Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar, GT250R ve GT650R modelleri için GİDONPAD yaptırmıştım ve satışına başladım. GT250 ve GT650 yede uyarmı bilmiyorum. İsterseniz bir göz atın.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42680055/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    110 km civarı
    O hızlara göre harika gerçekten Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Engin Abi nedir yakıt durumu egzozdan sonra fark oldu mu ?

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin Abi nedir yakıt durumu egzozdan sonra fark oldu mu ?
    Valla 2 gündür garajda yatıyor motor. Bugün niyetlendim sabah alayım motoru diye ama havaya güvenemedim ki öğlende yağmur yağdı ve müthiş soğuk..
    300 km olmadan ölçmekte istemedim. Tutarlı bir ölçüm olsun..
    Herhalde haftasonu ancak neticeye ulaşırım..

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 2 gündür garajda yatıyor motor. Bugün niyetlendim sabah alayım motoru diye ama havaya güvenemedim ki öğlende yağmur yağdı ve müthiş soğuk..
    300 km olmadan ölçmekte istemedim. Tutarlı bir ölçüm olsun..
    Herhalde haftasonu ancak neticeye ulaşırım..
    Tamamdır.Bende 2 gündür motorla 90-100 hiç cıkmıyorum 6bin devirlerde kullanıyorum 30liralık benzın aldım bakalım kac km sonra ısık yancak
    Ama ya motorla yavaş gidince arabalar daha tehlikeli oluyo.

Motosikleti
    Var
    Tamamdır.Bende 2 gündür motorla 90-100 hiç cıkmıyorum 6bin devirlerde kullanıyorum 30liralık benzın aldım bakalım kac km sonra ısık yancak
    Ama ya motorla yavaş gidince arabalar daha tehlikeli oluyo.
    Zaten bu cometi aldığımdan beri fark ettiğin en önemli şey trafikte kesinlikle daha güvenli hissettiğim..

Eğer bilinçli kullanılırsa güçlü motosikletler kesinlikle trafikteki risk katsayısını azaltıyor. Gerek tehlikelerden kaçış gerekse de manevra kabiliyetleri nedeniyle.

Beri yandan alttaki makineye güvenip, heyecanlanarak fazla gaza yüklenme riski var ki bilinçli kullanımdan kastım o.

Yoksa net bir şekilde söyleyebilirim, hayabusa kullanmak kesinlikle trafikteki riskleri azaltır..Ama kendim dahil kim o güç karşısında kayıtsız kalır ve gazı bir kerecik de olsa gereğinden fazla açmaz orası ayrı

Zaten bu cometi aldığımdan beri fark ettiğin en önemli şey trafikte kesinlikle daha güvenli hissettiğim..

Eğer bilinçli kullanılırsa güçlü motosikletler kesinlikle trafikteki risk katsayısını azaltıyor. Gerek tehlikelerden kaçış gerekse de manevra kabiliyetleri nedeniyle.

Beri yandan alttaki makineye güvenip, heyecanlanarak fazla gaza yüklenme riski var ki bilinçli kullanımdan kastım o.

Yoksa net bir şekilde söyleyebilirim, hayabusa kullanmak kesinlikle trafikteki riskleri azaltır..Ama kendim dahil kim o güç karşısında kayıtsız kalır ve gazı bir kerecik de olsa gereğinden fazla açmaz orası ayrı
    Trafikgın akışından 10km daha hızlı gitmek daha güvenli geliyor bana birde şu var mümkün oldukta sağ tarafları pek kullanmıyorum Araç cıkıyo insan cıkıyo hayvan cıkıyo herşey çıkıyo sol taraflar daha güvenli bu konuda he sol şerittede yolcu indiren gorulmektedir

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket

Evet buda benim 250im plaka iptalini kendim yaptım ilk önce 2. resimdeki gibi idi sonra son resimdeki gibi yaptım sizce nasıl olmuş umarım begenirsiniz

Qner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 500
    gusel motormus allah kazasız belasız yollar versın. aynalar ne aynası acep?

Motosikleti
    FZ 6 Fazer 2006 Beyaz
    Engin selam, bir süredir siteye girmemiştim. Motorunun son fotoğrafını gördüm daha bir güzel olmuş. O gün benim motorun egzosundan çıkan sesi baya bir beğenmiştin. Senin yeni egzosu henüz dinleyemedim. 12'yi bekliyorum. youtube şirkette 12-13 arası açık. çok merak ettim.
    Geçen yaz Motorla Erdeğe gitmiştim. 330 küsür kilometre civarında. giderken motorda benzin çok azdı. ibre iyice aşağıdaydı. 45 Tl lik doldurdum.
    yol boyunca 80-90 km hızla çok fazla zorlamadan 4. viteste gittim.Ve hiç benzin almadım. Yola çıkmadan hava filtresini değiştirmiştim. benzin sarfiyatını çok etkiliyor.Erdek'te de kalan benzinle iki-üç gün gezmiştim.
    dönerken de 50 tl lik almıştım. Yine aynı şekilde 80-90 km hızla çoğunlukla 4. viteste çok zorlamadan gittiğimde bir daha benzin almama gerek kalmadı. Bakırköy'e eve döndüğümde hala benzinim vardı.
    Bu arada Şirinevler'de Hudson deri açılmış. Ortaköy'de vardı. bir Şirinevler'de açılmış. İki hafta önce oraya gittik, ben eldiven arıyordum. Yazlık bir eldiven aldım.fuarda çok indirim beklemeyin, bizdeki şuanki fiyatlar aynı olacak dediler.
    zaten %50 indirim yapmışlar. eldiveni aldıktan sonra kaçtane bilet istediğimi sordu. bende h.sonu iki gün için 2 tane istedim.anlaşılan bilet bol orada. haberiniz olsun. Bilet bulamayanlar Hudson'a bir uğrasınlar derim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:33 ----------

Engin, çektiğin videoyu izledim. güzel olmuş hayırlı olsun.
    bu sene fuarda eğitimler olacaktır yine. mutlaka katılacağım.
    Bir de belki gitmek isteyenler olabilir. 6 Mart'ta OMM'nin teori eğitimi olacak.Muhtemelen biliyorsunuzdur. Üsküdar'da olacak. Bilginize.
    Selamlar...

Alıntı Barı$ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin selam, bir süredir siteye girmemiştim. Motorunun son fotoğrafını gördüm daha bir güzel olmuş. O gün benim motorun egzosundan çıkan sesi baya bir beğenmiştin. Senin yeni egzosu henüz dinleyemedim. 12'yi bekliyorum. youtube şirkette 12-13 arası açık. çok merak ettim.
    Geçen yaz Motorla Erdeğe gitmiştim. 330 küsür kilometre civarında. giderken motorda benzin çok azdı. ibre iyice aşağıdaydı. 45 Tl lik doldurdum.
    yol boyunca 80-90 km hızla çok fazla zorlamadan 4. viteste gittim.Ve hiç benzin almadım. Yola çıkmadan hava filtresini değiştirmiştim. benzin sarfiyatını çok etkiliyor.Erdek'te de kalan benzinle iki-üç gün gezmiştim.
    dönerken de 50 tl lik almıştım. Yine aynı şekilde 80-90 km hızla çoğunlukla 4. viteste çok zorlamadan gittiğimde bir daha benzin almama gerek kalmadı. Bakırköy'e eve döndüğümde hala benzinim vardı.
    Bu arada Şirinevler'de Hudson deri açılmış. Ortaköy'de vardı. bir Şirinevler'de açılmış. İki hafta önce oraya gittik, ben eldiven arıyordum. Yazlık bir eldiven aldım.fuarda çok indirim beklemeyin, bizdeki şuanki fiyatlar aynı olacak dediler.
    zaten %50 indirim yapmışlar. eldiveni aldıktan sonra kaçtane bilet istediğimi sordu. bende h.sonu iki gün için 2 tane istedim.anlaşılan bilet bol orada. haberiniz olsun. Bilet bulamayanlar Hudson'a bir uğrasınlar derim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:33 ----------

Bir de belki gitmek isteyenler olabilir. 6 Mart'ta OMM'nin teori eğitimi olacak.Muhtemelen biliyorsunuzdur. Üsküdar'da olacak. Bilginize.
    Selamlar...
    Geçen kasımda olanına gittim OMM egitiminin gerçekten hadı canım öyle şeymi olur dedigim şeyler doğruymuş ve trafikte giderken tehlikeleri okumayı kazandım.

Pazar 13.03 A.R.A. Control - ISTANBUL inş. yagış olmazda controle katlırız.

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Alıntı Qner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gusel motormus allah kazasız belasız yollar versın. aynalar ne aynası acep?
    tşkler cümlemize allah kaza bela vermesin .

Aynaların tam olarak ne oldugumnu bılmıyorum aldıgımda üzerinde idi ve gercekten güzel bi görüş acısı var

Motosikleti
    Var
    Alıntı Barı$ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Selamlar...
    Valla bir parça yüksek çıkıyor sesi aslında..Ama gene de kabul edilebilir ölçütlerde diye düşünüyorum..
    OMM ile EMOK'a katılacağım bende..
    OMM'nin eğitim vereceği yer yanılmıyorsam benim evime 500 mt mesafede..Ona kesin katılacağım zaten. EMOK için ise çok zor olduğunu söylüyorlar ama kesinlikle de değdiğini.
    Ona da mutlaka katılırım sanırım.

Bu arada bana ECU yani beyin lazım arkadaşlar.
    Çünkü sorunun ondan kaynaklandığına emin olmam lazım ki sipariş vereceğim. Beyin'in yeri çok kolay ve söküp takılması 2 dk. sürmez.
    Sağlam motordan söküp kendi motoruma taktığım o beyin ile 3-5 km bir sürmem lazım emin olmak için.
    Malum gaz kesme sorunum devam etmekte. Beyinden olduğuna iyice kanaat getirdim ama gene de denemem lazım.Ona göre sipariş vereceğim hyosungsource'a..

Eğer bu arkadaşlığı yapacak birisi varsa haber verirse çok memnun olurum.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Valla bir parça yüksek çıkıyor sesi aslında..Ama gene de kabul edilebilir ölçütlerde diye düşünüyorum..
    OMM ile EMOK'a katılacağım bende..
    OMM'nin eğitim vereceği yer yanılmıyorsam benim evime 500 mt mesafede..Ona kesin katılacağım zaten. EMOK için ise çok zor olduğunu söylüyorlar ama kesinlikle de değdiğini.
    Ona da mutlaka katılırım sanırım.

Bu arada bana ECU yani beyin lazım arkadaşlar.
    Çünkü sorunun ondan kaynaklandığına emin olmam lazım ki sipariş vereceğim. Beyin'in yeri çok kolay ve söküp takılması 2 dk. sürmez.
    Sağlam motordan söküp kendi motoruma taktığım o beyin ile 3-5 km bir sürmem lazım emin olmak için.
    Malum gaz kesme sorunum devam etmekte. Beyinden olduğuna iyice kanaat getirdim ama gene de denemem lazım.Ona göre sipariş vereceğim hyosungsource'a..

Eğer bu arkadaşlığı yapacak birisi varsa haber verirse çok memnun olurum.
    Hoca şimdi darıldım sana . Beyin lazım diyorsun ama aklına ben gelmiyorum :( istediğin zaman gel beyni değişip deneyelim. Benden yana sıkıntı yok. Yerimi numaramı eşkalimi biliyorsun daha ne diyim ben sana
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Var
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoca şimdi darıldım sana . Beyin lazım diyorsun ama aklına ben gelmiyorum :( istediğin zaman gel beyni değişip deneyelim. Benden yana sıkıntı yok. Yerimi numaramı eşkalimi biliyorsun daha ne diyim ben sana
    Ne bileyim gt 250 beyni bulunur mu ki sende?

gt250sı olan adamda beyını bulunmaz mı ya

Gv gt Hyosung bayısı gibi

o tekleme sorunu bendede vardı abi serviste sıfır taktılar beyındenmı diye gene yaptı sonra ben bujilerimi değiştirdim düzeldi.
    ama sende yeni değiştirdin diye hatırlıyorum bujileri

Motosikleti
    Var
    gt250sı olan adamda beyını bulunmaz mı ya

Gv gt Hyosung bayısı gibi

o tekleme sorunu bendede vardı abi serviste sıfır taktılar beyındenmı diye gene yaptı sonra ben bujilerimi değiştirdim düzeldi.
    ama sende yeni değiştirdin diye hatırlıyorum bujileri
    Eyüp comet mi almıştı en son yav? Valla öyleyse unutmuşum ben
    Buji olmadığı kesin, değişmeden önce de var idi değişimden sonra da devam ediyor sorun.
    CDI değilse geriye bir tek karbürtör iğneleri kalıyor ama emin olayım önce şu beyinden..

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Heeee işte bulunur bulunmazsınada usta, şimdi S&T ve HYO diye 2ye ayrılıp beyinleride farklı olunca bazen bulunsada işe yaramıyor yine aranmaya devam ediyor. Neyse hyo ise onda s&t bunda bulunur

Motosikleti
    Var
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heeee işte bulunur bulunmazsınada usta, şimdi S&T ve HYO diye 2ye ayrılıp beyinleride farklı olunca bazen bulunsada işe yaramıyor yine aranmaya devam ediyor. Neyse hyo ise onda s&t bunda bulunur
    Hyo ile S&T cdi ünitelerinin farklı olduğunu biliyorum elbette ama mesajınızın geri kalanından pek bir şey anlayamadım

Eyüp comet mi almıştı en son yav? Valla öyleyse unutmuşum ben
    Buji olmadığı kesin, değişmeden önce de var idi değişimden sonra da devam ediyor sorun.
    CDI değilse geriye bir tek karbürtör iğneleri kalıyor ama emin olayım önce şu beyinden..
    Yok abi fark etmiyo Gv'de cometde R'da hepsinde aynı beyin var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler