Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ramzey 125 sport

Motovento
    REKLAM ALANI

ben 3 senedir bu motoru kullanıyorum ve baya eskidi ama 3 senedir servise herhangi ibir arızadan dolayı girmedi ve artık yeni silindir sekman hava filitresi falan istiyor.Bende hazır servise sokmuşken biraz performansla oynamak istiyorum.125'lik hava filitresi yerine daha üstü falan düşünüyorum.birde egsoz değiştirmek istiyorum egsozda bir problem yok ama performans egsozları varmış onlardan istiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ati_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence o motora o kadar para harcama istersen...şöyle bir elden geçir..ya da sat motosikletini büyüt.....tabi senin kararın yine..

Bencede.Tecrübe konuşuyor..

Arkadaşlar bnm ramzey 125(sport) motorsikletim var ama eksozları patladı ve çok gürültü yapıo eksoz arıyorum ama bulamıyorum galiba ramzeyin fabrikasıda kapanmış ve yedek parçasınıda bulmak çok zor eğer bilirseniz böyle yedek parça satan bir yer lütfen yardımcı olurmusunuz ..^^

Motosikleti
    2011cbf150 ve mr150 vulture.

ramzey125sport egsozu

arkadaşım biraz geç bir cevap olacak ama yazıyı yeni farkettim.hala egsoz arıyorsan RİALLİ.COM. isimli siteye bakmanı tavsiye ederim.orada motorunun bir çok parçasını ucuza bulabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)