Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dükkani yok ama takım taklavat eksizsiz
    Ön tekeri söküp lastik değiştirmeye gittiğimiz günü unutmayalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Motorum 5.000 km.de ve Repsol 10/40 kullanıyorum. Hiç bir sıkıntım yok, çok memnunum.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön tekeri söküp lastik değiştirmeye gittiğimiz günü unutmayalım
    Ağza bak ağza

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı

biraz ortalık canlansın

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:28 ----------

oringli zincir isteyen yokmu arkadaşlar orjinal ?
    ilkervirlan ve Apices bunu beğendiler.

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Ağza bak ağza
    ağız deil çamaşır sepeti 😆

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Yağ sipariş vereceğim. Nokta atışı yapmak gerekiyor. Motul'un hangi yağı olsun? Çeşitleri var çünkü.

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    valla arkadaşlar ben kararımı verdim sayılır şimdiki kullandığım yağ motul ama yarın castrol veya başka markanın ful sentetik olan yağı koycam,

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    arkadaşlar geçen erdeğe gittik 350 km git gel gitmeden benzin yanıp sönüyordu sabah erkenden yola çıktım 40 tllik benzin aldım hızımız ortalama 90-100 aradada sıkıştırıp gazlıyoruz sizce 350 km ve 100 km hıza göre 40 tl lik benzinle git gel yaptık sizce iyimidir eve gelince yine yanıp sönmeye başladı. bu arada yanıp sönme bitane kadar kaç km gider ?

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekliyorum

ben 3 yıldır castrolkullanıyorum br kez shell koydum acayip hararet yaptırdı castrol için iyi değil diyen ustalar yada şahıslar acaba hiç lab. ortamında deney yaptılar mı adamlar sonuçta bu işelere milyon dolarlar harcıyor sonuçta shell içinse keşke koymasadım diyorum motordan indikten sonra egsozun ucuna dahi elleyemezdin ve onu koyduktan sonra üst kapaktan terleme başladı
    Hocam sordum meğersem benim eski lastik o kadar eskimişki eriye eriye küçülmüş yeni lastiğin hacmi büyük olduğundan dolayı bana öyle geliyormuş
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/memb...cture11868.jpg
    http://www.motosiklet.net/forum/memb...cture11872.jpg
    http://www.motosiklet.net/forum/memb...cture11871.jpg
    http://www.motosiklet.net/forum/memb...cture11870.jpg

biraz ortalık canlansın

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:28 ----------

oringli zincir isteyen yokmu arkadaşlar orjinal ?
    Aynalar olsa daha güzel olcakmış...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dükkani yok ama takım taklavat eksizsiz
    sen birde benim garajı gör araç lifti bile var tamirhanelerdeki gibi 2 yıl önce arkadaşın mazdanın otomatik şanzımanı ağrızalandı en ucuz yer 1500 tl dedi 150 tl parça parası verdik benim garajda 3 günde işi hallettikkazıklanmamk için ne lazımsa doldurucan bir yere

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

Alıntı enesbingl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçen erdeğe gittik 350 km git gel gitmeden benzin yanıp sönüyordu sabah erkenden yola çıktım 40 tllik benzin aldım hızımız ortalama 90-100 aradada sıkıştırıp gazlıyoruz sizce 350 km ve 100 km hıza göre 40 tl lik benzinle git gel yaptık sizce iyimidir eve gelince yine yanıp sönmeye başladı. bu arada yanıp sönme bitane kadar kaç km gider ?
    yokuş yukarı yada aşağı çok dikkat et benim mudanya yokuşunda inerken lamba yanım sönmüyor daha tekliyor diye yedeğe aldım burgaz kavşağına 10 metre kala stop etti hemde 5. viteste

Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sordum meğersem benim eski lastik o kadar eskimişki eriye eriye küçülmüş yeni lastiğin hacmi büyük olduğundan dolayı bana öyle geliyormuş
    nasıl erittin o kadar

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen birde benim garajı gör araç lifti bile var tamirhanelerdeki gibi 2 yıl önce arkadaşın mazdanın otomatik şanzımanı ağrızalandı en ucuz yer 1500 tl dedi 150 tl parça parası verdik benim garajda 3 günde işi hallettikkazıklanmamk için ne lazımsa doldurucan bir yere

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

yokuş yukarı yada aşağı çok dikkat et benim mudanya yokuşunda inerken lamba yanım sönmüyor daha tekliyor diye yedeğe aldım burgaz kavşağına 10 metre kala stop etti hemde 5. viteste

nasıl erittin o kadar
    40 tl llik benzinle iyi gitmiş değil mi 350 km
    İnsanlar motosiklet gibidir,her birinin farklı tarzı ve özelliği vardır.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı enesbingl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes merhaba.Yaklaşık olarak % km'de 2,28 litre benzin yakmışsın.Bence oldukça iyi bir değer.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Gerçekten de yeni fark ettim aynaların olmadığını. Özellikle mi söktünüz acaba? Aynası olmayan bir motosiklete binmekte ki amaç nedir hiç anlayamıyorum. Ben az gösteriyor diye ilave ayna takmak istiyorum, kimileri hiç kullanmıyor.Büyük cesaret doğrusu.
    enesbingl bunu beğendi.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    zevkler ve renkler tartışılmaz güzellik göreceli bir kavramdır

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:05 ----------

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes merhaba.Yaklaşık olarak % km'de 2,28 litre benzin yakmışsın.Bence oldukça iyi bir değer.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Gerçekten de yeni fark ettim aynaların olmadığını. Özellikle mi söktünüz acaba? Aynası olmayan bir motosiklete binmekte ki amaç nedir hiç anlayamıyorum. Ben az gösteriyor diye ilave ayna takmak istiyorum, kimileri hiç kullanmıyor.Büyük cesaret doğrusu.
    evet alanyada aynalı motor zor görürsün trafikte. sadece uzun yolda takarlar.BURANIN MODİFİYE ANLAYIŞIDA BU
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

Motosikleti
    Tvs Apache rtr150
    Harbi ayna yokmus. Hic fark etmedim ayna olmadigini motorda. Cok ilginc gercekden aynasiz arac mi kullanilir?
    ronnytechno bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı hamsi61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harbi ayna yokmus. Hic fark etmedim ayna olmadigini motorda. Cok ilginc gercekden aynasiz arac mi kullanilir?
    8 SENEDİR MOTOR KULLANIRIM UZUN YOL HARİÇ HİÇ AYNA TAKMADIM MOTORA. bayiden aldığım gün çıkarttım aynasını hiçde eksikliğini hissetmedim bi dene istersen gayet güzel kullanılıyor

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Madem yağ konusu belli olmadı, o zaman ben TVS servisinin kullandığı Petrol Ofisi yağını kullanacağım. Her bakımda yağ değiştirecekmiş zaten.

Hata mı yapmış olurum?

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı MeliksahMELO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem yağ konusu belli olmadı, o zaman ben TVS servisinin kullandığı Petrol Ofisi yağını kullanacağım. Her bakımda yağ değiştirecekmiş zaten.

Hata mı yapmış olurum?
    hata yapmış olursun evet. motul 1550 yağ koy kafan rahat olsun

omerfari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    bulunduğum şehirde tvs servisi yok yağ filtresini değiştirmem lazım internetten alabileceğim güvenli bir yer var mı

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı omerfari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulunduğum şehirde tvs servisi yok yağ filtresini değiştirmem lazım internetten alabileceğim güvenli bir yer var mı
    hyosung gt250r filtreside uyar
    omerfari bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler