Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selami abi hey şeyin en iyisine tsubasa sahip ya biz barzo oluyoruz o sebebten. Forum'da herkes apache kullanıyor ama tsubasa'nın motoru gibi giden yok. Ben ybr kullanıyorum o zaten 100 geçmiyor tsubasa'ya göre. Kendisi egzoza 300 400 lira vermiş tabi biz 50 liraya aldık barzo oluruz. Egzoz'dan daha tok ve yüksek ses çıksın da trafikte fark edilelim diye shark kullanıyoruz. 300 lira veripte ses çıkmazsa ne anladım ben o işten. Neyse zaten biz barzoyuz bunlardan da anlamayız.
    ybrli barzo çocuk seni
    fatih çelikk bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nese konuyu dağıtalım powerbomb ve megabomb hakkında ne biliyorsunuz ondan yapayım diyorum anasını satayım benim jetlerde niyeyse miamide 2 gündür bekliyor deli olucam

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Alıntı by_q adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A.payza kardesim bende 2008 model var paslanmasi icin hicbir tedbir almadim maşallah hicbir şekilde pas tutmadi. Bu kadarda üstüne düşme BENCE...
    Bende yer yer paslanma oldu yağmurda falan kullanmıyorum pek fazla (nadiren)
    Üzerinde de branda örtülü ama sonuç itibari ile bazı metal yerlerde ufak tefek paslanmalar oluştu
    Özellikle egzozda ilk bağlantı yeri motorun ön çamurluğunun arkasında kalan yerde pas var

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

Bu arada bir dip Not: Onun aslı aşağıdaki gibidir arkadaşlar
    (Ya âlim, ya öğrenci, ya dinleyici veya bunları seven olun. Yoksa helak olursunuz.) [Hadis-i Şerif]

fatih çelikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni breton 125 +tvs apache rtr 150
    Arkadaşlar benim keceden tekrar yag geldi götürdüm tekrar acti soktu onu eski orjinali etrafina macun takip ters takti.. kurudu zinciri falan takti temizledi.yagladi .5 lira verip ciktim..

Ustanin solemesine gore apache yan sanayi kabul etmiyomus .siparis on gune gelir dedi diger siparislerle tek başına bi keceyi gonderemezlermis de..off usandim kecedenustaya gore ben cok pimprikliymisimde ondan basima boke seyler geliyomus

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

Ha yag gelmesin die de yan acikta brakms dio.motoru dio haa gulunce kizdi

Shark madem herkes kullanıyor bi video çekin de sesini duyalım beyler. öve öve bitiremiyosunuz. Bari görelim ona gore alalım bizde merak içindeyiz.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shark madem herkes kullanıyor bi video çekin de sesini duyalım beyler. öve öve bitiremiyosunuz. Bari görelim ona gore alalım bizde merak içindeyiz.
    bak bakalım

M.balibey ve ercan41 bunu beğendiler.

Alıntı fatih çelikk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim keceden tekrar yag geldi götürdüm tekrar acti soktu onu eski orjinali etrafina macun takip ters takti.. kurudu zinciri falan takti temizledi.yagladi .5 lira verip ciktim..

Ustanin solemesine gore apache yan sanayi kabul etmiyomus .siparis on gune gelir dedi diger siparislerle tek başına bi keceyi gonderemezlermis de..off usandim kecedenustaya gore ben cok pimprikliymisimde ondan basima boke seyler geliyomus

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

Ha yag gelmesin die de yan acikta brakms dio.motoru dio haa gulunce kizdi
    ya yalan konuşmasın o usta serkana söyledin mi gönderiyor adam bana özel olarak depo kapağının lastiğini ücretsiz yolladı hatta ilkinde salak kargocular adresi bulamamış tekrardan göndermişler serkan tekrardan gönderdi bana iki seferde kargo ücreti ödemelerine rağmen benden beş kuruş talep etmedi

birde bir uyarı yapayım NE OLURSA OLSUN HIRDAVATMARKETİ.COM SİTESİNDEN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN 7SNDE SİPARİŞ VERDİĞİM KRİKO STANTLARI HALA GÖNDERİLMEDİ NE ZAMAN TELEFON ETSEM YARIN KESİN ÇIKARIYORUZ DİYORLAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selami abi bir ara boş olduğunda susturucu takıp normal egsoz ve sharkın susturuculu halini kıyas yapabilir misin acaba

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya yalan konuşmasın o usta serkana söyledin mi gönderiyor adam bana özel olarak depo kapağının lastiğini ücretsiz yolladı hatta ilkinde salak kargocular adresi bulamamış tekrardan göndermişler serkan tekrardan gönderdi bana iki seferde kargo ücreti ödemelerine rağmen benden beş kuruş talep etmedi

birde bir uyarı yapayım NE OLURSA OLSUN HIRDAVATMARKETİ.COM SİTESİNDEN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN 7SNDE SİPARİŞ VERDİĞİM KRİKO STANTLARI HALA GÖNDERİLMEDİ NE ZAMAN TELEFON ETSEM YARIN KESİN ÇIKARIYORUZ DİYORLAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Selami abi bir ara boş olduğunda susturucu takıp normal egsoz ve sharkın susturuculu halini kıyas yapabilir misin acaba

ses yarı yarıya kesiliyor anlamıyosun bile
    en kısa zamanda da susturuculu çeker koyarım yinede
    M.balibey ve fatih çelikk bunu beğendiler.

abi süper olur şöyel orjinal egsozla yan yana ses karşılaştırması hem benim gibi alacak arkadaşlarında kafasında soru işareti kalmaz

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    iyimiş egsoz) bi bulamadık apachi ya:D kimse satmıyor tvs sanırım:D

turkmen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Selami abi bu egzozun orjinal halimi. Patlama bütün shark egzozlarda oluyormu yoksa ekstradan bişey varmı egzozla oynama yapılıncamı patlıyor.

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ya valla sinir.olucamm depoya gittik baktik yahu yok keceden yine yag geliyoo serkan abii yokk piyasada nerde bulayim onu bekleyelim bakalim hayirlisi kotu olmak istemiyorum olsam onlardan baska adam akilli adamda yok kafayi yiyecemm.. bakalim bekleyelum olmadi meil atarimm bi yagg jecesi nasil olmaz arkadass

Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Allah yardimciniz olsun Motordan sogumazsiniz insallah. Boyle seyler cok killandiriyor insani. Bende motora binmeyi ozledim havalar isinsada sahlandirsam bir

Motosikleti
    Usandim arkadas bu keceyi cikarininda uretininde... bi kecee yokk malatyada koskaca moto mlatya kece yok adamlar senede 100 150 tane apache satıyor ama yok allah belasini versin bunlarim.ne dim be arkadas . En ii sii yag akdin arkadas usandim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

Alıntı turkmen38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah yardimciniz olsun Motordan sogumazsiniz insallah. Boyle seyler cok killandiriyor insani. Bende motora binmeyi ozledim havalar isinsada sahlandirsam bir
    Ya bi kece yok bunlarda aman ne soguyacamm onlar bilir ustanin numarasi var her gun arar rahatsiz ederim sikayet ederim ama bakalim gelecek mi bi kece icin gelmz dio.ne yapayim serkan vardi o nerde acaba bilen varmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

Bu arada motoru etkilemiyo duzde 120 falan diyo stop edince yan ayikliga alinca ordan yag akiyo 3 5 gr kadar bisi istee
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Fatih kaç binde senın motor ?

Motosikleti
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih kaç binde senın motor ?
    23 binde ne olduki

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Keçeden yağ sızdırma sorunu kaç km de olduğunu öğrenmek için sordum .

Alıntı fatih çelikk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya valla sinir.olucamm depoya gittik baktik yahu yok keceden yine yag geliyoo serkan abii yokk piyasada nerde bulayim onu bekleyelim bakalim hayirlisi kotu olmak istemiyorum olsam onlardan baska adam akilli adamda yok kafayi yiyecemm.. bakalim bekleyelum olmadi meil atarimm bi yagg jecesi nasil olmaz arkadass
    pm attım.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keçeden yağ sızdırma sorunu kaç km de olduğunu öğrenmek için sordum .
    keçe değil aslında lastik conta kmden çok kullanılan yağ sıcaklık faktörü ve yılıda etkiler hiç kullanılmamış 0 km 2008 model bir apachede kaçırabilir bu contanın bir benzeri araçlardada bulunur şanzıman yağını tutmak için ayrıca bu contalar mutlaka kauçukcularda bulunur yada yaptırabilirsiniz ama 100 taneden aşağı yapmazlar

by_q - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache 2oo8
    Performans Egzoz taktiracak arkadaslara tavsiyem ilk once gidin canli canli dinleyin sürün hosunuza giderse ondan sonra kendi motorunuza Takin. Benim hiç hoşuma gitmedi mesala 2ay sonra muane var performansla gidecem muaneye orijinalini taktirda gel demesini istiyorum şahsen tekrar diyorum mümkünse canlı canlı dinleyin... Selo abicim zaten elinden geleni yapiyor banada yardimi oldu sağolsun.

Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Alıntı by_q adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Performans Egzoz taktiracak arkadaslara tavsiyem ilk once gidin canli canli dinleyin sürün hosunuza giderse ondan sonra kendi motorunuza Takin. Benim hiç hoşuma gitmedi mesala 2ay sonra muane var performansla gidecem muaneye orijinalini taktirda gel demesini istiyorum şahsen tekrar diyorum mümkünse canlı canlı dinleyin... Selo abicim zaten elinden geleni yapiyor banada yardimi oldu sağolsun.
    Valla bu civarda bendenbenden baska pache yok Anca youtubeden takip ediyoriz ama dur bakalim napicaz Benim kafama takilan uzun yolda kafa sisirirmi Birde bu ates atma olayi nasil oluyor orjinaldemi var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler