Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,resimleri atacağım diye söz vermiştim.barbaros kardeşimin getirdiği çanta demirinin bütün aşamalarının resimleri.

DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bu güzel olmuş Valla bir rengini sevmedim onun dışında süper olmuş gibi. Iyı günlerde kullanın ;)
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    abi iyi günlerde kullan korktuğumun aksine biraz kısalabilirmiş aslında.

peki kullanımı nasıl. 2 kişi rahatmı ??
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Canta biraz daha one takılıp o mesage yarlana bilir. alta ileri geri takmaya yardımcı olcak sekilde mi acaba?

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu güzel olmuş Valla bir rengini sevmedim onun dışında süper olmuş gibi. Iyı günlerde kullanın ;)
    kardeş çok düşündüm,nikelajcıya götürüp asite batırtıp nikelajını soydurup siyaha boyatmayı ama onunla uğraşacak vakit bende nerdeeee.çok da güzel olurdu aslında.sonra dedimki zaten senede bir kere,festivalden festivale 3-4 gün kullanacağım,bırak böyle kalsın.
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi iyi günlerde kullan korktuğumun aksine biraz kısalabilirmiş aslında.peki kullanımı nasıl. 2 kişi rahatmı ??
    sağ kardeş.aslında 2-3 cm.daha kısa olsa cillop olurmuş ama bence sorun yok,tekrar çok teşekkürler.2 kişi denemedik ama rahat olacağı kesin.

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canta biraz daha one takılıp o mesafe ayarlanabilir. alta ileri geri takmaya yardımcı olcak sekilde mi acaba?
    değil işte,alta göre ayarladığımız için böyle oldu.alt çanta tutacakların iyi ve sağlam bir şekilde tutması lazım ki,yolculuk sırasında herhangi birşey olmasın.en iyi bu şekilde oldu kardeş.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    arkadaşlar bende artık aranıza katıldım motorumu nasipse salı gönü alıcam kullanıcısıyla anlaştık vizesini yaptırıp vericek 4250 tl ye aldım 2006 model 19 000 km de fakat motoru boş a alamadım bu genel bir sıkıntımıdır acaba sizlerdede var mı bu sorun motor durdugu yerde bosa geçmiyor biraz yürürken geçiyor bide sormak istediğim birşey daha var vites kolundaki kauçuk malzemeyi nereden bulabilirim

heia2654 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende artık aranıza katıldım motorumu nasipse salı gönü alıcam kullanıcısıyla anlaştık vizesini yaptırıp vericek 4250 tl ye aldım 2006 model 19 000 km de fakat motoru boş a alamadım bu genel bir sıkıntımıdır acaba sizlerdede var mı bu sorun motor durdugu yerde bosa geçmiyor biraz yürürken geçiyor bide sormak istediğim birşey daha var vites kolundaki kauçuk malzemeyi nereden bulabilirim
    hoşgeldin hayırlı olsun motosikletin, kazasız belasız sürüşler!!
    boşa geçmeme sıkıntısı yaygın ama motorun yağıyla doğrudan alakalı. En azından hafif gaz verip 3000-4000 devire çıktığında geçmesi lazım. Yoksa bi yağını değiştirsen fena olmaz gibi. Ben motoru ilk aldığımda hareket etsem de nazlana nazlana geçiyordu, sonra yağı değiştirince azaldı ısınınca yapmaya başladı sadece, şimdi de tam sentetik castrol koydum tamamen kurtuldum...

Biraz neşelenelim baktım apartmanın önünde dolanıyo, kaskı gidona asıp gidim bi süt aliyim kerataya dedim, paşam kurulmuş hemen

Motosikleti
    Yamaha MT25
    ilk işim yağı değiştirmek olcak fakat bu vites kolundaki kaucuk için ne yapabilirim internet üzerinden yedek parça alabileceğim bi site falan var mı

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    kuralkan.net sitesine üye ol. Online olarak alabilirsin. Fakat kargo sana değil en yakın servise oluyor gidip oradan alman gerekiyor.
    Ayakkabıya zarar vermeyecek uygun plastik birşey de uydurabilirsin. İllaki orjinali olacak diye bi kaide yok.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    bu yeni modellerin arka tutacağı 2 parça eski kasalara bunu kullanabiliyoz mu çnkü fiyatlarına baktım da baya bi fark var iki parça olanı alıp takmak daha mantıklı aa uyar mı?

onursakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en düşük kademeye getirmen senin için faydalı olucaktır.bende aldığım da 3. kademe de kullanmıştım cm oynamıyordu..

boyadan çıkan parçalar

http://img824.imageshack.us/img824/8...0627194751.jpg
    hacı renk çok güzel olmuş bi monster diesel havası yok değil ;) güle güle kullan. bence photoshopla jantları da bu şekilde yap, beğenirsen onları da boyarsın. kaliperler de kırmızı olabilir belki.

Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk işim yağı değiştirmek olcak fakat bu vites kolundaki kaucuk için ne yapabilirim internet üzerinden yedek parça alabileceğim bi site falan var mı
    musluk borusu kullanabilirsin. veya elektrik bantıyla da sarabilirsin. ben öyle yaptım.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı onursakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı renk çok güzel olmuş bi monster diesel havası yok değil ;) güle güle kullan. bence photoshopla jantları da bu şekilde yap, beğenirsen onları da boyarsın. kaliperler de kırmızı olabilir belki.

musluk borusu kullanabilirsin. veya elektrik bantıyla da sarabilirsin. ben öyle yaptım.
    çakallll =) nasıl da anlamış. kalipeler sarı hacı ama bir ara kırmızı da yapıcam. bitmesine çok birşey kalmadı egzostları çiftleyip far siperliğini de yaptık mı tamamdır.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    hyosung gt 250
    çakallll =) nasıl da anlamış. kalipeler sarı hacı ama bir ara kırmızı da yapıcam. bitmesine çok birşey kalmadı egzostları çiftleyip far siperliğini de yaptık mı tamamdır.
    anlamam mı ya, hayalimdeki motor =) valla çok özeniyorum senin şu uğraşına ama o azim bende pek yok. ben de üstten siyah çizgi çekip bumblebee havası veriyim diyorum aldığımdan beri ama bi türlü fırsat bulamadım. çatalları da motorun kendi renginde yapmak istiyorum ama bilmiyorum mümkün mü.

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    anlamam mı ya, hayalimdeki motor =) valla çok özeniyorum senin şu uğraşına ama o azim bende pek yok. ben de üstten siyah çizgi çekip bumblebee havası veriyim diyorum aldığımdan beri ama bi türlü fırsat bulamadım. çatalları da motorun kendi renginde yapmak istiyorum ama bilmiyorum mümkün mü.
    bakalım gaza getirebilecek miyim? =)

not: bi ton verip ama düzgün bir fotoğraf çekemeyen telefonunu kullandığı için zenon'a teşekkür ederim.
    şeritler 3 parçalı kırmızı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

çatal dediğin arka teker bağlantısı mı ? o kısmı anlayamadım.. şerite gelince avcılar da bu işlerle ilgilenen biri var oraya götürüp ne istediğini söylersen kesinlikle yardımcı olacaktır.
    18891938 bunu beğendi.
    Two Against the World

Motosikleti
    hyosung gt 250

http://img703.imageshack.us/img703/9067/imag0370v.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/2789/imag0371t.jpg

http://img52.imageshack.us/img52/7559/imag0374he.jpg

http://img837.imageshack.us/img837/3599/imag0376h.jpg

not: bi ton verip ama düzgün bir fotoğraf çekemeyen telefonunu kullandığı için zenon'a teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

çatal dediğin arka teker bağlantısı mı ? o kısmı anlayamadım.. şerite gelince avcılar da bu işlerle ilgilenen biri var oraya götürüp ne istediğini söylersen kesinlikle yardımcı olacaktır.
    ön amortisör ya. ama şimdi baktım da böyle kalması daha iyi olur galiba. avcılar uzak ya, bizim burda tanıdık yer var bu haftaiçi yaptırırım büyük ihtimal. haftasonu izmire kaçıcam gazlardayım gitmeden yapıcam bişiler =)

Motosikleti
    Yamaha MT25
    bu çanta demirlerini herkes kendi imkanlarıyla mı yaptırıyo bunun hazır satılanı yok mu varsa nereden temin edebilirim acaba bende almak istiyorum da...

Motosikleti
    Honda nc700xa

http://img703.imageshack.us/img703/9067/imag0370v.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/2789/imag0371t.jpg

http://img52.imageshack.us/img52/7559/imag0374he.jpg

http://img837.imageshack.us/img837/3599/imag0376h.jpg

Lan olum oraya kadar geldim yine yaranamadık iyi mi :D o begenmedin telefonla bir resmini paylaşırım görürsün güzel mi cekmiş cekmemiş mi :D ayrıca ben sana bendeki fotomakineyi al dedim neden almadın? bundan sonra istesen vermem artık :D

Motosikleti
    hyosung gt 250
    ya benim aklıma bişey takıldı. bizim motorlarda (2008 öncesi) yakıt uyarı ışığı var mı? şimdiye kadar hep biraz azalınca tekrar doldurarak tam depoyla dolaştım. ama yakıt katkısı alıcam ve depoyu iyice boşaltıp yeni benzine onu ekleyip tüm depoyu tekrar onla bitircem. bunu uzun yolda yapıcağım için kaç km giderim tam hesaplayamıyorum. ışık oluyosa baya kolaylaşıcak işim.

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    ya benim aklıma bişey takıldı. bizim motorlarda (2008 öncesi) yakıt uyarı ışığı var mı? şimdiye kadar hep biraz azalınca tekrar doldurarak tam depoyla dolaştım. ama yakıt katkısı alıcam ve depoyu iyice boşaltıp yeni benzine onu ekleyip tüm depoyu tekrar onla bitircem. bunu uzun yolda yapıcağım için kaç km giderim tam hesaplayamıyorum. ışık oluyosa baya kolaylaşıcak işim.
    benim bildiğim yok..yapacağın km gelince genelde kullanıcılar aha yakıt bitiyor dediğinde aslında nerdeyse ortalama bir 90 km daha gidebileceklerini bilmiyorlar..ama sen yine de 370-390 arası benzinin biteceğini varsayabilirsin..
    Two Against the World

Motosikleti
    hyosung gt 250
    ben de öyle düşünmüştüm. 350de fullerim ben yine. garanti olsun bu arada az da olsa bi eğim olsa yokuş çıkarken 6bin devirden sonra(topkapıdan m.köy yönüne giderken örneğin) tekleme yapıyo 100ün üzerine çıkmıyo ve giderek 80e kadar yavaşlıyo. karbüratör, hava filtresi yeni temizlendi. bujiler de yeni değişti. çift tırnaklı takmış eleman. ama standart bişey sanırım 15 lira aldı tanesine. ondan yapıyo olabilir mi? iridyum almayı düşünüyorum. yakıt katkısını da bu yüzden kullanmayı düşünüyorum zaten. temizler düzelir belki diye.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler