Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sen söylemek istemediğimi anlayamıyacak kapasitede bi insansın sana o yüzden cevap yazma zahmetinde bulunmuyorum,ayrıca bi tek japon honda değil bilmiyosan öğren...

bu zammı gıngerden öğrendim...artık sevineyimmi üzüleyimmi anlayamadım...kimsenin almayacak ve/veya alamayacak olmasınamı...yoksa Honda kalitesine ulaşmak 1 adım daha zorlaştı diyemi üzüleyim...yada alan aldı kankalara aldı bizbize kaldık diyemi sevineyim...karmaşık duygular tabi...bu saatten sonra tek diyeceğim...

ARTIK HEPİMİZ YBRYİZ...HEPİMİZ YAMAHAYIZ....

çünkü artık ybr ciler yamahayı sevmeye pohpohlamaya devam etsinler...(ki bendede vardı ybr..) alabilecekleri bu segment motoru artık zaten ybr ...piyasa yine ybr ye kalır...700 ytl millet keriz gibi hiissetirecek bir rakam...

bilo arkadaş sana bişey demedi neden kırıcı yazıyorsun dostum...yakışmaz sana...cümlesine kardeş diye başlamış ...sense niyeyse kin yapmışsın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF 150
    Ben tercihlerimin bu derece eleştirilmesinden hoşlanmıyorum....Canım hangi motoru hangi fiyattan almak istiyorsa gider alırım...ybr yada cbf gidersin bakarsın denersin fiyatları ve fiyat politikasını teknik değerlerini ve diğer aklına gelen her şeyi karşılaştırırsın ve hangisini istiyorsan onu alırsın kimsenin seçimi kimseyi ilgilendirmez...
    Gündemi daha yakından takip edenler bilirki bu 700 ytl lik farkın tamamı Honda'nın cebine girmiyor...
    ayrıca Honda fanatiği değilim yarın yanlış yaptığında Honda karşısında da hakkımı sonuna kadar ararım...

son olarak bu motoru 4000 ytl den alması için biri yada birileri tarafından baskı gören zorlanan varmı ?
    [B][COLOR="Red"][CENTER]sonun başlangıcı :)[/CENTER][/COLOR][/B]

seruvenci80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    GAME OVER

Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    işte siyah ybr aynalı ve performans eksozstlu cbf 150

GAME OVER

Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    GAME OVER

Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    ercan adında bir ustanın yapımı..net sitesi var ayrıca..isteyene özelden adresini atarım

metehan yalnız yanımda sesiniz çıkmaz ha onuda diyem..neyse ben önden gider yolları açarım aragazımla..yıkılıyor buralar wallah
    GAME OVER

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı seruvenci80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ercan adında bir ustanın yapımı..net sitesi var ayrıca..isteyene özelden adresini atarım

metehan yalnız yanımda sesiniz çıkmaz ha onuda diyem..neyse ben önden gider yolları açarım aragazımla..yıkılıyor buralar wallah
    eyvah eyvah..vay kırolara bak dedirtmede (egsoz sesinden dolayı)bize başka bişey istemem ...yani bu senin bizi geçicen anlamınamı geliyor...ula gezilere gitmeden önce naptın yaptın motora ince modifiye ciğer yaptın...bize takarsın artık düzlükte...mızıkçılık ama bu...

sahil ışıklardaki kalkışımı ve vites atma hızımı gördün ama halen caz yapıyosun ara gaz diye...

Vahşi Batı ve Balkanların en hızlı vites atan elemanıyım kanka...100 den sonrasına garanti veremem ama...motor gitmiyo abi napayım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sagol baktım ama cbf le ilgili bisey yoktu neyse iletisimden bi mail atar bakarım ayrıca eksoz takınca sadece eksoz garantiden cıkmazmı
    cbf olarak benimkisinin resmini çekti ve ilk olduğunu söyledi..siteye koyar sanırım..evet egzost garantiden çıkar ama bu sorun değil çünkü diğeri evde duruyor..ya bu garanti olayına çok takıyorsunuz arkadaşlar..aslında garanti diye bişey faal değil..yani bu bir satış tekniği bence..neyse bu konuda çok konuşmiim

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşa başa taşa aldanma... kanka makinelerden çok ses çıkınca sövüyorlar biliyosun...mesele o gün hayabusa ile birlikte bir makina vardı...arabalar ne küfür etti ona ışıklarda bildin demi...o hesap...bizi geçmede bari başka ihsan eylemem...hızlı çocuksun gördük ...la aynaya bakmıyon basıp gidiyon....meye nerde dıscordıan napıyo sağmı haberin yok...esasında sen beni 1000 km den sonra gör bakalım kim kime yetişir...
    hacım sen öyle diyonda discordian nerde kaldı diye sol aynadan keserken sen sağ yanımda bitmişsin görmedim seni, çarpıyordum azda..hız felakettir diyorlarya hızsızlıkta felakettir yaw
    GAME OVER

Motosikleti
    CBF 150

CBF 150 fiyatı arttı

Motor almak isteyenler bu motor(CBF 150) kısa sürede çok prim yaptı sanki,
    bütçeniz uyuyorsa tavsiye ederim çok geç olmadan....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım neyine çamur atıyorum yahu yazdığım yazıdan bu anlamımı çıkartıyosun sen bindiğin motor sana harley davidson gelebilir ama beygir gücü zaten ybr'le aynı bunda hazmedilmicek ney var hem benim bahsettiğim konu o değil o kadar yazıdan o anlamı çıkardıysan pes yani.....

Benim ybr ile 3.cü senem...Motorla geçen senelerimin sayısını unuttum....Ama şu kadar söyleyim ybr sınıfının en iyisi....Cbf ile neden aynı sınıfa sokuyorlar bende anlamıyorum...150 lik sınıfında başka bir motorla kıyaslanması lazım...Kullaış tarzı bile ayrı....Ülkemizde kurye ve paket sektörü dediğiniz zaman şu anda ybr ezici üstünlüğe sahip...

Ybr den insanlar yıllarca ekmek yer...Cbf ilede yıllarca gezer...Aralarındaki fark yaptıkları km ler...

Herkesin motoru kendine harley.....Ama hala ısrar edenlere tamam ybr marley...Serdiniz güzelim motoru yerlere....Cbf si ilk olmayan daha önce ybr ye binen arkadaşlar eğer o zamanlarda bu sitede yazı yazdılarsa ne yazdıklarını hatırlasınlar...

Çok okuyan, araştıran değil Çok binen, gezen bilir....(Motorcu atasözü)
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı ginger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ile cbf isimlerini yan yana yazıyorsan üzülürüm senin motorculuğuna.
    Vay anasınııı.Ben de senin motorculuğuna üzüldüm.Bu CBF 150,YBR 125'in karşısında tutunamayan CGL 125'in yerine çıkmadı mı ya da biz mi yanlış biliyoruz?Neymiş bu CBF 150?Ama haklısın.CBF 150'nin yanına ismi yazılacak motor YBR 125 değil olsa olsa yeni çıkacak YBR 250 olabilir.Ya da Fazer 600 ve üzeri bir Yamaha.Şu an sıfır motor alacak olsam ve fiyatı eski halinde kalsa idi tercihim kesinlikle CBF 150 olurdu.Ama 4000 YTL'lik fiyat şu an için fazla.İlkbaharın sonlarına doğru ve yaz gelince YBR 125'e zam gelmezse ve 3365 YTL'lik fiyatını korursa YBR 125 tekrar zirveye çıkacaktır bence.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ey cemaaaattt cıbıf 150 yi nasıl bilirsinizzz...
    4000 YTL'lik fiyattan sonra şimdilik ölü bilirik....

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merak etmeyin arkadaşlar Daha çoook cbf çi aramıza katılır....Bu topik te her kes fikrini diğer arkadaşlar la paylaşıyor ve aranız da da sadece 2 kişi yi tanırım fakat bu topige saldırgan ve kin dolu bir hareketle yazı yazan arkadaşların bu hazımsızlıklarını bir türlü anlayamıyorum kardeşim bizim aldığımız motosikletlerle ne alıp veremediğiniz var ? alan memnun satan mennun size ne !
    Benim aldığım motosikletin parasını sizin cebiniz den mi çıktı ? size ne oluyor Honda kimseye bu motosikleti kapı kapı dolaşıp ta satmadı herkes özgür irade ve kendi parası ile aldı ve anladığım kadarı ile topik çoğunluğu da geyet mennun daha ne...
    Sizler kendi motosiklet lenizle mennun olun biz ve ben de kendi motosikletimle gerisi lafı güzaf ve boş bom boş konuşmalardır...
    selamlar.

cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    Arkadaşlar ironi ye bakın şimdi siz daha önce de yazmıştım cbf150 nin en önemli eksiği fiyatıydı,insanlarda şüphe doğuruyodu bu fiyat neden 125 liklerden ucuz,neden ucuz,neden,neden....Bu sadece piyasaya girme politikasıydı,daha ucuz olunca rakiplerinden fazla sattı,şimdi alanlar kullandıkça motorun pozitif yönleri bir bir ortaya çıkmaya başladı ve böylede devam edicek ardından cbf250 nin twisterken satmaması ama fiyatı 2 ye katlanıp beygir gücü azaltılmasına rağmen hayal motoru olması gibi bu motosiklette yerini bulucak.

Daha motorun fiyatı belli değilken tüm arkadaşlar 4000 i geçmez,3900 olur,falan diyoduk düşündüğümüzden çok daha ucuza geldi ve şimdi normal fiyatını buldu.Zira böyle bir motorun Türkiye şartlarındaki satış fiyatı 3300 olamazdı zaten,100cc daha büyük abisinin yarısı oldu çok da anormal deyil yani.

Alanlar ya da alıcaklar zam konusunda ilk zamanlar malesef çok üzülücek ama bi süre sonra şoku atlatıcaz ne de olsa sınıfında Türkiyede rakipsiz bir motosiklet kullanıyoruz.

(ÖNEMLİ DÜZELTME: cbf150 çin malı değil çin montajlıdır,içinde cbr600rr den fazla çin malı parça kullanılmamaktadır ! LÜTFEN FORUM KULLANICILARINI YANILTMAYALIM)

Motosikleti
    CBF 150
    serüvenci motor artık sokaklarda 100 km yaptım bile

farklı olabilmek adına kimsede olmayan bir motoru alan kompleksli arkadaşlar tek başlarına bir topic açamadıkları için çok sıkılıyor ve hareketli topic lerde kendilerine yer bulmaya çalışıyorlar...
    bencede yüz vermeyin muhatap olmayın...

bu tek tük satılan motoru alırken amaçları neyse buraya maydanoz olurken ki amaçları da aynı;dikkat çekebilmek,ilgi görebilmek...

binlerce satan bir motordan münferit şikayetler gelmesi normaldir,bir elin parmakları kadar kullanıcısı olan bir aracın arızalarının gündeme gelmesi tabiki çok zor özelliklede kullanıcıları bu sorunları açık yüreklilikle dile getiremeyecek kadar kompleksli iseler...
    [B][COLOR="Red"][CENTER]sonun başlangıcı :)[/CENTER][/COLOR][/B]

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    bır laf verdır hanı; eş..eğe altın semer vursan eş..ek yine de eş..ektır dıye..

deponuzun uzerınde HONDAyazdıgı surece ne dıye tartısmaya gırıyorsunuz kı..Spor dalında benımde bır kac odulum vardı ama gel gor kı su an kosacak halım dahı yok...

soyle dusun erol88 kardesım renault megane yılın otomobılı secıldı bır cok odul aldı ama o asla bır bmw yada mercedes olamıyacak dımı,bır 3.16 kalıtesıne asla ulasamayacak...saygılar..

CBR125R konusuna gelınce soylesene 125 cc olup ta su sogutmalı,on arka dısk frene sahıp olan kac motor var pıyasada...

ınsanları tahrık edıp te kendı egolarını tatmın etmeye calısma bu topıcte olurmu gerek yok zaten boyle bır seye..

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı ustaoglu4840 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesefki planlar suya düştü şu hale bak 3990 bizim burda 4150 oldu hadi hayırlı olsun vatana millete ve bu motorun hakkı 5000 ytl diyenlere
    Eee kardeş ben başından beri demiştim yani zam gelecegide belli birşeydi alanlara hayırlı olsun .Ama honda fiyatı arttırırkende geride kalacak secenegi iyi düşünmesi lazımdı yani yine ybr fiyatına göre öne geçmiş oldu
    @ustaoglu sende 2. el cbf 150 alabilirsin.Yani yeni cıkmasına ragmen 2. el alanlar bayaa war .Neyse herkese bol şanslar hayatında arkdaşlar sonuçta nasip meselesi hayat degil mi

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Konunun özü ne biliyormusunuz...

Anlatayım....Bu topicte cbf 150 yi öve öve bitiremeyen arkadaşlar la diğer modelleri kıyaslayan arkadaşlar (marka vermiyorum, Şöyle diyelim cbf ve diğerleri) Kendi düşüncelerini başkalarına kabul ettirmeye çalışıyor...Kimse kendi motorunun eleştirilmesine tahammül edemiyor...

Burda tarafsız olup artıları eksileri yazacağımıza tutturmuşuz burası cbf topiği bu motor harikadır mükemmeldir , burda cbf yi eleştiremessiniz....Bu olmaz....Mademki cbf topiği herkes görüşlerini yazıcak....Olumlu yada olumsuz...

Eleştiren arkadaşlarda diğer arkadaşlarının heveslerini kırmaya onların motorunu fanatik şekilde kötülemeye hakları yok..Aynı şekilde cbf kullananlarında....

Çok önemli birşeyi atlıyorsunuz.....Cbf 150 görünüş olarak ybr den daha alımlı duruyor...Albenisi fazla....Ama günümüz koşullarnda hele ki alım gücümüzün sınırlı olduğu ülkemizde ekonomiklik ön plana çıkmaktadır...Bu da sadece yaktığı benzinle diil motoru sorunsuz kullanabilme uzun bir müddet çok önemlidir....

Şimdi sorarım cbf sahiplerine....Daha 4-5 ay önce çıkan bir model hakkında nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz?...Bu topicte cbf ile 20.000 km yapmış arkadaş veya cbf ile kuryelik yapan arkadaş var mı?....O arkadaşın görüşleri çok önemlidir....Yoksa günde 20 km binmeyle ayda 600 km..Yılda 7.200 km binmeyle bir motorun mükemmelliğini savunamassınız....İnternet denen araçtan sadece fikir alınabilir...Teknik verilere bakarak yorum yapamassınız...Önemli olan asfaltta verdiği verilerdir.....

Bir soru da ybr veya diğer motor sahiplerine....Kendi motorunuzu çok iyi tanıyormusunuz...Bir kıyaslama yaparken cbf yi de ya kullanacaksınız ya da uzun süre kullanan arkadaşlardan çok km yapmış arkadaşlardan duyumlar alıcaksınız ki yaptığınız yorum gerçeklik kazansın...Sallama laflarla olmaz bu iş...

Bu topicte yazı yazan arkadaşların genelde hepsinin ya ilk motoru ya da 2. motoru...Yıllardır motora binipte cbf kullanan kişinin yazısını okumadım daha hiç...Motora ilk başlayan birisinin hevesini kırmanın yanlış olacağı gibi , ilk cbf ile başlayıpta diğer motorları aşağılamanında yanlış olacağı kanaatindeyim...

Bu kadar erken tartışmalara başlamak ne kadar doğru sizce?....Biraz daha geçsin...Kullanan sayısı artsın , memnuniyetsizlikler, memnuniyetler bir tarafta toplansın bir hele....Bilanço çıksın daha doğrusu...

Ama esprili amaçlı konuşmalar herzaman faydalı olmuştur aynı zamanda eğlenceli....Birbirimizi kırmaya gerek yok...Sonuçta speed motor diil hepsi...Ekonomik halk motoru....

Sağı kopar solu çıkar, yatırır düşürürsünüz, kedi tırmalar, ayaklıktan düşer...Bunları paylaşalım....Benim motorum senin motorunu döver klişesinden vazgeçelim.....

Herkesin tekeri düz bassın...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    arkadaslar ve bu motoru kötüleyip insanların moralini bozan diger arkadaslar forum kurallarını bidaha okumanızı öneririm bir markayı asalamak o marka hakkında kötü fikir edindirmek ve insanları buna inandırmaya calısmak suctur bu sepepten dolayı mahkemeye bile verilebilirsiniz aklınızda bulunsun!!!!!!ayrıca bir marka logosunu üstünde tasıyan aracına güvenmese piyasaya sürmez ha siz bu motorda transalp kalitesi bekliyosanız o sizin bileceginiz is örnegin bakın otomobil markalarına üst gelir seviyesine hitap edende var alt gelir seviyesinede aynı markanın baslangıc ürünleride var cbf slogan olarakta zaten motosiklete binmeyi yeni ögrenecek veya is icin kullanım amacı olan bi motordur demis parca fiyatları ucuz bakım maliyetleri ucuz daha ne arayıp neyi alıp veremiyosunuzki...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı seruvenci80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ayna Çok Hoşuma gıttı. dırek sokup takabılıyormuyuz ybr aynasını yoksa rütüş ayar gerekıyormu takabılmek ıcın?

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konunun özü ne biliyormusunuz...

Anlatayım....Bu topicte cbf 150 yi öve öve bitiremeyen arkadaşlar la diğer modelleri kıyaslayan arkadaşlar (marka vermiyorum, Şöyle diyelim cbf ve diğerleri) Kendi düşüncelerini başkalarına kabul ettirmeye çalışıyor...Kimse kendi motorunun eleştirilmesine tahammül edemiyor...

Burda tarafsız olup artıları eksileri yazacağımıza tutturmuşuz burası cbf topiği bu motor harikadır mükemmeldir , burda cbf yi eleştiremessiniz....Bu olmaz....Mademki cbf topiği herkes görüşlerini yazıcak....Olumlu yada olumsuz...

Eleştiren arkadaşlarda diğer arkadaşlarının heveslerini kırmaya onların motorunu fanatik şekilde kötülemeye hakları yok..Aynı şekilde cbf kullananlarında....

Çok önemli birşeyi atlıyorsunuz.....Cbf 150 görünüş olarak ybr den daha alımlı duruyor...Albenisi fazla....Ama günümüz koşullarnda hele ki alım gücümüzün sınırlı olduğu ülkemizde ekonomiklik ön plana çıkmaktadır...Bu da sadece yaktığı benzinle diil motoru sorunsuz kullanabilme uzun bir müddet çok önemlidir....

Şimdi sorarım cbf sahiplerine....Daha 4-5 ay önce çıkan bir model hakkında nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz?...Bu topicte cbf ile 20.000 km yapmış arkadaş veya cbf ile kuryelik yapan arkadaş var mı?....O arkadaşın görüşleri çok önemlidir....Yoksa günde 20 km binmeyle ayda 600 km..Yılda 7.200 km binmeyle bir motorun mükemmelliğini savunamassınız....İnternet denen araçtan sadece fikir alınabilir...Teknik verilere bakarak yorum yapamassınız...Önemli olan asfaltta verdiği verilerdir.....

Bir soru da ybr veya diğer motor sahiplerine....Kendi motorunuzu çok iyi tanıyormusunuz...Bir kıyaslama yaparken cbf yi de ya kullanacaksınız ya da uzun süre kullanan arkadaşlardan çok km yapmış arkadaşlardan duyumlar alıcaksınız ki yaptığınız yorum gerçeklik kazansın...Sallama laflarla olmaz bu iş...

Bu topicte yazı yazan arkadaşların genelde hepsinin ya ilk motoru ya da 2. motoru...Yıllardır motora binipte cbf kullanan kişinin yazısını okumadım daha hiç...Motora ilk başlayan birisinin hevesini kırmanın yanlış olacağı gibi , ilk cbf ile başlayıpta diğer motorları aşağılamanında yanlış olacağı kanaatindeyim...

Bu kadar erken tartışmalara başlamak ne kadar doğru sizce?....Biraz daha geçsin...Kullanan sayısı artsın , memnuniyetsizlikler, memnuniyetler bir tarafta toplansın bir hele....Bilanço çıksın daha doğrusu...

Ama esprili amaçlı konuşmalar herzaman faydalı olmuştur aynı zamanda eğlenceli....Birbirimizi kırmaya gerek yok...Sonuçta speed motor diil hepsi...Ekonomik halk motoru....

Sağı kopar solu çıkar, yatırır düşürürsünüz, kedi tırmalar, ayaklıktan düşer...Bunları paylaşalım....Benim motorum senin motorunu döver klişesinden vazgeçelim.....

Herkesin tekeri düz bassın...
    Alp abi hayırdır Kim doldurdu seni bu kadar. tabiki herkez kendi motorundan memnun olcak laf attırmicak. en azından ben öyleyim dişimle tırnağımla yememişim içmemişim biriktirmiş almışım yani laf ettırırmıyım sence biri seni baya kızdırmış ama gerek yok böle şeylere

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaman zaman diğer popüler markaların başlıklarına yapıldığı gibi cbf 150 başlığıda temizlenmiştir. Burda amaç motor hakkında bilgi almak isteyen katılımcıların 50 sayfa okumadan içi tamamen bilgi ve birikim dolu 20 sayfayı sıkılmadan okuyarak motor hakkında her türlü bilgi ve deneyime ulaşabilmelerini kolaylaştırmaktır. Bu foruma sıklıkla mesaj yazan üyelerin mesaj sayılarında azalmalar olması muhtemeldir. Bundan sonra atacağınız mesajlarda bilgi birikim ve deneyimlerinize ağırlık vermeniz hem sayfayı takip eden diğer üyelere hemde sayfaya bilgilerini yazan üyelere takip açısından kolaylıklar sağlayacaktır.

Saygılar
    MT Yönetimi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler