Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dahada tekere gelsin yaw :D güç olsun. kaç ön dişli takayım söyleyin lütfen. yakın zamanda bakıma gidecek. arkaya ne ebatlarda teker önerirsiniz ve ön dişliye bir şeyler yapmam lazım. karbüratör diyaframıda değiştirilecek galiba. arkadan tekme yer gibi oluyorum hafif gaz versem bile.

edit: Gaz kesicide yok. Olmasını isterdim 9500 devirde. Gaza basınca vutuvutu yapmıyor, bastığın kadar bağırıyor makine.
    Arka dişliyi büyüt o Zaman. Arka dişliyi 45 yapınca kolay tekere geliyor. Gaz tepkisi sert oluyor. Yokuşlarda eğer motor hızı düşmüyorsa, vitesi 1'e çekmek zorunda kalmıyorsan diyaframda sıkıntı yoktur. Değiştirme

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Arka tekere 3,50 18 metzeler me 22 alabilirsin. Ben kullanıyorum memnunum.
    EneS_Turker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka dişliyi büyüt o Zaman. Arka dişliyi 45 yapınca kolay tekere geliyor. Gaz tepkisi sert oluyor. Yokuşlarda eğer motor hızı düşmüyorsa, vitesi 1'e çekmek zorunda kalmıyorsan diyaframda sıkıntı yoktur. Değiştirme

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Arka tekere 3,50 18 metzeler me 22 alabilirsin. Ben kullanıyorum memnunum.
    bana en yakın servis "motobest" bahçelievler-istanbul. servise götürsem bakımında ne masraf çıkartırlar acaba? motordan sübap sesimi geliyor diye huylandım son günlerde, ısınınca ortaya çıkıyor ses ve motorum çok yağ eksiltiyor. 2. viteste gidiyorum ve gazı hafif açsam bile motor hemen öne atılıyor ve benzer bir durum gazı bırakıyorum ve birden öne yığılıyorum. sorun ney acaba? bu dediğiniz lastik kaç tl?

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Servise gidip eğer acaba şurası şöyle mi, burası böyle mi dersen. Sana öyle bi masraf çıkar ki aklın şaşar. Motorun 2. Viteste gazı açtığında öyle aşırı bir şekilde mi öne atılıyor. Yani 2. Viteste giderken öyle gazı açınca tekere mi geliyor? Eğer öyleyse o motoru bana sat yani. Tamam bir tepki veriyor 2. Viteste ama öyle abartma.

Motor ısındığı Zaman kam milindeki horozdan ses yapıyor. Bende sübap ayarı bozuldu diye sandım oysa ki kam milindeki horozdan geliyormuş ses.

Eğer motorun yağ yakıyorsa büyük ihtimalle 500-750 lira arası bişeyler sıkışmış demektir. Eğer motorda yağ yakma varsa, motor açılacak demektir.
    Silindire bakılacak ve çizik varsa silindir de değişecek. Eğer silindirde çizik yoksa piston ve sekmanların değişmesi yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra sübapların değişmesi de yararlı olacaktır.

Motoru açtırmayı düşünürsen bana ulaş. Ben sana yardımcı olurum.

Arkadaşlar pulsar 150ns ile, tvs 150 arasında kararsız kaldım. İkisinide kullanan var mı? Yakıt olarak hangisi daha az yakar sizin güncel yakıt degerleriniz ne kadar? Bayi tvs 2014 modellere 5,600 , bajaja 6100 istiyor. Yakıytan ziyade tipte benim için önemli o yüzden bu son iki motora kadar düşürdüm seçenekleri . Birde 2,4 milyar fazla verip apache 180 lik veya pulsar 200 mü alsam kendimi zorlayıp. Cünkü uzun süre motor değiştirme şansım olmayacak

Motosikleti
    şu anlık yohh
    Uzun süre motoru degistirmeyecegin için Pulsar 200 ns'i öneririm eğer durumun musaitse

Alıntı MehmetAli60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süre motoru degistirmeyecegin için Pulsar 200 ns'i öneririm eğer durumun musaitse
    Benimde içime sinen o gibi ama hem bütçemi zorliycam hemde biraz fazla yamıyor diyorlar 3 lt nin altına düşöüyor diyorlar. Apache ne alemde yakıt konusunda lt bazında

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    bana en yakın servis "motobest" bahçelievler-istanbul. servise götürsem bakımında ne masraf çıkartırlar acaba? motordan sübap sesimi geliyor diye huylandım son günlerde, ısınınca ortaya çıkıyor ses ve motorum çok yağ eksiltiyor. 2. viteste gidiyorum ve gazı hafif açsam bile motor hemen öne atılıyor ve benzer bir durum gazı bırakıyorum ve birden öne yığılıyorum. sorun ney acaba? bu dediğiniz lastik kaç tl?
    Hocam sen motordan henüz pek anlamıyorsun o yüzden önce bilen arkadaşlardan birine göster.. yada bikaç ustaya göster kaba taslak bi masraf çıkarsınlar sonra bunları bilerek servise götür motoru.. bilmediğini anlarlarsa komple yenilerler motoru altından da kalkamazsın.. 40binde apache almak biraz kumar oynamak bana kalırsa..

Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar pulsar 150ns ile, tvs 150 arasında kararsız kaldım. İkisinide kullanan var mı? Yakıt olarak hangisi daha az yakar sizin güncel yakıt degerleriniz ne kadar? Bayi tvs 2014 modellere 5,600 , bajaja 6100 istiyor. Yakıytan ziyade tipte benim için önemli o yüzden bu son iki motora kadar düşürdüm seçenekleri . Birde 2,4 milyar fazla verip apache 180 lik veya pulsar 200 mü alsam kendimi zorlayıp. Cünkü uzun süre motor değiştirme şansım olmayacak
    Tvsyi uzun yıllar kullanmış biri olarak bajajı öneririm hem karşında muhatap bulursun, hem daha güçlü bi motora binersin hem yedek parçası ucuz olur.. mantıklı olanı seçmek lazım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

Cumartesi Sabah 8 de 2 motor çıkıp gezelim dedik.. Üsküdardan başlayıp kıyıköye kadar gidip, Çilingozda kamp atıp , baya bi orman yoluna girip çamurlarda gezip geri döndük.. Toplamda 400km yakın yol yaptık artçılı.. Benim çinli mcx ve xj6 idi motorlar.. Bizim apache topiğinde fazla gezip paylaşan yok bari ben bi kaç resim atayımda ortam şenlensin.. tavsiye ederim mekanlar güzel..

Güzergah genel manada böyle ama işaretleyemediğim orman yollarıda var fazlasıyla bozuk yollara girdik

Kıyıköyde çekmişim genel manada resimleri.. çilingoz de yalnızca kamp alanının resmi var..

Geçen yıl 6 motor kaza yaptığımız efsane virajı da eklemeden geçemedim

Kıyıköy

Yalıköy

Çilingoz

Baya yorucu oldu genel manada yüklü ve artçılı 90 100kmh bandında gidip geldik.. yeri geldi 30un üzerine çıkamadan 25km yol yaptık.. çinli benden geçer not aldı ^^
    suatt ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen motordan henüz pek anlamıyorsun o yüzden önce bilen arkadaşlardan birine göster.. yada bikaç ustaya göster kaba taslak bi masraf çıkarsınlar sonra bunları bilerek servise götür motoru.. bilmediğini anlarlarsa komple yenilerler motoru altından da kalkamazsın.. 40binde apache almak biraz kumar oynamak bana kalırsa..
    evet, 2014 ağustos ayında başladı motor sürücülüğüm. gördüğüm şeyleri öğrenmeye çalışıyorum. benim motoruma bakma zahmetini kim gösterir kabul ederse osmanico bakıcak motora. 41 binde motor yeni yapılmış ve ben 42 binde aldım. şu anda 44.470 km oldu. yani düz hesap motor daha 3500 km de diyebiliriz.

aldığımda yağ yakması yoktu ve 1 hafta motora alıştıktan sonra zorlamaya başladım 10 bin devir falan gördüm ara sıra yolda. bir sabah motoru çalıştırayım dedim ve ortalık sis bombası atmış gibi mas mavi oldu. sonra sahibiyle görüştüm ve bana kalitesiz 20w50 yağ koyduğunu söyledi. bende en yakın parçacıda castrol 10w40 scooter yağı aldım ve yağını değiştirdim. sonra eksozdan hiç duman atmadı o günden sonra ama yağ eksiltiyor kullandıkça motoru. o castrol yağdan sonra bir tane shell helix7 1 litre aldım 10w40 sentetik teknolojisi yazıyor, o yağ bitti :D şimdi bir tanede 1 litre kadoil 10w40 aldım onun 150 mili litre kadarını kullandım. eksildikçe tamamlıyorum ve bu arada motorumun yağı kararmış biraz.

zincir baya bol, en aşağı indirip birde en yukarı çıkarıyorum ve oynama payı 7 cm vardır göz kararı baktım. arkada 90/90 18 lastik takılı markası nı bilmiyorum. önde 90/90 17 irc var ve parke taşın üzerinde fena bir yol tutuşu var ve hiç kaydırmayı başaramadım. iki kişi yüklendim frene ama yine kaymadı. parke taş yüzünden galiba ama arka lastik kayıyor. osmanico arka lastik önerdi ve fiyatıda şu anda 197 tl

http://www.lastikdeposu.com.tr/metze...cojRoCCnTw_wcB

dişli değişimi düşünüyordum ve karbüratör galiba sorunlu baktırırım diyordum ama parada kısıtlı. 500 lira ile hangi biri yapılır?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    evet, 2014 ağustos ayında başladı motor sürücülüğüm. gördüğüm şeyleri öğrenmeye çalışıyorum. benim motoruma bakma zahmetini kim gösterir kabul ederse osmanico bakıcak motora. 41 binde motor yeni yapılmış ve ben 42 binde aldım. şu anda 44.470 km oldu. yani düz hesap motor daha 3500 km de diyebiliriz.

aldığımda yağ yakması yoktu ve 1 hafta motora alıştıktan sonra zorlamaya başladım 10 bin devir falan gördüm ara sıra yolda. bir sabah motoru çalıştırayım dedim ve ortalık sis bombası atmış gibi mas mavi oldu. sonra sahibiyle görüştüm ve bana kalitesiz 20w50 yağ koyduğunu söyledi. bende en yakın parçacıda castrol 10w40 scooter yağı aldım ve yağını değiştirdim. sonra eksozdan hiç duman atmadı o günden sonra ama yağ eksiltiyor kullandıkça motoru. o castrol yağdan sonra bir tane shell helix7 1 litre aldım 10w40 sentetik teknolojisi yazıyor, o yağ bitti :D şimdi bir tanede 1 litre kadoil 10w40 aldım onun 150 mili litre kadarını kullandım. eksildikçe tamamlıyorum ve bu arada motorumun yağı kararmış biraz.

zincir baya bol, en aşağı indirip birde en yukarı çıkarıyorum ve oynama payı 7 cm vardır göz kararı baktım. arkada 90/90 18 lastik takılı markası nı bilmiyorum. önde 90/90 17 irc var ve parke taşın üzerinde fena bir yol tutuşu var ve hiç kaydırmayı başaramadım. iki kişi yüklendim frene ama yine kaymadı. parke taş yüzünden galiba ama arka lastik kayıyor. osmanico arka lastik önerdi ve fiyatıda şu anda 197 tl

http://www.lastikdeposu.com.tr/metze...cojRoCCnTw_wcB

dişli değişimi düşünüyordum ve karbüratör galiba sorunlu baktırırım diyordum ama parada kısıtlı. 500 lira ile hangi biri yapılır?
    ya o motor yapılmamış hiç yada dandık parça kullanılmış.. baktırsaydın servise motoru almadan.. anlaşılırdı nedir ne değildir.. anlamıyorsanız motordan mutlaka expertiz.. yoksa elinizde patlar bu aletler.. apache yağ eksıltmez normalde, eksıltıyorsa geçmiş olsun en az 500tl motor yenılemeye harcarsınız.. 45bın km de kı motorun derdi motor yenilemekle de bitmez.. zinciri dişlisidir, teker rulmanlarıdır, balatalarıdır, gaz debriyaj telleridir, karbüratorudur, elektrik aksamıdır hepsı yıpranmış olur.. bu nedenle düşük km yüksek model bakmaya özen gösterin tecrübeniz az ise.. aksi takdirde bu alet sana 0 km parasına patlar yinede adam edemezsin.. senin işin zor Allah yardımcın olsun ne diyeyim.. 3bin tl apachi almayı bende biliyordum ama o motordan hayır gelmezdi gittim 0 km yakın çinli aldım en azndan kafam rahat biniyorum.. biraz mantıklı hareket etmek lazım kardeşim..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya o motor yapılmamış hiç yada dandık parça kullanılmış.. baktırsaydın servise motoru almadan.. anlaşılırdı nedir ne değildir.. anlamıyorsanız motordan mutlaka expertiz.. yoksa elinizde patlar bu aletler.. apache yağ eksıltmez normalde, eksıltıyorsa geçmiş olsun en az 500tl motor yenılemeye harcarsınız.. 45bın km de kı motorun derdi motor yenilemekle de bitmez.. zinciri dişlisidir, teker rulmanlarıdır, balatalarıdır, gaz debriyaj telleridir, karbüratorudur, elektrik aksamıdır hepsı yıpranmış olur.. bu nedenle düşük km yüksek model bakmaya özen gösterin tecrübeniz az ise.. aksi takdirde bu alet sana 0 km parasına patlar yinede adam edemezsin.. senin işin zor Allah yardımcın olsun ne diyeyim.. 3bin tl apachi almayı bende biliyordum ama o motordan hayır gelmezdi gittim 0 km yakın çinli aldım en azndan kafam rahat biniyorum.. biraz mantıklı hareket etmek lazım kardeşim..
    daha önceki 2 scooter motorumuda rektefiye yaptırıp satmışlığım var, yani bu kazığı 2 kez yedim ama gocunduğum şey yinede motoru sevemediğim için sattım. Ama bu motor tamire değecek bir motor bence, olaki rektefe yaptırmam gerekir ama yinede üzülmem çünkü en azından binilecek motor. iki el birden bırakıp uzun süre gidiyor ve ufak virajları o şekilde bile dönebiliyorsam bu motor denge konusunda iyi ve ciddi bir hasarı yoktur bence. gaz teli bir önceki motorumda kopmuştu ve karbüratörden el ile bağlayıp çekerek idare etmiştim bir süre sıkıntılı bir durumdu. zaten motorun bu fiyata satılıpta masrafsız olması bana inandırıcı gelmiyordu ama adam bin kilometre önce sıfırlandı ve hatta gidip "bahçelievler motobest" den öğrenebilirsin demişti ve 6 yıldır çalıştığı iş yerinin önünde inceledim motoru. motordan ses falan geliyor diyorum ama belkide hepsi benim kuruntularım. motorun yağ eksiltmesi var ve performansında bir değişiklik yok aldığım günden beri.

sübap ayarsız ise buna baktırmam lazım diyorum, yoksa ileride sübap kırarmış sonra işim yoksa bide sübap takımı al taktır. ben olabilecek sıkıntıları önlemek amacıyla ve içim rahat etsin diye motoru anlıyan birine göstermek istiyorum. hava filtresini elimle kapattığım anda motor stop ediyor ve eksozu tıkayıncada stop ediyor. bu durumda eksoz bölümünde delik yok ve karbüratörde de ciddi bir sorun yok sanırım. vites geçişlerinde de sorun yok.

şu anda zincirin bol olması dışında ben bir problem göremiyorum. ve bazen motordan ısınınca farklı sesler duyuyorum ve bazende soğukken farklı sesler çıkıyor ama ısınınca gidiyor.

edit: burada sıfır mondial 125 mh drift vardı 3700 tl diyordu adam birazda öğrenci indirimi yapardı belki ama mondial almak istemedim o yüzden ikinci el daha yakışıklı ve güçlü apache aldım 3250 tl ye.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    daha önceki 2 scooter motorumuda rektefiye yaptırıp satmışlığım var, yani bu kazığı 2 kez yedim ama gocunduğum şey yinede motoru sevemediğim için sattım. Ama bu motor tamire değecek bir motor bence, olaki rektefe yaptırmam gerekir ama yinede üzülmem çünkü en azından binilecek motor. iki el birden bırakıp uzun süre gidiyor ve ufak virajları o şekilde bile dönebiliyorsam bu motor denge konusunda iyi ve ciddi bir hasarı yoktur bence. gaz teli bir önceki motorumda kopmuştu ve karbüratörden el ile bağlayıp çekerek idare etmiştim bir süre sıkıntılı bir durumdu. zaten motorun bu fiyata satılıpta masrafsız olması bana inandırıcı gelmiyordu ama adam bin kilometre önce sıfırlandı ve hatta gidip "bahçelievler motobest" den öğrenebilirsin demişti ve 6 yıldır çalıştığı iş yerinin önünde inceledim motoru. motordan ses falan geliyor diyorum ama belkide hepsi benim kuruntularım. motorun yağ eksiltmesi var ve performansında bir değişiklik yok aldığım günden beri.

sübap ayarsız ise buna baktırmam lazım diyorum, yoksa ileride sübap kırarmış sonra işim yoksa bide sübap takımı al taktır. ben olabilecek sıkıntıları önlemek amacıyla ve içim rahat etsin diye motoru anlıyan birine göstermek istiyorum. hava filtresini elimle kapattığım anda motor stop ediyor ve eksozu tıkayıncada stop ediyor. bu durumda eksoz bölümünde delik yok ve karbüratörde de ciddi bir sorun yok sanırım. vites geçişlerinde de sorun yok.

şu anda zincirin bol olması dışında ben bir problem göremiyorum. ve bazen motordan ısınınca farklı sesler duyuyorum ve bazende soğukken farklı sesler çıkıyor ama ısınınca gidiyor.

edit: burada sıfır mondial 125 mh drift vardı 3700 tl diyordu adam birazda öğrenci indirimi yapardı belki ama mondial almak istemedim o yüzden ikinci el daha yakışıklı ve güçlü apache aldım 3250 tl ye.
    ben ne dıyorum sen ne dıyorsun kardeşim yahu anlamıyorsan baktırcaksın ''HERALDE şöyle HERALDE böyle'' ile olmaz o işler.. Bilinçsiz tüketici oldukça bu adamlar size ölü motorları kakalar, kazıklar, akşamlarıda rahatça uyurlar.. Allah işini rast getirsin .. Sanayiye aşık bi alet almışsn anladığım kadarıyla.. işin zor.. 3500e full extralarıyla verdım 22bın km de motorumu.. saat gibiydi sahibi arayıp teşekkür etti bikaç ay sonra hatta.. öyle motor bulsaydın barı madem verıyosun 3bın tlden fazla.. neyse bişey demiyorum, geçmişe mazi yenmişe kuzu derler olan olmuş
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Fatih. Senin motora internette 150 liraya satılan silindirden takmışlardır. Orjinal parçalarla herşey harika olur. Sen o 500 lirayı yabana atma. Tanıdığım bi usta var Orda yaptıralım motoru o Zaman gör. 450 liraya yapıyor ama parçaları Hindistan'dan getiriyor. Karbüratörü temizleriz, olmadı diyafram değişir karbüratör de Çiçek gibi olur.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    yaw enes kardeşim daha motora masraf yapmadım ve 3500 km küsür yol yaptım. bende arayıp teşekkür edicem ama en azında 6 ay yada 10 bin km yol yapayım diyorum motorumun sigortası yok. annemin üstüne aldım motoru çünkü 35 yaşın üstünde ve sigorta ona daha az çıkar. plaka "34N6023" sigorta yaptırcam bakım işini biraz daha erteleyebilirim. 630 lira alacağım bu ayın 10'unda bu parayla motora ne yapıcaksam yapıcam işte. sigortayı boşver diyordum ama şimdi sigorta 400 lira çıksa kalan 230 liraya ne yaparım.

borç para verin arkadaşlar enes motoru yedin iki dakikada

edit: osman sigortayı yaptırdıktan sonra geleceğim yanına (yaklaşık 55 kilometre mesafe var aramızda. gidiş geliş 110 yapar. 13 tl yakıt yakıcak, pekte fazla değil.)

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Fatih bugün motorunu benim ustamda yaptırmış olan arkadaşla tekrar konuştum. Arkadaş çok memnun ve iyiki yaptırmışım diyor. 10 bin km olmuş yaptıralı. Gerçekten çok memnun. 75 binde yeniledi motoru

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih bugün motorunu benim ustamda yaptırmış olan arkadaşla tekrar konuştum. Arkadaş çok memnun ve iyiki yaptırmışım diyor. 10 bin km olmuş yaptıralı. Gerçekten çok memnun. 75 binde yeniledi motoru
    sigorta işi yalan oldu, 930 lira sigorta çıktı. motora bakım yaptırayım boşver sigortayı. 49 yaşında annnemin üstüne kayıtlı motorum ve 34 plaka.

bugün yaklaşık 70 km yol yaptım ve motor çalışıyor. ne zaman bozulucak diye beklemiyorum ama sağlamkende gidip niye motor yaptırayım. yağ yaksın koruz üstüne yağ alıp bugün sigortacıdan çıktıktan sonra bir motor tamircisi gördüm ve motoruma bakım yaparmısınız dedim ve maliyetini sordum. yaparız dedi adam ve 140 tl olur dedi. sonra da hayırlı işler deyip çıktım. bana sadece motorun sesini dinleyip bişeyler söyleyebilecek usta lazım. hava filtresi, yağı, zincirini germe işleri kolay.

yarın motorun videosunu çekip koyacağım buraya bakalım hep beraber dinleyelim motoru

edit: servis ışığı yanıp sönüyor dedim ve adamda onu biz söndüremeyiz servisine gitmen lazım onlar söndürür dedi. halbuki ışığı söndürmesini ben biliyorum :D
    ------: karbüratör rolantisinin orada bir vana var, bu vananın ucu nereye bakınca yedek depo oluyor? yukarıda "reserve" aşağıda "on" yazıyor ama vananın hangi tarafı uç oluyor onu anlaymadım. ok işareti yok vananın ustunde.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Vananın mandal gibi bi tarafı. O mandal yıktı bakarsa yedek

Motosikleti
    tvs apache
    herkese merhbalar elektrik tesisatımda sorun varda hırsız kafa granajının altındaki kabloları kesmiş

eğer mümkünse biri ön kafa granajının altındaki kabloların fotoğrafını atabilir mi ?

tekrardan bi elden geçirmem gerekiyor orjinal olarak hangi kablo nereye görmem için aslında canlı bi şekilde apache görmem gerek lakin civarımda apache sahibi tanıdık kalmadı :(

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    evet arkadaşlar motorumun videoya çektim. motorun sesini uzun uzun her yerinden çektim ve gaz verdim ara sıra. bir ses var ama ne sesi o?

osman videoyu çektim sonunda ses kalitesi biraz düşük.

işte video; https://youtu.be/maFQfH0w3Yc

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Hocam keşke videoda nasıl tekere geldiğini gösterseydiniz apachenin bahsettiğiniz gücüne tanık olsaydık :D

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam keşke videoda nasıl tekere geldiğini gösterseydiniz apachenin bahsettiğiniz gücüne tanık olsaydık :D
    öğle yemeğine gelmiştik. boş zamanda teker yapar atarım videoyu bu arada daha önce hiç teker yapmadım ama düşmem heralde.

edit: daha önce hep büyük konuşup sonra yanılgıya düşüyorum. apache alsam bana yeter diyordum şimdi yetmiyor. kesinlikle ön kaldırmam ve hiç sevmem diyordum şimdi ufaktan ön kalkıyor gibi oluyor ve hoşuma gitti. iki el bırakıp gidebildiğime göre teker yaparkende sorun yaşamam belki.

edit2: yav bırak tekeri şimdi ben motor bozuk mu diye korkuyorum, konuyu saptırdın bak :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler