Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    az önce konuştum geçen seneye göre daha güzel sakin geçiyor dedi Serhat c.tesi yada Pazar dönecekmiş. Oğuz Antalya'ya devam edecekmiş

Arkadaşlar akşam saat:20.00'de göztepe - çiftehavuzlar arasında kalan starbucks ta olacaz isteyen gelsin görüşmek üzereeee
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    haftasonu herkez geziyor galiba topiğe kimse yazmamış...
    bende bu haftasonu 450km civarı gezindim havalar ısınınca pek durmuyor olduğu yerde
    ama malesef dün gece 100 le fln sol şeritten giderken aniden refüjden önüme bi köpek çıktı ve üstünden geçtim:( motorun üstünde kalabildiğimiz için çok şanslıydık ama köpek için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

kasım ayında ben de bır burgman 400 sahıbı olacağım kısmetse... ayları iple çekıyorum tespit ettığım 3 makına var insallah satılmazlarda bırınden bırı bana nasıp olur.... burgmancıların arasına bende katılırım
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu haftasonu 450km civarı gezindim havalar ısınınca pek durmuyor olduğu yerde
    ama malesef dün gece 100 le fln sol şeritten giderken aniden refüjden önüme bi köpek çıktı ve üstünden geçtim:( motorun üstünde kalabildiğimiz için çok şanslıydık ama köpek için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil
    erencim geçmiş olsun. yapabileceğin başka bir şey yokmuş. aşırı hız olmadıktan sonra yapabileceğimiz muhtemel kazaların oluşma riskide düşüyor.

iki haftadan sonra burgman kullanmaya tekrar başladım çünkü hafta içinde iki günlük bir van seyahatim var. ve motosikletle havaalanına gidip motorumu havaalanının otoparkına bırakacağım. malum bmw nin çantası kaskı almıyor ve gene burgmanın ocağına düştüm.

arkadaşlar burgman kullanmaya başladığımdan içimde bir rahatlık var tek şikayetim olan noktası ise hızlı gitme konusunda bmw de kendimi kontrol edebiliyorum 90 a 100e bağlıyıp yolumu bitiriyorum.fakat burgmana binince hep son sürat kullanıyorum dayanamıyorum. herkese kazasız belasız sağlıklı sürüşler dilerim.

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Eren, geçmiş olsun sizlere bişey olmaması sevindirici köpişede bişey olmamasını isterdim :(
    Hafta sonu Fazer ile şehir içi dolaştım. Kesinlikle Burgman gibi değil. Ama motorda nasıl bir ivme var anlatılmaz yaşanır. 6000 dev. den sonra motor yürümeye başlıyor her vites atışta her şey yeniden başlıyor bir ara ön teker yerden kesilir gibi oldu.
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    motorun altı açık oldu malesef artık:( fazla alt grenajı olan var mı?
    (\__/)
    (")_(")*

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400

Haftasonu bende yerinde duramayanlardanım.

En çok korktuğum şeylerden biri de önüme bir hayvan çıkması. Kazayı ucuz atlatmışsınız. Çok geçmiş olsun.
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Bu arada marmok'ta görülen hayalet Burgman Antalya'ya gitmiş mi?
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    valla aldığımız son bilgilere göre ghost burgman en son fethiye civarlarında sürücüsüz olarak yoluna devam etmekteymiş.İkonlaşmış olan bu motosikletin bundan sonraki günlerde ne yapacağı bilinmemektedir...
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    Burgmanusa da takılırken gördüm. Sonunda birileri bu Dr.Pulley rollerlardan almış takmış buda yorumu:

Finnally installed doctor pulley weight (18 grams) form scootertrap. My results are not finall nor normal considering the following factors:
    1) Belt has considerable wear. (6,000 rpm@ 70 mph when belt was installed go up to 6,300rpm previous to weights install)
    2) Cannot remove the rear Polini belt tensioner spring 'cause cannot find the wrench that I used to remove and install the nut. :oops:

Results:
    6,300 RPM@ 70 mph(indicated) go down to 5,700RPM @ 70 MPH. (cruising speed)
    Full throttle launch approx 6,300rpm up to 42mph approx. From there, RPM goes up to 7,000 rpm to near 70 mph, then it dropp, like an automatic transmission "shift", to 6,500 RPM. While MPH goes up, RPM continues until like 7,000 RPM @85MPH. I will not test over 85 'cause rear wheel is severely weared. I will get a new tire this weekend.
    Also this "shift" caracteristic of this rollers can be used cruising from approx 50mph+ to lower engine RPM's.
    For my results unil now, I think this dr. pulley weights are perfect for people who would like to eliminate RPM drop when launching the bike, without increased crusing RPM's, better fuel economy and lower high speed cruising RPMS.
    Remember.... RPM results are higher than normal 'cause the polini rear belt tensioner spring.

Also, Dr.Pulley weight has two options, 18 grams(which I installed) and 15 grams. I think does with 15 grams would be a real choice for serious performance guys without sacrificing top speed.
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    roller ı bilmem ama ben ciddi ciddi gidon agırlıklarımı değiştirmeye karar verdim.rüzgarlı havalarda ve arkada yük varken kafa sallamaya baslıyor.her birini enaz 100 gr arttıracagım...
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    geçenlerde burgmanusa da görmüştüm belki işine yarar

http://www.hvmp.com/universal.htm

ayrıca v-strom un gidon ağırlıklarıda takılabiliyormuş.

bu abimde komple sökmüş böyle daha iyi olduğunu yazmış..
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    motorun altı açık oldu malesef artık:( fazla alt grenajı olan var mı?
    Gelen Mala gelsin. Gecmiş olsun.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Çok ilginç bir şey fiyatı top case kadar http://motosikletromorku.blogspot.com/
    2007 MAJESTY 400

alperm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman400
    Alıntı motopower1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumdaki abiler acillllll yardım

nakitt 6000 ytl ye temiz bakımlı servis güvenceli an 400 2004 model burgman arıyorum bulamazsam kader kısmet diyip sineye çekip piaggio x8 200 alıcam mecbur devir sigorta v.s anca param yetiyor çünki yardım edebilirmisiniz birde sorum olacak ben genelde 2 kişi biniyorum alt yere bahsedildiği kadar çok mu yakın azda yük yüklerim belki duruma göre tşkrlr

6750 ytl ye motorumu satmayi dusunuyorum, biraz daha zorlayabilirsen tavsiye ederim,2004 model 12500 km, malossi varyator kiti ve malossi kayis var uzerinde, sol alt kenarda cizik var sadece, boyatmadim ozellikle.
    herşeyin başı sağlık

Motosikleti
    arkadaslar yapılan bır arastırma sonucları elime geçti sizle paylasmak istiyoum.
    kullanıcılara sormuslar hangı cıns motosiklet kullandıgı ve hangı tıp kask kullandıkları..
    sonuclar
    kucuk cc scooter :onu acık yarım kask
    buyuk cc scooter :flıp up kask
    enduro :flıp up ve full face

işi bilmeyenlere sormuslar
    enduroya onu aık şöbiyet marka kask kullanıyorlarmıs..
    Allahtan bizim aramızda boyle yanlış kask kullanan arkadaşımız yok...
    yoksa varmıydı neydı...
    var mı boyle kask kullananlar

Bu bilgiler geyık amaclıdır...

Motosikleti
    MAJESTY 400
    şöbiyet'in J1 modeli özellikle Hani varya yağmurda su geçiren, vizörü soyulan modeli
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    güzel duruyor ama öyle demeyiin kızdırmayın vedat abimi şumaher bile o kasktan kullanıyor
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    burgmanusa da gördüğüm bi motorun resimlerini sizlerle paylaşmak istedim. Komple sarıya boyamış motoru özellikle sinyallerin yanına yaptığı çıkartmalar çok şık olmuş.

(\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Çok güzel iş çıkarmışlar ancak boyaya yakından bakmak lazım portakalımsı- selülit gibimi duruyor birde M3 BMW de bir turuncu vardı ışığa göre renk değiştiren aslında o boya olsa muhteşem olurmuş. Birde kask rengi contrast kalmış
    2007 MAJESTY 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler