Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Yamaha Ybr 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    @Yf304 Allah iyiliğini versin emi başlığı anasayfada görünce gece gece içimi hoplattın yeni YBR 250 tekrar gelecek sanırım Türkiyeye heyooo ahanda motorumu buldum havası estirdin bir anda bizde
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Aynı şekilde bende öyle oldum ahmet abi direk sayfaya girdim valla yeni dizayn nasıl acaba diye
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Ben de yamaha sürpriz mi yaptı derken hortlamış topicmiş.Yurt dışında fazer 250 adıyla satılan bu motor 250 cc ötv avantajıyla makul bir fiyatla geri gelirse Türkiye de önemli bir boşluk doldurulur.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Evet ama nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Arapta beyaz göz bize uygun fiyatlı kaliteli 250 cc gelmez abi Hindistana gelir,Taiwana gelir,Pakistana gelir, bize gelmez
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ama nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Arapta beyaz göz bize uygun fiyatlı kaliteli 250 cc gelmez abi Hindistana gelir,Taiwana gelir,Pakistana gelir, bize gelmez
    aynen öyle sağlam ve uygun fiyatlı 250 cc gelmez...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vay be bu motor gelse başka motor a bakmazdım ama 2 yıla kadar gelmezse yamaha yüzünden tarz değişikliği ne gideceğim
    gv 250 ye geçeceğim.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Yamaha bu kasada çok itici Şu ön far hala neden yuvarlak konsept anlamadım gitti...
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

teknik özellikler yazıyor zaten

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    fazer 250 gelse kapış kapış gider herhalde arabada konfor mercedes'te,motosiklette konfor yamaha'da gelsede comet ve gv'lere bakmasak 2-3 yıl sonra
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    şarkısı bile var "Gelmez gülüm gelmez canım ahhh gelmezz"

Motosikleti
    cbf 500
    Gelirse muhteşem olur. Eyy yamaha Türkiye ! getirin şu motorları millet ekonomi ve konforu bir arada yaşarak doya doya gezsin.

http://burnyourfuel.com/bikes/yamaha/fazer-250-in-2012/

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga bu kırmızı ya bitiyorum yaw şu caponarın bi kulağını çeksende bana bi tane getirseler sana karşı gelmezler çekinirler senden be serdar abi

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    başlığı görünce nasıl heycanlandım anlatamam..ybr 250 bile hayal iken bide yenisi..çok gereksiz heyecan yaşıyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga bu kırmızı ya bitiyorum yaw şu caponarın bi kulağını çeksende bana bi tane getirseler sana karşı gelmezler çekinirler senden be serdar abi
    Yahu Fatih sen iste yeterki...
    Olmadı benim motoru boyarız kırmızıya ,veriririm sana .

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlığı görünce nasıl heycanlandım anlatamam..ybr 250 bile hayal iken bide yenisi..çok gereksiz heyecan yaşıyorum
    Ben de bir anda nooluyor sürprizmi yaptılardedim meğerse hortlayan topicmiş

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi sakarya da bi tane satılık var param olsa inan benim motoru satmadan onuda almak isterim ama malesef 12.08.2013 e kadar motoru değiştiremem veya satamam o tarih benim doğum günüm belki kendime bi hediye alırım
    ybr 125 gerçekten sağlam bi motorsiklet ybr 250 yi hiç düşünemiyorum ne kadar sağlamdır diye
    motoseyyah bunu beğendi.

Motosikleti
    2000 ford
    abi sakarya da bi tane satılık var param olsa inan benim motoru satmadan onuda almak isterim ama malesef 12.08.2013 e kadar motoru değiştiremem veya satamam o tarih benim doğum günüm belki kendime bi hediye alırım
    ybr 125 gerçekten sağlam bi motorsiklet ybr 250 yi hiç düşünemiyorum ne kadar sağlamdır diye
    Aynen serdivanda gri kafa grenajlı bende takipçisiyim o motorun ama 7 bin gayme..geçen bana çok dürüstçe bir mesaj yazmış bak aynen alıyorum..

Zira motosiklete binemediğim için satıyorum.Ama siz büyütmek için değiştiriyorsanız kesinlikle 650'lik bir motor almalısınız.250'lik makinaların maksimum hızı 130,125 ve 150'liklerin de 115 km/h 'tir. O 150 yaptım 16 yaptım palavralarına inanmayım.İnişli bir duble yol bulun,rüzgarı arkanıza alın,Basın gaza,sizin makina da 140-145 hızları görür.Bunlara kanmayın ve büyük bir makina alın.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sedat güzel motor şayet bende para olsa onu 6500 e almaya çalışırım gerekirse kapısında yatarım fakat şu an o sıçramayı yapamam para var ama yeri yurdu belli

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha bu kasada çok itici Şu ön far hala neden yuvarlak konsept anlamadım gitti...
    Yeniler farklı,
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelirse muhteşem olur. Eyy yamaha Türkiye ! getirin şu motorları millet ekonomi ve konforu bir arada yaşarak doya doya gezsin.
    Dostum getirselerde kimse almaz 2007'deki gibi ellerinde kalır,maalesef Türkiye'de büyük cc merakı var,"o fiyata onu alacağıma büyük makina alırım"sözünü birçok arkadaştan duymuşsunuzdur.

Motosikleti
    2000 ford
    sedat güzel motor şayet bende para olsa onu 6500 e almaya çalışırım gerekirse kapısında yatarım fakat şu an o sıçramayı yapamam para var ama yeri yurdu belli
    Bana göre çok fazla para abi..Kalitesine sözüm yok çokta seviyorum bir kere binme şansım oldu murat abimden allah razı olsun..Ama artık sıfırı yok alsan satamazsın satsan yok pahasına gider..7 bin gaymeye sym wolf alınırken hem yeni model..8 bin liraya cbr 250 varken sat cam demeden satılan..sonra hayali bi inazuma varken ybr 250 7 bin gayme çok şahsi fikrimdir..Bu gün en temiz ybr 250 6 bin tl olmalıdır.. cbf 250 yi ağzıma bile almadım..ninja 250de var hakkını yemeğelim onlarda çok para abi 09 model 8 bin gayme çok fazla gerek yok..pazar günü zaten ilan vercem ybr nin takasa kimse yanaşmıyor..piyasanın nabzını tutcam artık..Gönlüm ybrde

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    satmak için almayacaksın zaten
    ben ybr 125 i de satmak için almadım ama her motorcu arkadaşın yanına gittiğimde elbet isteyen bi vatandaş çıkıyor
    az km bi motor alırsan ybr250 seni ömür boyu taşır
    yani demek istediğim büyütmek için almıyorsan bence ideal motor
    he ben 1 sezon sonra satarım diye niyetin varsa piyasası iyi olan bi model alacan sıkılınca kolay satasın diye
    hem zarar etmessin hemde keyif alırsın
    senin mantığna göre şuan en iyi seçin cbr 250 al sat hiç değer kaybetmez hemde fazla beklemeden satarsın
    hem 27 hp görünüş havalı marka honda 2.el güzel yedek parça sıkıntısı da olmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler