Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumun için gerçekten çok çok teşekkür ederim Enes abi Sanırım bu TVS apache konusunu bir süre daha askıya alıcam cbr125'e filan yönelirim sanırım

Cevabınız için teşekkür ederim Sanırım rahatıma düşkün biriyim. Uzun yol yapmak için almıştım fakat malumunuz işten dolayı sadece şehir için arkadaşlarla gezebiliyoruz. YBR'den biraz daha şekli şemali iyi olduğundan ve ivmelenme olduğundan dolayı düşünüyordum. Ayrıca YBR'de titreşim gerçekten 6.000 devir altında yok. Üstünde de yoktur diyen yalan söyler. Gerektiğinde zorlayan birisiyim geçen bir sefer 9.000 devirde aynaya baktığımda akşam vakti aynada titreşimden araçların farları bir yukarı bir aşağı iniyordu
    cbr yi almadan önce bi dene .. tvs kadar titriyor cbr.. titremiyor diyen varsa çksn karşıma konuşalm.. inazuma yada 4 silindir bi makine bakcan titremesn diyosan.. ybr ve cbf den başka titremeyen ufak cc yok.. ha şuda var rahatını düşünen 2 tekerle takılmasn ztn.. motosikletin doğasnda yok rhatlık
    t.madde bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum benim açımdan artıları titreşim eksisini fazlasıyla kapatıyordu. Esas sorun motoru değiştirdiğine değecek mi? Evet YBR'den güçlü bir motor ama o kadar ahım şahım güçlü değil. Tireşimde öyle. Yakın motorlar birbirine.

Ha ama şu var Apache'yi şehir içinde kullanmak cidden zevkli. CBF ve YBR'den kat be kat zevkli. Torku ve vites aralıkları çok iyi aletin.

Bunlar haricinde esas önemli şey servis. Düzgün bir servisi varmı etrafında onu araştır derim önce. İzmir'in göbeğinde eskisini satıp 0 Apache alacakken CRF almamdaki en büyük etken servis oldu.
    Valla doğrusunu söylemek gerekirse benim bir motosiklet ustam var Gaziantep'de herkes de tanır kendisini ben YBR'yi 1.000 km bakımına hiç yamahaya götürmedim. Zaten götürsem beni bir daha dükkana almaz garanti durumunu sorarsanız gaziantep yamaha honda filan hepsi bu ustamın elinde büyüme o yüzden garanti kağıdını götürür imzalar onlar :D

Alıntı ömerky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O titreşim değil de yolun pürüzü olmasın
    Onu anlamayacak biri olsam motora binmem abi. Küfür olarak algılıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr yi almadan önce bi dene .. tvs kadar titriyor cbr.. titremiyor diyen varsa çksn karşıma konuşalm.. inazuma yada 4 silindir bi makine bakcan titremesn diyosan.. ybr ve cbf den başka titremeyen ufak cc yok.. ha şuda var rahatını düşünen 2 tekerle takılmasn ztn.. motosikletin doğasnda yok rhatlık
    Enes abi ben seni arkadaş olarak ekliycem bir motosiklet almadan önce yada kafama takılan bir şeyde seni rahatsız edicem abi

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    Onu anlamayacak biri olsam motora binmem abi. Küfür olarak algılıyorum

:
    Estağfurullah kardeşim küfür ne demek, benimki de öylesine bi takılmaydı sadece.. Yanlış anladıysan kusura kalma

ramazan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150 2014
    Arkadaşlar arka stop bi anda gitti yanmıyor tamirciye gittim yanmış dedi. Garantidende degismiyormus daha 4 aylık 2014 model motor bi çözümü varmıdır. Şimdiden teşekkürler herkese

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Valla doğrusunu söylemek gerekirse benim bir motosiklet ustam var Gaziantep'de herkes de tanır kendisini ben YBR'yi 1.000 km bakımına hiç yamahaya götürmedim. Zaten götürsem beni bir daha dükkana almaz garanti durumunu sorarsanız gaziantep yamaha honda filan hepsi bu ustamın elinde büyüme o yüzden garanti kağıdını götürür imzalar onlar :D
    Dostum sen yine de bir sor ustana. TVS'lerin kendine özgü kıl tüy şeyleri var. Benim de ustamın halletmeyi bırak daha ne olduğunu çözemediği şeyleri serviste 30 sn de ayak üzeri halletiklerini gördüm.

Zincir mesela. Ustanın takacağı zincir çin malı veya yan sanayi olacak. Maalesef kaliteli olmayan bir zincir veya TVS zinciri dışındakiler dayanmıyor makinaya ince kalıyor esniyor kısa sürede.. Dolayısıyla ilk zincir paran boşa gidiyor. Seve seve orjinal TVS zincir alıyorsun yine (:

O yüzden bir konuş derim ustanla.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Motosikleti
    tvs apache rtr 150 2014
    Arkadaşlar arka stop bi anda gitti yanmıyor tamirciye gittim yanmış dedi. Garantidende degismiyormus daha 4 aylık 2014 model motor bi çözümü varmıdır. Şimdiden teşekkürler herkese

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı ramazan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ne demek garantiden olmuyor. Yok öyle birşey. Senin bi hatan dahilinde Oluşan bi sorun değil bu. Tekrar gidip itiraz etmelisin

by creature - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Selam , RTR 150 2014 model ile 2015 model arasında fiyat dışında bir fark varmıdır? İkisininde piyasada 0 ları mevcut 2014 alırsak birşey kaybedermiyiz?
    M.YILDIRIM

Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sen yine de bir sor ustana. TVS'lerin kendine özgü kıl tüy şeyleri var. Benim de ustamın halletmeyi bırak daha ne olduğunu çözemediği şeyleri serviste 30 sn de ayak üzeri halletiklerini gördüm.

Zincir mesela. Ustanın takacağı zincir çin malı veya yan sanayi olacak. Maalesef kaliteli olmayan bir zincir veya TVS zinciri dışındakiler dayanmıyor makinaya ince kalıyor esniyor kısa sürede.. Dolayısıyla ilk zincir paran boşa gidiyor. Seve seve orjinal TVS zincir alıyorsun yine (:

O yüzden bir konuş derim ustanla.
    Peki abi tavsiyelerin için teşekkür ederim

omerfari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı by creature adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam , RTR 150 2014 model ile 2015 model arasında fiyat dışında bir fark varmıdır? İkisininde piyasada 0 ları mevcut 2014 alırsak birşey kaybedermiyiz?
    satarken biraz ucuzdan gider birde vizesini 1 yil erken yaptirirsin o kadar

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı ramazan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düzgün bi oto elektrikçiye göster yandığını sanmıyorm kırılmadktan sonra bişey olmaz led stop bu..
    yanmışsa bile garantiden değişir üstlerine git sen..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    İnşallah YZF R25
    Selamin aleykum arkadaslar. Dusunurken dusunurken velhasil bugun 2012 model 2013 trafige cikisli 10.000 km de apachimi alarak nasip olursa araniza katildim Valla az kazik yedim galiba ama bide sizden duymak istedim Motorun ilk sahibiymis arkada 200 luk kappa ve icinde 100 150 tlik kask , birde koruma demiri mevcut. Gri renkte 4150 tl ye hayirlastik. Sahibi temiz kullandigini aslinda satmak istemedigini soyledi bizde güvendik bakalim sozune artik yalani varsa gunahi boynuna :( Nasip olursa yarin satisimi alcam almadan oncede motordaslarimdan yorum almak istedim artik sorularimla bunaltirsam sizleri simdiden affola

Motosikleti
    tvs apache rtr 150 2014
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ne demek garantiden olmuyor. Yok öyle birşey. Senin bi hatan dahilinde Oluşan bi sorun değil bu. Tekrar gidip itiraz etmelisin
    Bi kaç tane daha olmuş gondermemisler gondermekmicin problem çıkarıyorlar deli diye ben gonderirm sıkıntı yok diyo ama oaz diyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

düzgün bi oto elektrikçiye göster yandığını sanmıyorm kırılmadktan sonra bişey olmaz led stop bu..
    yanmışsa bile garantiden değişir üstlerine git sen..
    İçindeki ledleri degistirsek nasıl olur krdesim

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Yeni kasa 2013 model tvs ile 2014-2015 model tvs nin lastikleri farklı ilanlarda gördüğüm kadarıyla.

Lastik kalınlığı vs değişti mi ? Yoksa sadece farklı bir markaya mı geçtiler. 2 side yeni kasa apache aslında.

2013 ün lastiği mi daha güvenlidir yoksa 2014-2015 in mi ?

omerfari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı knsgrp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamin aleykum arkadaslar. Dusunurken dusunurken velhasil bugun 2012 model 2013 trafige cikisli 10.000 km de apachimi alarak nasip olursa araniza katildim Valla az kazik yedim galiba ama bide sizden duymak istedim Motorun ilk sahibiymis arkada 200 luk kappa ve icinde 100 150 tlik kask , birde koruma demiri mevcut. Gri renkte 4150 tl ye hayirlastik. Sahibi temiz kullandigini aslinda satmak istemedigini soyledi bizde güvendik bakalim sozune artik yalani varsa gunahi boynuna :( Nasip olursa yarin satisimi alcam almadan oncede motordaslarimdan yorum almak istedim artik sorularimla bunaltirsam sizleri simdiden affola
    koruma demiri standart zaten ekstra bir makzeme değil. o zaman 0 fiyati 4280 di zaten kar etmiş nerdeyse
    t.madde bunu beğendi.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Öncelikle motorunuz hayırlı, uğurlu olsun.

Önceki mailinize verdiğim cevapta da belirtmiştim, motor temiz ise biraz fazla para vermek sizi ileride çıkabilecek masraflardan korur. Aynı renk bende de var.2012 model ve 2014 trafik çıkışlı. Kilometre 13 bin lere gelmek üzere. Satmaya kalksam bende o tür bir rakam isterim diye düşünüyorum. Sonuçta motora güveniyorum,fazla zorlamıyorum,bakımlarını aksatmıyorum.İlanlara bakıldığında sizin aldığınız fiyatlara yeni kasaları bile satanlar mevcut.Önemli olan hangi şartlarda ve nasıl kullanıldıkları.

Bu motorların hepsinde koruma demiri fabrikasyon zaten mevcut, sonradan takılma far koruma demirinden bahsediyorsanız o ayrı konu.

Arka çantanın ölçüsünü yanlış yazdınız diye düşünüyorum.20,30,35 litre civarıdır sanırım.
    Birde ilaveten kaskta almışsınız. Fiyatından anlaşılabileceği gibi kaliteli bir kask değildir ama yinede bir süre işinizi görür, veya artçı kaskı olarak kullanabilirsiniz.

Tekrar hayırlı olsun, tekeriniz düz bassın.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Motosikleti
    İnşallah YZF R25
    Apices eyw abicim tsk ederim. Eksik yazmisim canta 200 Tl likmis oyled dedi. Koruma demiride farlarin orda falanda var. Satan arkadas motoruna guvendini soyledi bende goruyodum zaten temiz diyodum nasip oldu aldik . Artik 300 u 500 u aramadim nasipmis aldik

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Apices eyw abicim tsk ederim. Eksik yazmisim canta 200 Tl likmis oyled dedi. Koruma demiride farlarin orda falanda var. Satan arkadas motoruna guvendini soyledi bende goruyodum zaten temiz diyodum nasip oldu aldik . Artik 300 u 500 u aramadim nasipmis aldik
    Eİİ ETMISSIN BENDE BILIYORUM O GRI APACHEYI ;)

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa 2013 model tvs ile 2014-2015 model tvs nin lastikleri farklı ilanlarda gördüğüm kadarıyla.

Lastik kalınlığı vs değişti mi ? Yoksa sadece farklı bir markaya mı geçtiler. 2 side yeni kasa apache aslında.

2013 ün lastiği mi daha güvenlidir yoksa 2014-2015 in mi ?
    orjinal lastik berbat 2015 olsun 2016 olsun 2017 de olsa berbat olcak..

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle motorunuz hayırlı, uğurlu olsun.

Önceki mailinize verdiğim cevapta da belirtmiştim, motor temiz ise biraz fazla para vermek sizi ileride çıkabilecek masraflardan korur. Aynı renk bende de var.2012 model ve 2014 trafik çıkışlı. Kilometre 13 bin lere gelmek üzere. Satmaya kalksam bende o tür bir rakam isterim diye düşünüyorum. Sonuçta motora güveniyorum,fazla zorlamıyorum,bakımlarını aksatmıyorum.İlanlara bakıldığında sizin aldığınız fiyatlara yeni kasaları bile satanlar mevcut.Önemli olan hangi şartlarda ve nasıl kullanıldıkları.

Bu motorların hepsinde koruma demiri fabrikasyon zaten mevcut, sonradan takılma far koruma demirinden bahsediyorsanız o ayrı konu.

Arka çantanın ölçüsünü yanlış yazdınız diye düşünüyorum.20,30,35 litre civarıdır sanırım.
    Birde ilaveten kaskta almışsınız. Fiyatından anlaşılabileceği gibi kaliteli bir kask değildir ama yinede bir süre işinizi görür, veya artçı kaskı olarak kullanabilirsiniz.

Tekrar hayırlı olsun, tekeriniz düz bassın.
    Haklısın abi herkesin motoru kndine değerlidir ancak bu motorların bi piyasası var.. benim gözümde 5bin eder diye o paraya veremezsin ki..

Ben 7bın km de aldım motorumu geçen yıl .. metzeler lastık , 46lt çanta, sis farları, bi sürü extrası vardı.. 6bin küsür km de 3700gibi bi para verdim.. normalde 3500 üstü vermeyi düşünmüyodum ama motor temizdi..
    4bin tl üstüne yeni kasaları var ben vermem artık orta kasaya o parayı..
    tabiki para senin zevk senin bize hayırlı olsun demek düşer
    t.madde bunu beğendi.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    orjinal lastik berbat 2015 olsun 2016 olsun 2017 de olsa berbat olcak..

Haklısın abi herkesin motoru kndine değerlidir ancak bu motorların bi piyasası var.. benim gözümde 5bin eder diye o paraya veremezsin ki..

Ben 7bın km de aldım motorumu geçen yıl .. metzeler lastık , 46lt çanta, sis farları, bi sürü extrası vardı.. 6bin küsür km de 3700gibi bi para verdim.. normalde 3500 üstü vermeyi düşünmüyodum ama motor temizdi..
    4bin tl üstüne yeni kasaları var ben vermem artık orta kasaya o parayı..
    tabiki para senin zevk senin bize hayırlı olsun demek düşer
    Söylediklerinde haklısın Enes. Satana ucuz gelir, alana pahalı gelir.
    Sen motoru çok iyi bir fiyata almışsın. Biraz araştırma, birazda şans işi.
    Birde motor fiyatları tıpkı arabalarda olduğu gibi ilden ile de farklılık gösteriyor.
    Alan memnun satan memnun olunca bence de hiç sorun yok.
    EneS_Turker bunu beğendi.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler