Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2014
    Alıntı 07DFB18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle değişir en azından ben artık ıslak zeminde korkmadan biniyorum ve sıkıntı yok sadece yağmurun ilk yağdığı an dikkat edeceksin buna otomotiv grubuda dahil maalesef yağmurun ilk yağdığı an kaymayan lastik icad edilmedi.
    Teşekkür ederim.
    07DFB18 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürat motordan sipariş geçebilirsin.. Demirler orda mevcut.. bende yan çanta demirleri düşünüyorum yaza doğru uzun yol planlarım var ..
    T.ederim hocam zaman ayirip cvp veriyorsunuz.. bana depo ustu bide arka bagaj yeterli gidemem uzun yola ben

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2014
    Yeni kasa tvs apache için arka bagaj demirini nerden bulabilirim? Eski kasa için olanlar uymuyormuş.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    T.ederim hocam zaman ayirip cvp veriyorsunuz.. bana depo ustu bide arka bagaj yeterli gidemem uzun yola ben
    bırbırımıze yardım etmek ıcın burdayız hocam.. Banada yeter anck artçılı uzun yol yapmayı dusundugum ıcın ayrıca alana ıhtıyacım var.. (:

Alıntı indirect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa tvs apache için arka bagaj demirini nerden bulabilirim? Eski kasa için olanlar uymuyormuş.
    Sürat motorda mevcut iletişime geçip isteyebilrsn..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2014
    Arka bagaj demiri olmadan topcase takılıyormuş galiba. Mümkün müdür kardeşler?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı indirect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka bagaj demiri olmadan topcase takılıyormuş galiba. Mümkün müdür kardeşler?
    görmedim öyle bişey.. nasıl olcakmış o iş ?

Finaller dolayısıyla motoru çektim otoparka yatıyor.. 1 haftadır dokunmadım.. Yapılcak bi sürü iş var motora yeni aksesuarlar alıyorm bı yandan bakalım ^^
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150

Finaller dolayısıyla motoru çektim otoparka yatıyor.. 1 haftadır dokunmadım.. Yapılcak bi sürü iş var motora yeni aksesuarlar alıyorm bı yandan bakalım ^^
    kanatlara sabitleniyor Alanya da...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hacı neler aldın bana çakmak yada usb çıkışı gerek su geçirmez sen nereden aldın

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı neler aldın bana çakmak yada usb çıkışı gerek su geçirmez sen nereden aldın
    Hacıabı telefon tutacağı , Usb artı çakmaklık , elcikler fln takılcak hep.. sınavlardan elim değmiyor.. Alixpressten aldım.. 9 dolara 1.5ayda geldi.. aynısı burda 70tl.. çok güzel malzemesi fln hoş..

aksarayda el yapımı power 4lü sis farı aldık tunahana tanesı 40tl ama benımkıler 20tl olması lazm.. guzel gayet.. ben memnunum ya ısımı goruyor.. :D tamam lınk atarım bırazdan bakıp sana.. kar kış kıyamet sınavlar fln derken kaldı öyle bizim montaj işleri
    hacı 45e bile var aliexpreste denk gelemedim gelsem hemen alırım bende karda çıkayım dedim garajın çıkışında toprak var yarım metre arka lastik içine gömüldü

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Arkadaşlar karda çıkan var mı çok zevkli oluyor resimler varsa atın
    EneS_Turker ve kazım kazım bunu beğendiler.

s.a arkadaslar ben ilk defa motor alcam sıfır alıcam motoru apache trafik sigortası ne kadar yalova veya istanbul için bi fikri olan varmı cevaplarsanız seviniri :D

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    hacı 45e bile var aliexpreste denk gelemedim gelsem hemen alırım bende karda çıkayım dedim garajın çıkışında toprak var yarım metre arka lastik içine gömüldü
    istersen sana burdan alayım illa şu olsun demezsen kafandaki fiyata göre.. gelince getiririm..yada kargolarız farketmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Alıntı MONSTER37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaslar ben ilk defa motor alcam sıfır alıcam motoru apache trafik sigortası ne kadar yalova veya istanbul için bi fikri olan varmı cevaplarsanız seviniri :D
    yaşın 30 altıysa motorun 0 oldugnu goz onunde bulundurursak 100 200tl arası bı meblag cıkar.. ben 160kusur odedım..

Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar karda çıkan var mı çok zevkli oluyor resimler varsa atın
    http://i.hizliresim.com/oYjGak.jpg
    Finallerden kafayı kaldırıp motora bakabilsem.. Otoparkta yatıyo 2 haftadır.. bi bitsin kar buz demicem gezicem ^^

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Finallerden kafayı kaldırıp motora bakabilsem.. Otoparkta yatıyo 2 haftadır.. bi bitsin kar buz demicem gezicem ^^
    Benimde aynı finaller var ama Hülagü reis tatil ettikçe ediyor fırsatı değerlendiriyorum :D
    omerturkoglu bunu beğendi.
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Kaliteli yağmurluk altligi tavsiye edebilecek Varmi takim da olabilir is elbiseleri satan yerlerde varmidir iyi yağmurluk oralardan alan Varmi .

istersen sana burdan alayım illa şu olsun demezsen kafandaki fiyata göre.. gelince getiririm..yada kargolarız farketmez[COLOR="Silver"]
    olur kardeşim yolu aydınlatsın yeter bana malum fardan şikayetçiyim acelem yok zaten garaj çıkışıda 4 parmak buz olmuş ıstesemde çıkamam

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    olur kardeşim yolu aydınlatsın yeter bana malum fardan şikayetçiyim acelem yok zaten garaj çıkışıda 4 parmak buz olmuş ıstesemde çıkamam
    tamam hacı sınavları atlatayımda dışarı çıktığım bi gün bakıcam..

omerturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    ercan41 hülagü reis dedin dikkatimi çektin bölüm ne ne okuyosun bn de koudenim. bende de sarı 2012 kasa var belki görmüşsündür ünivde

Merhaba arkadaşlar,

2 gündür istanbulun buzlu ve karlı sokaklarında (Anadolu Yakası fena kar ve buz. Avrupa yakasında hiç kar yok ) zerre kaymadan bayır aşağı bayır yukarı taş gibi gidip geldim.

Lastiklerim Sava MC32 kışlık lastiklerdi. İyi ki almışım zamanında bu lastikleri. Eski lastiklerim olsa kesinlikle güvenemezdim

ercan41, EneS_Turker ve indirect bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 43 kullanıcı var. (0 üye ve 43 misafir)

Bu Konudaki Etiketler