Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    arkadaşım motorun hayırlı olsun .motorun kaç km de.nerden ve kaça aldın.

Alıntı ALTAN MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM ARKADASIM
    gecmıs olsun önce motorun o km lerdebu tarz arıx-zalar cıkartır
    bunun sebebıyse şahir icinde cok sık dur kalk yapınca ve sert gaz verınce dep kayısı ve dep nbalataları dahahızlı ısınıyor ve bakıma gerek oluyor !!!!!!!!!
    ama yınede söküp bakılmasında fayda var belkı bakımlada düzeltılebılır bır arıza baslangıcı vardır
    S&S TAMER
    bende motoru getirmek istiyorumda açaba motoru bırakmam gerekir mi.birde normal bakımı kaça yapıyorsunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alperm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman400
    tesekkurler fantom76, 11700km, 7000ytl,malossi kayıs ve k&n filtre var eksra, bugün biraz gezdim sanki bir ugultu var gibi, kime göstersem en iyi cevabı alırım acaba, avrupa yakasında oturuyorum. Selamlar.
    herşeyin başı sağlık

fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    Alıntı alperm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler fantom76, 11700km, 7000ytl,malossi kayıs ve k&n filtre var eksra, bugün biraz gezdim sanki bir ugultu var gibi, kime göstersem en iyi cevabı alırım acaba, avrupa yakasında oturuyorum. Selamlar.
    öncelikle hayırlı olsun.zaten su am motor almak için iyi bir zaman .ben yaz başında aldım yaklaşık aynı özelliklere sahip burgmana 8000 ytl verdim ki ozaman için iyi fiyattı.servis için sanırım etiler korlasa götüre bilirsin.

elkordobest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman an 400

sagolasın arkadaşım

:cat:
    Alıntı soydank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ersel,niyeti fena bozmuşsun:P
    Hayırlı olsun kardeşim,allah gönlüne göre versin...

Sevgili dostum;
    Gözler pek iyi kesmiyor,-ihtiyarlıktan galiba-motorunun K7 mi K6 mı olduğunu anlayamadım.
    Ben K7 Burgmanıma Givi nin tur camını taktım.Korlastan temin ettim.Fiyatı 250 YTL.
    Olumlu yanları:
    *Seninde bahsettiğin ve benim de muzdarip olduğum rüzgar problemi tamamen bitti.Rüzgarı hissetmiyorum desem yeridir.Örnek verir isek 100 km üzeri süratlerde çene açılır kaskımın önü açık vaziyette gidebiliyor ve sigara içebiliyorum:mrgreen:
    *Turbulans yok denecek kadar azaldı.
    *+sessizlik+konfor

Olumsuz yanı yok mu dersen,var:
    *Son sürat 10-15 km kadar düştü(bence hiç problem değil artılarının yanında)
    *Yüksek süratte (+100 km)karşıdan rüzgar alır isen ön taraf biraz hafifliyor.
    Motoru aldığımdan beri ön cama takıktım,ne biçim cam böyle,langır lungur diye ama,suzuki mühendislerinin bir bildiği varmış.

Sonuç:Kesinlikle tavsiye ederim,çok memnunum:cat:
    motorum k6 seninde muzdarip olduğun rüzgar probleminin sona ermesi oldukça iyi k6 içinde bulabilirim zannederim cevaın için de teşekkür ederim.

Motosikleti
    Suzuki Burgman400
    Alıntı fantom76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun.zaten su am motor almak için iyi bir zaman .ben yaz başında aldım yaklaşık aynı özelliklere sahip burgmana 8000 ytl verdim ki ozaman için iyi fiyattı.servis için sanırım etiler korlasa götüre bilirsin.
    Tesekkurler fantom76, sana da hayırlı olsun, selamlar.
    herşeyin başı sağlık

Motosikleti
    kawasaki klv1000
    merhaba arkadaşlar siteye yaklaşık 1 2 hafta önce üye olsum bende burgman400 kullanıcısıyım bu arada alperm motorun hayırlı olsun aynı uğultu benim motorumda da var ben gösterdim korkulcak bişey yok debriyajla alakası olmayan plastik bilyelerin aşınmasından dolayı çoğu burgmanda aynı sorun var tekrar hayırlı olsun

Motosikleti
    Suzuki Burgman400
    Alıntı cagriko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar siteye yaklaşık 1 2 hafta önce üye olsum bende burgman400 kullanıcısıyım bu arada alperm motorun hayırlı olsun aynı uğultu benim motorumda da var ben gösterdim korkulcak bişey yok debriyajla alakası olmayan plastik bilyelerin aşınmasından dolayı çoğu burgmanda aynı sorun var tekrar hayırlı olsun
    Hosgeldin cagriko,tesekkur ederim, içime sinmedi, bakım yaptırdım, balatalar sokulup temizlendi komple ama o ses tam olarak gecmedi, bozuk bilye sesi gibi diyordum demek o plastik bilyelerdenmiş, biraz daha rahatladım, tekrar tesekkurler.
    herşeyin başı sağlık

Motosikleti
    AS 150T 19A
    saolasın abal hemen taktırıyım ozaman güzel durmuyo böyle

shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    arkadaşlar bu 2007 modellerde debriyaj sorunu çözüldümü? çözülemeyecek bir problemmi bu?

gundi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki AN 400 Burgman
    arkadaşlar kaza yaptım altan motor tamer bi telefon numaranı bırak ben sana ulaşıcam
    GENÇLER YAŞLILARI APTAL SANIR AMA YAŞLILAR GENÇLERİN APTAL OLDUĞUNU BİLİR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    burgman 400
    Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    simdi arkadaslar yok burgman eskide kaldı piaggolar son teknoloji yok nexsusun sunu var öbürünün bunu var olaylarına girmeyin lütfen;

burgman dediğiniz motor maxi scooter ismiyle özdeşleşmiş bir markadır artık
    cruiser copper için harley neyse maxi içinde burgmandır..

bunu sadece ben demiyorum cok geniş kitlelerin lafları...

bence o bir klasik..

ingilizlerin bentley marka bir arabası vardır , bakın inceleyin hosunuza gitmeyebilir , klasik ve asil bir arabadır ve acayip pahalıdır onu alacagınıza bir ferrari alabilirsiniz belkide...

ama kafasında bentley olan gider onu alır
    ferrari isteyende ferrari alır..
    ama ferrari alanın bentleye ne dandik araba almıs adam demeye hakkı yoktur..

burda sürekli söylüyoruz ^^ motorsiklet sevdalısı ^^ diye
    gönül bu kime konacağı belli olmaz...
    burda kimsenin kimseye düşman olmasına gerek yok değil mi??

ama yinede
    burgmanın asil duruşu yeter diyeceğim başkada söze gerek yok

keşke bir burgmanım olsa...
    HAY BEN SENİN AĞZINI YİYİM HEMİ! ÇOK BASİT Bİ ŞEKİLDE ANLATMIŞSIN OLAYI

SAOL!!!

sayın hocalar ben ıkıncı el burgman lara bakıyorum ancak fıyatlar cok cesıtlı hatta 2000 ytl resıme gore gıcır gıcır motorlar var 2000-10000 arası nee gore nasıl karar verecez nelere dıkat etmek gerekır yardımlarınızı beklıyorum ozellıkle 2000 ytl ye burgman olurmu ama adam koymus resmı satıyo nasıl olcek kafam karıstı

bu sıtede kımse yomu yahu

Motosikleti
    suzuki burgman AN 650cc ABS (2006)
    2000 ytl ye burgman olmaz arkadaşım.
    1999-2002 model eski kasa 4,000-6,000 ytl arası
    2003-2006 model araları 6,500-10,000 arası
    2007 model 10,500-13,500 arası
    bulabilirsin

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı ahmet deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın hocalar ben ıkıncı el burgman lara bakıyorum ancak fıyatlar cok cesıtlı hatta 2000 ytl resıme gore gıcır gıcır motorlar var 2000-10000 arası nee gore nasıl karar verecez nelere dıkat etmek gerekır yardımlarınızı beklıyorum ozellıkle 2000 ytl ye burgman olurmu ama adam koymus resmı satıyo nasıl olcek kafam karıstı

bu sıtede kımse yomu yahu
    ikinci el burgman almanın tam zamanı.. ben satışa çıkardım. soran yok.

Öncelikle yeni bir motor severim, kendimce motordan önce ehliyetimi almayı daha mantıklı gördüm, motor için se düşündüğüm marka Suzuki burgman 400 k7 idi ancak okuduğum ve duyduğum kadarıyla debriyaj sorunu çıkartıyormuş her ne kadar servisler tarafından geçiştirilsede .Bu kadar meth in üstüne böyle bir sorunu tanınmış olan suzuki nin ayıbı olarak görüyorum.Ne olursa olsun tarzıma ,göz zevkime ve özellikleriyle mantığıma yatan tek motor oldu.Ehliyetimi ve 2008 yazı beklediğim üzere acele etmemek ve K8 lerde (inşallah) debriyaj sorunu kalmıyacağını düşünüyorum .K8 alarak motosiklet zevkimi sorunsuz ve mutlu biçimde yaşayabilirmiyim ,sizlerinde fikrini alıp bile bilede laodes olmak istemiyorum .SORU 2 ise ; Fuar zamanı kampanyalar düzenleniyormuş daha uygun fiyatamı motora sahip olabilirim.. şimdiden herkese teşekkür ederim saygılarımı sunarım. kazasız mutlu sürüşler dileğimle

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Arkadaşlar K7 deki varyatör problemi yeni 3 tırnaklı balatalar ve daha tok kasnakların gelmesi ile çözülmüştür. Garantiden motor şase numarasına göre yetkili servislerde değişim yapılmaya başlanmıştır.

K8 e gelince 5 li tırnaklı set balata ve tok kasnak kullanıldığı için sorun yoktur. Ayrıca varyatör mili kalkışta daha hızlı kavraması için 1.5 mm. kısaltılmıştır...

Sonuç olarak, Suzuki Burgman her zaman Cumhuriyet altınıdır...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar K7 deki varyatör problemi yeni 3 tırnaklı balatalar ve daha tok kasnakların gelmesi ile çözülmüştür. Garantiden motor şase numarasına göre yetkili servislerde değişim yapılmaya başlanmıştır.

K8 e gelince 5 li tırnaklı set balata ve tok kasnak kullanıldığı için sorun yoktur. Ayrıca varyatör mili kalkışta daha hızlı kavraması için 1.5 mm. kısaltılmıştır...

Sonuç olarak, Suzuki Burgman her zaman Cumhuriyet altınıdır...
    Eksik olmuş Birde onu sarrafı var. Altan Motor. İyi servis iyi arkadaş.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Şenolcum, Altan Motor hakikaten dediğin gibi motosiklet sarrafı, iyi insan ve dostlar... Eskiler der ya! Esnaflık budur. İşte! Aynen öyle...
    Cüneyt Eralp

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şenolcum, Altan Motor hakikaten dediğin gibi motosiklet sarrafı, iyi insan ve dostlar... Eskiler der ya! Esnaflık budur. İşte! Aynen öyle...
    OOooo Etilerin paşası nabersin...nerelerdesin Etilerin bülbülü sen bakayım...napıyon nedyon bi haberdar bizi...yalan olduk...Honda yapalım sana...liste fiyatından indirim falan...saygılarımla paşam...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    burgman 400
    SAHİDEN.......!!!!

merhaba arkadaşım.. benimde burgman 400'üm var.2004 model.
    güzel motor tabii şiddetle tavsiye ederim.
    ehliyet alıcam demişsin ama daha önce şöförlüğün varmı? motor kullandın mı? araba bile kullansan trafikte sana yararı olur
    eğer motor tecrüben yoksa 400 büyük gelebilir. 1 ay falan trafiğe çıkmamanı tavsiye ederim.
    anladığım kadarıyla sıfır motor almayı düşünüyosun??? ilk motor için sıfır almak mantıklı diil bence ; kullanmayı öğrenmenin yanısıra bakımını da düşün derim. muhafaza etmek korumak bile bir dert motoru. kullanırken yan düşersin hafifce , motor çizilir seninde için gider valla çok üzülürsün.
    benim 3 motorum ... ilk motorumu alırken karizmayı bir kenara bıraktım gittim bir çin malı aldım 2.el.. düşsen, bozulsa bile ucuz yaptırırsın.

EĞER MOTOR KULLANMAYI İYİ BİLİYOSAN ; yinede 2005-2006 düşün ve hemen al derim piyasa kışla birlikte duruldu ve fiyatlar düştü.. 0 motorun kontağını çevirsen 1.000 ytl kaybın olur. sahibinden.comda yüzlerce burgman var bende ordan aldım.

fuarda her şeyi kampanyayla ucuza bulursun lütfikırdar'da ekim 12-13-14'de...
    kıyafetlerinide ordan alabilirsin.

SANA BOL ŞANSLAR BURALARDAYIM BEN K.İ.B BYE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler