Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abow sende 7 mı

sen koy nasılmış o selenin altı.
    Bu bnm yağ kacırma durumuna ne diyorsun ?
    Bak bakayım ne diyeceksin?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    benimki altına kadar inmiş fazla kaçırıyor.
    bu merkez servise ve kayalar motora gittim adamların konuşması böyle garip garip hiç beyenmedim bnde kılım öyle yere motor felan yaptırmam.

Duzgun biyer bulup yaptırmak ıstıyorum.

valla kardeşim bende edirnede okurken almısım gecen sene bu motoru aldıktan sonra egzanrık gergı otomatıgı ayarı bozulmus orda olan buyuk motorlarla ılgılelen bır ustaya yaptırdım suan kapadokya'dayım burda lastık patlasa kıme yaptırıyım dıye dertlenıyorum hıc bır parcasını bulamıyorum enkucuk yag fıltresını bıle ıst sıparısle getırtıyorum sen ıyı bır usta bulursan detaylı paylasırsan sevınrım
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Qner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 500
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Osbourne en arkadakı demır r larda enli ve uzerınde 6 tane delık var. daha onemlısı koltukda tutamaca gore ayarlanmıs. gel sen bu ısten vazgec

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    engin hocam ruzgarlık cuk oturmuş valla güle güle kullan.egsozda ayrı canavar yav.birara bende sormuştum bu made by ercan egsozu ama dedigin gibi baya bir fiyat çekmişlerdi.benim tigerda derin çizikler var rengide bayagı soldu.acaba tigerle karşılaştırma şansınız oldumu?ercan yoşinin sesi güzelmiş.imkanlarımı zorlayarak birtanede ben alabilirim.havalar biraz daha düzelirse bir gezi yapar tanışırız inşallah.

Qner ustam sizdeki lastikler michelin pilot road galiba memnunmusunuz lastiklerden?digerlerine göre fiyatı biraz daha makul.bizim 'R' lara gidermi?

casillas yagın oradan kaçırdıgına eminmisin.?genelde üst kapak contasından sızdırıyor.oradan asagı sarkmış olabilir.yani bendeki oyle.yagı fazla koyunca oradan buradan kacırıyor işte.bizim servisde hep biraz fazla koyuyor.ben uzun yol yaptıgım için yolda eksiltmesin diye.

evet engin hocam sizin cometlere olmuyor arka tutamak.bizimkilerde hep çıkarırlar onu
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim bende edirnede okurken almısım gecen sene bu motoru aldıktan sonra egzanrık gergı otomatıgı ayarı bozulmus orda olan buyuk motorlarla ılgılelen bır ustaya yaptırdım suan kapadokya'dayım burda lastık patlasa kıme yaptırıyım dıye dertlenıyorum hıc bır parcasını bulamıyorum enkucuk yag fıltresını bıle ıst sıparısle getırtıyorum sen ıyı bır usta bulursan detaylı paylasırsan sevınrım

Bak benim burda ayrı birşey daha var şaseye baglı orda 6tane fln vida takma yerleri var seninkine olmaz.
    Arka demir.

Bak orda 6 tane vida var altta öyle bir demir var üstüne arka demiri oturtup vidaları takıyorsun ;)

Motosikleti
    Var
    Alıntı Qner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osbourne en arkadakı demır r larda enli ve uzerınde 6 tane delık var. daha onemlısı koltukda tutamaca gore ayarlanmıs. gel sen bu ısten vazgec
    Valla vazgeçmeyeceğim ben
    Şu R lardaki sele içinin bir ftosu olsaydı da anlasaydım ben olup olamayacağını. Oraya demir kaynatır gene yaparım ben yoksa

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    engin hocam ruzgarlık cuk oturmuş valla güle güle kullan.egsozda ayrı canavar yav.birara bende sormuştum bu made by ercan egsozu ama dedigin gibi baya bir fiyat çekmişlerdi.benim tigerda derin çizikler var rengide bayagı soldu.acaba tigerle karşılaştırma şansınız oldumu?ercan yoşinin sesi güzelmiş.imkanlarımı zorlayarak birtanede ben alabilirim.havalar biraz daha düzelirse bir gezi yapar tanışırız inşallah.
    Teşekkürler..Ercanın egsozlar ikiteker dergisine falan çıkmış, incelenmiş tork vb. değerler bakımından. Yani teknik analizi yapılmış güya, torku düşürüyor ama son hızda artış sağlıyormuş. Gerçi derdim onlar değildi ama bende beğendim açıkçası..
    Tiger ile karşılaştırma şansım olmadı malesef

Gezi için ise her zaman derim

Bak benim burda ayrı birşey daha var şaseye baglı orda 6tane fln vida takma yerleri var seninkine olmaz.
    Arka demir.

Bak orda 6 tane vida var altta öyle bir demir var üstüne arka demiri oturtup vidaları takıyorsun ;)
    Ahaaa.. E bende vidalamadan direk kaynatırım o parçayı, Acaba kaynak tutar mı? Hmm, ben en iyisi tutamaçlı bir R modelle kaynakçıya gidip sorayım olup olmayacağını..

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Qner ustam sizdeki lastikler michelin pilot road galiba memnunmusunuz lastiklerden?digerlerine göre fiyatı biraz daha makul.bizim 'R' lara gidermi?

casillas yagın oradan kaçırdıgına eminmisin.?genelde üst kapak contasından sızdırıyor.oradan asagı sarkmış olabilir.yani bendeki oyle.yagı fazla koyunca oradan buradan kacırıyor işte.bizim servisde hep biraz fazla koyuyor.ben uzun yol yaptıgım için yolda eksiltmesin diye.

evet engin hocam sizin cometlere olmuyor arka tutamak.bizimkilerde hep çıkarırlar onu
    Yağını ben koymadım serviste koydular ne kadar koydun diyede sormadım.

üst taraflar temizdi grenajları sokup bakmıştım oralarda bişey yoktu.Ama tekrar kontrol ederim.

Motosikleti
    Piaggio x9 500

Hocam, gecen burda da yazdık. benım lastıkler yenı ama memnunmusun dersen hıc yenı gıbı gelmıyo bana. kayabılecegı her yerde patı yapıyo. gercı arkanın hafıflıgınden dolayı sanırım.bırde baska lastıkle kullanmadıgım ıcın kıyaslama yapamıyorum.
    ama r larda hız on planda oldugu ıcın ben tavsıye ederım son olarak...

slmlr
    knr

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Kuşadasın'da Kırmızı COmet Olan Forumdanmı ?
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Valla vazgeçmeyeceğim ben
    Şu R lardaki sele içinin bir ftosu olsaydı da anlasaydım ben olup olamayacağını. Oraya demir kaynatır gene yaparım ben yoksa

Teşekkürler..Ercanın egsozlar ikiteker dergisine falan çıkmış, incelenmiş tork vb. değerler bakımından. Yani teknik analizi yapılmış güya, torku düşürüyor ama son hızda artış sağlıyormuş. Gerçi derdim onlar değildi ama bende beğendim açıkçası..
    Tiger ile karşılaştırma şansım olmadı malesef

Gezi için ise her zaman derim

Ahaaa.. E bende vidalamadan direk kaynatırım o parçayı, Acaba kaynak tutar mı? Hmm, ben en iyisi tutamaçlı bir R modelle kaynakçıya gidip sorayım olup olmayacağını..
    şöyle bişey olur oraya demir parçası kaynatırsın bu vidaların takılabilcegı onun üstüne koyar takarsın demiri öyle daha iyi olur tutma demirine kaynak tutmayabilir yada salam biri tutup asılırsa eline gelebilir

Motosikleti
    Piaggio x9 500
    arka plastık plakalık gozunuze nasıl gorunuyor? bence kuyrugu cırkınlestırıyo? ben cıkardım mesela...

Motosikleti
    Var
    şöyle bişey olur oraya demir parçası kaynatırsın bu vidaların takılabilcegı onun üstüne koyar takarsın demiri öyle daha iyi olur tutma demirine kaynak tutmayabilir yada salam biri tutup asılırsa eline gelebilir
    İşte bunlar için elimde bir adet GTR model lazım, bilmem aldın mı mesajı

arka plastık plakalık gozunuze nasıl gorunuyor? bence kuyrugu cırkınlestırıyo? ben cıkardım mesela...
    Benimde kafamı kurcalayan bir konu olmakla beraber orjinalinden yanayım hep..
    Foto var mı?

Motosikleti
    Piaggio x9 500
    sahıbınden aldıgım katlanabılır plakalık taktım. bence daha guzel...

Motosikleti
    Var
    sahıbınden aldıgım katlanabılır plakalık taktım. bence daha guzel...
    Güzel olmuş evet..Orada plastik parça vidalı mı? Kesme, biçme işlemi yapmadan sökülebiliyor mu?

Motosikleti
    Piaggio x9 500
    evet 2 parcadan olusuyo arka plakalık. stop lambası kısmı bıraktık aynen. ama tum kuyrugu acmak gerekıyo. hareketlı oldu bıde plakalık. mobeseden felan gecersem kapanıyo otomatık ))))))))

Motosikleti
    Var
    evet 2 parcadan olusuyo arka plakalık. stop lambası kısmı bıraktık aynen. ama tum kuyrugu acmak gerekıyo. hareketlı oldu bıde plakalık. mobeseden felan gecersem kapanıyo otomatık ))))))))
    Hee, katlanır derken otomatik katlananlardan yani..İyiymiş
    Sistem otomatik mi gerçekten?

Motosikleti
    Piaggio x9 500
    duz tornavıda ve 8 numara anahtarla otomatık olarak ayarlanıyo

İşte bunlar için elimde bir adet GTR model lazım, bilmem aldın mı mesajı

Benimde kafamı kurcalayan bir konu olmakla beraber orjinalinden yanayım hep..
    Foto var mı?
    Mesaj Anlaşıldı
    Sen ne tarafta oturuyosun ?

Motosikleti
    Var
    Mesaj Anlaşıldı
    Sen ne tarafta oturuyosun ?
    Göztepe'de. Kadıköy diye de düşünebilirsin.

Göztepe'de. Kadıköy diye de düşünebilirsin.
    he karşıda oturuyosun ama o kadarda uzak değil.Bu senkron ayarını yaptırmaya gelince görüşelim o zaman.
    Uygun bir zamana denk getirip.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler