/detay
    özel değilse satma sebebiniz nedir?
    Gözler ki aşk kapısının tokmağıdır gözler ki aşkın kapısıdır, Girmesini bilene!!

yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı n4me adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özel değilse satma sebebiniz nedir?
    3 sene motosikletten uzak kalacağım o yüzden satıyorum

Motosikleti
    Kawa versys
    Arkadaşlar herkese selam
    Ne yazikki ulkemizin bu acı gününde bir nebze olsun kafa dağıtmak için forumu takip etmek daha iyi. Ama yanlış anlaşılmasın terörden bir bikinligimiz alışkanlığımız da yok. Güzel ülkemizde hayatımız devam ediyor ve edecek.
    Neyse konuya bu girizgahtan sonra 2016 model versys'imde yoğun trafikte yavaş hızlarda giderken yarım debriyaj (kavrama noktasının bir tık üstü diyim) giderken debriyaj balatasindan mi fren dişlerinden mi anlamadığım bir yerinden surtme sesi geliyor. 1000 bakımında sorduğumda makine torklu makinedir yavaş hızlarda yapar gibi garip bir cevap aldım. Üstelik abi sen niye yarım debriyaj gidiyorsun gibi sürüş öğüdü de aldım. Malumunuz sıkışık trafikte arka fren+tazlinbir gaz ve bir de yarim debriyaj gidiyoruz. En azından ben öyle öğrendim. Neyse uzatikca uzattım. Sizin böyle bir probleminiz oldu mu ya da oluyor mu? Motor henüz yeni olduğu için parçalar birbirine oturacaktır diye bir umudum var. Ayrıca far ayarlari berbat. Hiçbirşey gözükmüyor. Resmen fezaya gidiyor uzunlar. Bu konuda da şikayeti olan ya da tavsiye edeceğiz motorsiklet far ayarı yapan bir yer var mıdır?

Far ayarı kullanım ya da servis kitapcığında detaylı şekilde yazıyordu bence kendiniz yapabiliyorsanız yapın. Sürtünme sesi için de frenden geliyor olduğunu tahmin ediyorum. Motorun yere temasını kesip lastikleri çevirerek frenden mi değil mi belki anlayabilirsiniz. Bir deneyin derim. Eğer ses değil de sürtünme his olaraksa (ayağınızla vs hissediyorsanız) zincirin kirliliğine de bakın derim

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Hadi bir tane de benden gelsin...

turkmath, keremkrmn ve gezgin26 bunu beğendiler.

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Çok yavaş hızlarda arka fren sürtme sesi yapıyor. Genel olarak var. Bir süre sonra azalıyor.

jumping jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger900 gt
    Şehirler arası turlar için Piaggio x10 düşünürken aklımı çeliveren versys
    X10 kendi sınıfı içinde harika bir maxi scooter. Ama adı üstünde nihayetinde scooter. Dolayısıyla bu iki makineyi kıyaslamakta yanlış.
    İnsan birazda benim gibi maymun iştahlı olunca kararsızlığa düşmüyo değil. Hislerim der ki; Sen O versys'i alacak, inşallah memnunda kalacak ama aklında bir X10 yine olacak, sonra caanım makineyi hayırlısıyla satacak, nasipse eninde sonunda X10 a oturacak

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Walla sen o versysin tadını konforunu bi yaşa da görem seni bakacakmısınız bi daha scooterin yüzüne :D

jumping jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger900 gt
    Versys'i seversem scooteri gözüm görmez. Ama bu işler birazda gönül işi, x10 un'da yeri ayrı.
    Bakalım göz görmeyince gönülde katlanacak mı?

Motosikleti
    V-Strom DL650
    Herkese merhaba; MT-09'umla İzmir'den Bodrum, Fethiye, Kaş dolaştım biraz, ancak kesin olarak emin oldum ki, V-Strom'dan sonra uzun yolda hiç bana göre değil MT-09, rüzgar 120 km hızdan sonra büyük sıkıntı, sele çok rahatsız, çantalar da olmayınca sırt çantamı çadırımı matımı vs kancalarla tutturdum ama çok sıkıntı yarattı yolda, ki dönüşte eşyaları otobüsle gönderdim. 1 ay kadar sonra 12-13 gün uzun bir rota düşüncem var, o yüzden motorumu yeni kasa Versys, gerçi 2014 bir önceki kasa da olabilir, V-strom, NC-750x ile takas etmek istiyorum. Tracer 700'ün fiyatı bu ay açıklanacakmış, 28 bin lirayı geçmezse, geçer sanıyorum ama o motor da ihtimal dahilinde. Yani anladım ki bana lazım olan çift silindir 70 beygir bir motor, araziye girmeyi sevmiyorum, Versys bana gayet uygun.

Versys'ini 2015 Yamaha MT-09 ile takas yapmayı düşünen olursa konuşabiliriz?

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Selamlar ,
    Artık bende bir versys sahibi oldum . Ve almışken test edeyim dedim .

Bayramıda fırsat bilip önce yunanistan , ardından kastamonu cide turu yaptım . Daha önce cbf1000 ve er6n kullanmış biri olarak tork ve son hız dışında bir eksik yok. Gayet mutlu mesut turumuzu yaptık

[IMG][/IMG]
    turkmath, F54 ve gezgin26 bunu beğendiler.
    Son ağaç kesildiğinde, son nehir kirlendiğinde,son balık avlandığında; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Versys 1000 Motosikletim Satılıktır. Kazasız - Hasarsız.. İlgilenen olursa buyursun. 13.000 km.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    sebebi neydikiiii

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şu 660 ı satayım en kısa zaman da bende bi orenge versys ile aranız da olacağım kısmetse
    kafama takılan tek soru şu 4000d/d altı olan vuruntu
    oda sanırım acemi sürücü faktörü çnkü daha önce nc kullandım onda da alt devir yüksek vites te oluyordu

n4me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x DTC
    Fatih abi versys geçiyorsun he kısmet olursa bende seneye düşünüyorum

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Versys 1000 Motosikletim Satılıktır. Kazasız - Hasarsız.. İlgilenen olursa buyursun. 13.000 km.
    Çok iyi olurdu şehir içi kullanma ihtiyacım olmasa
    Son ağaç kesildiğinde, son nehir kirlendiğinde,son balık avlandığında; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Makinaya egsoz atan varmı? hangi marka model? bi sıkıntı yaşayan oldumu konuyla alakalı?

REKLAM ALANI
50. sayfa BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler