Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    tebrikler gürol bey; çok güzel olmuş,harika iş çıkartmışsınız orijinalinden hiç farkı yok.
    bende şimdilik bir scooter almaya karar verdim. seçeneklerim arasında eleye eleye sym FIDDLE II 125 modelinde karar verdim gibi..
    2010 model 960 kmde bir adet beyaz renk kadıköyde bir motosiklet mağazasında buldum.kredi kartıma 12 taksit yapacaklar. fiyatıda sıfırından 500 tl daha uygun ve plaka masrafı olmayacak. yalnız ön camı belirsiz kaldı,bulmaya çalışalım dediler. bulamazlarsa bakacağız çaresine artık..
    shadowdan sonra böyle küçük bir motorla ne hissedeceğim merak ediyorum. gerçi kullananlar oldukça memnun. kartaldaki altan motor aynı zamanda yetkili servisi.. bu zamana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadık diyorlar. garanti süreci,yedek parça, mekanik aksamda arıza olayı falan bir sorun olmaz diyorlar..

bakalım attan inip merkebe binmiş gibi olmayalımda...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler gürol bey; çok güzel olmuş,harika iş çıkartmışsınız orijinalinden hiç farkı yok.
    bende şimdilik bir scooter almaya karar verdim. seçeneklerim arasında eleye eleye sym FIDDLE II 125 modelinde karar verdim gibi..
    2010 model 960 kmde bir adet beyaz renk kadıköyde bir motosiklet mağazasında buldum.kredi kartıma 12 taksit yapacaklar. fiyatıda sıfırından 500 tl daha uygun ve plaka masrafı olmayacak. yalnız ön camı belirsiz kaldı,bulmaya çalışalım dediler. bulamazlarsa bakacağız çaresine artık..
    shadowdan sonra böyle küçük bir motorla ne hissedeceğim merak ediyorum. gerçi kullananlar oldukça memnun. kartaldaki altan motor aynı zamanda yetkili servisi.. bu zamana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadık diyorlar. garanti süreci,yedek parça, mekanik aksamda arıza olayı falan bir sorun olmaz diyorlar..

bakalım attan inip merkebe binmiş gibi olmayalımda...
    Teşekkür ederim Uğur bey sagolasınız
    Motorunuzu sattınız hayırlı olsun
    olurda canınız kullanmayı çekerese bir el havaya ateş edin hemen motorumu getiririm)

mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    teşekkür ederim özer kardeş;
    muhtemelen bu sezon piyade dolaşırım gibi görünüyor.Ama seneye vtx 1300 mü olur,goldwing mi olur yoksa 250 lik bir scootermi bakıcaz artık..

yarın için programınız yoksa koçtaşın yanındaki bizim mekanda buluşalım derim.
    mustafa da gelirse eğer bende kalan çadırıda bir taksiye atar getiririm.Bu mekanda eylül ayı ortası cumartesi akşamı nişan organizsayonumuz olacak.

bu arada bana bir fasıl ekibi lazım..anadolu yakasından böyle bir fasıl grubu tanıkları olan varmı acaba?
    Selam Uğur abi.
    İş yoğunluğu vs derken bir hafta tatile çıktım henüz geldim.
    Özer abi ile görüştüm o da bodruma kaçıyormuş ( idol oldu adam benim için yerinde durmuyor ) (:
    Çadır sorun değil elbet alırım bir gün. Özer abi de dönsün bi kahve içeriz inş.
    Bu arada sattığın motor içinde alacağın içinde hayırlısı olsun..

juntaforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750 C4 2005
    Shadow almayi planlayan bir SYM Joyride kullanicisi olarak iciniz rahat olsun derim. Oncelikle SYM cok iyi bir motor ben 6 senedir kullaniyorum bir kere niye aldim demedim, Istanbul merkezi gectigimiz aylarda Istanbul Motor'a gecti ama asil fabrikasi Izmir'de oldu da burdan parca almak istemezseniz onlarda gonderiyorlar. Benim 2005 model icin bile hala stoklarda parca bulunuyor. Zaten her ay yurtdisindan parca tiri geldiginden alinabilecek en mantikli motorlarda biri.
    Kartal'da da yanilmiyorsam buyuk bir servisi olarak.
    Simdiden hayirli olsun

Motosikleti
    Alıntı mutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Uğur abi.
    İş yoğunluğu vs derken bir hafta tatile çıktım henüz geldim.
    Özer abi ile görüştüm o da bodruma kaçıyormuş ( idol oldu adam benim için yerinde durmuyor ) (:
    Çadır sorun değil elbet alırım bir gün. Özer abi de dönsün bi kahve içeriz inş.
    Bu arada sattığın motor içinde alacağın içinde hayırlısı olsun..
    selamlar;
    araya bir haftalık tatili sıkıştırman iyi olmuş.motorlamı gittin..?
    özer bu sene leyleği havada gördü gezsin bakalım yakışır..
    bende bugun teslim aldım fıddle ı...fıdıl fıdıl dolaşırım seneye kadar..ev kedisi gibi bir şey..
    shadowun yeri apayrı tabii.aradaki güç farkını şiddetli hissettiriyor.Kadıköyden alıp geldim D 100 den. 70-80 km hızlarda gayet iyi gidiyor ama fazla güven vermediğini hemen hissettiriyor.bu arada selesi shadowdan daha yüksek.lastik ebatlarının ufaklığı ve ağırlık merkezinin arkada oluşu dezavantajları..artçılı kullanımlar olursa sıkıntılı olabilir belki..

yarın yeni ruhsat çıkartacağım kartal trafikte..yetkili servisi altan motorada götürüp 1000 km bakımını yaptırırım fırsat olursa..

Alıntı juntaforce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shadow almayi planlayan bir SYM Joyride kullanicisi olarak iciniz rahat olsun derim. Oncelikle SYM cok iyi bir motor ben 6 senedir kullaniyorum bir kere niye aldim demedim,
    Simdiden hayirli olsun
    teşekkürler sym nin kalitesini biliyorum.4 model scooteri yakından incelerken bu sym nin fıdılı fiyatı ve satış koşulları cazip geldi bu bakımdan fıdılı tercih ettim.. bende bu arada shadow almayı düşünüyorsan sakın cayma derim..başka marka ve modellere hiç bakma , ölüsü bile yolda kalmaz shadowun,asla kıramazsınız...

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 ABS
    Uğur bey yeni matorun hayırlı olsun bende çoğu ufak matoruma biniyorum shadowu satacağım artık yaşımız kemale erdi.

mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    selamlar;
    bende bugun teslim aldım fıddle ı...fıdıl fıdıl dolaşırım seneye kadar..ev kedisi gibi bir şey..
    shadowun yeri apayrı tabii.aradaki güç farkını şiddetli hissettiriyor.Kadıköyden alıp geldim D 100 den. 70-80 km hızlarda gayet iyi gidiyor ama fazla güven vermediğini hemen hissettiriyor.bu arada selesi shadowdan daha yüksek.lastik ebatlarının ufaklığı ve ağırlık merkezinin arkada oluşu dezavantajları..artçılı kullanımlar olursa sıkıntılı olabilir belki..

yarın yeni ruhsat çıkartacağım kartal trafikte..yetkili servisi altan motorada götürüp 1000 km bakımını yaptırırım fırsat olursa..

Yok abi uçakla gittim Arkadaş olmasa motorla gidecektim ancak iki kişi bavul vs.. olmuyor.Motorun hayırlı uğurlu olsun. SYM forum bölümüne takılıpta bizleri unutma.Sevgiler

Motosikleti
    Shadow VT750 C4
    Herkese merhaba,
    Uzun zamandır almak istediğim Shadow'a bu hafta başında sahip oldum. Çok keyifli ve güçlü bir makina!
    Üzerindeki H.Hawk egzoz yüzünden mahalle aralarında arabaların alarmları ötmeye başlıyor (: Bu durumdan biraz rahatsızım aslında.. orijinal egzoz bulursam değiştirmek niyetindeyim..
    Neyse, aranıza yeni katıldım diyebilirim, herkese kazasız keyifli sürüşler!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    [QUOTE=nesh;2394177]Herkese merhaba,
    Uzun zamandır almak istediğim Shadow'a bu hafta başında sahip oldum. Çok keyifli ve güçlü bir makina!
    Üzerindeki H.Hawk egzoz yüzünden mahalle aralarında arabaların alarmları ötmeye başlıyor (: Bu durumdan biraz rahatsızım aslında.. orijinal egzoz bulursam değiştirmek niyetindeyim..
    Neyse, aranıza yeni katıldım diyebilirim, herkese kazasız keyifli sürüşler!

Hoşgeldiniz,hayırlı olsun

Motosikleti
    Shadow VT750 C4
    Teşekkürler ZIPPIRMAN (:

Egzoz ile ilgili bir şey danışmak istiyorum. Egzozun performansından gayet memnunum, sesi mahalle arası haricinde çok keyifli oluyor. Ancak şirketin otoparkına girdiğim zaman alarmlar ötmeye başlıyor. Bu durumun önüne geçmek için susturucu kullanmak istiyorum.
    Susturucu ile ilgili pek yazışma göremedim. Konu hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı nesh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler ZIPPIRMAN (:

Egzoz ile ilgili bir şey danışmak istiyorum. Egzozun performansından gayet memnunum, sesi mahalle arası haricinde çok keyifli oluyor. Ancak şirketin otoparkına girdiğim zaman alarmlar ötmeye başlıyor. Bu durumun önüne geçmek için susturucu kullanmak istiyorum.
    Susturucu ile ilgili pek yazışma göremedim. Konu hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.
    H.h egsoz dan aynı dertten muzdarip barış arkadaşımız var burada o bir susturucu takmıştı ama nedir ne değildir ben bilmiyorum kendisine ulaşıp size yazmasını saglamaya çalışacağım

kenrox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883
    nesh, ezgsoz marka ve modeli ile ilgili bir bilgi vermeden cevap bulman zor.
    standart egsostlar avrupa birliği standartlarına uygun olmak durumunda olduğundan öyle pek cam çerçeve indirmez.
    indirenin de her türlü her zaman çözümü var (quiet baffles)

ayrıca süper alaksız ama olsun
    "herkes bir gün harleyci olacak "
    yol iyidir.

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    haha ben harleyci oldum diye mi yazdın onu kenrox sırada gurol abi var

nesh kenroxun dedigi gibi modelini falan yazarsan hata resmini koyarsan daha acıklayıcı olur. (tahminim double wall modeli keza tr ye gelen bunlar)
    ben bu modele bi susturucu uydurmuştum ama susturucuları yurtdısından getirip egzosun cıkıslarında delik actırarak uydurmam gerekti. önceki sayfalarda aslında tartişildi bu konu resimli olarak. bi incele istersen. forumlardaki felsefe arkadasimiza egzosumu verirken susturucularida vermiştim. resmini koyabilirse daha aciklayici olur. ona benzer bişi sanayidede yaptirabilirsin. ama susturucu taktiginda egzosun özeligi gidiyor. o kükreme kayboluyor bambaska bi ses cıkıyor sölim

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    selamlar;

teşekkürler sym nin kalitesini biliyorum.4 model scooteri yakından incelerken bu sym nin fıdılı fiyatı ve satış koşulları cazip geldi bu bakımdan fıdılı tercih ettim.. bende bu arada shadow almayı düşünüyorsan sakın cayma derim..başka marka ve modellere hiç bakma , ölüsü bile yolda kalmaz shadowun,asla kıramazsınız...

Hayırlı olsun birader,epeydir giremiyordum topiğe şimdi kısmetmiş ben haftaya kadar buradayım sonrası görüşürüz inşallah

Motosikleti
    Honda Shadow 750

Uğur Bey yeni motorunuz hayırlı olsun.
    Sizin motoru garaja çektim yazlığa geldim. Şimdi ben de scootera biniyorum. Onun zevki de başka ama Shadow burnumda tütüyor.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Uğur abim hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin. Mümkün olduğunca yavaş ve temkinli ol.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun birader,epeydir giremiyordum topiğe şimdi kısmetmiş ben haftaya kadar buradayım sonrası görüşürüz inşallah
    İyi olur,müsait olduğunda haber verirsin,mekanda buluşuruz..

Alıntı everit adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uğur Bey yeni motorunuz hayırlı olsun.
    Sizin motoru garaja çektim yazlığa geldim. Şimdi ben de scootera biniyorum. Onun zevki de başka ama Shadow burnumda tütüyor.
    teşekkür ederim erhan bey, iyi tatiller sizede...

Motor almayı seneye ötelemişken bir anda alıverdim bu fıdılı..Belkide ödeme koşulları çok uygun geldi diyebilirim.ama bir başka motordada aynı koşullar olsaydı almazdım..
    Kaliteyi ön planda tutuyordum zaten.Sym nin bu 125 lik fıdılı ile kymconun like 125 liğini
    finale bırakmıştım.Sym ye baktığım yerde kymco like 125 lik kalmamıştı.
    Biraz ilerdeki diğer kymco bayisinde like 125 liklere bakarken fiddle ile bunun arasında son kararı vermem gerek deyip ayrılmak üzere iken aynı gün satmaya karar verdikleri bir fıdıldan bahsettiler..
    kendi motorları imiş. farklı bir amaç için ruhsat plakada çıkarılmış..
    görmek istersen bir bak dediler..Sıfır gibi bir şeydi.fiyatı ve ödemesi uygun gelince hemen aldım zaten..

İlk önceleri shadowdan sonra şüphelerim vardı ama çok sevdim ben bunu..Çok kullanışlı bir şey..kendisinden bekleneni hakkıyla veriyor.Şimdilik çok memnunum iyiki almışım diyorum. Cumartesi günü (dün) altan motora götürüp 1000 km bakımını yaptık. Kalkışta hafif titreme vardı.varyatör açılıp biriken balata tozları alındıktan sonra düzeldi.

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur abim hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin. Mümkün olduğunca yavaş ve temkinli ol.
    Hocam sağolasın,seninkide hayırlı olsun. Haklısın küçük lastiklerin dezavantajından ötürü ona göre kullanmak gerekiyor.

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Evet sevgili arkadaşlar kısa bir aralık bulup bodrumda önder arkadaşımla tanışıp biraz kaynaştık,sağ olsun baya bi ilgilendi tesisini gezdirirken yüzündeki haklı gururu gördüm.
    eve dönüş zamanı ana yola kadar bana eşlik etti sağolsun.bu video yuda naciza

://www.facebook.com/ajax/sharer/?s=11&appid=2392950137&p%5B0%5D=10150243363339863& p%5B1%5D=0&p%5B2%5D

tekrar görüşmek üzere önder kardeş...

Motosikleti
    Shadow VT750 C4
    Evet, Double Wall (651-071).. gürültü nedeniyle bu sabah köpekler saldırdığı için bi an önce çözüm bulmam gerekiyor.. (:

Motosikleti
    Shadow VT750 C4
    Alıntı barış52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haha ben harleyci oldum diye mi yazdın onu kenrox sırada gurol abi var

nesh kenroxun dedigi gibi modelini falan yazarsan hata resmini koyarsan daha acıklayıcı olur. (tahminim double wall modeli keza tr ye gelen bunlar)
    ben bu modele bi susturucu uydurmuştum ama susturucuları yurtdısından getirip egzosun cıkıslarında delik actırarak uydurmam gerekti. önceki sayfalarda aslında tartişildi bu konu resimli olarak. bi incele istersen. forumlardaki felsefe arkadasimiza egzosumu verirken susturucularida vermiştim. resmini koyabilirse daha aciklayici olur. ona benzer bişi sanayidede yaptirabilirsin. ama susturucu taktiginda egzosun özeligi gidiyor. o kükreme kayboluyor bambaska bi ses cıkıyor sölim
    Evet, Double Wall (651-071).. gürültü nedeniyle bu sabah köpekler saldırdığı için bi an önce çözüm bulmam gerekiyor.. (:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler