Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EminFurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erhanmehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bende yandı bir kez sonra bidaha yanmadı. Ben değiştirmedim ama degiştirince bişi olmaz sanırım zaten söküp takması kolay ben sadece parkları değiştrdim , büyük farın yanda ki 2 küçük ledi kırmızı ile degiştim çünkü benim motor kırmızı.
    Bugün Servisine Gittim Can Motora hafta içi bir gün gel bakalım dedi o arada devir saattinin ışığınıda değiştiricem yaptıktan sonra resimleri paylaşırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı EminFurkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Servisine Gittim Can Motora hafta içi bir gün gel bakalım dedi o arada devir saattinin ışığınıda değiştiricem yaptıktan sonra resimleri paylaşırım.
    Ben oraya gittim bir kez merdiven altı işletme gibi nasıl servislik vermişler anlamak zor. Adam yemeğe gitmiş ne zaman geliceği belli degil. Bekle diyorlar yersen.

Motosikleti
    tvs apache
    arkadaşlar ön amortisör keçesini değiştiren var mı varsa nasıl değiştiriliyor ^^
    illa ustalık mı olcaz onu merak ediyorum :D

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun...
    Amin.cumlemize

Daha 1900 kmdeki motor 25 tl ile 185 km gıttı. 10 tl lle 70 km cıvarı gıttım. Simdi de 50 km gıttı. Neden acaba? Az yakıyo diye apache aldık hiçte az yakmıyor..

Motosikleti
    Kısmetse Xmax 250
    Arkadaslar ben de izmirdeyim. Motorumu yeni aldım, daha iki gün oldu ) fotoğraf nasil yükleniyor bilemedim

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha 1900 kmdeki motor 25 tl ile 185 km gıttı. 10 tl lle 70 km cıvarı gıttım. Simdi de 50 km gıttı. Neden acaba? Az yakıyo diye apache aldık hiçte az yakmıyor..
    10 ile 50 km gitmesi haricindekiler yaklaşık 100 km de 2,6 litre falan yakıyor.iyi değil mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

Alıntı hecosan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben de izmirdeyim. Motorumu yeni aldım, daha iki gün oldu ) fotoğraf nasil yükleniyor bilemedim
    hızlıresim.com a gir fotoğrafı oraya at.attıktan sonra fotoğrafın forum linki ni burdaki cevap kısmına yapıştır ;)
    hecosan bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Arkadaşlar çok sevdiğim apache motorumu kızım binmeye utandığı için satmayı düşünüyorum ergenlik çağında 6.sınıfta, dersaneye okula giderken götürüyordum motorla şimdide bu utanma sıkıntısını çıkardı başıma, yarış motoru olursa binermiş, inazuma ve bajaj ı beğenmiyor ama hyosung 250 r yi beğendi heralde alıcaz mecburen cbr 250 veya hyo alıcam ama hyo ağır basıyor şöyle denedim ikisinide cbr ufak aynı apache gibi oturuşu ama hyo tam yarış motoru şeklinde göğsünü depoya yatırıyorsun elle kollar rahat kalıyor ben çok beğendim.Bu arada motorumun son modifiyeleri

enesbingl bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok sevdiğim apache motorumu kızım binmeye utandığı için satmayı düşünüyorum ergenlik çağında 6.sınıfta, dersaneye okula giderken götürüyordum motorla şimdide bu utanma sıkıntısını çıkardı başıma, yarış motoru olursa binermiş, inazuma ve bajaj ı beğenmiyor ama hyosung 250 r yi beğendi heralde alıcaz mecburen cbr 250 veya hyo alıcam ama hyo ağır basıyor şöyle denedim ikisinide cbr ufak aynı apache gibi oturuşu ama hyo tam yarış motoru şeklinde göğsünü depoya yatırıyorsun elle kollar rahat kalıyor ben çok beğendim.Bu arada motorumun son modifiyeleri
    http://i.hizliresim.com/eyJrNj.jpg
    http://i.hizliresim.com/KDW0Om.jpg
    http://i.hizliresim.com/e7WrQP.jpg
    http://i.hizliresim.com/wjrGA9.jpg
    bu sebepten motor mu satılırmış yaa :D mis gibi motor,herkesin ilgisini çeken,her kızın hoşuna giden bir rengi ve tipi var...hyo alırsanız kızınız bu seferde oturuştan rahatsız olacak. goldwing ister inşallah o zaman naparsınız merak ediyorum
    ercan41 ve M.balibey bunu beğendiler.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    bugün 3000 bakımına götürdüm bizim oğlanı.hava filtresi,yağ filtresi,buji değişti.Fren ayarı debriyaj ayarı yapıldı.zincir yağlandı ,yağ değişti 100 lira gitti.biraz pahalı geldi bana bişeyde diyemedim verdim çıktım.ordan tuningciye gidip sinyalleri stopları siyah transparan yaptırdım ona da 20 lira gitti.ön fara dokundurtmadım.

ne diyorsunuz bu servis parasına ?

Motosikleti
    HHH
    Arkadaşlar kaç lira yazayım ilana;
    Kazası belası yok
    5800 km de serviste bakımları yapıldı 3 defa garantisi devam ediyor
    sis lambaları ve çakar lambaları var
    metzeler me22 lastikler daha 4800km de tubeles çelik siboplu
    orjinal lastikleride yanında vereceğim sadece 1000 km gittiler
    invels alarm ve uzaktan sustalı anahtarlıklar
    bir tane yapyırma kumandalı anahtar ve iki adet orjinal anahtarları
    kullanım ve servis kitapçığı ve anahtar takımı

Emre_09 , 2.8 litre yakmadı. 1.96 litre ile 50 km gıtıt. 100 km gitse 4 litreye yaklaşık gelicek. 600 lük motor mu bu bu kadar yakıyor şaştım

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    şöyle biraz dolaştık hava soğuktu ama bana mısın demiyor

eve geldik yağmur başladı
    ercan41, M.balibey, memduhb ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün 3000 bakımına götürdüm bizim oğlanı.hava filtresi,yağ filtresi,buji değişti.Fren ayarı debriyaj ayarı yapıldı.zincir yağlandı ,yağ değişti 100 lira gitti.biraz pahalı geldi bana bişeyde diyemedim verdim çıktım.ordan tuningciye gidip sinyalleri stopları siyah transparan yaptırdım ona da 20 lira gitti.ön fara dokundurtmadım.

100 lira bana göre uçuk fiyat yavaş yavaş ögrenmeye bak bu işleri servislere para kaptırma.3000km de hava filitresi tozlu topraklı yerde değilsen tıkanmaz.Benim motor 6bin km de hava filitresini komprösörle temizliyorum toz bile çıkmıyor ...3binde bujide eskimez.6bindeyim daha bujide eskime belirtisi bile yok kendi motorumdan örnek verdim servisin nasıl işlem yaptıgını gör diye servisin koydugu yağda 15-20 liralık bir yağdır.

Ben yağın en iyisini alıyorum birde yağ filitresi toplam maliyet 50 lira yağ45lira
    M.balibey ve Apices bunu beğendiler.
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 lira bana göre uçuk fiyat yavaş yavaş ögrenmeye bak bu işleri servislere para kaptırma.3000km de hava filitresi tozlu topraklı yerde değilsen tıkanmaz.Benim motor 6bin km de hava filitresini komprösörle temizliyorum toz bile çıkmıyor ...3binde bujide eskimez.6bindeyim daha bujide eskime belirtisi bile yok kendi motorumdan örnek verdim servisin nasıl işlem yaptıgını gör diye servisin koydugu yağda 15-20 liralık bir yağdır.

Ben yağın en iyisini alıyorum birde yağ filitresi toplam maliyet 50 lira yağ45lira
    aynen

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

Arkadaşlar kaç lira yazayım ilana;
    Kazası belası yok
    5800 km de serviste bakımları yapıldı 3 defa garantisi devam ediyor
    sis lambaları ve çakar lambaları var
    metzeler me22 lastikler daha 4800km de tubeles çelik siboplu
    orjinal lastikleride yanında vereceğim sadece 1000 km gittiler
    invels alarm ve uzaktan sustalı anahtarlıklar
    bir tane yapyırma kumandalı anahtar ve iki adet orjinal anahtarları
    kullanım ve servis kitapçığı ve anahtar takımı
    değeri 3.700 TL ama millet 3.500 e almak isteyecektir.
    ercan41 ve Felis Leo bunu beğendiler.

Motosikleti
    HHH
    Motoru satma muhabbeti çıktığından beri motor ayrı bir güzel geliyor gözüme birde daha iyi gitmeye başladı namussuz bu gidişle kıyamayacağım galiba , gözlerimin içine melül melül bakıyor beni satma diye.Hele şu fuara bir gideyim 12000 lira vermek zoruma gidiyor hyo veya inazumaya ama şu bajaj a bir bakayım beğenirsem 7000 lira bana uyar tipide güzel at gibi duruyor.

Motosikleti
    Kısmetse Xmax 250
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 ile 50 km gitmesi haricindekiler yaklaşık 100 km de 2,6 litre falan yakıyor.iyi değil mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

hızlıresim.com a gir fotoğrafı oraya at.attıktan sonra fotoğrafın forum linki ni burdaki cevap kısmına yapıştır ;)
    Teşekkür ederim...

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Motoru satma muhabbeti çıktığından beri motor ayrı bir güzel geliyor gözüme birde daha iyi gitmeye başladı namussuz bu gidişle kıyamayacağım galiba , gözlerimin içine melül melül bakıyor beni satma diye.Hele şu fuara bir gideyim 12000 lira vermek zoruma gidiyor hyo veya inazumaya ama şu bajaj a bir bakayım beğenirsem 7000 lira bana uyar tipide güzel at gibi duruyor.
    kızınız böyle bir motordan utanıyor diye satıyorsanız bence yanlış yapıyorsunuz. bazı babalar çocuklarını bisikletle,mobiletle bırakıyorken sizin bu sebeple böyle birşey yapmanızı yanlış buluyorum.kendi şahsi fikrim tabi.
    sbr ve selo9115 bunu beğendiler.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster

maşallah araba gibi diyeceğim ama sanki arabadan da pahalı
    benim arabanın yağ bakımı 65 tl tutuyor (10.000er km de)
    mazot yağ hava ve polen filtre si ile yağ ve fren bakımı 130 tl tutuyor(buda 20.000er km de)
    orjinal filtre ve mobil yağ kullanarak bu arada

salcano nun bakımlarını hiç saymıyorum. 1500-2000km arası 10tllık açık araba yağı koyuyorum. devam
    ercan41 bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    az önce denk geldim videoya canım sıkıldı... aynı olaya dün dolaşırken şahit oldum... elemanın birisi çitayla bunun gibi gidiyodu harfiyat kamyonunun altına girmekten son anda kurtuldu neyse ki... aman arkadaşlar dikkat...

https://www.youtube.com/watch?v=zlO6t18Iu1U

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler