Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Zaten uyumassanız gurup sürüşü bilmemeye gerek yok uyanamayıp gec kalacaksınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilbera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN650 Executive ABS
    Sevgili Çanakkale yolcusu arkadaşlarım, Allah yolunuzu açık etsin, inşallah kazasız belasız esenlikle gider dönersiniz. Aranızda olamamak gerçekten üzücü ama bizim yerimizede şehitlerimize dua edersiniz inşallah. Keşke 72 milyon Türkiye yi oraya götürüp, ecdatımızın bu vatanı bize nasıl koşullarda emanet ettiğini gösterebilsekte, vatan hainleri böylesi her karışı şehit kanı ile sulanmış vatan toprağına ihanet edilemeyeceğini anlasalar. "Bu cennet vatanın uğruna olmaz mı feda!" dizelerini hep beraber yaşamak kıvancıyla.
    Dualarımız sizlerle, inşallah sağ selamet dönmeniz dileğiyle, hepinizin alnından öpüyorum.
    Böylesi anlamlı, gurur verici bir gezi düzenlediğiniz için hepinizle gurur duyuyoruz.
    Bekir
    Bekir S.YILMAZ
    Vespa 150 LX0 Rh(+) 0505 595 01 15 Eğitim Şart!

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı ilbera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Çanakkale yolcusu arkadaşlarım, Allah yolunuzu açık etsin, inşallah kazasız belasız esenlikle gider dönersiniz. Aranızda olamamak gerçekten üzücü ama bizim yerimizede şehitlerimize dua edersiniz inşallah. Keşke 72 milyon Türkiye yi oraya götürüp, ecdatımızın bu vatanı bize nasıl koşullarda emanet ettiğini gösterebilsekte, vatan hainleri böylesi her karışı şehit kanı ile sulanmış vatan toprağına ihanet edilemeyeceğini anlasalar. "Bu cennet vatanın uğruna olmaz mı feda!" dizelerini hep beraber yaşamak kıvancıyla.
    Dualarımız sizlerle, inşallah sağ selamet dönmeniz dileğiyle, hepinizin alnından öpüyorum.
    Böylesi anlamlı, gurur verici bir gezi düzenlediğiniz için hepinizle gurur duyuyoruz.
    Bekir
    Ağzınıza kalvyenize sağlık.

Motosikleti
    ramex 150cc + burgman k5 400 NİGHTBLUE
    arkadaşlar iyi yolculuklar
    kazasız belasız keyifli sürüşler
    sabah kınalı çıkışa gelemedim arabamda yoktu motor zaten pazartesiye kalmıştı
    resimlerinizi çekecektim ama kısmet değilmiş
    ama neyse pazartesi alıyorum bende lacili kızımı
    ilbera güzel anlatmışsın ağzına sağlık
    [COLOR="Blue"]AYTUĞ (EQUATOR NİGHTBLUE)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Herşey üstüne üstüne geliyors@!!! Anlaki ters yöne girmişsindir....!!![/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabayın arkadaşlar sağsağlim döndük yanlız Duffy'nin lastiği yarıldı. (o kadar yerse yarılır tabi)
    Ciddi bişey yok tasalanmayın, fotoğraflar ve gezinin özetini yavaştan koymaya başlayacağım...

Flash Flash Flash.... Son dakika haberine göre herkes sağsağlim evine ulaşmış, Duffy'nin motoru Altan motorda lifte çekilmiş, herşey yolunda yani....

Ayrıca;

Grup sürüşü kurallarına harfiyen uyan, tüm işaretleri ezberleyen, kesinlikle kural ihlali yapmayan, sollamalarda ve seyir esnasında mükemmel uyum içerisinde olan tüm burgmancılara çok teşekkürler.
    Videolarımız hazır olsa da, ders diye anlatsak bunu insanlara. Bugüne kadar supereva hariç hiçbir grubun bu kadar uyum içerisinde seyrettiğini hiç görmemiştim. Demek ki kurallara uyulunca herşey daha güzel oluyormuş.
    Bu grupla değil 700 km. 70000 km yapılır ve hiçbir sorun çıkmaz.
    Mükemmel organizasyon ve teknik destek için, Altan Motor'a, (otel kısmı hariç ), Yol organizasyonu ve grupları paylaştırmadaki gayretinden ötürü zühtüpasa'ya, diğer motosiklet grupları içerisinde parmakla gösterilecek kadar düzenli ve tertipli olmamızdaki en büyük pay sahibi olan, stickerlamızın ustası karabatuya özel teşekkürler.

Son olarak insan kalitesi, arkadaşlıkları ve uyumlulukları mükemmel olan ve hepsi burgman kullanıcısı arkadaşların biraraya gelmeleri büyük bir şanstır bence. Hepinize çok teşekkürler, allah birlikteliğimizi bozmasın.

Motosikleti
    ramex 150cc + burgman k5 400 NİGHTBLUE
    hoşgeldiniz arkadaşlar
    keyifli geçen gezinin sorunsuz olması çok güzel
    [COLOR="Blue"]AYTUĞ (EQUATOR NİGHTBLUE)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Herşey üstüne üstüne geliyors@!!! Anlaki ters yöne girmişsindir....!!![/COLOR]

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    Ziya kardeş hoşgeldiniz ,sorunsuzca dönmenize sevindik paylaşımları sonra görmek isteriz, hernekadar gelemesekte gönlümüz sizinleydi, burgman kalitesine bir kez daha canlı şahit olduk arkadaşların olaya nasıl profesyonel baktıkları sen kendin söylüyorsun hesini tebrik ediyorum organizasyon cok güzel olmuş bence ekip calışması böyle olur, hepinize gecmiş olsun hoş geldiniz.

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Eveeeettt herkesin sağ salim dönmüş olması ile 2 günlük gerçekten akıllardan çıkmayacak muhteşem gezimiz noktalanmış oldu. Başta organizasyonu yapan herkese sonrasında grubun önünde ilerleyen sancaktarımız Ali Can abiye,grubun ardında her an yardıma hazır bekleyen T&T nin büyüğü Tamer abimiz ve İsmail abimize, her ihtiyacımız olduğunda hemen ardımızda olan kask toplama aracımızın sakinlerine ve son olarak gerçekten tanışmaktan ve beraber olmaktan gurur duyduğum tüm BRUGMANIA sakinlerine ben ve eşim adına sonsuz teşekkürler....
    Umarım daha nice gezide hep beraber oluruz...
    Bu arada Duffy sana tekrar geçmiş olsun, yalnız gerçekten artçınla otoyolda giderken patlayan değil yarılan lastiğinle motorunu bu kadar sakin ve tehlikesiz durdurabildiğin için tebrik etmeden geçemeyeceğim. Allah (C.C.) hiçbirimizin keyfini bozmasın inşallah...
    Anaaa doğruya ben Suzukinin modifiye kralı Bora abimizi unuttum yawwww, uğraşılarından dolayı sanada sonsuz teşekkürler...

Saygılar sevgiler....
    Tamer İrevül
    34 BD 5272
    BURGMANYA :bounce:

sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla resimleri sabırsızlıkla bekliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    arkadaşlar herkese teşekkür ederim.bu geziden de anlayacağımız birşey varki kurallara uymak, iyi hazırlanmak kötü sonuçların meydana cıkmasını engelliyor.Kötünün iyisi bir haber daha var oda çanakkaledeyken duyduğumuz kazayla ilgili olarak can kaybı yok ciddi sayılmayacak yaralarla atlatmışlar.Profesyonel yaklaşımla gezimizi idare eden alican abiye ve tamar ismail abiyede ayrıca tşk ederim.

(BU ARADA SÜRÜDEN AYRILANI KURT KAPAR MI?

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Sanırım ilk resimler benden olacak

İşte BURGMANYA sakinleri

7 karılı (Biraz abiyane bir tabir oldu ama 7 kocalı hürmüz misali)garsonun special bol kuyruk yağlı satır köftesini yemek için bunca yol gelen aç kurt sürüsünden bir enstantane

Hanımla bizi almayı unuttuğunuz yerde beklerken bendeniz

Buda millet güzergah planı yaparken benden iyi sürücü olduğunu iddia eden eşim

Paşam ne düşürsün böyle kara kara

Buda ismail abimiz, abi ne bu ne hal? Yaparsın artık bir açıklama ahaliye

Tamer İrevül
    34 BD 5272
    BURGMANYA :bounce:

sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oh oh resimler gelmeye basladı elinize sağlık mübarek topraklara
    gitcem bende seneye inşallah

ilbera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sevgili Arkadaşlarım Hepinize Hoş Geldiniz diyorum.Çok şükür kazasız belasız döndüğünüz için rabbimize hamd olsun. Gazanız mübarek olsun Gezi notlarınızı sabısızlıkla bekliyoruz.Sevgiler-selamlar.
    Bekir S.YILMAZ
    Vespa 150 LX0 Rh(+) 0505 595 01 15 Eğitim Şart!

adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    hepiniz hoşgeldiniz...

resimleri ve yorumları sabırsızlıkla bekliyoruz ...
    Virüs bulaştı bi kere.. Yapacak bişi yok tek çare 2 teker...

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    35 yıllık hayatımda yaşadığım ender unutulmayacak güzel olaylardan birini bana yaşattığınız için kiminin ismini yorgunluğumdan ötürü unuturum korkusuyla yazmadan hepinize çok teşekkür ediyorum..

sadece iki ufak aksilik yaşamış olduğumuzdan ötürüde grubumuzu rabbiminde koruduğuna inanıyorum..tekrar lastiği patlayan arkadaşlara geçmiş olsun diyorum. ama şunuda unutmamak gerekli ki önce tedbir sonra takdir.. biz kurallara uyarak ve uyumu bozmayarak tedbirimizi aldık ALLAH ta bizi görünmez kazaden beladan esirgedi..

isim telaffuz etmeyeceğim dedim fakat tamer abiyle birlikte geziye çıkmak ta insana güven veriyor.

gezinin tek kötü yanı ise bence gelemeyen arkadaşlarımızdı.. çünkü böyle güzel bir ortamı onlarında yaşamasını çok isterdim..

ama sağlık olsun ..önümüzde daha çok güzel günler vardır inşallah.. ALLAH kaza bela vermesin birlikte yeni gezileri iple çekiyorum..

ziya abi şu you tube olayını bir çok değerli kardeşlerim..
    an önce hallet de havamızı atalım be abicim..

Alıntı tarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese teşekkür ederim.bu geziden de anlayacağımız birşey varki kurallara uymak, iyi hazırlanmak kötü sonuçların meydana cıkmasını engelliyor.Kötünün iyisi bir haber daha var oda çanakkaledeyken duyduğumuz kazayla ilgili olarak can kaybı yok ciddi sayılmayacak yaralarla atlatmışlar.Profesyonel yaklaşımla gezimizi idare eden alican abiye ve tamar ismail abiyede ayrıca tşk ederim.

(BU ARADA SÜRÜDEN AYRILANI KURT KAPAR MI?
    sabah sabah bir kahkaha attım.. ne adamdı dimi ya?

ya serhatçım o seninkiler yani farların uzun muydu yoksa kısalarmıydı gözlerim kör oldu ya..

stingrayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    vallahi eğlencenize keyfinize imrenmemek mümkün değil.
    darısı başka gezilerin başına.
    Tolga
    GIVI V46 Topcase,Tank Bag
    Isıtmalı Elcik

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    ilk uzun yol tecrubemi sizin gibi tecrubeli abilerimle yaptıgım icin cok mutluyum... herkese tek tek tesekkur ederim . profesyonellik bu olsa gerek .. cok keyifli bir bir yolculuk yaptım. ( her ne kadar motorum 130 gecmesede )

her türlü yardımını esrgemeyen tamer abiye , kasap köfte diye yaglı yaglı köfteleri yediren alican abiye (saka , saka ) , yakın ilgi ve ala gösteren thai ye ve bütün arkadaslara tesekkür ederim ...

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Sym topiği için Gts 250 almıştım. Burgman topiği içinde Suzuki burgman 400
    almaktan hiç çekinmem. Keyifli bir topik ve ARKADAŞLIK olduğu her halinden belli . Arkadaşını seyahatte tanıyacakmışın derler.

Motor alma komşu al derler

Motosikleti
    BURGMAN 400 K5
    Hepiniz hoş gelmişiniz şehitler diyarından,geç oldu ama .(yaa ben foruma pek sık girmiyorum ama çok sıkı bir şekilde takip ediyorum sabah işe ilk geldiğimde forumu açıp okuyorum).

Deniz kardeş geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

Soğuk hava ile aram hiç ama hiç iyi olmadığı için gelemedim ama içim içimi yedi,fakat en kısa sürede aranıza katılıp böyle MUHTEŞEM ve MADDİ MENFAATLERİN gözardı edildiği bir toplulukla tanışmayı çok arzu ediyorum.

Ayrıca Deniz kardeşime,yaptığım ufak bir kazadan dolayı beni telkinleriyle güç verip motorumu sattırmamayı sağladığı için ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

HEPİNİZ ALLAH A EMANET OLUNUZ!

Serhan

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı teksavasci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasap köfte diye yaglı yaglı köfteleri yediren alican abiye
    Yaw kasap degil o.. trakyanın meshur satır eti... Afiyet olsun...

Alıntı stingrayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi eğlencenize keyfinize imrenmemek mümkün değil.
    darısı başka gezilerin başına.
    Tolga
    Ah be tolga kardes..keşke sende olsaydın.. insallah baska sefer..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler