Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar.dun aksam park edilmiş halde Apache gördüm yeniydi sanirim alt sakali vardi.2013 model olması lazim.Cbr dusunurken birden aklima girdi.napsam ne etsem karsilastirilmaz denmiş arkadaş ama hangisi sizce cibir gönlümde apachedee.maddi imkan var.sizce?
    Apache gerçekten çok eğlenceli bir motor ama cbr ın yeni kasası falan çok hoş tabi birde 250cc olursa tadından yenmez. Benim imkanım olsa ben cbr alırım.
    apach bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Cbr ın Apache ye göre teknik artıları enjeksiyon ve arka disk fren görüntüsü hoş evet ama Apache de hiç fena değil aradaki farka değmeyecek özellikler bana göre ...

EminFurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erhanmehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya eski sanayi mevki ben seni daha önce nasıl görmedim hayret.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------
    Salı Günü orda Motoru yıkadım Uncalıda oturuyorum aslında ondandır

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

Benim bugüne kadar hiç devir saatindeki benzin göstergesi yanmadı, lambası patlat değil çünkü motoru ilk çalıştırdığımda tüm lambaların ışığı yanıyor sizde de böyle mi? Bide Hiç Devir saattinin ışığını değiştiren oldu mu? ben beyaz led lamba aldım servise gittiğimde değiştirmeyi düşünüyorum.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr ın Apache ye göre teknik artıları enjeksiyon ve arka disk fren görüntüsü hoş evet ama Apache de hiç fena değil aradaki farka değmeyecek özellikler bana göre ...
    Tesekkurler yorum icin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

Apache gerçekten çok eğlenceli bir motor ama cbr ın yeni kasası falan çok hoş tabi birde 250cc olursa tadından yenmez. Benim imkanım olsa ben cbr alırım.
    sanirim benimde tercihim cbr olacak

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı EminFurkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salı Günü orda Motoru yıkadım Uncalıda oturuyorum aslında ondandır

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

Benim bugüne kadar hiç devir saatindeki benzin göstergesi yanmadı, lambası patlat değil çünkü motoru ilk çalıştırdığımda tüm lambaların ışığı yanıyor sizde de böyle mi? Bide Hiç Devir saattinin ışığını değiştiren oldu mu? ben beyaz led lamba aldım servise gittiğimde değiştirmeyi düşünüyorum.
    Hocam bende yandı bir kez sonra bidaha yanmadı. Ben değiştirmedim ama degiştirince bişi olmaz sanırım zaten söküp takması kolay ben sadece parkları değiştrdim , büyük farın yanda ki 2 küçük ledi kırmızı ile degiştim çünkü benim motor kırmızı.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    cbr sıfır fiyatı şuan 8000 TL.

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr sıfır fiyatı şuan 8000 TL.
    Malesef 125 cc motor için çok uçuk bir fiyat. Ben arkadaşın yerinde olsam biraz daha koyar 250 cc 2. el alırım en azından satarken kayıp az olur.

Motosikleti
    Hocam bende yandı bir kez sonra bidaha yanmadı. Ben değiştirmedim ama degiştirince bişi olmaz sanırım zaten söküp takması kolay ben sadece parkları değiştrdim , büyük farın yanda ki 2 küçük ledi kırmızı ile degiştim çünkü benim motor kırmızı.
    şu kırmızı ledlerin fotolarını atarmısın merak ettim nasıl gözüküyor
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu kırmızı ledlerin fotolarını atarmısın merak ettim nasıl gözüküyor
    Hocam resimlerde görünen bantları motorda film çekmeden önce uyguladım ona göre kalıp çıkardım. Ben sadece değişik şeyler deniyorum sonra adımız apaçiye çıkmasında!

ercan41 bunu beğendi.

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    kırmızılar çok yakışmış,brava )

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

Tesekkurler yorum icin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

sanirim benimde tercihim cbr olacak
    dostum para sıkıntı değilse 2.el düzgün bir cbr 250 tavsiyemdir.trafiğe kapalı yerlerde çalışırsın 2-3 hafta.sonra yavaş yavaş trafiğe açılırsın. cbr 250 seni yıllarca götürür.hemen sıkılmazsın.ama cbr 125,hele sıfır almak 8.bin tl ye bence aşırı saçma ve komik. 2.el temiz,uygun fiyatlı bulursan al,ama gidipte 8bin tl verme 125 cc alete.yazıktır günahtır cbr 250 ye bütçen yetmeyecekse ya ikinci el,uygun fiyatlı (5,5-max 6bin tl) ye temiz bir cbr 125 yada sıfır,2.el apache. cbr 125 ve apache ikiside sıkıntısız,sağlam motorlar.apache alırsanda asla pişman olmayacaksın.gönlün hangisine yakınsa söylediğim 3 modelide gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Motosikleti
    Hocam resimlerde görünen bantları motorda film çekmeden önce uyguladım ona göre kalıp çıkardım. Ben sadece değişik şeyler deniyorum sonra adımız apaçiye çıkmasında!

http://i.hizliresim.com/Kn9mMR.jpg
    http://i.hizliresim.com/w1aDvG.jpg
    http://i.hizliresim.com/wL8gAb.jpg
    sizin motoru son kasa sanıyordum.Ondan nasıl göründügünü ögrenmek istemiştim ama sende eski kasa varmış.Ama yakışmış kırmızı apache ne
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    apache ailesine yeni katıldım motorumdan çok memnunum. valla rodaj dan dolayı fazla basmıyorum zaten şehir içinde kaç basıcan
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı enesbingl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache ailesine yeni katıldım motorumdan çok memnunum. valla rodaj dan dolayı fazla basmıyorum zaten şehir içinde kaç basıcan
    hoşgeldin dostum aramıza fotoları bekliyoruz.rodajda çok memnunsan 10bin km den sonra aşık olacaksınnn

Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin dostum aramıza fotoları bekliyoruz.rodajda çok memnunsan 10bin km den sonra aşık olacaksınnn
    hoşbulduk. havalar güzel olunca güzel fotolarla sizlerleyim yarın pazar motor temizliği var hava malum bursada kötü rodajıda güzelce tamamlıyorum her şey tıkınrında daha 920 km kaldı rodajın bitmesine

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızılar çok yakışmış,brava )

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

dostum para sıkıntı değilse 2.el düzgün bir cbr 250 tavsiyemdir.trafiğe kapalı yerlerde çalışırsın 2-3 hafta.sonra yavaş yavaş trafiğe açılırsın. cbr 250 seni yıllarca götürür.hemen sıkılmazsın.ama cbr 125,hele sıfır almak 8.bin tl ye bence aşırı saçma ve komik. 2.el temiz,uygun fiyatlı bulursan al,ama gidipte 8bin tl verme 125 cc alete.yazıktır günahtır cbr 250 ye bütçen yetmeyecekse ya ikinci el,uygun fiyatlı (5,5-max 6bin tl) ye temiz bir cbr 125 yada sıfır,2.el apache. cbr 125 ve apache ikiside sıkıntısız,sağlam motorlar.apache alırsanda asla pişman olmayacaksın.gönlün hangisine yakınsa söylediğim 3 modelide gönül rahatlığıyla alabilirsin.
    Usta bende ilk basta sifir düşündüm sonra mantikli olan 2.el geldi.ilk motor çünkü.3.800 km de 6.500e buldum temiz.pazarlıkla belki daha asagi alabiliriz gibi duruyor.hadi hayirlisi

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Usta bende ilk basta sifir düşündüm sonra mantikli olan 2.el geldi.ilk motor çünkü.3.800 km de 6.500e buldum temiz.pazarlıkla belki daha asagi alabiliriz gibi duruyor.hadi hayirlisi
    hayırlısı olsun...

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Alıntı enesbingl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun Allah (c.c) kazasız belasız kullanmayı nasib etsin cümlemize.. Güzel bi seçim yapmışsın benimde motorum henüz rodaj döneminde kullandıkça daha da keyifli geliyo makina ,rodaj sonrası km yaptıkça dahada iyileşektir önceki motorum öyle olmuştu .
    enesbingl bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun Allah (c.c) kazasız belasız kullanmayı nasib etsin cümlemize.. Güzel bi seçim yapmışsın benimde motorum henüz rodaj döneminde kullandıkça daha da keyifli geliyo makina .
    sağ ol. seninde hayırlı olsun kazasız belasız inşallah. rodaj önemli ilerisi için.

Arkadaşlar 10 tl benzin attım. 2013 model. 55 km goturdu benzın bıttı. Neden bu kadar cok yakıyor ya??

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 10 tl benzin attım. 2013 model. 55 km goturdu benzın bıttı. Neden bu kadar cok yakıyor ya??
    ne kadar yaktığını o şekilde hesaplamak yanlış olur önce depoyu fulleyeceksin sonra 100 km yol gidip tekrar dolduracaksın ki ne kadar yaktığını bulasın rezervde bile motosiklet stop edince depoda benzin kalıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler