Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    hoş geldiniz sağ salim varmanıza sevindim. sizin yola çıkmanızın hemen ardından yağmur atıştırmaya başladı.
    ikinizlede tanıştığıma çok memnun oldum resimleri sabırsızlıkla bekliyorum...
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Bu geliş gidişi Ctesi ya da pazar yapsaydınız, Balıkesir den geçerken tanışmış olurduk
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu geliş gidişi Ctesi ya da pazar yapsaydınız, Balıkesir den geçerken tanışmış olurduk
    nomarka senide beklerim izmire ...
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    SWT
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili dostlar döndük..
    ben hayatım boyunca bu kadar ıslanmadım.
    manisa akhisardan bandırmaya 200 km boyunca, bu şiddette bir yagmurla karşılaşmadım.
    Ama sukur kazasız belasız dondük......
    Tarık sordugun için km. hesabını duzgun tuttum..
    Dip gazda şehirlerarası yolda 202 ykrş.
    120 ortalama hızda iki kişi 167 ykrş
    108 km ortalama hızda tek kişi 146 ykrş..

Yaklaşık 100 resim bende var.....En yakın zamanda eklemeye çalışacağım..
    Hoşgeldiniz, Vedat hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürersin inşallah..
    Serhat benim motor şehir içinde 200kuruş yakıyor nasıl iş bu anlayamadım..
    Ben benzin fiyatı arttı o yuzden yükseldi tüketimim diye düşünüp kendimi avutuyordum, hava filtresi filan bir servise sokayım bari..
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    arkadaşlar pazar günü yani yarın saat 12.00 de üsküdar çinili hamamında tarık arkadaşımızın hamamını yapacağız. gelmek isteyenler buyursunlar..

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nomarka senide beklerim izmire ...
    Tabiki, geleceğim zaman haber veririm. Bu arada Balıkesir e de beklerim...
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    ee resimler nerde ama
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    vedatın ilginç yorumuyla çeşme otobanı
    http://www.metacafe.com/watch/137089...i_burgman_650/
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    SUZUKi BURGMAN
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

vedat abi süper bir makine almış malesef fotoğrafını çekemedim

allah nazar vermesin mükemmel ötesi rengi temizliği fln harika sıfırından farkı yok
    h hayırlı olsun Vedat nedır ne degıldır acıklasanda dahada sevınsek senın adına

Alıntı erdi58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler sbuyukkilic şuanlık sadece eski sahibi kayışı hiç degişrtirmemiş 27,500 km de şuan bide anlamadıgım motosiklette de farları uzun kısa yapınca yada korna yapınca gösterge ve km ışıkları zayıflıyo akü yeni degiştirilmiş ama anlamadım gitti
    650 konusuunda bilirkisi ve en buyuk kaynakdır ..

Ve maalesef motorumu sattım... uzun zamandır ınternetteydı belkı bırı cıkarda alır dıye koymustum ..hakıkattende cıktı ve aldım kaldım ortada cıscıplak
    sımdı dusunuyorum tekrar devammı burgmana yoksa vıteslı motoramı devam edyım karar veremıyorumkı oylede alsıtımkı burgmana gozum ondan baskasını gormuyor 650 alayım dıyorum yaw 650 alana kadar al bı vıtelı motor onunla yasa dıyorum
    sonrada aklıma burgmanım gelıyor bana herseyıyle yetıyordu gıdısıyle yol tutusuyla bagajıyla kulllanım rahatlıgıyla ne ıısn var vıteslı motorla dıyorum suan iki arada bır deredeyım nereye dalacagımı bılmıyorum ...
    SERHAT sen söyle nereye dalayım 650nın tadınada baktım vıteslı motor halt etmıs yanında kaldıkı ısım ıstanbul ıcı oldugu ııcn sanırım burgmana devam ama senın yardımı nın ve tavsıyenı ıstıyorum hangı motor alınır hangısı alınmaz yukarda dedgıım gıbı 650 konuusnda bılınen en buyuk kaynaksın

[
    ADIM AAMY DEGİL
    18 YASINDA DEGİLİM
    BAYAN DEGİLİM

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    yasarcım motoru satmıssın hayırlısı olsun.
    650 ve vitesli motor konusuna gelince bu tamamen kişisel tercihin ile ilgili.Ben ancak kişisel gözlemlerimi aktarabilirim.Geçenlerde aklıma çokmu yakıyorum diye karşılaştırma yapmak geldi.Yeterli kaynak bulamadım.Sonra italyan bir sitede karşılaştırmalar buldum..
    Aklımda kalanlarısenle paylaşmak isterim.650 cc 2 silindir enduro makınalar arasında yalnızca vstromdan 100 km de 0.2 litre fazla yakıyor.Bunun dışında tüm çift silindirlilerden az yakıyor.Bu denemek imkanımda oldu vedatla yaptığım yolculuk.Yukarıda anlamlı degerler çıktı.Hatta bu hızlarda burgman 400 ile yaptıgım (k7) bodrum yolculugu ile aynı degerler cıktı.
    Ciddi yagmur altında geldik.Sükür bir kez dahi kaymadım.Vfr li bir arkadasta akhisardan bize katıldı sürekli lastiklerinin kaydıgını soyledi.(aynı desenlı michelin lastik kullanıyoruz).Bne bir kez dahi kaymadım.Agır maina oldugu için rüzgardan etkilenmiyor.
    Kötü yanları yokmu var bozuk yolu hiç sevmiyor.düşük hızı sevmiyor.Vedatın söylemesine bakarsanız uzun yolda artcı koltugu rahat degilmiş.Bakımları pahalı ama biraz elin alet tutuyorsa inan bu bile para tutmuyor.12000 bakımını herseyı degiştirerek 200 ytl ye bitirdim.(arka fren balata,tum yağlar,bujiler,tüm filtreler)

neyse daha sonra aklıma geldinde devam ederiz... + ve - yonleri..
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

ugurdedek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim hayalimdede burgman yatıyor. Güzel bir alet.

Motosikleti
    SUZUKi BURGMAN
    yakıt konusunu hıc dusunmmeıstım ama senın dedıgın degerler konuusndda dogrudur ...
    benım meselem ben öyle pek ıstanbul dısı cıkmam anca senede belkı 1-2 oda festıva senlık vb..

demek ıstedıgım şu ;
    bugune kadar burgmana cok alsıtım ıstanbul ıcı cok rahatım onunla ama dıyorumkı ya bu saaten sonra artık vıteslıye gec bırazda gucu hısset dıyorum
    ama bılıyorumkı 650 bana ıstedıgımı
    verecek

yawwwwww ne bılım walla kafam ıyıce karısıtı senınle yuz yuze otursakda muhabbet etsek ...yanı arkadaslarlada varmı bu hafta bulusmanız yoksa sımdıden ayarlayalım

we ayrıca abı o nasıl bır vıdeo cekımı wzzzzzzz dıye bıse gectı ama nedır kımdır nereye gıder hıc bellı olmuoyo gercı vedatın yapacagıda bıse yokkıı

oguzun sesı solugu cıkmıyor en son bıraktıgımız yerdemı yoksa hala askerlık maceralarınımı anlatıyor
    ADIM AAMY DEGİL
    18 YASINDA DEGİLİM
    BAYAN DEGİLİM

Motosikleti
    gücü hissetmek için vedat abiyle bi geziye çık bence aamy...
    tabi onu rider academy e kaçırmadıysanız henüz
    (\__/)
    (")_(")*

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    evet arkadaşlar evde internet olmadığı için pek bişey yazamadım geldiğimden beri.

öncelikle hayırlı olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim. darısı hayırlısıyla hepinize diyorum. ozz hariç onun boyu yetmezha bi de denizim hariç o da kullanamaz

ilk motorun yanına gittiğimizde üzerine oturunca anladım ki, borusanda denediğim motordan daha yüksek. hemen orada site içerisinde bir tur attım ve ALLAH ım ben bunu istanbula nasıl götürecem dedim. neyse serhatin ince eleme sık dokuma türünden olan, incelemesinden sonra ok yi alıp noterin yolunu tuttuk. ve satış yarım saat içinde bitti ve tekrar motorun yanına gittik. satan arkadaşla helalleştikten sonra, bismillah dedim ve tüm bildiğim duaları okumaya başlayarak motora bindim ve trafiğe girdim. serhat dedi ki

-oldukça yorgunuz en iyisi feribot biletlerini iptal edip yarın akşama bilet alalım.

çeşmeye gidelim bir gün orada kalalım hem gidip gelirkende yol oldukça müsait, motorada alışmış olursun dedi. kabul ettim. ve biletleri değiştirmek için izmir çıkışındaki benzin istasyonuna gidip hem depoları fulledik hemde biletlerimizi değiştirdik. sonra tornistan çeşme otobanı. desem ki bizden başka araç yoktu otobanda o derece.

neyse, otobanda biraz slalom biraz ani fren. yani hondada öğrendiğim şeyleri tatbik ederek motora alışmaya çalıştım ve çeşmeye vardık. orada soluğu kumrucuda alıp, karnımızı doyurduktan sonra serhatin akrabası olan bahar ablaya uğrayıp, biraz orada sohbet sonra kısa bir çeşme turu derken kurtlar saati geldi. bizde kapağı faik otele attık. tertemiz otelin resepsiyonistide motorcu olduğundan bize ekstra indirimle odayı verdi sağolsun. ha bu arada kumrucuda motorcuydu. harika yaptı kumruları

kurtlar vadisi dedik ama ben başında uyuya kaldım. sabah güzel bir kahvaltı sonrası, daha önceki programımızdan vazgeçip, hemen yola koyulduk ve önce erene uğrayıp, sonra yolumuza 90 100 km lik hızlarla devam ettik. sık sık mola verdik. inanın yolun bitmesini istemedim. akhisarda ramiz köftecide köftelerimizi yedikten sonra, yola çıkmamızla yağmur hafiften atıştırmaya başladı. sonra dahada arttı ve dahada arttı ALLAH sizi inandırsın. bandırmaya kadar yağdı. susurlukta ara verip, starbucks a girdik. çalışan çocukta motorcuydu abi çıkar çoraplarını kurutayım demez mi? olurmu olmaz mı derken getirdi sıcak hava kompresorunu kuruttu valla çorapları botu falan. orada vfr li arkadaşımız ali geldi. (toplantıya geldiğinde tanıyıp sizde çok seveceksiniz eminim) bir saat kadar sohbet kahve molasından sonra yağmurun dinmeyeceğine kanaat getirerek, yola koyulduk. ama ne? yağmur dahada arttı. göz gözü görmüyor yağmurdan. silecek kafi gelmiyor damlalara nah kafam gibi yağıyor
    bandırmaya vardığımız gibi hemen 5 kız bir abinin işlettiği bir butiğe daldık. sağolsun abi bize çay söyledi ve oradan kilot,çorap, eşofman altı alarak üzerimizi değiştirip öyle feribota bindik. feribotta başka bir maceraydı. neticede sağ salim geri geldik.

motor kıyaslamalarına gelince burgmanın yeri halaa bende farklı ama gs te anlatılacak birşey değil yani. yakıt sarfiyatına gelince, ara sıra basarak genelde 90 100 km hızlarla kullanarak .18ykrş yaktı. zaten önünüzde o yolbilgisayarı varken pek basamıyorsunuz.

burada serhat kardeşime çok teşekkür ederim. beni yalnız bırakmayıp, yoğun iş temposunu bırakarak benimle izmirlere geldiği için. (gerçi mecbur. hele bir gelmeseydi) şaka bir yana serhat olmasaydı bu motoru almaya gitmeyi gözüm yemezdi. tek başıma..

ALLAH hepimizi kazadan beladan görünmez tehlikeden korusun. amin.

Motosikleti
    ama kaç gün oldu resimlerden haber yok hala
    (\__/)
    (")_(")*

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vedatpartacı, hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Vedatcım Yeni motorun hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza vermesin.

Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti

R 1200 Gs

... ve işte vedat abinin merakla beklenen yeni motorunun ilk fotoları karışınzda

(\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Vedat'cığım hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Kazasız belasız iyi günlerde kullanasın. Yeni motorun çok temiz Allah nazardan saklasın. Motoru iyi açamadıysan ver ben bi açıp geleyim:D şöyle Bodrum'a doğru...
    Ozz
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    yuh be İzmir'den resmi geldi daha ben göremedim Vedat maşallah allah kaza bela vermesin artık ilk tek tekerini ben yaparım

aamy18, Burgman'ın kaç modeldi ve kaça sattın ??
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler