Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı kisama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, VFR800 için direksiyon yükseltme aparatı kullanan var mı?. Nerden temin edilebilir?
    Arkadaşlar günaydın... Ben kullanıyorum faydalıda buluyorum... fakat ben motoru aldığımda üzerinde takılıydı...Akira arkadaşımızın dediği gibi Ebay da mevcut fakat pahalı http://www.ebay.com/itm/Honda-VFR-80...64da99&vxp=mtr 279 Dolar demişler... acaba sanayide tornacıda yaptırılabilirmi araştırmak lazım...

Bu arada fuar için 3 adet davetiyeye ihtiyacım olacak hafta sonu için temin edebileceğim bir yer bilen varmı arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA/VFR 800

Herkese Merhabalar Cuma günü almış olduğum 2006 model vfr 800 hakkında bilgi vermek isterim bu motor bambaşka bir dünya yani bunu sadece yaşayan bilir bukadar açık ve net bundan önce hyosng 250gt ve kawasaki vn800 95 model kullandım bu makine kesinlikle pilotuna hizmet eden bir makine aradığını cok rahat bulabilirsiniz.İnanin başka bir motor düşünmeyin karşılaştırmayın.daha sadece 2 gün kullandım ama herseyi anlattı bana motor şile ve agva yollarında kendini gayet güzel anlattı. şimdi gelelim classic turk sorusunu cevaplamaya kaçı gördüm 220kmh gördüm 5.vites 3lü çanta ile gezdiğim için hafif denge oynuyor ama öyle aman aman devriliyor falan değil veee frenler motoru aldığım gün bunu denemek istedim. zaten ya düşücem yada durucam 100kmh giderken ezerek fren sıkmaya başladım ve direk abs girdi devreye işte orda anladım ki göstergelere bu kadar yakın bakmak göz bozabiliyor ve vtec aman Allahım bukadar mı güzel ivmelenir. ne cok agresif nede cok durgun tam tatında hey sana diyorum almayı düşünüyorsan ve eger kararsızsan fazla düşünme makinan vfr 800 herkese iyi sürüşler dilerim.
    Bu motoru Kafama sokan Ibrahim Hakkı Ozic teşekkürlerimi sunarım Kısama
    wolrath, sailor33, kisama ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Alıntı HoytTemeVFR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...05828798_n.jpg

Herkese Merhabalar Cuma günü almış olduğum 2006 model vfr 800 hakkında bilgi vermek isterim bu motor bambaşka bir dünya yani bunu sadece yaşayan bilir bukadar açık ve net bundan önce hyosng 250gt ve kawasaki z750 ve kawasaki vn800 95 model kullandım bu makine kesinlikle pilotuna hizmet eden bir makine aradığını cok rahat bulabilirsiniz.İnanin başka bir motor düşünmeyin karşılaştırmayın.daha sadece 2 gün kullandım ama herseyi anlattı bana motor şile ve agva yollarında kendini gayet güzel anlattı. şimdi gelelim classic turk sorusunu cevaplamaya kaçı gördüm 220kmh gördüm 5.vites 3lü çanta ile gezdiğim için hafif denge oynuyor ama öyle aman aman devriliyor falan değil veee frenler motoru aldığım gün bunu denemek istedim. zaten ya düşücem yada durucam 100kmh giderken ezerek fren sıkmaya başladım ve direk abs girdi devreye işte orda anladım ki göstergelere bu kadar yakın bakmak göz bozabiliyor ve vtec aman Allahım bukadar mı güzel ivmelenir. ne cok agresif nede cok durgun tam tatında hey sana diyorum almayı düşünüyorsan ve eger kararsızsan fazla düşünme makinan vfr 800 herkese iyi sürüşler dilerim.
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifle kullanmanızı dilerim...
    HoytTemeVFR bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hayırlı uğurlu olsun. Darısı artıkın bana diyelim

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    hayırlı olsun,durmadan konuya motosikletiyle katılanlar oluyor

Motosikleti
    Günaydınlar...

sailor33 ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Dün akşam bir ustanın kanına girmeye başladım. Vfr aşısı yapıcam ona da

kisama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800

Herkese Merhabalar Cuma günü almış olduğum 2006 model vfr 800 hakkında bilgi vermek isterim bu motor bambaşka bir dünya yani bunu sadece yaşayan bilir bukadar açık ve net bundan önce hyosng 250gt ve kawasaki vn800 95 model kullandım bu makine kesinlikle pilotuna hizmet eden bir makine aradığını cok rahat bulabilirsiniz.İnanin başka bir motor düşünmeyin karşılaştırmayın.daha sadece 2 gün kullandım ama herseyi anlattı bana motor şile ve agva yollarında kendini gayet güzel anlattı. şimdi gelelim classic turk sorusunu cevaplamaya kaçı gördüm 220kmh gördüm 5.vites 3lü çanta ile gezdiğim için hafif denge oynuyor ama öyle aman aman devriliyor falan değil veee frenler motoru aldığım gün bunu denemek istedim. zaten ya düşücem yada durucam 100kmh giderken ezerek fren sıkmaya başladım ve direk abs girdi devreye işte orda anladım ki göstergelere bu kadar yakın bakmak göz bozabiliyor ve vtec aman Allahım bukadar mı güzel ivmelenir. ne cok agresif nede cok durgun tam tatında hey sana diyorum almayı düşünüyorsan ve eger kararsızsan fazla düşünme makinan vfr 800 herkese iyi sürüşler dilerim.
    Rica ederim Cemy Boy. Sonunda doğru yolu buldun. Beraber nice kazasız sürüşlere

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Alıntı gama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar günaydın... Ben kullanıyorum faydalıda buluyorum... fakat ben motoru aldığımda üzerinde takılıydı...Akira arkadaşımızın dediği gibi Ebay da mevcut fakat pahalı http://www.ebay.com/itm/Honda-VFR-80...64da99&vxp=mtr 279 Dolar demişler... acaba sanayide tornacıda yaptırılabilirmi araştırmak lazım...

Bu arada fuar için 3 adet davetiyeye ihtiyacım olacak hafta sonu için temin edebileceğim bir yer bilen varmı arkadaşlar
    Teşekkürler Akira ve Gama. Ebaydaki hakketen çok pahalı. başka yükseltme aparatı isteyen varsa sanayide yaptırabiliriz. Boy 190 olduğu için bi zaman sonra belim ağrıyor. Direksiyon yükseltme aparatı şart ve orijinal camdan seken rüzgar omuzlarıma vuruyor bi zaman sonra omuzlar da ağrımaya başlıyor. Bir de tur camı lazım. Önerisi olan arkadaşlar varsa sezon girmeden almalıyım

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA

Hayırlı olsun güle güle güzel günlerde keyifli sürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

Kisama ben yükseltme aparatı kullanmayı düşündüm bir ara sonra vazgeçtim. Becerikli bir tornacı ebay da satılanlardan daha iyisini bile yapabilir.
    Tur camı olarak en yüksek cam Kappa'nın tur camı ama diğer markalarda güzel(Zero graviti - Puig) Motosiklet aksesuar satan sitelerden araştırmak lazım. Bende Zero Graviti vardı çok memnundum. 200 km ye kadar dik pozisyonda rahatsız olmadan gidiyordum.

Motosikleti
    Günaydınlar...

sailor33 bunu beğendi.

Motosikleti
    Günaydınlar...

T R O E, sailor33, wolrath ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Günaydın ballarım...
    initial-D ve wolrath bunu beğendiler.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Günaydın arkadaşlar,
    Motorum benden önceki ilk sahibi tarafından güneş altında fazla bekletildiği için ön camında (rüzgar siperliğinde) koyulaşma ve kılcal çatlak gibi izler oluşmuş ve değiştirmek istiyorum. Hazır değiştirirken daha büyük bir cam tavsiye eder misiniz? Yani illa ki alınmalıdır diyen var mı?

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Günaydınlar vfr ciler
    erginturhan ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA/VFR 800

Herkese Merhabalar güzel bir gün

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:05 ----------

Herkese Günaydın bir şeyi merak ediyorum full depo ile yedeğe düşmeden kaç km yol yapılır? ben 220 km yapabildim.Kullanısa bağlıdır. Ama en fazla kaç yapan var ? şimdiden herkese teşekkürler
    wolrath, erginturhan ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    Günaydınlar...

Ben bir depo ile en fazla 310km kadar gidip tekrar benzin aldım, uzun yolda elbette.
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA/VFR 800
    anladım sehir içinde cok yakıyor ozaman bu velet
    akira2012 ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    Şehir içi 7lt şehirler arası 5lt gibi yakar...
    akira2012 ve T R O E bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    canım vfr çekti bu aralar yine...fotoğraflar ayrı bi cezbediyor insanı..

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım vfr çekti bu aralar yine...fotoğraflar ayrı bi cezbediyor insanı..
    Biz sana dedik zamanında VFR al diye
    erro, akira2012 ve T R O E bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler